Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc dziewczynki !!! ja juz na nogach :-D pije kawulkę i zmykam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko się przywitać póki nikt nie patrzy:P Siedzę w pracy, ale wcale nie chce mi się pracować o tej porze;) Dobra nie powinnam tak pisać - zmykam, bo zaraz szef tu wpadnie i będzie dym:P Buziolki i miłego dnia Wam wszystkim życzę- odezwę się po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ja też wpadłam sie tylko przywitac, bo zaraz jadę na wyniki, potem idę do kolezanki, ale upał juz nie daje rady:)Buźka do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i juz piateczek jeszcz ejutro na chwile do pracy i będzie wolneeeee :) Surfitka -dziekujemy za super wykład :) W tych sprawach to jestes perfekcjonalistka podziwiam Cię. Posiadasz duża wiedzę i jeszcz umieszja przekazac dalej wielkie dzieki , Ja tez próbowałam mierzyc temp i robic testy owu ale lekarz powiedział mi zebym się niesugerowała wynikami poniewarz łykam leki, a one mogą działac inaczej na organizm i wyniki moga byc błędne . OK a teraz do pracy :P Miłego dnia A co do wyjazdu na wakacje to jeszcze nie wiem , mąż napewno wyjeżdża w alpy na zlot a ja musze jeszcze cos wymyslic . Byliśmy w Turcji Horwacji , we Włoszech Anglia , więc nie wiem gdzie teraz , Musimy jeżdzic osobno bo taka praca, interesu należy pilnowac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Surfitko @ nie mam jak w zegarku.czasem mi sie przesuwają 5 dni w te albo w drugą strone. co do hormonów to dopiero zobaczymy czy wszystko gra. a oprócz tego strasznie wypadają mi włosy i mam trądzik. na plecach i dekoldzie i twarzy. niepamiętam jeszcze jakie są te objawy ale w każdym razie ja te rzeczy posiadam i dlatego sie zestresowałam. a jak jescze przeczytałam jak długo sie to leczy to już mi odebrało siły. a czemu żaden lekarz nie zwrócił uwagi na mój trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witam, dziendobry:) Ja akurat mam taka fajna prace ze moge sobie tu pisac... pod warunkiem ze jest z kim:) brzusio dalej boli jak na @ a mam dostac 24.06:/wolalbym juz dostac @ a nie tyle czekac....:( Zycze wsyztskim milego dnia i usmiechuna twarzy wkoncu dzisiaj oiatek i weekend!!!:) Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Kukusiu - nie nakrecaj się kochana i nie wyszukuj sobie chorób - bo klapsa dam w dupala i zobaczysz ;) wiadomo zadana z nas nie jest w pełni zdrowa skoro nie moze szybko zajsc w ciaze - ale ja tez czytalam duzo w necie o chorobach i w kazdej widzialam cos dla siebie - także - skończyłam z tym - bo wpedzało mnie to grobu ... wiem jedno u mnie albo zaburzenia hormonalne albo jajowody - nic innego ! ja tez mam ostatnio problemy z cera - ale powoli ustepuja do tego, owłosienie - szybciej mi rośnie - na nogach musze depilować się 2 razy w tygodniu- by było głodko i ladnie , do tego pojawiają się gdzie niegdzie jakie pojedyńcze zbląkane włoski :( ale to jeden dwa musze nieustannie je wyrywać! - tez mnie to wkurza - bo mówiłam o tym mojemu ginowi - a on nic - jakby grochem o ściane - takze jak po wakacjach sie nic nie ruszy - klinika i kropka ... mam juz namiar ! zmykam na kawke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na @ tylko ze ja dzis ostatni dzień z duphastonem i na pewno jak odstawię wredziula zjawi się w ciagu 2 dni ... wczoraj juz mnie bolal brzuch i jajniczki tak mocno