Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie kochane :) a ja robię porzadki w domku ... własnie zmieniłam pościel ... pranie już się suszy na słoneczku ... firany też bo te nowe jednak dałam do krawcowej ... nie wyszło drogo i jak w środe odbiore to już chce w oknie zawiesic także te co wysiały też wrzuciłam do pralki ... zaraz kończe odkurzanie i zabieram się za prasowanie bo mam cały stosik w szafie ... pogoda piekna naprawdę ale jest bardzo ciepło i chyba tylko nad jakimś jeziorkiem lezec i czytac ulubionę książkę ... hmmm justynko wakacje powiadasz a ja akurat zaczynam prace i obedzie sie bez dłuzszych wyjazdów ...ale może i dobrze bo trzeba fundusze zbierać na remont łazienki ... :P pozdrawiam wszystkich ... pa pa miłego leniuszkowania po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie Tryni - odnosie remontów - o ile dobrze pamietam to miałaś przesłać jakieś fotki po ostatnim remoncie kuchni ??? Ja nic nie dostałam .......:-( 🌻 GRATULUJĘ NOWEJ PRACY !!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kolezanki:) ale Wam dobrze jak patrze na pogode w polsce to sloneczko wszedzie sloneczko:) a u nas pada i pada:(wrr a ja mam jeszcze miesiac zwolnienia i zamiast lezec na sloneczku to siedze w domku i sie doluje!!!:( a tak po za tym nadal czekam na @ inic.... za jutro ide po skierowanie do specjalisty bo napewno wyniki z usg juz przyszly?!! milego wieczorku:) 🌼 kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko ja nikomu nie wysyłałam zdjec po remoncie ... nie ma za bardzo czego podziwiac ... sciany sa proste i czyste ... do tego sufity bez śladu gorek i dołków ... troszke płytek na ścianie w kuchni i tyle .... bałaganu było mnostwo ... dosc szeroko to opisywałam ale na razie nie robiłam zadnych zdjec ... może się jakos zmobilizuje jak zrobię zabudowę w kuchni pod oknem ... meble zreszta mam stare i najzwyczajniesze bez zadnych bajerow ... ogolnie wyglada to wszystko prosto i skromnie - dlatego się tym nie chwalę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Poprawiam tabelkę bo troszkę się zapomniałam. U mnie bez zmian jeśli chodzi o staranka :-( A moja mama jest już 7 dni po operacji i czuje się całkiem dobrze. Jeszcze za 2 tygodnie jedziemy do centrum onkol. po wyniki badań i konsultację ... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymajcie kciuki. Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24....................02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............7..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Swoją drogą zaniedbuję baardzo nasze forum. Ale to dlatego, że wogóle mam baaardzo baaardzo mało wolnego czasu. Przed rokiem zmieniłam pracę i czynię starania aby pozostać w tym zawodzie. Teraz jeszcze mam masę egzaminów. Nie chcę wchodzić w szczegóły żeby nie być rozpoznaną.. Pozdrawiam Was serdecznie i buziaki ślę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko jak super że się odezwalaś. W-g tabelki to termin @ wypada na dziś??? A tu taka cisza że szok, chyba wszystkie na dworku. Ja dzisiaj pochodzilam troche po sklepach, kupiłam sobie koszulki. A jutro jade z mamą wybrać prezent na 3 rocznice i chyba to będzie coś do nowego mieszkania, może jakaś ładna zastawa??