Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam:)dzieki za komentarze:) ach jadirka tyle tych wesel ze juz się pogubiłam:) olawd no szkoda ze mężulka nie bedzie no ale trudno widać taka praca, nie martw sięjuż niedługo będziecie ogladać maleństwo razem-tyle ze na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wpadłam się przywitać🖐️ Jest świetna pogoda i aż żal siedzieć w domku więc korzystamy:-) z uroków jesieni. Pozdrawiam wszystkie staraczki, mamuśki i dzieciaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paziu my właśnie wróciliśmy z parku, Lenka miała szoka i łapała liście (relacja na nk haha) reszta dziewczynek pewnie tez spaceruje bo nic się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe martyniu właśnie widziałam zdjęcie, z Lenki to prawdziwa księżniczka w tym fajowym wdzianku:-) A jeszcze będzie miala szoka jak zobaczy śnieg. To są super chwile, jak dziecko pierwszy raz cos widzi i pewnie minki fajne strzela:-) My wlasnie wróciliśmy ze spacerku i a z pizzy, zjadłam duzą cała i do tego twixa i ogromne ilości coli i jestem happy:-) W styczniu już nie będę miała taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś wstyd piękna pogoda,ja przesiedziałam w domu. Mam totalnego leniucha. Paziu-no to się objadłaś!!!! Martyn-iu-oj ta Twoja Lenka coraz śliczniejsza,piękne ma to ubranko. A jak Pazia pisze radość będzie jak śnieżek zobaczy,same nowości przed nią.Śliczne to zdjęcie na klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) A ja dzisiaj i spacer zaliczyłam i spanie:P Kondycja mi spada, aż wstyd - przeszliśmy w sumie może ze 2 kilometry, a ja się czułam jakbym pokonała tych kilometrów z piętnaście i to biegiem i pod górę - padłam jak kawka - dopiero się obudziłam:) Widzę, że Wy też dzisiaj leniuchowałyście;) martyniu - zdjęcia fajowe i śliczne wdzianko:D pazia - to miałaś wyżerkę:P A ja co zjem do południa to moje, a potem to już nie mam smaka na nic i nic mi już nie smakuje ani nie wchodzi... jadirka - bo czasem trzeba sobie zafundować taki dzień lenistwa;) I od razu człowiekowi się lepiej robi na duszy - zwłaszcza jeżeli tak jak Ty - się wcześniej działa na pełnych obrotach:) Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ dzisiaj ja pierwsza:-p, męża wyszykowałam do pracy i już się nie kłade bo mam sporo roboty tzn. jeszcze gora prasowania mi zostala a chce to w tym tygodniu wkońcu skończyć. Jadirko czasami lenistwo się należy;-) Voltare śmiesznie masz z tym jedzeniem ale popołudniu też cos malutkiego przekąś żeby dzidziol glodny nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście??? U mnie pogoda jest jak narazie taka sobie, jakoś ciemno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie cieplutko słońce juz świeci:) zaraz uciekamy na spacerek paziu miłego prasowania;) voltare nachodzisz się jeszcze z wózeczkiem:)to ci się kondycja poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu u mnie tez popoludniu wyskoczylo słoneczko:-) więc jest ładnie. A gdzie się podzialy reszta dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie wróciłam ledwo żywa z pracy, od kilku dni jestem przeziębiona, całą sobotę przeleżałam, no bo wczoraj chrzciny; zawsze tak mam że w domu zdycham a jak się gdzieś wybieram to w towarzystwie wydaje mi się że już prawie zdrowa jestem :P no ale dziś znów trochę słabo się czuję :( na chrzcinach było bardzo fajnie :) potrzymałam troszkę \"córeczkę\" żeby się przykleiła do mnie :) jak bede mieć jakieś fotki to wam powysyłam kilka :) ide na obiad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze ślubowania synka,martwię się bo kurcze ma gorączkę i cukry szaleją jak zwariowane.Oby wszystko wróciło do normy. Truchleje jak mu coś jest. Martyn-iu-wysłałam Ci fotki moich sukienek jako nasza stylistka może doradzisz mi ty,w tym nurtującym mnie temacie**którą kieckę wybrać**???? Karolciu26-kuruj się skarbeczku ,jak dojdziesz do siebie czekamy na zdjęcia ślicznej mamy chrzestnej z małą córunia.