Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Olawd to i u ciebie juz pomlutku sie zaczyna??? Ja też dzisiaj czuje się jakby coś mi się do żoladka przyczepiło i tak cały dzień a juz myślalam że będzie coraz lepiej.W przyszły piątek ide na usg i zaczynam się denerwowac czy aby wszystko wporządku ale wierze że tak i dzidzia dużo urosla:-) Zmykam spać niedlugo, dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko---w poniedzialek o 7 rano waszego czasu paziu - chyba za duzo opilam sie wody gazowanej i mnie tak wzielo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki jestescie kochane ❤️ idę połozyc się do łóżeczka - tyle dziś emocji ze padam ... dobranoc słonka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd z wodą gazowaną to uważaj tak na poczatku jednak i nie pij za duzo. Ja już teraz jedynie moge pic kompot bo nic innego niestety mi nie wchodzi. A herbaty to już nie pilam ze 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie mezus opierdzielil za ta wode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Dopiero wróciłam z powietrza - nadrabiam tam zaległości za wszystkie deszczowe dni;) Tryni - gratuluję pracy! Cieszę się, że się udało - a nie mówiłam, że przy Tobie konkurencja odpadnie w przedbiegach?:P Na pewno sobie doskonale poradzisz:) Mam tylko nadzieję, że nie będziesz nas przez tą prackę bardzo zaniedbywać?;) jadira, karolcia - ładne fryzurki:) Ciekawiej by było zobaczyć je jednak na Waszych główkach;) jadira - szybkiego powrotu do zdrowia:) cytrynka - a mi, jak szukałam jakiejś fryzurki dla siebie, zawsze się wydawało że to z kręconych włosów więcej można:) A ja nie dostałam żadnych fotek:( Podejrzałam na pazi profilu na NK - i tak przypuszczam, która to Ty jesteś, ale głowy nie dam:P) justyna - no mam nadzieję, że w realu nie czekały by mnie w Twoim towarzystwie żadne strachy:P A co do zwierzyńca - psiuńka stara się na siłę zaprzyjaźnić z futrzakiem - czasem te jej próby są nieco namolne - włazi do klatki i potrafi go wylizać ze wszystkich stron:P a u mnie pierwsze oznaki @ - dzisiaj rano zaczęły się plamienia, potem spauzowały, ale pewnie jutro @ przepisowo rozkręci się już na dobre:( Buziaczki na dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie paziu - jak skończę buszowanie na kafe, to wysyłam zaproszenie na NK:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam:) a u mie nadal brak @!!!!!!! brzuch mnie dzis bolal a raczej kulo w okolicach pepka,ale juz minelo:) voltare- dlaczego konczysz z kafe?? cos sie stalo czy potrzebujesz odpoczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam ale nie jestem pewna czy doszlo do Ciebie daj znac jak nadal nie dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka - kończę z kafe na dzisiaj:D:D:D Ooo tak - dzisiaj odpoczynek jest mi niezbędny - od 4:30 jestem na chodzie:P:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę uciekać, bo mężuś się pcha do kompa - do jutra! cytrynka - zdjęcia obejrzę jutro - na spokojnie, bez poganiania ze strony K.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ja g....... myslalam ze zostawiasz nas!!!!!!! ajjj ja tez jestem jakas zakrecona dzis i moze dlatego zle zrozumialam. upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż na imprezce a ja buszuje po necie :) Paziu i Cytrynko wysłałam wam zaproszenia na nk, Akasia miała nam na maila podać swoje dane już baaardzo dawno, a do tej pory nie mam, przynajmniej ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... piekny dzionek dzisiaj , słoneczko grzeje od rana ... wstałam o 7 rano i sprzątam mieszkanko, zrobiłam już pranie ... potem na ryneczek i na działkę do rodziców na grilla ... życzę wszystkim udanego