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zjadło mi posta 😡 jeszcze raz chociaż po krótce:P cześć Słonka:) Kolejny dzionek za nami - bardzo pracowity jak dla nas. Najpierw przywieźli nam opał na zimę i trzeba to było wszystko jakoś poupychać na miejsce przeznaczenia:) Teraz mogę powiedzieć że już nie straszne nam ani jesienne szarugi, ani zimowe mrozy;) A teraz jeszcze mężuś pojechał z pojazdem do przeglądu. Mam nadzieję, że podbiją mu papierek - to już chyba ostatni przegląd staruszka - na jesień planujemy zakup czegoś młodszego i większego. Ale na czym ostatecznie stanie, to jeszcze nie wiem, bo K. siedzi godzinami na necie i co chwila słyszę inne typy:P paziu - a kiedy to wypada Wasza rocznica ślubu? (nie mogę sprawdzić na suwaczku o ile jest w nim taka informacja - pisze mi że są jakieś błędy) Myśmy świętowali wczoraj:) Nie do pomyślenia - 6 lat minęło jak z bicza strzelił... Lenko - dobrze, że operacja już za Wami. Dużo zdrówka dla mamy 🌻 i trzymam kciuki, żeby wyniki wypadły pomyślnie:) Acha - i powodzenia oczywiście na tych egzaminach! cytrynka - pogoda jak jest za długo ładna to też męczy - zwłaszcza temperatury oscylujące w granicach 30°C które trzeba znosić w nieklimatyzowanym pomieszczeniu przez 8 godzin dziennie. Chociaż nie - dzisiaj nastąpiło u mnie w dziale uroczyste otwarcie letniego sezonu - chłopy wyciągnęły z szafy wentylator:P:P:P Tryni - u mnie nie ma jeziorka - (tzn jest ale jednak kilkanaście kilometrów ode mnie) ale jest za to górska rzeka z czyściutką wodą - zapraszam jak ktoś ma ochotę (doceniam to zwłaszcza w takie dni jak tych kilka ostatnich:) ) Justyna - ja też chyba wezmę urlop w sierpniu, bo w sierpniu jest zawsze ładniejsza pogoda. A jaki plan? Plan nr 1 to intensywniejsze wznowienie staranek - czyt. chyba przygotowanie do IVF... a inne plany będą uzależnione od tego pierwszego:) Pozdrowionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - ja juz w polsce!!!! dopiero dojechalismy do tesciow . upal taki ze w pociagu myslalam ze nie wysiedze ale juz po prysznicu i pysznej kolacyjce . odezwe sie jeszcze pewnie jutro - buziaczki no i fluidki ******************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... Leneczko - miło ze się odezwałaś ... Twojej mamusi zyczę zdrowia a Tobie powodzenia na egzaminach ... na pewno wszystko się powiedzie :) ja dziś mam leniuszka ale musze usiaść do excela - taka pogoda ze mysli się tylko o przyjemnościach :P .... Paziulku ja tez dostałam od tesciowej na 5 rocznice ślubu zastawę na 12 osób - może nie jakas superancka ale przyda sie na pewno ... w sobotę mamy 5 rocznice ślubu chyba zrobimy jakiegoś grila dla rodziców ... w sumie musze zrobić zaleglą imprezkę bo miałam imieniny i urodziny prezenty dostałam a przez ten remont nic nie zorganizowaliśmy .... Olawd - witaj w Polsce :) justynko za Twoją namową porobiłam zdjęcia - jednak wyslę Wam je w wekend bo chce jeszcze uwiecznic na nich swoje nowe firany ktore gotowe beda dopiero na środę - czwartek ... voltare - zazdroszczę pięknej okolicy w ktorej mieszkasz , koło mnie tylko park - tez jest ładnie ale to tylko troszke zieleni ... nie ma jak górskie klimaty - kocham takie krajobrazy i ludzi tam mieszkających bo sa prawdziwi tacy mili i szczerzy :) Elizko a co z Tobą dlaczego się nie odzywasz ? sysiu, martiko, katiu, mychasku, karolino - odezwijcie się ... destination pewnie tuli Zosię w ramionach ... tak samo jak Ksenia Mikołaja ... zajcie nam znać ze maluszki już na świecie .... a o z naszą nową cieżarowką Martą 1983 ? prosze się zamaedlować ... jak tam ślub i samopoczucie ? Diano zapomniałaś już o nas ? Martt, jadirko, karolciu, akasiu, kukusiu, martyniu ❤️ zmykam na kawusię ... na razie kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Trini, Karolciu