Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

....a ja biedna nadal czekam ani @ ani dzidzi :( Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12................ ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............9..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....-------..........------------ ----------??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko ty to się masz, ale na wlasną ręke nic nie bierz, juz musisz czekać chociaż wiem jakie to uciążliwe bo ja jak nie miałam @ przez 2 m-ce to czułam się jakbym była napuchnięta:-( i wtedy już po jednej tabletce duphastonu @ zaczęla się pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu- musze czekac sama nic nie bede brala!poprzednim razem jak dostalam od polskiego gina duphaston na wywolanie to tez szybko dostalam. ale teraz niecce brac poczekam do wizyty z tym ginem. tu taj i co on zadecyduje, a pod koniec lipca bede w polsce to sobie pojde do jakiegos prywatnego gina.ale mam nadzieje ze do tego czasu juz dostane @,chociaz codziennie mam wrazenie jak bym miala zaraz ja dostac i wlansie jestem tak strasznie napuchnieta i ten podly humor juz mam tego dosc jestem juz normaknie na jakims wyczerpaniu nerwowym,wszystko mnie denerwuje i drazni, i najchetniej to bym sobie spala:) nawet zakupy mi humoru nie poprawily jak mnie maz wczoraj zabral, nic sobie nie kupilam... jak nigdy hehh.... ajjj kazdy ma jakies problemy mi tez pewnie niedlugo mina i bedzie dobrze:) a ty kochana wypoczywaj sobie z dzidzia:) bo jak sie malenstwo urodzi to juz nie bedzie tak czasu zeby sobie polenieuchowac:)😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... przepraszam ze troszkę ostatnio Was zaniedbuję ale nie mam czasu na nic ... po pracy musze nadrabiać zaległości w domku, gotować obiadki na przyszły dzień i tak wkoło ... a to pranko a to prasowanie albo zakupy i ciagle gdzieś pędzę ... zaczeliśmy chodzić na basen, jeżdzić na rowerze i czas tak czas szybko mija ze na sen zostaje zaledwie 6 godzin ... Surfitko gratuluje córeczki na reszcie masz swój skarbulek przy sobie .... ❤️ Olawd - brzusio rośnie - coś tam juz widze ze się zaokrągla ... Paziulku dbaj o sibie słoneczko - dobrze ze poszłaś na L4 a propo snów mnie wczoraj się śnio ze jestem w ciąży i mam taki 4-ro miesięczny brzuszek i wypinam go z duma - szkoda ze to tylko sen :( ale może kiedyś sie doczekam ... widzę ze ostatnio pustki na naszym topiku - dziewczynki się wykruszają ... Eliza, Diana,Lenka, Sysia, Katia, martika , mychass, karolina chyba już o nas zupełnie zapomniały ... nie wspomnę o mamusiach które powinny nam opowiadać o swoich dzidziulkach i radzić na przyszłość .... smutno się robi ... jak to wszystko się obserwuje ... martt, jadirka , voltare ... piszcie troszkę częściej ... voltare gratuluję podjęcia decyzji i trzymam kciuki za powodzenie w tej super ważnym projekcie :D ja na razie przerwałam starania i skupiłam się na pracy ... nie zarzuciałam jednak leczenia ale myslę ze moje psycho musi troszkę odpocząć i chyba to dobre rozwiązanie ... karolciu śliczne zdjęcia z wesela ... paznokietki ładnie zrobione ... :) pozdrawiam Was wszyściutkie i mocno całuję 👄 nasze staraczki, cięzaróweczki, mamusie i ich bobaski ... pa pa do kolejnego napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 Zmieniam tylko tabelke i zycze Was milego wieczorku i dobrej nocki:):) Surfitko===== gratulacje i buziaki dla Ciebie oraz dla Ninki w czolko👄🌻❤️ Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka..................30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............9..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....-------..........------------ ----------??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam się pożegnać na jakiś tydzień, mam wielką nadzieje że jak wróce to będą szczęśliwe wiadomości od nowo zafasolkowanych:-) trzymajcie się dziewczynki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... czy wiecie co może dla mojej płodności znaczyć wysoki testosteron? 