Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

własnie wypiłam - ostatnio podczas staranek robie sobie bezkofeinową - lubie jacobs - do tego mleczko i pare kropli amaretto - pyszne :) do lekarza ide po 17 ... ale karte to chyba wyjme wczesniej - moze się przejde do przychodni po 12 - nie chcialabym stracic okazji - bo jak nie dzis to dopiero w poniedzialaek mogłabym isc znowu - a tak to może już zrobię sobie inne badanka i bede coraz blizej szansy na mojego dzidziulka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i witam nowe kolezanki, miło ze cały czas kto s do nas nagląda :) aha no i naszym ciezarówka zycze optymizmu i pociechy z groszkow bo my na nie cały czas czekamy :) a wy jestescie szczesciwry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - to super ze dobrze ze lepiej się czujesz ... zobaczysz zbijesz prolaktyne i szybciutko zajdziesz w ciąże ...moja kolezanka tak miala - 3 miesiace brania lekarstw a pożniej juz byla w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! KAROLCI ,SURFITKA-mejlik juz do was powedrował Martika-dzieki bogu ze juz lepiej a bedzie jeszcze lepiej . Dziewczyny to jak sadzicie robic dalsze badania ???jesli mam owu .to robic badanie hormonów i tsh poradzcie plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro - zrób co Ci szkodzi, ja za długo czekałam, nie wiem na co, a może okazać się ze czegoś mam za dużo lub za mało, wystarcza leki i już, a ja tak siedze i nic nie wiem i czekam na gwiazdke z nieba. Dlatego też ruszam na badania :) Martiko - no to fajnie że lepiej się czujesz, napewno gorzej już nie będzie, a jesteś dziś w pracy?? Dziewczynki posłałam wam znów fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini bo sie popłakałam, tak bardzo tego chce zreszta jak kaza z nas, narazie jesrtem bardzo spokojna, chyba te leki obnizaja ta prolaktyne bo czuje sie taka przymulona i zaspana ale nie przeszkadza mi to, przynajmniej zero stresu, nawet szef moze na mnie krzyknac i sie nie przejme tym :) i o to mi chodziło. A co do dziecka to zaczełam sie bac ze jak zajde w ciaze to sama cos zrobie dziecku bo bede sie denerwowała czy wszystko oki, czy zdrowe itd, dla mnie nerwy to chleb powszedni, musze to zmienic. Macie moze jakies sposoby?????????? Jaidra kurcze ale ci fajnie, dwa jajunia miec, tez bym chciała, masz teraz duuuuze szanse, trzymam kciuki :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze tak ! zawsze mozesz miec pewien niedobor - tak jak ja i wtedy trzeba się tym zajac ! moje wyniki są oki ale progesteron zbyt niski i stąd niedomoga lutealna ... dlatego moze moj dzidziuś nie może przetrwac w moim organiżmie - plakac mi się chce ! a mój lekarz idzie teraz na urlop i musze czekac do sierpnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczki napiszcie jakie mam zrobic te badania bo nawet niewiem o co prosic lekarza??? doszły wam moje meile?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Trini nie martw sie, chyba juz tak muysi byc ze czekamy i czekamy, Bog chyba chce nas czegos nauczyc, cierpliwosci?? tak zauwazyłam ze zobaczcie jak my wiele robimy, jestesmy juz prawie ekspertkami, same wiemy lub doradzamy sobie jakie zrobic badania. Gdybysmy liczyły tylko na wspaniałomyslnosc naszych lekarzy byłybysmy daleko za murzynami .... jestesmy ekstra babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - nie ma sposobu na sters ... niestety to okropna paskuda - ja tez jestem nerwuskiem - ale prolaktyna wyszla mi super - w sumie teraz jestem spokojna jak nigdy dotad - po prostu luzuje się na maxa - mój kitek mówi ze ozaza spokoju ze mnie;) - ale jak się wkurzę to ciskam błyskawicami - taki mam temperament - nie potrafie byc spokojna ajak mnie cos dreczy ... ja tez popłakuje sobie czasami - ze tak strasznie pragne dzidzi - a nie moge zajsc w ciązę - myslę jednak ze doczekam się swojego maleństwa - jak kazda z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadiro ... hormonki możesz sobie sama zrobic - bez skierowania - bo i tak za nie zapalcisz .... wszystko w 2-4 dc jak CI wypadnie : Prolaktyna, Testosteron. Lh, FSH i Estriadiol ... pamietaj prolaktyna nadczczo i musisz być wypoczeta i wyluzowana - to ma duzy wpływ ! potem zrób sobie morfologie , cukier i TSH - czyli tarczycę ! na to spróbuj przekonac lekarza rodzinnego by CI wypisał skierowanie ... powiedz ze długo się starasz o dzidzie i Twój ginekolog prosił by inny lekarz sprawdzil CIe od innej niz ginekologicznej strony - u mnie to podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem w 20-21 dc powtórz Estridiol i progesteron ... najlepiej wszystko zrobic w jednym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, wyprzedziłaś mnie, już miałam wpisywać te hormonki i wklejać linka od ciebie :) Jadiro ja dostałam maila od ciebie, a czy doszły do was moje zdjecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie moge sie