dziękuję za śliczne zdjęcia:) Takie wiosenne:) Trini graaaatuluję pracy , bardzo, bardzo sie cieszę:):):) U nas wszystko dobrze, Ola rośnie, chociaż wg pediatry słabo przybiera na wadze:(Wazy 6800, to trochę mało jak na prawie 6 miesiący, ale jest zdrowa, więc taka chyba Jej uroda:):):)Jest niejadkiem, ale podobno ze mną tez tak było, jak bylam mała:P. Asymetrii już nie ma, nie musimy cwiczyc. Potrafi już sama usiedziec przez chwilę i doskonali przewroty z brzuszka na plecy i odwrotnie:P A ja od 1 czerwca jestem na urlopie wychowawczym , do końca sierpnia , przynajmniej na razie. Szkoda by mi było zostawiac Olę z nianią. Witam nowe koleżanki , a zaciązonym gratuluję:) Pozdrowienia dla Jadiry , Voltare, Trini, Karolci i pozostałych dziewczyn, i maluszków topikowych:) Uciekam coś porobic w kuchni korzystając z tego , ze Ola śpi:):):)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!!!! :-) Trynitko - to czekam w takim razie na fotki :-). Ja naszczęście nie mam żadnych remontów w planie , narazie co robimy , to jakieś żeczy na zewnatrz - typu malowanie okien i płotków ;-) . Myśmy remontowali cale mieszkanko jakieś 3 lata temu i narazie jeszcze wszystko jest ok . Co najwyzej - to wymiana okien w przyszłym bądź za dwa lata , no i wtedy będziemy malować ściany. Teraz mam wszystko w pastelach - ale raczej zdecyduje się na jakieś mocniejsze kolory - tak sie ożywi w domu :-) :-) :-) Olawd - witamy w Polsce 🌻 Lenko - ja tez twojej mamie życze duzo , duzo , dużo zdrówka ❤️ Paziu, Voltare , Ansik .... i reszta kobitek - po 🌻 i ❤️ Aaa - chciałam sobie załozyc suwaczek urodzinowy - i cos mi sie kurcze zawiesza ta strona i nie chce mi utworzyć - wkurzylam się !!!! ;-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja mam cały tydzień zawalony, wczoraj wycierpiałam się u dentysty, miałam kanałówke :( troszkę bolało, ale dzielnie lezałam i słuchałam muzyczki w gabinecie. Dziś idę na solarium, troszkę muszę kolorów nabrać na wesele, jutro fryzjer, potem paznokcie i tak zleci. Pozdrawiam wszystkie 👄 sorki że nie piszę do każdej z osobna, ale muszę już lecieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wróciłam:):):) ale za wami tęskniłam:) wypoczełam było super, jedyna rzecz okropna to to ze zapomielismy aparatu i kamery i nie mamy uwiecznionych pierwszych wakacji z córunią:( Trini gratuluję pracy, tak z grubsza przeczytałam co u was bo trochę tego jest a wychodzuimy na pizze jutro napisze wiecej ja kwypocznę troszke buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu super ze wypoczęłaś :) a gdzie byliście jeśli można wiedzieć? Ja też muszę odpoczać bo dopiero wróciłam z tego upału. Musze się ochłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) 🌼 ja rowniez przepraszam ze tak malo pisze,ale mam ostanio jakies dolujace dni i niczego mi sie niechce...:( bylam dzis u lekarza ale nadal niema jeszcze mojego wyniku usg mowi ze powinno byc do konca tyg.ale najlepiej jak zadzwonie w poniedzialek sprawdzic! nadal nie dostalam@ chcialam jakies tabletki na wywolanie,ale lekarka stwierdzila ze niema sensu poniewaz lepiej czekac jak sama przyjdzie a te tabletki tylko hamuja zajscie w ciazy, a jesli bede miala leczenie hormonalne to tym bardziej nie wskazane sa! nie wiem mam nadzieje ze ma racje?!!ale mowi ze pomimo tego ze wyszedl niski progesteron to i tak mamy nie przestawac sie starac:) ale ja i tak narazie sobie odpuscilam! co ma byc to bedzie:-) Zycze milego wieczorku i serdecznie