Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. .... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ....................16.03.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 podałam przypuszczalną date bo niewiem kiedy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie dziewczyny! powiedzcie mi czy to w ogóle mozliwe zeby owu była w 28 dc? dodam ze odkąd mam okres (już 13 lat) cylke zawsze były dłuższe, ok 40 dni...ostatnie kilka cyki brałam duphaston, i nie wiem czy może się udalo, czy poprostu po odstawieniu leku znowu wszystko pokićkane....napiszcie co o tym sądzicie, dziś 34 dc...więc jeśli to na test za wcześnie a to czekanie na @ doprowadza mnie do obłędu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie , jak wspominałam w emailu juz lepiej .Misiek łyka tablety i zobaczymy co dalej po tym zastrzyku bolał mnie dzisiaj brzych i cały czas czuje jak bym zjadła balon . A teraz spadam robic nastruj i do zabawy :) Dobranoc Kochane -Aha Jestem chętna na spotkanie w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. .... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ....................16.03.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 zaczełam od poprawy mojej daty. Nadal się staramy ale to nic. Trzeba zyć dalej może się w końcu uda. wlatuje do was tylko na chwile czytam was sprawdzam pocztę i uciekam nie mam kiedy pisać. Narazie dałam sobie spokoj z konowałami i się nie badam. poza tym że byłam dzisiaj u tego bioenergoterapełty (kiedyś o nim pisałam) i nic ciekawego mi nie powiedział poza tym że mam rozregulowaną gospodarkę hormonalną to chyba przez to leczenie zwłaszcza przez bawienie się w leczenie ziołami. sama zauważyłam że pogorszyła mi się@ zawsze miałam regularnie a teraz sobie skacze raz do przodu raz do tyłu. Teraz już nic nie wiem. Uciekam. Serdecznie was pozdrawiam i całuje co do spotkania to na 90% się piszę może uda mi się znależ czas Pa pa I nie poddawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez dziś cały dzien poza zasięgiem. Jutro będe sprawdzac jajo, trzymam mocno za nie kciuki :) Co do tabelki to napewno zmienilam ta date, ale widocznie musiala sie gdzies zgubic u nas.... Ale juz poprawiam, bedzie dobrze. Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. .... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.10.05 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ....................16.03.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............18............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 Kukusiu, ja bede najprawdopodobniej ( jak nie zafasolkuje) w Polsce w listopadzie. Może w pażdzierniku. Jakby się udało, to pewnie wizyta będzie już w trójkę, czyli w przyszłym roku. Ale czas pokaże jak będzie. Elizko, trzymaj się. 🌼 dla ciebie. No i 🌼 dla Trynitki na pocieszenie. Napewno ci sie wkrótce uda. Zrób badania i sama zobaczysz jak nas zaskoczysz. Trzymajcie się. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-D🌻 karolciu_26 🌻 najserdeczniejsze życzenia,mnostwo miłosci i słonca na codzien a przede wszystkim spelnienia tego jedynego marzenia !!! 👄👄👄👄 pozdrawiam wszystkie dziewczynki.papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie dołanczam do życzeń dla Karolci. co ci szczególnie życze to wiesz.nawet nietrzeba tego pisać. wszystkiego naj,naj lepszego Surfitko mam nadzieje że jednak nieprzyjedziesz w tym roku (chociaż chciałabym sie spotkać). wole w przyszłym.jak już będziemy mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kukusiu :-D :-D :-D może Ty będziesz miała troszkę wolnego w okresie majóweczki....ja jeszcze nie jestem pewna ale moze pojedziemy z krakowa na kilka dni w góry.Zobaczymy jak to wyjdzie z kaską i moją @ ....kiedy ją oczywiscie dostanę ... Paziu- czy TY zabieralas do szpitala pizamę ?! i zostałas 2 godziny po zabiegu na obserwacji? buziaczki - muszę juz zmykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Akasiu nie zabieralam pizamy, mialam tylko dłuższą koszulkę i nie zostawałam w szpitalu po zabiegu. Jak mi przeszła slabość czyli czułam się już na siłach to poprostu poszłam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka .... dzien taki piekny a ja zaczynam nowy cykl @ przyszla wczoraj wieczorem ... podpowiedzcie mi od kiedy liczyc pierwszy dzien cyklu ? bo wczoraj od 15 miałam juz większe plamienia a @ pojawiała się po 21 ..od wczoraj czy od dzis ? jak Wy to robicie w swoim przypadku ? Nowy cykl nowe nadzieje ... i dieta ... teraz wiem ze sobie nie zaszkodzę! wypiłam juz rano zielona herbatę i zjadłam sucharka bez cukru ... zaczynam inaczej jeśc - zobaczymy czy do końca dnia nie ściśnie mnie po jakiegos słodycza ;) tymczasem ide myc włosy i ide do miasta - chce sobie kupic jakas bluzke do bezowej spódnicy z czekoladowymi haftami ... Wczoraj miniek zabral mie do sklepu i chcial wybadac c mi się podoba ... ogladalismy fajne kompleciki ... takie bluzeczki bieliżniane z majteczkami ... ciekawe - bo wiecie mój kochany lubi ostatnio isc na latwizne i albo daje mi pieniądze albo kaze coś sobie upatrzyc - w sumie wychodzi na to ze sama biegam za prezentem dla siebie :( ale dałam mu dobitne do zrozumienia ze nie chce tak - wolabym alby ruszył głowa i kupił mi cos od siebie - taka niespodzinakę .... tylko biedaczek wyszedł z wprawy i dlatego ta wczorajsza eskapada po sklepach ... hi..hi..ale mialam ubaw ... cmokalki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini @ liczy sie tak jak jest normalne krwawienie przed 18 to liczysz od tego dnia a jak po 18 to juz 1 dc. jest od następnego. Mój mąż też idzie ostatnio na łatwizne bo prezenty na urodzinki i imienki kupowałam sobie sama, na gwiazdke też. No chociaż przepraszam kupił mi sam jedną rzecz na urodziny mp3. Ale ja robie to samo i na urodziny też kupowaliśmy dla niego prezent razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbetinka przepraszam że tak nikt nie zareagował na twoje pytanie. Już ci odpowiadam na tyle ile moge. Możliwe że owu miałaś w 28 dc. (dokładnie wiesz że to było wtedy, sprawdzałaś to jakoś) i teraz automatycznie @ ci się przesunęła i od owu dodaj sobie 14-16 dni i po tym czasie powinna nastąpić @. Pewnie twój cykl będzie trwał 41-43 dni po tym czasie powinnaś zrobić test i życzę żeby @ nie przylazła i dzidzia była. Po duphastonie czasami tak jest że się cykl rozreguluje. A owu wcale nie jest powiedziane że musi być w 14dc. ona czasami jest dużo później, czasami wcześniej, czasami wogóle owu nie ma. Mam nadzieje że o to ci chodziło. Może dziewczyny jeszcze coś dopszą. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. .... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ....................16.03.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............15............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 JA tez poprawiam...u mnie dobrze. NIe odzywam się, ale Was podczytuje..tak mi smutno,że u WAS nie nie jest dobrze...i dlatego nie pisze nic..bo pisałabym same pozytywy. CAłuję Was moje kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolciu..ja tez do zyczeń sie dopisuję...można mówić i pisac duzo..ale ja życzę Ci jednego, tego abyś zawsze byłą szczęsliwa !!!!Wszystkiego naj!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia-dziękuję ci bardzo, nie dośc że odp. to jeszcze taka jaką chciałm usłyszeć:) podejrzewam 28 dc bo śluzik był poprostu idealny, jak nigdy a poza tym moje cykle odkąd mam@ zawsze wahały się ok 40 dni...czyli jest szansa!!