Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kseńka Gratulacje. A imię się znajdzie. Poszperaj w w necie na temat księgi imion i na pewno się coś znajdzie. Ja na szczęście nie miałam problemu. Miałam tylko jedno imię dla chłopca i jedno dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babolki :-) Tak Karolciu już 11 tydzień ten czas normalnie zapier..cza Trini nie martw się dasz rade początki zawsze są trudne w nowej pracy a napewno szef doceni twoje zaangażowanie i będziesz bardzo dobrym pracownikiem. I najważniejsze ze atmosfera jest dobra, pamiętam jak pisałaś o tamtej pracy. Martyniu my sobie nic nie kupowaliśmy i tak mamy pełno wydatków i będziemy mieli na co wydać pieniążki (nowe mieszkanko, dzidzia) więc stwierdziliśmy że dopiero 5 rocznice huczniej obejdziemy tak jak pierwszą. Kseniu GRATULUJE synka:-) 🌻 A ja lece teraz załatwiać sprawy w banku a poźniej na usg:-D i już nie moge się doczekać a po usg zaraz mam wizyte u ginki więc dzisiaj wszystko na wysokich obrotach ale myśle ze po 17 sobie odpoczne. Dam znać później co i jak. miłego słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenka- gratulacje🌼 duzy ten twoj synek sie urodzil!! moj wazyl 3300 duzo zdrowka i cierpliwosci😘 a co do karmienia to ja tez mialam taki problem bo moj maly sie nie najadal moim pokarmem i lekarze kazali probowac az miesiac po czym dalam mu butle ze sztucznym mleczkiem i synus byl szczesliwy i najedzony i niemial nigdy zadnych kolek!!!!! ale my go karmilismy bebilonem ( uwazaj na bebiko bo strasznie uczula i dzieci strasznie cierpia sama na poczatku malemu dalam i szybko zrezygnowalismy i duzo mamus to potwierdzilo i lekarzy) a jesli mu dajesz to sprobuj zmienic na nan,albo na bebilon jest najlepszy.moze maly bedzie spokojniejszy trinity- napewno dasz rade poczatki zawsze sa stresujace!ale Ty dasz sobie rade za miesiac nam napiszesz jak ten czas szybko zlecial i bedziesz sie smiala ze \"strach ma tylko duze oczy\"🌼 3mam kciuki karolcia_26- co do tej pani co Ci robila paznokcie moja sugestia nie idz wiecej do niej!!! ja sam kiedys chodzilam robic sobie paznokcie, pozniej sama robilam sobie i komus, 3,5 to na kursie tyle potrzebujesz zeby sie nauczyc, a takie okaleczenia to d.... z niej a nie profesjonalistka!!! i penwie jeszcze niezle Cie skasowala?!! ja bym do niej wiecej nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :-) :-) Kseńka - moje 🌻 gratulację 🌻 Piekna data urodzin - ja urodiłam sie dzień później ( 31 maj ) , tylko dwadzieścia pare lat wcześniej :-) :-) :-) :-) :-) Tyni - nie przejmuj sie pierwszym dniem - na poczatku zawsze tak jest - cały dzień , ktoś opowiada co i jak - to człowiekowi sie wydaje - Boze ile tego jest , a tak naprawde , to z biegiem czasu patrzy na to widzie , ze nie taki diabeł straszny jak go malują !!! :-) :-) Także - głowa do góry - i bedzie dobrze zobaczysz. Musisz nam jeszcze napisac - co to za pracka - obiecałaś , że jak ja juz dostaniesz to sie pochwalisz :-) :-) karolcia - to faktycznie strasznie długo Ci robiła te paznokcie. Mi robi tak ok. 2 godziny. Ostatni raz jak byłam , to tez mnie strasznie piekło , ale dlatego , ze ja mam juz zniszczone swoje paznocie - bo mam sztuczne juz od pól roku. Dotego ja je sama w domu pościagałam , bo juz mi pare odpadło i stwierdziła , ze lepiej zrobic nowe. A ściągając je - odrywałam na siłe , lub sama piłowałam pilnikiem i strasznie naruszyłam płytkę - ból jak cholera. Ale co się nie robi dla wyglądu !!! :-) :-) Prześlij jakieś foto pazurków - z białą końcówką masz ???? Martyniu - masz racje - lepiej posiedzieć w domu z dzieckiem , niz oddać go komus w obce rece na tyle godzin , zwlaszcza jak jest ku temu mozliwość !!! Az Ci zazdroszcze tych wakacji - ja próbuje wyciągnac w tym roku mojego męża nad morze - chociarz na pare dni - ciekawe czy mi sie uda ???? Cytrynka , Pazia - po [kwiat i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle i mysle i mysle, spokojnie bez nerwow.. w koncu i mi sie uda i dupa za przeproszniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu - ja też przyłączam się do gratulacji 👄 :D Cytrynko - W sumie już sama niewiem, jak pytałam moje koleżanki to one siedzą zawsze ok 3 godzin, ja byłam pierwszy raz, pozatym wogóle nie odsuwałam sobie skórek i niby dlatego poleciała mi krew jak piłowała. Justynko końcówki mam białe posypane brokatem, ładnie to wygląda. Może Jadira nam napisze ile robi zawsze żelowe, czy za pierwszym razem jest dłużej??? Martyniu to zaliczycie w tym roku morze i góry - super. Paziu daj znać wieczorkiem jak dzidzia. A fotki prześle wam już z wesela, całokształtu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu wielkie gratulacje. Faktycznie duży chłopczyk. Miejcie się zdrowo. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksenia--gratuluje synka--duzy chlopak!!! dziewczyny wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka ktora kilka lat starala sie o dzidzie bedzie miala bliznieta!! ale sie ciesze bo bozia wynagrodzila podwojnie!---wierze ze i wam wynagrodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora zmienic bo zaczal mi sie 8tc Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Surfitka/Kraków..............28............39........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........11............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............8..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dlaczego tak dziwnie liczysz tc?? i powiedz mi w ktorym to ja jestem m-cu i kiedy u mnie zacznie się 2 trymestr?? Bo ja juz się z tym zupełnie pogubiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mam pytanie do kiedy trzeba brac duphaston?? przez całą ciąże czy do jakiegoś m-ca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie wrocilam od lekarza bo bylam z malym,ma angine ropna kurcze ale sie meczy:( dostal antybioty i lezy w lozeczku ale dostalam tez wynik swojego usg, oba jajniki zaatakowane pecherzykami, zespol policystycznych jajnikow!!!! we wtorek dostane moje wyniki i skierowanie do specjalisty od tych spraw i ktory rowniez zajmuje sie nieplodnoscia!! wiem ze udaje sie kobieta zajsc w ciaze z ta choroba,ja juz mam jedno dziecko i ciesze sie bardzo, ale jestem zalamana ze wogle mnie cos takiego dopadlo!!! karolcia - moze masz racje ja poprostu nigdy tak dlugo nie mialam robionych i nieslyszalam ale spokojnie wazne ze ty jestes zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - liczy sie od pierwszego dnia ostatniej @ , wczoraj jak robilam usg to mi zapisal 6t i 6d a to znaczy ze koniec 7 tc , kiedy mialas ostatnia @ ? a duphaston lekarz mi wczoraj powiedzial ze do min 12tc a z tego co wiem najlepiej do ok 17tc jak lozysko przejmuje tak jakas funkce , dokladnie teraz nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko nic się nie martw napewno ci się uda zajść, jedną dzidzie juz masz a z druga to tylko kwestia czasu zobaczysz. Olawd maialam ostatnią @ 20.03 i tak się zastanawiam kiedy mam mieć ten 2 trymestr czy za 2 tyg. czy za 6 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu zobacz sobie tu www.babyboom.pl tu wychodzi ze jestes 12tyg i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to już tak długo:-D Oki lece na usg takiego mam nerwa że nawet sobie nie wyobrażacie, łapki to mi się tak trzęsa że niewiem:-( później napisze paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu- napewno bedzie wsyztko ok:)!!! wiem ze ten pierwszy raz to strach!! ale uwierz ze to sama przyjemnosc i napeno z dzidzia tez wszystko dobrez:)🌼 a ja wiem ze mam juz jedno dziecko i ciesze sie bardzo i 2 tez pewnie keidys sie uda tylko nie o to juz mi teraz chodzi,jak sobie poczytalam troche na ten temat to jestem tak przerazona!! i wiem ze moze byc wszystko ok ale i wiem ze zdazaja sie tez gorsze opcje:( ja nigdy na nic nie chorowalam i boje sie strasznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem dziewczynki. Dzidziuś ma już prawie 5 cm:-) ma 2 rączki, 2 nóżki - widziałam, słyszałam serduszko jak bije, cudowne przezycie. Mam zdjęcie z usg jak uda mi sie zeskanować to wkleje. Jestem szczęśliwa a i termin w-g usg mam na 20.12 więc wcześniej niż w-g OM. Prawie mam 12 tc.