Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dla Trini życzę tylko jednego: spełnienia najskrytszego pragnienia!🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane moje......będzie....CHŁOPAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na 100000% widać było jak na dłoni. Tak więc mały Dawidek...zostani następca Ronaldinio:) Wszystko wskazuje na to , że kobieca intuicja nie zawodzi. Mąż cieszy się jak wariat, ja też. Dzidzia waży pół kilograma, ciąża rozwija się cudownie, nie ma zastrzeżeń, wyniki rewelacja. Pani doktor jest ze nmie dumna, mówi ze jak na 21 tydz ciąży wyglądam bardzo ładnie:)A tym które dobrze obstawiły-Gratulacje:) Kochane moje..czekam na dobre wiadomosci od Was. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli moje przepowiedznie sie sprawdzaja - gratulacje !!!! :D :D :D Dawidkowi zycze duzo zdrowia i zeby do wrzesnia urosl jeszcze z 6-7 razy :D Super ze wszytsko dobrze i swietnie sie czujesz, oby tak do konca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik..
Diano gratulacje.synusia bedziesz kochała nad życie.no wiesz przez ten mały szczególik Ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Plemniczku..kochany jesteś! ciesze się że się odezwałeś:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zapomniałem Hasla bo długo tu nie zagladałem.wiec misialem zmodyfikowac troche nagłowek jesli to zauwazyłas to jestes bystra..wiesz długo nie popisze szykuje sie do wyjazdu nad morze zrobiło sie wreszcie ciepło wiec ...a zostało jeszcze pare dni.dbaj o \"FASOLKE\".Pa,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini wszystkiego naj najlepszego z okazji 30 urodzin, życzę dużo zdrówka, miłości, seksiku noi oczywiście dzidziusia przed 31 r.ż. Dianka super tak bym chciała mieć też synusia pierwszego ale z dziewuszki też bym się cieszyła bardzo. U mnie pewnie @ jutro zagości bo brzuch napiernicza i plamienia znowu powróciły ale niczym się nie martwie właśnie wróciłam z zakupów, kupiłam sobie fajne ciuszki i jestem zadowolona. pozdrawiam wszystkie dziewczęta i plemnika też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paziulko.ciepla do konca weekendu i pózniej też.Pa,Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko, przyłaczam się do gratulacji :) to świetnie że wszystko jest w porządku, oby tak do końca ;) Paziu nie przejmuj się @ za niedługo napewno każda z nas będzie tak szczęśliwa jak Dianka i pozostałe mamusie 🌻 Udanego wypoczynku - Plemniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaona my tutaj chcemy poprostu zajść i nieważne dla nas jaka płeć więc niewiem czy któraś ci pomoże przynajmniej ja nie znam sposobu ale poszukaj w internecie tego jest pełno. pozdrawiam Karolciu już się przyzwyczaiłam do tego że dostaje @ ale napewno kiedys się uda nam wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu też się przyzwyczaiłam, jak ostatnio sobie myslałam co by było gdybym nie dostała, to obszedł mnie strach :) ale on pewnie szybko przeszedłby w wielką radość do zielonejonej ;) miałam kiedyś taką ulotkę, kiedy jak gdzie ale nie było mi to potrzebne, nam poprostu wszystko jedno, żadna z nas nie wybrzydza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko moje gratulacje:)!!! 🌻 🌻 🌻. Pomyliłam się, hi hi, ale to nic:)A przeczucie mnie zwodziło, ze to będzie dziewczynka.:) Bardzo się cieszę, że wsyztsko jest ok, pół kilo- to juz mały wielkolud:) Dziś rozmawiałam z teściową i spytała mnie, niby tak w żartach z uśmiechem, kiedy bedzie mogła bawić jakiegoś wnuka. Ogarnęła mnie, nie wiem czemu jakaś złość, chciałam jej coś wrednego powiedzieć(mimo że mam fajną teściowa). Dzięki Bogu ugryzłam się w jezyk, sama nie wiem czemu tak zaareagowałam, pewnie z nadmiaru takich pytan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyneczki - cudowne zyczenia ... wiecie co ? bylam po południu z mezem na działce i jak wracalismy zobaczylam bociana - pieknie szybowal ... tak bym chciała zeby to był jakis znak - ale poczekam ile bedzie trzeba ... mam dzis dość dobry humor ... szarlotka mi wyrosła jak szalona hi..hi ... zaraz zabieram sie za zrazy - dzis je nafaszeruje a jutro upieke ... Dianeczko to cudownie ze bedziecie mieli facecika :) ja tez bym strasznie chciała pierwszego chłopczyczka ale ostatnio jak patrze na małe dziewczynki - to mysle ze takie elfy tez są cudne ... zmykam do garów ... na razie babeczki moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............8....... .... ........02.12.