Was pozdrawiam🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeczki!!! U mnie dziś w nocy padał deszczyk,ale teraz świeci ładnie słoneczko. Zaraz zbieram się do wyjścia na miasto,ciut mi sie nie chce,ale mus to mus. Lenko-ciesze się,ze się odezwałaś.Super,ze mama jest już po zabiegu będę się za nią modlić by reszta leczenia przeszła bez problemów. Trzymam kciuki za pomyślne zaliczenie wszystkich egzaminów🌻 Anisik-ściskam Was mocno i wycałuj Oleńkę👄 . Justynka24,Tryni,Voltare-❤️ Olwad-witam w Pl.:) Karolcia-przed tobą zwariowany tydzień,ale i przyjemny.Będziesz się rozpieszczać,fryzjer,solarium,paznokietki.Pozazdrościć. Poproszę tylko zdjęcie z uroczystosci. Martyn-iu-ciesze się,ze wyjazd się udał i jesteś znów z nami. Czekamy na dalsze relacje jak tylko znajdziesz trochę czasu. Kurcze szkoda,ze zapomnieliście uwiecznić pierwszych wczasów na zdjęciach,ale co tam wiele wyjazdów przed wami.Całuski dla Ciebie i Lenki👄 Cytrynko20-skarbie dietki jako takiej Ci nie wyśle,bo pisać musiała bym z tydzień ,ale chętnie dam Ci namiary na gabinet w twojej miejscowości.Naprawdę warto się wybrać.Skarbie nie smuć się,wszystko się ułoży:) Pozdrawiam wszystkie nie wymienione psiapsiółki i nasze bobaski🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie olawd witamy w polsce :-) martyniu to trzeba mieć pecha żeby zapomnieć aparatu:-(ale trudno nastepnym razem A my dzisiaj mamy właśnie 3 rocznice ślubu:-) Nawet jakoś tak nie robi na mnie to wrażenia, najpiękniejszy prezent jaki sobie wymarzylismy już dostaliśmy a w piątek będzie podglądanko tego prezenciku:-) Od mamy dostaniemy dzisiaj piękną zastawe na 12 osob do tego jakieś buljoniki, kawki itp. Trzeba będzie to trzymać teraz przez 1,5 roku ale cóż później szkoda nam by było kasy i kupilibyśmy jakieś badziewie a tak to będziemy mieli porządną rzecz. I dla wszystkich koleżanek po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku- W... rocznicę ślubu życzę Wam aby, płomień waszej miłości nigdy nie słabnął,a Wasze dzieciątko chowało się szczęśliwie w jego cieple i blasku.❤️ Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!!! :-) Wszystkie naj. naj, naj lepszego - dla Was z okazji rocznicy 🌻 Ja miałam swoja - jakieś 2 tygodnie temu - to juz czwarta, ale obeszła jakoś tak bez echa. W przyszłym roku na piatą - trzeba bedzie pomyśleć nad jakąś imprezką ... :-) :-) Jezu , ale ten czas leci , 4 lata przeleciały a ja nawet nie wiem kiedy !!!!! Martyniu - dobrze , że jesteś już z Nami. Pisz jak najczęściej !!!!! Super , ze urlopik się udał - a jeszcze cos planujecie w tym roku ???. Wracasz do pracy , czy myślisz nad urlopem wychowawczym ??? Jadirko - miłych zakupów :-) . Aż wspólczuję , na taki upał......... - ale tak jak pisałaś , jak mus , to mus !!!! 🌻 Tryni - a Ty co się tak nie odzywasz !!!!! - dla Ciebie po 🌻 i ❤️ Cytrynka, Olawd , Voltare - i dla reszty kobitek - buziaki !!!!! ❤️ ❤️ ❤️ pa, pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28.....................................26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10............................?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............7..