ze myślalam ze lada chwila cos poleci - jednak dzis jest lepiej , objawy troszke ustaly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwią mnie jeszcze moje @ coraz krótsze.3 dni .zawsze miałam 6. ja już po kawie. lece zakuwać. ale wczoraj przeklinałam. normalnie mam tak chore przedmioty do zaliczenia że szkoda gadać. notatki z jednego facet podał w tak naukowym języku (przynajmniej dla mnie) że ja wogóle nic nierozumiem bo niewiem co te słowa znaczą!!!! a z drugiego przedmiotu mam takie zadania że połowe przerobiłam i spoko a drugie pół to zabijcie mnie ale nie mam pojęcia skąd sie co wzięło. i jak ja mam sie niedenerwować. mam szczere chęci sie nauczyć, ale jakim cudem?! skoro niejarze. zawsze mam wszystko pod górkę. wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - ja tez teraz mam krotsze @ kiedyś 6 dni i 4 to byl okres - a teraz doslownie 2 dni normalnie a jeden dwa - to tylko plamienia :( pytalam się lekarza - powiedział ze to przez Ovestin i duphaston które biorę ... na razie się uspokoilam - bo ostatnia @ trwala 4 dni i troszeczkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu napewno nie masz Pco :-p tylko się cieszyc! a trądzik to napewno na tle nierownej gospodarki hormonalnej.A to się szybciutko wyleczy....takie moje zdanie. My z Sufitką to @ mialysmy i po 60 dni bez lekow,...a Tobie to nie grozilo nigdy...poza tym tradzik nie swiadczy zaraz o pcos :-D ktoś tu widze wymysla sobie wszystkie mozliwe choroby-ale nic sie nie martw tez tak mam.....doszukuje sie wszystkiego! a moze to i dobrze bo trzeba w koncu znalezc tą przyczynę :-) Trinci koniecznie zrob Hsg bo tak to bedziesz zyla w ciaglej nieswiadomosci !!! marsz do lekarza. JA juz postanowilam - udaje sie w lipcu do kliniki ! nie ma co zwlekac-niech fachowcy od nieplodnosci dzialaja......a to dzieki Sufitce :-) i jej poradom.....hhihii buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
.................. :( znowi niepotrzebnie robie sobie nadzieje ze te objawy to moze ciaza...:( a to na okres ... niewyobrazam sobie mojego sczescia gdyby sie wkoncu udalo...:) ale taka nadkwasnosc mam i niedobrze mi caly czas, sutki takie nadwrazliwe i brzusio bli jak na @ a mam dostac 24.06...... ah...."nadzieja matką glupich...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie próbuje się dodzwonic do tego szpitala który podpowiedziala mi Pazia ... ale na razie ciagle zajete ... na Wołowskiej aparat popsuty ... moze uda się cos zalatwic na zelaznej ... musze sie pośpieszyć bo moj lekarz idzie od 28 na miesiąc na urlop ... a ja nie mam jeszcze skierowania ... w sumie chyba wiedzieli o tym popsutym aparacie skoro od razu nie dali mi skierowania - ah ta słuzba zdrowi ... tylko płakac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - mowię ci sopokojnie - ja tez już wiele razy mialam objawy ciazowe ... niestety dzidzi nie bylo :( także nauczylam się dystansu i teraz jak juz @ przychodzi to tylko pare łezek i spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