🌻 Paziu,Voltare-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - dużo zdrówka dla synka :) nam też mogłaś powysyłać fotki, wiem, Martynia to ekspertka ale pooglądać można :P Fotki wam prześlę jak je dostanę, bo swoim aparatem nie robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tylko na chwilke ostatnio mam urwanie glowy,,z hania rowniez umowilam sie juz do kliniki gastroenterologicznej w Poznaniu Jadira zdrowko dla miska --------ja tez chce ZDJECIA sukienek,moze najlepiej nie doradze,ale z checia obejrze :-D paziu jedz jedz bo jak bedziesz karmila piersia to juz nie pofolgujesz :p Voltare i Ty rowniez dogadzaj brzuszkowi i dzidziolowi ile wlezie ;-) caluje wszystkie iz mykam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu kuruj się kochana i oczywiście czekam na fotki z uroczystości:-) Jadirko ja już wyrazilam swoje zdanie na temat kiecek:-p na końcu powiedz jaka wygrała:-) Akasiu na kiedy macie termin w tej klinice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu-zdjęcia nie oddają zbytnio prawdziwego wyglądu tych sukienek,ja skłaniam się ku czarno białej.W tej brązowej wyglądam chyba zbyt chudo bo warze 47 kg.Co do tej turkusowej to w tym kolorku jakoś źle się czuje. Ale jeszcze zobaczę i bardzo dziękuje za radę-doceniam to skarbie👄 Akasiu-co z Haneczką???martwie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko i moim zdaniem powinnaś załózyć tą w której się najlepiej czujesz:-) To jesteś chudzinka a ile masz wzrostu jeśli można zapytać?? Ogladała któras przed chwilą na discovery \"urodziłam mumie\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ bABOLI PRZEPRASZAM ZE NIE ZALADAM ALE MAM W DOMU SAJGON. wow pisze duzyi, przepraszam. Pilnuje facowcow robie herbatki i robie porzadki z rzeczami z ktorymi nie wiadomo co zrobic wyrzucic czy na strych. mam duzo ksiazek całe tony i sama nie wiem jak je ulokowac, chyba kupoie duzy regał bo szkoda je dawac nA STRYCH, tym bardziej ze to madre ksiazki :) meble do kuchni wybralam z black red white do pokoju w sumie tez, wczoraj bylam na wycenie tych mebli i az tak duzo nie wyszlo. Jeli ktos nie poeca tej firmy to prosze napiszcie dlaczego. Teraz spaam bo moj płytkarz męczy mnie tu ze piwa by sie napił wiec musze jechac do sklepu :( wiec heja na rowert i jade, zajrze jeszcze ponziej ale mam nadzieje ze nie maciemi za złe ze tak zadko teraz zagladam ale naprawde nie mam kiedy bo ok 17 jezdzimy do szwagra bo tam kladziemy panele na podlogach, mamy remont w tym samym czasie i sobie pomagadamy wiec ide spac dopiero okolo 1 w nocy, padam juz na oyszczek i marze o skonczemiu tych remontow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