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak tam wasze \"BRZUCHOLKI\"rosna juz czy jeszcze próbujecie?widze że sporo was przybyło,ale tez niektóre już maja po dwa\" serduszka\"życze powodzenia wam wszystkim.Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja też życzę wszystkiego naj naj naj lepszego. O plemnik się pojawił wpadaj do nas częściej. bbbetinka cieszę się że mogłam ci pomóc. Więc nic ci nie pozostało jak tylko czekać a szanse są napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja też życzę wszystkiego naj naj naj lepszego. O plemnik się pojawił wpadaj do nas częściej. bbbetinka cieszę się że mogłam ci pomóc. Więc nic ci nie pozostało jak tylko czekać a szanse są napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌻 🌻 🌻 U mnie od poniedziałku na leżąco - w zasadzie nie wychodze z domu i brakuje mi juz świeżego powietrza.Kazde wyjście do toalety to ogromny stres,na razie jest wszystko ok,za 2 tygodnie mam odstawić luteine i wtedy zaczne sie stresować na poważnie.Wizyta u gina dopiero 17 maja jezeli nic sie nie bedzie działo oczywiście (mam nadzieje ze nie).I to tyle na razie - zmykam do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziękuję wam wszystkim za zyczonka 👄 Kseniu przykro mi że musisz leżec, ale cóż można na to poradzić, skoro ma to pomóc to musisz, tylko pogoda zachęca do spacerów a nie leżenia w łóżeczku, trzymaj się 🌻 Plemniku, mnie brzuszek rośnie ale od jedzenia słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.tylko sie niestresuj. odpoczywaj, a na spacery będziesz miała dużo czasu z wózeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko musisz nam podełać nowe zdjęcia bo już napewno dużo sie zmieniło betinko ja ci nieodpisuje bo ja niemam pojęcia, a co mam ci źle mówić sama nawet o sobie niewiem czy i kiedy mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko - pisz same pozytywy - to nas nie zasmuci - a sprawi ze bedziemy spokojniejsze i szczęsliwe - przeciez jestes jedna z nas! a to ze zafasolkowałas wcześniej i teraz juz masz piekny brzuchalek - jest tylko powodem do radosci - poniewaz tez długo czekałaś na swoje szczescie! także opisuj szczegółowo ... Paulisiu ty też, Justyska a Ty gdzie się podziewasz juz do nas nie zagladasz tak czesto! Ksenieczko odpoczywaj przeciez zawsze mozesz sobie okienko uchylic i wpuscic do pokoju troche wiosenki :) Na dworzu faktycznie przecudnie - wybrałam się do miasta w leciutkiej bluzce z długim rekawem - zgrzalam sie jednak - pogoda zupenie na krótki rekaw ... kupiłam sobie super sexi komplecik -biustonosik i majteczki - koloru czekolady - takiego jeszcze nigdy nie miałam poniewaz lubię bielizne w kolorach - czerni , bieli i ecri ... 30-stka stuka a ja się czuje jak 24 latka ... a wy jak macie - czujecie się młodziej ? do tego - czasem moje zachowanie - po prostu jak dzieciak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinko ja tez nie mam pojecia o tak długich cyklach - mnie się skaracja :( do tego owu w 17-18dc a @ w 28 - niedomoga fazy lutealnej - chyba duphaston bede brala 2 X dziennie - może to pomoze - zreszta 14 maja ma wizyte u lekarza także wszystko z nim omówię .... dziś dzwoniłam do swojego gina - wynik Rc - czyli cytologia śluzu szyjkowego - wyszedł mi dośc dobrze ... więc sobie myslę ze to pewnie hormony albo jajowody - bo juz wszystko inne prawie wykluczone ... a i jeszcze musze zbadac tarczyce 5 lat temu mialam zapalenie miesnia - może teraz coś nie Hallo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, ja też nie czuję się na moje 27 lat :) jak ide gdzies z siostrą 7 lat młodszą to niektórzy myślą że jestesmy w tym samym wieku ;) a i psychicznie nie czuje swojego wieku, ale to chyba lepiej niż jakbym miała się czuć starzej niż mam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×