76 max według normy, mój wynosi 126...:((((( Napiszcie jak wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolino - dodaj sobie tą stronke do ulubionych ... jest tam wszystko ładnie opisanie o hormonach ... o testosteronie też ... http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych Paziu miłego wypoczywania ... 👄 u mnie pada - brrr - zaraz mykam pod prysznic i do łózeczka ... dobranoc kochane moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Też miałyście dzisiaj taki ciężki dzień? Normalnie znowu przysypiałam w pracy dosłownie \"na żywca\" - ale wstyd! Co sobie ci wszyscy ludzie pomyślą:P paziu - udanego wypoczynku! 🖐️ tryni - widzę, że i Ciebie praca sprowadza do parteru;) zazdroszczę Ci tych rowerków i basenu - mój rower K. ostatnio doprowadził do porządku, ale zaczynam czytać o przygotowaniach do IVF i to są ostatnie moje dni, w których jakikolwiek wysiłek fizyczny jest jeszcze wskazany. Potem na trochę szlaban. u mnie też leje i zimno - brrr! I jeszcze na dodatek, żeby nie było, że wszystko jest ok - spierdzieliła nam się w chacie instalacja elektryczna 😠. Tzn. pół działa, pół nie - K. próbuje coś zadziałać - dobrze się na tym zna - ale konia z rzędem temu, kto wyczai tok myślenia fachowca, który łączył nam w domu te kable - wszystko jest dokładnie na odwrót niż być powinno - chyba nie obejdzie się bez wymiany instalacji :( Nie wyobrażam sobie kucia - mam nadzieję, że mżuś coś temu jutro zadziała. Jakby mnie przez najbliższe dni nie było na kafe, to znaczy, że koczuję w XVIII-wiecznych warunkach przy świeczce i bez kompa!;) Buziaki na dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś późno,ale cóż jestem zabiegana i nie mam czasu by przysiąść i sklecić choć paru zdań.I za to bardzo wielkie przepraszam. Surfitko-moje GRATULACJE!!!!Wycmokaj malutką od cioci:)👄 I czekamy na dłuższe relacje jak będziesz już w domku. Paziu-wypoczywaj skarbie i wracaj do nas migusiem,głaskanko po brzusiu:) Karolciu26-śliczne fotki,masz bardzo miła mamę podobna jesteś do niej. Musze przyznać,że pazurki pierwsza klasa,a makijaż robiłaś sama???? Voltare-decyzja podjęta i pierwsze kroki wykonane i bardzo dobrze. Trzymam kciukaski za Was i już niebawem będziesz w tabelce nr.2,życzę Ci tego z całego serducha❤️ Olwad-już niedługo i brzusio będzie,że ho ho...Teraz jest zgrabniutki i okrąglutki. Tryni-🌻 Całuje Was skarbeńki mocno Wszystkie bez wyjątków i zmykam do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane surfitko moje gratulacje- szkoda tylko ze nie dałas nam znac jakims sms-kiem ale dobrze ze piszesz na innym topiku to sie dowiedzialysmy, buziaczki dla bobaska❤️ Trini masz rację, robi się nas coraz mniej, ja mimo natłoku zajęć staram sie pisać w miarę często, ale szkoda ze wiele dziewczynek już nic nie pisze, Dianka chyba z naszego forum zrezygnowała, bo skoro na klasie urzęduje to i znalazłaby chwilkę i dla nas, ale nie mozna do niczego nikogo zmuszać, ja mam nadzieję, że my się nigdy nie rozstaniemy a kiedyś spotkamy się na żywo:) voltare jak tam instalacja poradziliście sobie?:) paziu wracaj szybko bedziemy tęskinić Trini dalej nie dowiedziałam się gdzie pracujesz:):) jeśli to tajemnica to napisz na maila:)fajnie masz też bym chciała chodzic z małą na basen ale u nas nie ma takich basenów dla takich maluszków tzn jest jeden z cieplejszą wodą mały ale nie wiem czy dla tak maleńkich dzieci byłby odpowiedni muszę sie dowiedziec cytynka20 nie trać nadziei ja tez ciagle czekałam na @ raz miałam co 60 dni raz co 50 i tak wkółko, ale jak widac wsyztsko da sie wyleczyć:) olawd super brzusio:) a co u mnie? w sumie bez zmian Lenka juz sama siedzi tylko nie za długo bo zaraz zaczyna się kiwac na boki, gada cały czas i smieje sie jak najęta, dalej jest grzeczna nigdy nie płacze dużo śpi - no w dzień juz mniej i oczywiście jest najukochańsza pod słońcem, za jakieś 1,5 roku zaczynam starania o drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) martyn- ia- dzieki za wsparcie, wierze ze bedzie dobrze i u mnie tez sie wszytsko unormuje,troszke mnie to wszystko zdolowalo bo nigdy nie mialam takich