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini kochana ja również dołanczam do życzeń. życzę z całego serca przede wszystkim dzidziusia przepraszam że dopiero dziś ale wczoraj cały dzień mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam urwanie głowy ... ale juz prawie się obrobilam ... teraz jeszcze pieczarki dusze na maselku w przyprawach na patelni ... i robie koreczki ... a potem zmykam do wanny ... bo taki ze mnie kocmołuch ze szok ... ale jedzonko pyszniutkie mi wyszło ... buziaki myszki moje kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę udanej imprezki Trini, ale z pewnością taka będzie, z tymi wszystkimi smakołykami, które przyrządziłaś ;) Kukusiu, to gdzie się wczoraj włóczyłaś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie . 30-tka jest OK ja od 5 miesięcy jestem 30-tka i mój mąż mówi ze to najlepszyn okres dla kobiety bo w tedy staje sie brawdziwą dojrzałą kobietą. Dzianka gratulacje ze będzie synuś. My marzymy o córusi ale najważniejsze zeby było i żeby byłozdrowe .Miłej Soboty papa ale brzydka pogoda bry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie ma nas...... Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............5.......... .......ok.09.05.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu...bardzo mi przykro..moze to i mało aby powiedzieć jak rozumiem Twój ból!!sama nosze dziecko pod sercem i wiem, jak bardzo się je kocha od malutkiego:( Trzymaj się Słonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu jedyne co moge powiedziec to bardzo mi przykro kochana. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno :( Kseniu trzymajs sie słońce .Jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak sobie myslalam ze nieplodnosc to chyba cywilizacyjna choroba ale z drugiej strony jak widze pelno matek z dziecmi albo kobiety w ciazy to wydaje mi sie ze to ja jedna mam ten problem, we wrzesniu minie 2 rok jak sie staram, czasami mam wrazenie że to cała wieczność, może my z mężusiem nie zasługujemy na dzieciątko. Niewiem już co mam myśleć, niektórym tak łatwo zajść w ciąze kurcze chciałabym tak. Niby jestem twarda nawet przed wami kochane ale w sercu ściska i dlatego muszę czasami wam napisać i wiem że są tu kobiety i ich mężowie którzy czują właśnie to co ja, my. Wydaje mi się że przyjdzie na nas pora ale to takie długie to oczekiwanie że aż naprawdę można stracić wiare w cokolwiek. Któraś z was ma stopke z takim czymś że ciesz się małymi rzeczami a wielkie przyjdzie samo i tak właśnie trzeba i będę o tym pamiętała, poprostu muszę cieszyć się tym co mam a to co będzie to będzie. Przepraszam że tak marudze ale wiem że mnie zrozumiecie buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim że już nawet nie potrafie płakać wogóle. Kiedyś ryczałam jak @ przychodziła teraz nie, teraz przyjmuje to ze spokojem jak zło konieczne. A tak wogóle zdołował mnie wpis Kseni i chyba dlatego mam taki dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu rozumiem cię doskonale, takie mysli nachodza też mnie: że nie zasługuje, że nie dałabym rady - dlatego nie mam, że jestem nieodpowiedzialna - dlatego nie mam, że mam przeżyć życie bez dziecka, że gdzieś tak właśnie jest zapisane ;( ale zaraz później myslę o tych wszystkich dziewczynach które wpadły i nie chcą dziecka - to dlaczego niby ja miałabym sobie nie poradzić :( nawet chwilkę przed wpisem Kseni myslalam o niej, czy dalej musi leżeć w łóżku, jak sie czuje itp. to bardzo smutne, że my chcemy a mieć nie możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie karolciu \"dlaczego\"? chyba na to pytanie nie znajdziemy odpowiedzi ani ja ani ty ani żadna z nas. Może powinnyśmy pójść z mężami do dyskoteki po dyskotece bara bara w krzakach. i by było chodź w to wątpie bo by było takie nie spontaniczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kseniu bardzo bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana!!!! Trinity jak imprezka sie udała?JA wczoraj cały dzień byłam na grillu - była taka piękna pogoda ze wróciliśmy do domu dopiero o godzinie 23. Trochę za duzo piwek wypiłam i dziś mi pęka główka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×