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak karolciu piękny prezent już nic mi do szczęścia nie będzie potrzebne, już nie jest. Życze każdej z was żeby to samo poczuła co ja więc wysyłam wiruski \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 666666---+++++++++++++++++++++++++++++++ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapcie, łapcie bo zacząl się nowy miesiąc a z nim nowe nadzieje i my tutaj czekamy na świerze fasolki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Wreszcie weekend:) Jak bosko:) właśnie skończyłam obiadek (młode ziemniaczki z koperkiem - mniam;) ), mężuś z bolącą głową (i w ogóle nie do życia) wylądował w wyrku, a ja mam wreszcie chwilę do nadrobienia zaległości;) Tryni - nie przejmuj się tak nową pracą - będzie ok:) Jak poszłam do pierwszej pracy to w pierwszy dzień na koniec dniówki nie odniosłam jakiejś teczki z papierami do archiwum - Boże jaka ja byłam przerażona - miałam nockę z głowy, bo nie wiedziałam, czy szefowa nie będzie się na drugi dzień darła na mnie za TAKIE \"niedopatrzenie\":P A potem okazało się, że wcale tego nie trzeba robić od ręki, ale skąd ja miałam o tym wiedzieć:P Kseniu - gratuluję synusia - ale słodziak;) kiedyś jak się doczekam swojego szkrabusia, to chyba nie będę się mogła na niego przez miesiąc napatrzeć:D Karolcia - pazurki pewnie super - szkoda, że ze względu na swoją robotę nie mogę sobie na takie cuda pozwolić, a imprezki okolicznościowe zdarzają się jakoś ostatnio wyjątkowo rzadko, nie mam więc kiedy \"poszpanować\":P Oczywiście czekam na zdjęcia tego z pewnością ślicznego całokształtu;):) 🌻 justynka - powiało grozą jak poczytałam o tym zrywaniu paznokci:P Ale fakt faktem efekt końcowy wart jest takiego samozaparcia;) pazia - 5cm to już kawał bąbla;) I u Ciebie tak jak u Surfitki, 9 miesięcy zleci, ani się nie obejrzysz:) cytrynka - pewnie, że każdy wolałby być zdrowy niż chory, ale pco to jeszcze nie wyrok - mam nadzieję, że dzielnie stawisz mu czoła i wkrótce Twój synek doczeka się brata lub siostry:) kukusiu - dziękuję za maila - wyglądacie super - cała trójeczka:) I muszę Ci napisać, że wg mnie córa podobna do Ciebie jak nic!:D martyniu - góry są super, ale za morze to dużo bym oddała:P Nie wiem czy u nas w tym roku będzie na to czas i kasa - musimy już wymienić autko no i samo IVF to też koszt... Ale na drugi rok to już nie ma bata - nie odpuszczę! :P A co do żłobków, to synek kobiety od której wynajmowałam na studiach stancję chodził do żłobka, i dzięki temu bardzo szybko zaczął mówić - bardzo wyraźnie jak na małe dziecko. I potem w wieku 2 lat już sam bez problemu wcinał łyżką i widelcem jedzonko z talerza. Aż nienaturalnie to wyglądało, ale rodzice wychowywali go tak, aby się jak najwcześniej usamodzielnił i nawet jak to jedzenie zajmowało mu pół godziny to i tak sam musiał sprostać wyzwaniu:D ivett - witaj:) To może pozaglądaj do nas od czasu do czasu:) buziaki dla wszystkich wymienionych i niewymienionych 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---super ze wszystko jest w porzadku!! ciesze sie bardzo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ksenieczko gratulacje :) synuś piękny ... oby rósł zdrowo :D Paziulku , Olawd - cieszę się Waszym szczęściem :) dla wszystkich pozostałaych gorące buziaki 👄 u mnie dziś lepiej - trochę jaśniej widzę swoje nowe obowiązki ale nie jest łatwo ... ale mam nadzieję ze poczatki są zawsze takie przerażające a potem wszystko się jakoś normuje ... jutro mamy 5 rocznicę ślubu ... już upiekłam babkę cytrynową ... zaraz robię lukier ... urzyądzamy grilla dla rodzinki także jutro czeka mnie dzień pełen latania ... ale nie będe wymyslać ... zrobię 3 surówko-sałatki ,szaszłyki z kurczakiem , wędzonym boczkiem cebulką i papryczką, kupimy kiełbaskę , kaszaneczkę , do tego piwko ... jakies patisonki, papryczki marynowane i chyba wystarczy ... myslalam o pieczonych skrzydełkach ale potem zostanie tego wszystkiego wiec nie szaleję ... zmykam kochane bo musze troszke odpocząć ... pozdrawiam jeszcze raz Was wszystkie - pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ale dużo nowych wiadomości. Super jak jest co czytać. Kseniu-moje GRATULACJE!!!!Masz wspaniałego synusia,wygląda jak miesięczny bobas.Nic tylko pieścić ,całować i przytulać. Kseniu-wracaj do formy po porodzie i w miarę wolnego czasu pisz co u Was.I jakie imię wybierzecie daj znać.Całuje Was mocno👄👄 Karolciu26-ja tez pazurki robię ok 3 godz.wolę zrobić starannie niż na łapu capu.To jednak trochę kosztuje.Dziwie się tyko,ze nie odsuwała ci skórek,a jednak cię pokaleczyła.Ja zawsze odsuwam ,albo 2 dni wczesniej robię manicur gratis.Mam nadzieję,że nie zalała Ci skórek żelem ,bo podejdzie Ci powietrze. Justynko-jeśli mogę Ci doradzić,nie ściągaj na siłę tipsów ani żelu lub akrylu,bo mogą by różne konsekwencje takich działań;z tond potem ból jak trzymasz je w lampie.taka pani nie powie Ci,ze najpierw powinnaś kupić dobrą odrzywkę i zrobić 2 tygodniową kuracje,by paznokcie mogły się zregenerować,bo zależy jej na kasie. Przepraszam,bo możesz pomyśleć ,że się wymądrzam,ale pisze to tylko dla twojego dobra. Tryni-nic się nie martw podołasz wyzwaniu i poradzisz sobie z tym co teraz wydaje Ci sie tak trudne i wręcz nie do ogarnięcia.Po jakimś czasie będziesz się śmiać z tego.Ja i tak trzymam kciukasy za Ciebie myszko i musi byc dobrze. Tryni-udanego świętowania🌻❤️ Paziulku-no 5 cm-maluszek rośnie pięknie,to cudowne uczucie jak można podejrzeć swoje maleństwo jak rośnie i posłuchać bicia serduszka.A prezent na święta tylko pozazdrościć,prawdziwy dar od Bozi. Voltare-pyszności gotowałaś dziś,utul mężusia zaraz mu się poprawi. Cytrynko-dziewczyny z PCO też zachodzą w ciąże i tobie też się uda. Dlatego działaj i zobaczysz niedługo się uda.Całuski dla synka niech szybciutko wraca do zdrówka. Martyniu-to super,że tak się wczasujecie.Tylko proszę nie zapomnieć aparatu i wysłać nam potem parę foteczek.Całuski dla Lenki👄 Bardzo dobrze,że postanowiłaś przedłużyć czas wypoczynku i zostać z córcią i m dłużej tym lepiej. Olwad-super,że spadłaś do 2 tabelki.Znów będzie oczekiwanie na nowe topikowe dzieciaczki:) Kukusiu-dziękuje za śliczne zdjęcia.Wspaniała z Was rodzinka. Martuś24,Martt-🌻 Surfitko-kolej na Ciebie,ale czas zleciał.Tak niedawno pisałaś,że się udało,a lada moment będziesz ściskać w ramionach swój mały skarb. Czekam z niecierpliwością na radosna wiadomość🌻 Elizko333,Dianko,martiko,xxmadziaraxx-co u was odezwijcie sie ,bo smutno bez Was i zaczynam sie martwić,że nie dajecie znaków życia. Całuski dla Was👄 JustynkaM,Paula76,Anisik,Akasi-dla naszych zajętych mam i maluszków duży buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Bawcie się dobrze. A tu taaaka cisza:-( pewnie korzystacie ze słońca:-) Ja niestety zaraz do pracy gdyby nie to poszlabym na basen, może za tydzień jak będzie goraco. miłego dnia, buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac i uciekam,dla kazdej po🌻👄 Ja juz jestem po zabiegu,wczoraj bylam na zmianie opatrunku a na nastepny piatek ide juz na sciagniecie szwow a za 2tyg.nastepny juz wynik bedzie z biopsji,to co wycieli z piersi i mam nadzieje ze ten wynik tez bedzie dobry.Nawet jak wynik dobry to i tak musialam miec to wyciete,jeszcze troszke bol jest i sciaga i zle sie spi,ale jakos to wytrzymam.Pod koniec czerwca jade do meza w koncu i bedziemy razem,moze sie uda i bedzie dzidzia,chociaz na to nie licze,bo tylko mozliwe jest in-vitro,no ale cuda sie zdarzaja-to moze sie uda bez in-vitra. U mnie sliczna pogoda,ale co z tego jak i tak nie moge sie opalac przez jakis czas i mam unikac ciepla,wiec siedze w domku,ale troszke tez wychodze na dworek,chociaz cieplo,ale ide w polaze,troszke sobie posiedze w cieniu i do domku. Pozdrawiam Was i buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×