Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Plemniczku, duzo zdrówka zyczę, powinieneś herbatkę z miodem pić. Ja zmykam, bo moje słońce podjechało. Pa pa, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze na chwilke ja. Surfitko jak mi swoje wyślesz to będę miała twój adres mail to ci szybciutko odeśle. To zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcę zobaczyc.a swoje wysłałem.tylko akasia mi wysłała jestem pod wrażeniem jej urody.a trynia co ?tez nic nie wysłała mi.a pisała ze to zrobi.tak wypiłem napar z ziółek z miodzikiem .katarek już minał.ale kaszelek jezcze mnie męczy.aż mnie brzuch pobolewa od tego kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :-) najezdziłam sie wczoraj na nartkach,ze ho ho. Zdjęcie Sufitki i pauli76 tez poproszę :-) jak wszystkim to wszystkim.!! lekki kryzys mnie złapał :-( od wczorajszego wieczora....bbbuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ...ale jestem padnieta ;) ledwo zyję ... było superaśnie ... strasznie się rozpisałyście ... czytałam Was i czytałam ... ja tez dziewczynki chce Wasze zdjecia - wieczorkiem zamierzam nadrobic wszystkie zaległości i tez Wam powysyłam ... Plemniczku - lecz się skarbie - okłady z młodych piersi te sprawy ;) ... do popołudnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki. Już mam wasze zdjęcia wszystkie dzięki, milej z wami pisać jak wiem jak ktoś wygląda :-) A ja już wstałam zaraz ide do sklepu, ugotuje obiadek bo wieczorem niewiem w jakim stanie będę. Akasiu ale ci fajnie że byłaś na nartach, chociaż ja nie jeżdże na nartach ale z chęcią bym gdzieś wyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki doszło mi zdjęcie od Surfitki, ale od sysi niemam.także od Trini i akasi, więc proszę prześlijcie mi. Aha no i plemniczka na oczy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - ale mi jeszcze zdjątka swojego nie wysłals !! czekam..zaraz Ci przesle swoje i plemnika./ Moze martyn-ia jezdzi na nartach.?! Mamy przeciez blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu już wysłałam. Od martyni też nie mam zdjęcia wiec proszę.i od sysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyśle wieczorkiem - teraz jestem w pracy ... ale swoje możecie mi powysyłać .... czekam na zdjęcia od Pauli , kukusi , surfitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope242
Chej kobtki!Dołączyłam do Was wczoraj,ale jakoś brakuje mi śmiałości bo widzę ,że Wy już tak dobrze się znacie.Fajnie mieć takie internetowe psiapsiółki.Może nie zabrzmi to zbyt mądrze ,ale nie wiem jak się wpisać do waszej tabelki,czy mam tylko ujawnić swoje dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Hope :-) tabelka znajduje sie na którejs z poprzednich stron-widzialas ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć hope niektóre dziewczyny też do nas nie tak dawno dołączyły i pisz śmiało o czym tylko chcesz :-) A z tabelką zrób tak jak akasia napisała. Wpisz tam nick\\skąd jesteś, ile masz lat, ile cykli się staracie o dzidzie i kedy termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki hope ... witaj wśrod nas ... dopisuj się do tabelki i smiało pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity a ty umęczona pewnie jesteś po 2 dniach balangowania? Ale fajnie. My z mężem nie wyprawiamy urodzin zawsze spędzamy je razem albo gdzieś idziemy ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryniu jak tak bedziesz balowac to wiesz co z twoimi staraniami.oszczedzaj siły .no ale z drugiej strony tez ciagle siedziec w domu i rozmyslac.ale poki co zadnego alkocholiku nie pij.a czy palisz papieroski?.bo one też szkodza!!!.zreszta to odnosi sie do każdej z was\".oszczedzajcie siły na zamiary\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kicius wiesz jak byśmy miały nic nie robić tylko oszczędzać siły to dopiero blokada psychiczna by była. A jak się balanguje to się wtedy tak nie myśli oczywiście bez przesady nie codziennie ale raz na tydzień to jeszcze nikomu nie zaszkodziło nawet staraczką o dzidzie. Takie jest moje zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciusiu ... nie pale papieroskow - zreszta zaden z naszych znajomych tego nie robii - także w domu zawsze po imprezce - mozna spac swobonie spać .... a co do balangowania ... czasem się zdarza ale nie za często ... nie upijam się do upojenia ... delikatnie sobie imprezuje - zreszta odmawiałam sobie przez ostatnie poł roku - dbałam o siebie i wódeczki nawet nie tykałam - i co nic !! także trzeba zaczac normalnie żyć .... a zmeczona owszem jestem ale z niewyspania - dziś to na pewno odrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć dziewczyny wysłałam zdjecia do surfitki i pauli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ja wasze też dostałam bardzo mi milo was zobaczyć laseczki. Umieścilam was w moji pliku pt. laeczki z forum mam was tam wszystkie no i jednego mężczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sysiu Surfitko powtarzałaś dzisiaj test ciążowy?. Daj nam zanać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Paziulku co tam slychać po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, jakoś jest, weekend szybciuto minął a dzisiaj to lepiej nie mówić, łapy mi się trzęsą, dobrze że chociaż coś zjadłam żeby nie zemdleć tam. Więc jeszcze 4 godziny i finał. Pocieszam się że niedługo będę mogła się porzytulać z mężem bo już ponad 2 tyg. nic. Jak wróce to napewno wam wszystko opisze. A co u ciebie? w którym dc. jesteś? jeżeli wogóle liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj paziulku - trzymam kciuki za powodzenie / jak juz bedziesz na siłach to wszystko napiszesz.Odpoczywaj duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki akasiu kciuki się napewno przydadzą:-) Z tego co pamiętam dzisiaj są urodziny twojego męża. Jak tak to złóż odemnie i od mojego mężusia najserdeczniejsze życzenia:-) Martyn--ia a ty dzisiaj śmigasz na usg. Daj znadć jak wrócisz od ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja tylko na chwilke zaraz lece na usg, ale się rozpisałyscie, musiałam duzo nadrobić:) akasiu ja niestety nie jezdzę na nartach, ale może kiedyś się w końcu nauczę:) Ja też poproszę zdjecia, odeślę Wam od razu moje jak wróce z usg:) Co do zdjeć dla Plemniczka to bez urazy, ale ja nie wyslę mojego, bo piszę tu o takich osobistych rzeczach, ze wolałabym dla meżczyzn pozostać anonimowa. Mam nadzieję, ze mnie Plemniczku zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to zaje..ście właśnie zadzwoniła do mnie babka z przychodni że bad. są odwołane ide za tydzień. Kurde czy wszystko musi tak się chrzanić. Jestem taka zła bo specjalnie wziełam sobie dzień urlopu tak się wkurzyłam że niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×