trinity- wiem wiem.... staram sie niezwariowac i niewmawiac sobie jakis objawow:) bo jak to mowia lepiej rozczarowac sie pozytywnie niz negatywnie:) juz postanowilam z mezem za po skonczonej @ idziemy do Gina tzn ja ide, i zobaczymy co mi powie:) a na wlasna reke sa jakies tabletki ktore "wspomagaja" zajscie w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic takiego cudownego... sobie możesz kupic preparat multiwitaminowy dla przyszłych mam a mezowi Androvit ... do tego magnezik - dziala dobrze na stres ... a reszta to juz wyniknie jak pojdziesz go lekarza podpowie Ci co masz robic i pamietaj - powiedz ze się staracie ponad rok - to stawia Cie w innym świetle - bo jak powiesz ze krócej to Cię zbedą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak dzwonilam do szpitala - ale ze jest okres urolpowy to dopiero w sierpniu ... zalamka ... moze cos znajde gdzies indziej - ale watpie bo pani mnie juz ostrzegla ze moze byc ciezko ... kurcze ale mam pecha - al może to nie pech - moze obedzie się bez tego badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
a jaki np preparat multiwitaminowy?? a ten Androvit dla mezusia czemu ma sluzyc??? a to zeby powiedziec z eponad rok to wiem , bo gin tak mowia ze do roku jest czas....:/ czas na co.. na te wszystkie stresy zalamki z kazda @ ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - ... preparaty po to sa by was wspomóc ... ciebie byś była bardziej witalna a męza by jego plemniczki były zdrowsze ... Androvit ma specjalnie skomponowane skladniki specjalnie dla męzczyzn - by byli bardziej plodni ... co do preparatu dla Ciebie to ja ostatnio brałam Prenatal Classic - mozna go brac przed ciaza i w czasie ciazy .... Witaminy na dobry początek! Prenatal Classic został stworzony zarówno dla kobiet planujących ciążę, jak również kobiet w ciąży i matek karmiących. Swoje działanie preparat zawdzięcza klasycznemu połączeniu 13 najważniejszych witamin i soli mineralnych. Jest szczególnie wskazany, aby: uzupełnić niedobory witamin i składników mineralnych wzmocnić organizm i poprawić samopoczucie kobiety wspomóc prawidłowy rozwój dziecka Dawki i rodzaj witamin i składników mineralnych w preparacie Prenatal Classic zostały dobrane w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko najczęściej występujących podczas ciąży i okresu karmienia niedoborów: : niedobór żelaza – Preparat zawiera dawkę żelaza 60 mg zalecaną przez Światową Organizację Zdrowia dla kobiet w ciąży. Żelazo występuje w postaci organicznej soli fumaranu. Dzięki temu lepiej się wchłania i jest dobrze tolerowane przez organizm. niedobór cynku – Preparat wzbogacono o 25 mg cynku, w postaci dobrze przyswajalnej soli cytrynianu. niedobór kwasu foliowego Dla bezpieczeństwa przyszłych mam i dziecka witamina A występuje tylko w postaci beta-karotenu, który nie kumuluje się w organizmie i nie powoduje ryzyka przedawkowania. Androvit Skład: Beta karoten, witamina E oraz C, niacyna, tiamina, ryboflawina, witamina B6 oraz B12, biotyna, cynk, miedz, selen, chrom. Wskazania: Zestaw witamin i składników mineralnych zalecany głównie dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
dzieki wielkie to dzisaj ide po Androvit dla mezusia, i po ten prepatat multiwitaminowy ja jak narazie kupilam sobie tylko kwas foliowy:) a tak z innej beczki napiszcie czym sie w ogole zajmujecie gdzie pracujecie, jakie macie zainteresowania:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu - ja juz pisałam - o sobie bardzo duzo ... w sumie jestem najbardziej otwarta i pisze wszystko na forum ... obcnie nie pracuje od kwietnia jestem na zasiłku - sama zrezygnowałam z pracy - była bardzo stresujaca - a to przy staraniach jest wazne - dlatego podjelismy z męzem decyzję - na razie sa wakacje i sie relaksuję - nie szukam pracy - rozkręcamy swoja firme ... mieszkamy w swoim 40m mieszkanku, niedawno kupilismy sobie samochodzik taki bardziej rodzinny - pod dzidzi ... obydwoje z mezem jestesmy rownolatkami i kochamy się b. b. mocno do szczescia brakuje nam tylko jednego - bejbika :) marzymy o wiekszym mieszkanku i mamy juz takie jedno na oku 70 m - mój mąz programuje - pisze aplikacje dla firm - poza swoja stała pracą w ktorej zajmuje się tez tym samym ... musi mieć w domu swoje miejsce pracy dlatego myslimy o wiekszym mieszkaniu - by było 3 pokojowe - by w razie czego jak przyjdzie dziecko na świat nie musialo byc w tym samym pokoiku z komputerem ... to chyba tyle ... jestem zazdrosnica - bo moj mezus to urodzony flirciarz ;) poza tym uwilbiamy podróze - aktywne spedzanie czasu ... i motory ... myslę ze na wiosne przybedzie do naszego garazu nowy pojazd :) to bardziej pasja męza niż moja ale ja tez uwielbiam szybka jazdę .... pisze wszystko otwarcie - wiem ze wiele osob nas podczytuje -ale ja nie mam nic do ukrycia ... nie wstydze sie tez ze mamy problem z poczeciem dziecka ... przeszlam juz przez fazę zapytań otoczenia - kiedy ? a może byscie wreszcie ? zawsze znajduję jakąs ciętą odpowiedz ... i to wystarczy - na razie juz nikt się nie pyta - ludzie sa rozni wiem - ale takie zbywanie - powoduje ciagla lawine ponownych pytań a jak sie stawia jasno sprawę - to juz nikt nie pyta powtórnie ! dla mnie to jakiś sposób - oczywiscie nie mam kartki na szyji - nie możemy miec dziecka - ale jak się ktos pyta to mówie - jest problem i pracujemy nad tym by dzecko było w naszym zyciu! ostatnio moj wścibski sasiad spytał się kiedy wreszcie pomyslimy o dziecku a ja mu na to że chyba na razie kupie sobie psa bo tymczasowo mam problem i nie oge miec dziecka ! zaczerwienił sie i juz nigdy nie zapytal ponownie ... wiem ze czasem jestem chamska ale w zyciu tak niekiedy trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
heheh i bardzo dobrze u powiedzialas czasem trzeba byc beszczelnym do ludzi....:/ takie zycie!! ja tez jestem bardzo twarta osoba czasem latwiej napisac o swoich problemach tutaj niz najlepszej kokezance... my z mezem tez jestesmy w jednym wieku 23 latka:) znamy sie 2 lata i jestesmy miesiac po slubie 5.05 sie pobralismy:) teraz remontujemy mieszkanko 10 km od centum naszego miasta bedziemy mieszkac na wsi:P miezkanie niejst nasze to wynajem za remont a czyns z tylko 300zl z garazem juz wiec sie oplacalo:) moj maz j pracuje w hurtowni zoologicznej jako magazynier od 2 miesiecy i malusio zarabia a ja ja pracuje w biurze posrednictwa pracy tymczasowej tez wsumie za grosze ale ogolnie spokojnie tu wiec ok pozatym musze pracoac bo niedalibysmy inaczej rady:/ dlatego tez czasem tak mysle jak y t bylo jak by jednak dzidzia sie pojawila... :( a nasze wspolne hobby hmm.... poprostu lubimy cos robi jezdzic na wycieczki glownie zamki nas fascynija gdyby jeszcze byla kaska na paliwo to bysmy po calej polsce jezdzili:) nas rodzinka niepyta o dzidzie bo to taka zakazana milosc...:/ moi ridzice byli bardzo przeciwni... moj maz jest po zawodowce ja mam wyzsze roznica wiatow a dla moich rodzicow to bardzo istotne.."papierek" po tym osadzaja ludzi:( prztkre niestety:( moj mezus tez hmm moze nie flirciaz ale ze mlody jeszcze mu czaem glupstwa w glowce hehe ale wiem ze jak dorosnie bedzie idealny:P:P hihihi a neiwiem czy juz czytalyscie jak pislam ze bylam u wrozki tydzien temu:P:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🌻 No no ale zescie ropisaly sie... Ja wstzlam robie sobie kawke i jakies sniadanko i pozniej do pracy.... U mnie narazie nic sie nie dzieje..dzis13 dc ,czyli niebawem powinna byc owulacja.....jajniki zaczynaja pobolewac....wiec juz tuz tuz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirnity27