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadlam poprawić tabelkę. Niestety u mnie od jakiegoś czasu starania zawieszone :(. Jak wróce do zdrowia to wrócę do starań. Narazie muszę czekać na wyniki zabiegu na szyjce m. Czytam regularnie Wasze wpisy. Cieszę się ze wszystkich " zajść" i trzymam kciuki za kolejne. Oby jak najwięcej. Pozdrawiam mocno, całuję pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - ża Ci zazdroszcze tych przyjemności !!!!! Z drugiej strony przyjemności jak przyjemności - duuuuzo czasu to pochlanie. Paznokcie - 2 godziny, fryzjer to samo .... Ja tez się umuwilam do fryzjerki w przyszłym tyg. :-) - zastanawiam sie nad ta fryzurką , co wam przesłąalam - ale boje się troche grzywki :-(. Taki cykore ze mnie - ja tak nie lubie eksperymentować z włosami, boje się jakiegoś niewypału :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... nie zgladałam bo od rana chodze po lekarzach ... dostałam skierownaie na badania wstępne i masz babo placek trzeba załatwic prawie od zaraz ... obleciałam powołę swojego miasta jeden lekarz nie da zaswiadczenia bez badań i okulisty , drugi na urlopie a trzeci mnie przyjął i nieźle skasował ale wszystko byłoby oki gdyby na rachunku nie zrobił byka i napisał moje nazwisko poprawnie w sumie je przekrecił i musze jakoś to odkrecić tylko ze dziś nie da rady bo go już nie ma \\jechał na jakiś pogrzeb\\ a ja musze się martwic co z tym fantem zrobic bo 140 zł drogą nie chodzi i chciałabym aby mi je zakład pracy zwrócił .... męzuś ma w piatek urlop to może jakoś to mi załatwi ... wrrrr od rana przeobje ... napisalam do doktorka eska bo nie odbierał telefonu zobaczymy jak sprawa się ułozy ... ehhh ja to mam pecha Paziulku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu - my mamy w sobotę ale już 5 - tą - robimy grilla dla rodziców i rodzeństwa ... dla kazdej po 👄 zmykam bo przynioślam firany od krawcowej i muszę je zawiesić w oknie ... pa pa u nas tez się lekko chmurzy ... jest troszke chłodniej niz wczoraj ale może to i lepiej bo takie słońce wykańcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sloneczka:) u nas dzis wyszlo sloneczko w koncu!!! paziulku- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu🌼 🌼 dzis smutna wiadomosc Agatka Mróz zmarla:( tak jej kibicowalismy ze wyjdzie z tego, przeciez miala dla kogo zyc nawet corcia sie nie zdazyla nacieszyc!! bardzo nie sprawiedliwe to,tylu zlych ludzi ( pedofilow,zboczencow,mordercow)jest na swiecie a taka moloda osoba musiala tyle przejsc i jeszcze przegrala:( wiem ze na co dzien sie tak nie mysli o takich sprawach tylko jak sie uslyszy o tym, ale przeprosilam dzis boga za swoje narzekanie moje ,problemy to jest nic... trzeba doceniac to co sie ma,zycie jest takie krotkie:( jadria- pisalas ze przeslesz nam meila jak ty zgubilas swoje kilogramy...?ale spokojnie ja tez wzielam sie za siebie zmienilam sobie dietke,cwicze i zobaczymy za miesiac efekty... pozdrawiam Was goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzjcie na skrzynkę ... wyslałam Wam kilka obiecanych zdjęc ... kto nie ma niech krzyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini super zdjecia i sliczne mieszkanko!!wyslalam Ci rozniez moje zdjecia po malym remaciku jaki zrobilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam z miasta,w tych urzędach to jest stania. Na poprawę humorku kupiłam sobie fajne klapeczki. Tryni śliczne masz mieszkanko,dziękuje za zdjęcia. Cytrynko-wiem obiecałam i nie mogę sie zebrać na napisanie maila. Ale już się poprawiam i piszę. Mnie też zaskoczyła informacja o śmierci naszej siatkarki,myślałam,ze jej sie uda pokonać chorobę.Najbardziej mnie wkurzyło ,że chcą ją odznaczać medalem.Lepiej było dać jej pieniądze na leczenie jak żyła,a nie opamiętali się jak zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×