dnia 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ojtak dzisiaj piękna pogoda i wkońcu można się ubrać na krótko:-) Niestety ja ide do pracy więc nie naciesze się dlugo ładną pogodą:-( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarby moje. U mnie dziś piękny dzionek cieplutko i słoneczko pięknie grzeje. Ja dopiero wstałam z wyrka,wyjątkowo mnie zmiotło z nóg.To chyba moje choróbsko tak na mnie osłabiająco podziałało.Byłam wczoraj u lekarza mam anginę+38s.gorączki i dr.nie dał mi antybiotyku.Ale ,że mój synuś podał się na mamę i dokładnie złapał tego samego bakcyla jemy jego antybiotyk na spółkę. Justynko24-twoja fryzurka też jest super.Co do mojej i tego koloru,strasznie mi się podoba,ale nie wiem czy bym się zdecydowała-choć mój naturalny kolor dużo nie odbiega od tego na fotce. Tryni-strasznie sie ciesze,że cel został osiągnięty.Moje GRATULACJE🌻.Wiem ,że dasz sobie rade i szybko wdrożysz sie w nowe obowiązki.Udanego grilowania:) Cytrynko20-wiem jaki to ból przy kręconych włosach,ja tez mam juz serdecznie dość prostownicy. Karolcia26-nie moge się doczekać twoich paznokietków.Całuski👄 Pazia-🌻 Voltare-zazdroszczę Ci tych plenerów blisko domku.Tez bym się tak długo przebywała na polku,gdyby było tak pięknie jak u Ciebie.:) Akasiu-👄dla Ciebie i Hani. Pozdrawiam resztę nie wymienionych koleżanek i nasze maleństwa. Dianko- wycałuj Dawidzia i GRATULUJE 2 ząbków:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki🌼 u nas niema upalow,ale przynajmniej nie pada,a slonko tez sobie swiecie:) my wieczorkeim tez bedziemy grilowac przyjada do nas znajomi i troszkie odreagujemy od codziennych spraw:) a zaraz lece na zakupy bo mezus mnie zabiera:) Zycze Wszytskim milego dnia:) buzialki😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki kochane:) Dzisiaj wpadam się tylko przywitać i zmykam do sprzątania, póki słońce się jeszcze nie rozhulało na dobre - i tak jest już chyba ze 30°C. Rano zaliczyliśmy zakupy - kupiłam sobie 2 pary krótkich spodenek, mężusia też zaopatrzyłam w jakieś dodatkowe cieńsze gacie - teraz padam z gorąca! Na dodatek brzuchal daje znać o sobie:O - tak przy okazji poprawiam tabelkę: Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............6......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 jadira - współczuję choroby w taką pogodę:( Szybkiego powrotu do zdrówka!Ciężko mi wyobrazić sobie Ciebie w kręconych włoskach i na dodatek w takim kolorku...;) Myślałam że na tych starszych zdjęciach które nam kiedyś podrzuciłaś miałaś trwałą:) Cytrynka - zdjęcia super:) Tryni - udanego grillowania! Paziu - a Tobie aby godziny w pracy jak najszybciej mijały!:) Ok - kończę sprzątanie, zbieram manatki i spadam na ogród i nad rzekę się troszkę poopalać;) Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej slonka - wybaczcie ze sie nie odzywam ale caly dzien jak nie pranie to zakupy , pakowanie....itd. a za jakies poltora godzinki idziemy na grilla . buziaczki i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Przepraszam ze tak zadko zagladam ale nie mam kurcze czasu na nic.....praca, dom, praca ,dom i tak w kolko:(:(:(:(:( Ostatnio mielismy u nas dlugi weekend wiec wybralismy sie z mezulkiem nad ocean bo bylo cieplutko i troche sie opalilam....ogolnie u nas jest juz prawdziwe lato jest goracoooooo, dzis ma troche niby popadac a jutro juz ma byc cieplutko....a za 5 godzin ide do pracy i jutro niestety tez.....w poniedzialek ide do fryzjera wiec jak wroce to przesle Wam najswiezsze fotki ......ja rowniez jestem na naszej klasie wiec podajcie mi namiary na Was na maila to wysle Wam zaproszenie:):):):):):):) martah4@op.pl A tak przy okazji musze poprawic tabelke bo niestety @ przyszla do mnie jak co miesiac:(:(:(:( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze udanego weekendu i do poklikania nastepnym razem....