WItajcie kochane moje ... u mnie b.z ... nadal zapracowana i może to dobrze bo nie mam czasu na myslenie ... w domku bajzel na całego - łazienka coraz ladniejsza ale ile przy tym bałaganu i strat ... nowa wykładzina w przedpokoju w oplakanym stanie, nie mówiąc o zadrapanej scianie w kuchni - wrrr wczoraj mój męzus przyprowadził z salonu swoja zabaweczkę i wieczór spedzilismy śmigajac na dwóch kółkach - superrrrrrr - uwielbiam ten ped powietrza :) Pozdrawiam Was wszyściutkie : całuje dzieciaczki, mamusie i nasze cięzarowki ... trzymam też mocno kciukaski za staraczki ... bziolki - cccmoookkkkk 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini i Martiko - życzę szybkiego końca remontu, no i oczywiście pięknego efektu :) Paziu, ja co tydzień oglądam ten program, wczoraj to rzeczywiscie było... nie do uwierzenia. Jadiro - uważaj żebyś teraz za mało nie ważyła, co ty robisz ze jeszcze chudniesz??? Ja jestem za tą brązową, pasuje do twojej urody, pory roku itp :) akasiu - buziaki dla Hani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! U mnie słoneczko świeci jest ślicznie. Ale dałyście mi do myślenia-jednak chyba zdecyduje się na czarno-białą. Dziękuje raz jeszcze za rady.Jesteście nie zastąpione❤️ Martiko-ty to ciągle coś bidulko robisz.Ale potem będą luksusy. czekamy na fotki już po wykończeniu. Karolciu-ty dzis masz wolne??Wszystkiego najlepszego dla naszej p.nauczycielki🌻🌻 Co do wagi trzymam sie wyuczonych nawyków i waga póki co sie trzyma. Buzoile dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jadirko zdrówka dla synka, wysłałam Ci maila, ale niebieska sukienką jest boska!!!:) akasiu to dobrze ze pojedzieie do kliniki moze wreszcie Hania bedzie mogła jeśc lepiej:) martika ja mam black red waid wm jednymz pokoi i jestem zadowolona:)a wogóle to zyczę tobie i Trini szybkiego kona tego remontu, wiem jakie to okropne, no ale efekt murowany:) karolciu zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Z góry przepraszam , ze tak mało zagladam ale powiem szczerze , ze nie ma kiedy pisac a jak naet znajde troche czasu to nie bardzo mam o czym pisac :-( Karolciu - super, ze się umuwiłas do Provity , tez tam kiedyś dzwoniłam , ale akurat nie o mnie chodziło tylko o badanie nasienia - bo tam ponoć najlepiej robia wyniki i sa najbardziej wiarygodne. Ja w tym miesiacu jednak nie poszłam do tego gina - teraz jestem już po owulce , więc zaczekam do nastepnej. Powiem , szczerze , ze w tym miesiącu miałam tyle wydatków , ze głównie z tego powodu odpusciłam ale w listopadzie juz na mus, musze iśc. Martika - ja zdecydowanie odradzam meble z BRW - moze i wizualnie ładnie wygladaja ale sa tandetne , z byle jakich materiałów i robione starymi metodami. Dotego - z reguły sa do samodzielnego montazu co i tak wymaga potem regulowania przez fachowca bo np. szuflady , fronty dzrwi sa krzywo. Jadirko - ale jesteś chudziutka - szok !!! Nie wiem czy mi przesłałas sukienki , bo dopiero zachwileczke popatrze na maile - ale jak nie to ja tez poprosze o przesłanie. Buziaki i dużo zdrówka dla syna. Pazia, Martynia, Marta, Voltare - i dla reszty nie wymienionych po dużym buziaku 👄. Pa, pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - no ja nie mam maile od Ciebie - prześlij mi skarbie. Martika - może przeslij linki ze strony BRW mebli które wybrałas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja z rana wyskoczyłam na morfologie i jak przyszłam , położyłam się na chwilke i spałam do tej pory. Karolciu wszytskiego najlepszego🌻 Justynko pisz byle o czym wiem że czasami nie ma co bo mi też czasem trudno coś napisac, zwlaszcza że u mnie sie nic nie dzieje też. Aha dziewczyny dziasiaj podobno ma byc pełnia więc przytulajcie się do mężów:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×