doprosic męza o to by wreszcie przegral mi zdjecia - jest teraz taki zapracowany - dzisiaj oddaje pierwszy moduł programu do akceptacji ... moze jakos w wekend go namówie - tylko ze polskie morze nie ma tyle uroku co Egipt ... ale zawsze miło bylo odetchnac innym powietrzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - każde miejsce ma swój urok, ja rok temu pierwszy raz byłam na Mazurach, pływaliśmy łódką po jeziorach, co noc cumowaliśmy w innych miejscach, kąpaliśmy się w jeziorku, najlepsze było mycie włosów :) spaliśmy też na łódce - było cudownie, wspominam do dziś i znów bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) KArolciu dostałam zdjecia- dzięuje bardzo:) U mnie bez zmian brzuch jak boli tak bolał, w sumie to trochę długo bo to już końcówka 10 tygodnia, no ale skoro lekarz mówi że tak ma być... trinity masz rację ja nie kupuje żadnych ciuszków, chociaż wczoraj skusiłam się żeby pooglądać wózki, są takie piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze tak apropos badań: uzupełnic chce wypowiedx trinitki: po co 2x się kłuć? jak będziesz robić badania hormonów między 2-4 dc to zrób OD razu morfologię i tsh - te badania robi się bez względu na dzien cyklu, tak więc jak już upuszczac krwi to za jednym zamachem wszystkie mozliwe badania trzeba robić!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam wypowiedź Trinitki: po co 2x się kłuć!!!! Jak będziesz robić badania hormonów OD RAZU zrób morfologię i TSH - te badania robi się przecież niezależnie od dnia cyklu, byle na czczo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu super fotki a ta dzidzia hmmm miodzio! aha kobiety dostałam @@@@@@@@@@ :) tydzien wczesniej ale to chyba dobrze widac teraz działanie HSG i Bromocornu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Martiko nowe staranka przed Tobą :) a dzidzia rzeczywiscie słodka, to ten sam chłopiec co wam kiedys przysyłałam jak miał 5 tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zla ... poszlam do przychodni a tam wszystkie karty do mojej doktor wyjete i jezeli by mnie miala dziś przyjac to muszę ja o to poprosic i nie wiadomo czy sie zgodzi - ale to nie jest najgorrsze - bo jak dzis mnie nie przyjmie to musze czekac do końca lipca bo od poniedziałaek ma urlop - buuuu - kurcze poszłam 4 godziny wczesniej - a juz nie było nawet jednego miejsca dla mnie - to tak zapomniałam ze to NFZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie sobie wlasnie pyszna salatke z brokułow ... podaje przepis - miodzio :) brokuły , pomidory w ósemkę , papryczka żołta w piórka , cebulka w krązki, jajka w ósemkę , do tego male rożyczki brokułów - ugotowanych ... sos majonez wymieszać z sosem francuskim Knorr i wycisniętym zabkiem czosnku :) mniam mniam - jadlam to na urodzinach mojej bratowej - dzis robie sama - pychotka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed 16-sta lece błagac pania doktor by mnie dzis przyjeła - nienawidze takich sytuacji ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini mnie sie wydaje ze P. doktor cie przyjmie bo jezeli idzie na urlop to mozliwe ze dzis przyjmie 1 lub 2 osoby wiecej, TYlko idz tak zeby była przed nią i zebys zdazyła ja zapytac na samym wejsciu. Bo czekanie tyle czasu to fakt długo i mozna sie zdenerwowac. JUstysiu a tobie ten maluszek pasuje jak ulał nawet jeszcze jeen by sie przydał :) :) :) hmmm a ja narazie nie robie staranek bo lekarz powiedział ze dopiero moze po dwuch miesiacach zacznie dzialac wiec ciezko powiedziec kiedy to sie zdarzy i czy cos nowego nie wyskoczy po drodze :( czyli jakies nowe choróbsko, na wszystko jestem przygotowana a staranka zaczne we wrzesniu, ale zaczne od dzis znowu mierzyc tempke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jeszcze zapyta czy uwazacie ze powinna no moze nie w tym miesiacu bo dopiero lecze tą prolaktyne ale za miesiac isc na monitoring owu?? zeby wogole sporawdzic czy sie pojawiła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini tak to jest na NFZ, to ze lakarz po południu nie znaczy że np o 11 wystarczy wyjąć kartotekę, u nas ludzie stoją od 6 rano. A potem dopiero przychodzą, ale myślę że jak poprosisz i powiesz że później znów ty wyjeżdzasz to Cię przyjmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki Karolcia - dziekuje za zdjecia...bardzo slicznie wygladcie i ten dzidzius -cudo poprostu...:P Ja mykam na kawkei dalej do pracki... Paziu -milego wypoczynku na wczasach....:D Staraczki - trinitko, lenko ,akasiu, sysiu ,surfitko ,kukusiu, karolciu ,Elizo , Monia , lidka kitka , Martiko ,voltare, Justyno 24, jadira,Katio100 zycze owocnych staranek i po 🌻 dla kazdej.... Zaciazone - Dianka , Justyna, Paula ,Martyniu -przesylajcie nam ciazowe wiruski i dla Was 👄 w brzuszek....:P Przepraszam jesli kogos pominelam 🌻 👄 Zycze milego dnia dla was kochane...Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×