problemow:( ale co ma byc to bedzie:) super ze twoja niuniu juz siada:) a jak dziaselka twarde juz sie robia?:) moj maly mial pierwszego zabka jak mial 4miesiace, paziu- udanego wypoczynku 🌼 🌼 voltare- 3mam mocno kciuki napewno sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼🌼🌼 milego dnia dla Wszystkich kobietek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tryni dzięki ja tę stronkę znam już od Ciebie, podrukowałam sobie. Jednak ja nie mam PCOS, ważę idealnie, nie mam problemu z trądzikiem, skóra jak u niemowlaka, namiernego owłosienia tyż nie, @ co 28 jak w morde strzelił. Może to przez to że nie bawiłam sie lalkami w dzieciństwie haha. Sama nie wiem za trzy tyg ide do lekarza. Wczoraj odebrałam wyniki, po konizacji szyjki macicy. Jestem wyleczona, ale stracha miałam... Pozdrawiam wszystkie staraczki, ciężarówki i mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Faktycznie tu dzis pustki :-( . Martyniu, Tryni macie rację - strasznie duzo dziewczyn sie wykruszyło , tabelka nadal doś duza ale faktycznie piszących dziewczyn została garstka ..... - szkoda troche .... - no ale cóz moze sie jeszcze coś ruszy. Ciekawe jak Surfitka sie czuje hmmm - mam nadzieje , ze pomimo tego , że nie pisze u Nas jakoś ta czesto - to jak tylko bedzie w stanie to coś skrobnie i powysyła fotki - Surfi , wielki buziak dla Ciebie i Ninki ❤️ 🌻 Paziu - miłego wypoczynku :-) Cytrynko , Voltare , Jadiro , Marto 24 , Karolciu - i dla Całej Reszty po buziaku :-) :-) :-) :-) U mnie po staremu, jak zawsze :-) . Czekam na @ , ale brzuch juz pobolewa to pewnie bedzie na dniach ( chyba sie coś mylnełam w tabelce :-) ). Pozatym małe problemy, nie zemna ale z kims z rodziny, ale nie chcialabym pisać tego na forum. Pozdrowionka - papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonka ... @ przylazala przed terminem ... ale wiedziałam ze przylezie - bo wcale sie nie staraliśmy tylko dlaczego 3 dni wczesniej ? wrrrrr Tabelka nr 1 : Staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.07.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............9..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 Martyniu masz rację Diana buszyje po naszej-klasie i szkoda ze do nas przestała zagladać ... jestem teraz w pracy ... na razie kochane zajrze później ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie małe zamieszanie w pracy, jak to na koniec roku, posprzątałam swoje rzeczy, jutro ciąg dalszy :P we czwartek jeszcze długa posiadówka na konferencji, i od piątku luzik :D ale się cieszę. Trini, pewnie przez te stresy związane z pracą @ wcześniej się pojawiła? Jadirko, dzięki w imieniu mamy, makijaż robiła mi kosmetyczka bo ze mnie laik w tych sprawach, tylko puder umiem nałożyć, rzęsy pomalować i błysszczyk :P nic pozatym. Martyniu, to już takie plany na 2 dzidzię ? Ale fajna taka różnica wieku, powodzenia na przyszłość. A co z Akasią??? Cytrynko - napewno i my się doczekamy dzidzi. Voltare, mam nadzieję że mąż fachowiec od prądu ze wszystkim sobie poradzi i net będzie :) Justynko - nie martw się 🌻 narazie uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini a ty z pracy piszesz o tej porze, czy może dziś wolne??? :) uważaj zeby szef pulpitu nie podglądał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyszłyśmy ze szpitala wczoraj poznym popoludniem...myszce zrobili wszelkie mozliwe badania..te o ktorych pisalam raz jeszcze oraz usg i testy na alergie pokarmowe.Wszystko ok.Nie wiadomo skąd ta biegunka....jak narazie podaje jej mleko dla alergików 2xdziennie z kleikiem ryzowym + cyc na żadanie.Jakoś to pomaga...mam nadzieje ze szybko kuracja podleczy wyniszczone jelitka (prawie miesieczna biegunka) i wszystko sie unormuje! Normalnie mialam juz niezly kryzys i lekko sie podlamalam cala sytuacja---wiem,wiem trzeba myslec pozytywnie ;-) Dzisiaj byłysmy u neurologa :-D AAA.....JUZ PISAŁAM,że DIANA odezwie się pozniej t.j lipiec-sierpien.:-) przynajmniej tak deklarowała :p pozdrawiam wszystkich.. p.s ładne zdjęcia fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Karolcia - kabel od kompa się na szczęście nie spalił:D:D:D Za to spalił się ten od TV i od lodówki:P I teraz do jutra wszysko hula na przedłużaczach, od gniazdka komputerowego:P Jutro powinno już być wszystko ok:) Jak Ci dobrze z tak długim urlopem!;) akasia - trzymam kciuki za córcię ❤️ - nie podłamuj się - głowa do góry - będzie dobrze - wszystkie tutaj dobrze Wam życzymy - nie może więc być inaczej:) justynka24 - nie wiem jakie trapią Cię problemy, ale życzę Ci aby jak najszybciej się rozwiązały:) martynia - na basen mogą \"chodzić\" dzidzie po ukończeniu 3 miesiąca życia - przynajmniej w mojej okolicy taka jest zasada... Mój chrześniak niestety był za młody;) jak się kurs pływania zaczynał a nie wiadomo kiedy będzie kolejny - ale to super sprawa!:) Pozdrowionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny-pozdrowienia dla wszystkich.Mysle ze Surfitka z pewnoscia opowie Wam sama szczegoly-niestety ma poblokowane polaczenia miedzynarodowe wiec smsy wysylala tylko tu na terenie USA wiedzac ze pojda w obieg dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam zajrzeć więc zagladam ... karolciu nie miałam dziś wolnego - myslę ze długo go nie bedę mieć - takie są niestety realia gdy zaczyna się pracować ... myslę ze nie mam co się bać o podglądanie pulpitu lub inne tego typu sprawy ... wszyscy korzystają z komunikatorów gg ... wchodzą na swoje skrzynki i wogóle ... wazne zeby praca była zrobiona i tego się trzymam a 5 minut w necie nikogo nie zbawi ... :P akasiu - bądz dzielna - oby Hanusię niebawem opuszciły wszystkie dolegliwosci - zdróweczka jej życzę a Tobie siły 👄 co do naszej Dianki - to troszkę nie rozumiem ale to jej wybór po jakich portalach buszuje ... na naszej-klasie zamieszczane są nowe zdjęcia Dawisia - także dla nas 5 minutek też mogłaby poswięcić ... Dianko - nie zapominaj o nas - tesknimy za Tobą ❤️ pozdrawiam Was wszysciutkie - piszcie czesciej ... dobranoc kochane moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam lekturę tego pinego artykułu, ale jak znam zycie to trzeba będzie skopiowac cały link, bo pojawi sie nie wiadomo skad spacja z linku pozdrawiam http://zdrowie.onet.pl/1492109,2041,0,1,,pragnienie_milosci,psychologia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochanevwybaczcie zabłedy ale pisze jedna reka w drugiej mam lenusie akasiu super ze z hania juz dobrze, nie podłamuj sie, najwazniejsze ze jest dobrze voltare tylko ze u nas nie ma zadnego trenera dla takich maluszkow, musisz sobie sama radzic i nie wiem wlasnie czy temp wody jest odpowiednia karolcie mam juz plany bo chcemy sie zaczac starac jak mala bedzie miala gdzies 2 latka, tylko z drugiej strony na sama mys o ciazy robi mi sie słabo jak sobi przypomne ten 9-cio miesieczny koszmar, ale trudno czego sie nie robi dla takiego cudu,a moze tym razem bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Martyniu - widze , ze z Ciebie ranny ptaszek - ale przy dziecku juz tak chyba jest :-) :-) Ucałuj Leneczke odemnie ❤️ A tu znowu cisza - dziewczynki , co się dzieję ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest basen z trenerem dla maluchów od 3 miesiąca zycia :p martyn--iu jak ja mysle o ciazy to tez mnie wzdryga...narazie chcę sie poswiecic mojej Hani :-D a na drugie może przyjdzie pora za pare lat...hm.......w planach jeszcze mamy trzecie ;-) jak Bozia da ! myszka własnie słodko śpi,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd pieny brzuszek, ale faktycznie szybko ci rośnie, tylko się cieszyc i pokazywac całemunswiatu:) justynko ja nie lubie długo spac lenka jeszcze spała o tej porze, zawsze raz w nocy je a dzis nawet nie wstała ani razu:) akasiu fajnie ze macie basen z trenerem, musze sie dowiedziec bo chyba jest taki w jaworze a to 20 km od nas najwyzej tam bede jezdzic, mój maz też chciał trójkę ale mu to wybijam z głowy, dwójka jest w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam nieskładnie wczesniej ze pisze z lenkach na rekach a teraz ze spała prostuję:spała na moich rękach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×