katiu 23 lata :) jesteście tacy mlodzi - w sumie musze pochwalić Twojego męza za to że chcial byc męzem w tym wieku - u nas było tak ze ja chcialam bardzo bysmy sie pobrali tak w wieku 24 lat - ale mój kitek kończyl wtedy studia - zreszta dobrze mu było na garnuszku u mamusi ... zlosciłam się wtedy bardzo na niego ze jest egoistą ze wcale nie mysli o mnie - ale nie chcialam zmuszac go do niczego - co to byłby za sens w tym wszystkim ... potem zrozumiałam ze chcial skończyc szkołe i byc odpowiedzialnym za zalorzona rodzinę - po prostu wtedy nie był na to gotowy- poźniej tak - czekalam cierpliwie - zareczylismy sie i dwa lata poźniej bylismy małrzeństwem - troszke na niego czekalam ale wiem ze to wielki skarb - teraz jest tak dojrzały ze wie czego pragnie i krok po kroku dazy do celu ... widzisz my się poznalismy z moim mezem jak mieliśmy po 17 lat - takze szmat czasu upłyneło zanim sie pobraliśmy - a teraz juz 4 lata po slubie :) i kochmy się nadal - chyba nawet mocniej niz wczesniej - po prostu do wszystkiego trzeba dorosnac do małrzeństwa i do macierzyństwa ... co do wyksztalcenia - ja mam srednie i studium policealne mój maz wyzsze i też czasem czuje sie gorsza - nikt mi jednak o tym nie mówi i nie dyskryminuje za to ... to kwestia otoczenia ... jezeli Twój maz jest dobrypracowitym człowiekiem to niczego mu nie brakuje ... takie jest moje zdanie !najważniejsze byście byli zgodnym i udanym malrzeństwem a głupstwa to kazdy popełnia czy młody czy stary ... także czasem wybacz mu chwile słabosci ... bo kazdy je ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
ja sobie go bardzo cenie za to jakim jest czlowiek jest leniuszkiem heheh ale wie o tym ze tzreba pracowa jeszcze duzo czasu przed nami a co do malzenstwa to on bardzo nalega oswiadczyl mis ie po 4 miesiacach znajomosci:) heheheh ja apsolutnie nieczuje ze jest mniej wyksztalcony czasem go w czyms poprawie ale dba o mnie jak nikt jest troskliwy i kochajacy:) pozatym na studiach mialam w grupie takich debili ze az szkoda a niby wielcy panowie mgr wiec... nie to swiadczy o czlowieku:) jest tylko taka roznica miedzy nami ze moj mezus jest taki ze damy rade a ja wsyztsko planuje na 10 strone:P no i tak bylo z dzidzia ja niechcialam najpier maz tak wczesniej mial lepsza prace ale tam ludzi traktowali jak maszyny niechcialam zeby robil z siebie "szmate" dla kasy:/ przychodzil zmeczony zdolowany to bez sensu narazie dajemyt rade boje sie tylkow lasnie coc by bylo jak bedzie dzidzia:) ale nieoszukujmy sie dziecko potzrebue milosci troski opieki a nie nowych ciuszkow czy super wozka..... a wy jak myslicie:)?? jak by co damy rade:)?? jestem straszna panikara zaraz czarne mysli heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - wysłałam ci zdjęcie. Trynitko - czy duphaston jest na wywołanie @?Ja już jestem załamana i zastanawiałam sie czy nie wziąść luteiny bo jeszcze mi została ale boje sie troche bez konsultacji gina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×