👄👄👄👄👄👄👄 Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............6......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........10............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............7..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) O widzę, że słoneczny dzionek i słońce powyganiało Was wszystkie wczoraj na wieczór z domu:) U nas była wczoraj nasiadówka z sąsiadami - baaardzo przyjemny wieczór. A dzisiaj po obiadku musimy poobjeżdżać rodzinną dzieciarnię z prezentami:P Ok - zmykam się ubrać, bo prawie 11:00 a ja nadal w piżamce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... voltare ja tez nadal w pizamce :P ale uwielbiam ta sielskosc w niedzielne i sobotnie poranki i przedpołudnia ... jadirko współczuję Ci chorobska :( ja też nadal nie doleczona pomimo ze wziełam antybiotyk ... jakis wirus w powietrzu krazy bo moj braciszek tez chory ... grill wczoraj się udał ... było przyjemnie poosiedziec sobie na działeczce - takie ciepełko ze tylko leniuszkowac na słoneczku ... wczoraj tez troszkę poszalałam kupłam sobie piękne firany do duzego pokoju z organzy .. .do tego podwójną taśmę ściągającą - musze podzucić ktorejś z mamusiek by mi je zrobiła bo sama nie dam rady ; do krawcowej dam w ostatneczności bo koszty uszycia pewnie by przewyzszyły koszt materiału ... do tego kupiłam sobie dwie sliczne bluzeczki - takie wizytowe ; jedną bez rękawków a drugą na długi rekaw ... powoli zaczynaja się wyprzedaże i nie mogłam się oprzec cenie 24,90 ... a nowa praca do czegoś zobowiazuje i juz zapowiedziałam mezulkowi ze muszę uzupełnic sobie garderobę ... dziś Dzień Dziecka także kazdemu z naszych topikowych maluszkow przesyłam słodkiego buziaka 👄 Pozdrawiam Was wszystkie .... zmykam szykowac obiadek pa pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Ja też lubie czasami sobie poleniuchować chociaż teraz w taką piękną pogode szkoda czasu na spanie ;-) Trini ciesze się że humorek ci wraca:-) A ja mam takie pytania. Jaki najlepiej kupić krem do opalania z jakim faktorem?? Nie będe leżala plackiem na słońcu bo wiem że nie można ale jak wejde do wody albo będe chodzila po słoneczku to niewiem jaki faktor będzie najlepszy ja myślałam o 20??? I drugie pytanko czy moge używać preparaty przeciwko komarom i kleszczą???? bo jedziemy na wieś i tam jest blisko las więc boje sie żeby się do mnie nie przyczepiły kleszcze. Wszytskiego najlepszego dla topikowych dzieciaczków 🌼 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za pustki dzisiaj???? ja chcialam wam powiedziec ze zagladne do was dopiero za jakis tydzien , wiec zycze wam milego tygodnia . buziaczki 👄 aa postaram sie 5go po usg do was napisac co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Olawd to w takim razie trzymaj się przez ten tydzień i po usg daj nam koniecznie znać:-) miłego dnia dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki 🌻 Jak tam po weekendzie ??? Dzisiaj tu takie pustki - że szok !!!!. Pogoda super , to nie chce sie siedzieć przy kompie - prawda ?? A mi weekend - przelaciał jak zwykle szybko i za szybko :-) :-) Chciałabym juz mieć wakacja , ale tak myśle urlopik dopiero wziąśc w sierpniu - takze jszcze całe 2 miesiace w pracy :-(. W sumie - planów na urlop i tak narazei nie mamy takze nie jest tak żal. Chyba przez ten upal - nie moge się skoncentrować i co napize to kasuje i pisze jeszcze raz, bo cos mi co chwile nie pasue :-) Takze kończe , zeby nie pisać bzdur !!!! Pozdrawiam , pa pa ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×