Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jeszcze sekundka - tak sobie przeglądałam wszystkie zdjęcia jakie od Was wszystkich dostałam... Wiecie może któraś co się dzieje z Ksenią, że się przestała odzywać? Kseniuś - czytasz nas chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie:) Dziękuję wszystkim za gratulacje, ciepłe słowa:) Wczoraj troszkę miałam zabiegany dzień...a dziś mi się mężuś rozchorował i znowu biegałam po mieście tylko że za lekami:( mam nadzieję, że to tylko przeziębienie bo jutro mamy wesele. Przygotowałam sobie sukienkę za kolana - z postrzępionymi bokami w kolorze-pomarańczowo-czarno-brązowym, na ramiączka - mi się bardzo podoba, przewiązywana paseczkiem więc podkreśla brzuszek:). Tańczyć i tak nie będę - mama żałobę:( ale nie będę robić przykrości swoją nieobecnością. Co poza tym? Synek znów się wierci..acha i z tabeli wynika...że powinna być córka..hmm..dziwne..a może mój Dawidzio okaże się Julcią? Dziewczyny...powiem tylko jeszcze że...zrezygnowałam z pracy..nic więcej nie dodam, aby się nie ujawniać..ale było mi ciężko, długo sie zastanawiałam i podjęłam najrozsądniejszą decyzję w swoim życiu. Czuję lekki żal, będzie mi brakowało wszystkiego....ale rodzina jest najważniejsza!!!!Rozstałam się ze wszystkimi w bardzo dobrej atmosferze, więc jest ok. Miejmy nadzieję, że sobie z mężem poradzimy. Tymczasem moje drogie przyłączam się do tych pań, które są bezrobotne:) Pozdrawiam i całuję pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha co do filmów..obejrzałam Shreka 3 - fajna chociaż jak dla mnie 1 rewelacja:) Piratów 3 też oglądałam...dla mnie nudna, ale mój kotek - czyli mężuś bawił się świetnie:). Całusiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko i akasiu - życzę udanego wesela, żeby tylko pogoda dopisała :) Dianko napewno jak Dawidek bądź Julka :D podrośnie to znajdziesz sobie wymarzona pracę, tymczasem witamy w klubie bezrobotnych Mój M juz wrócił, ale był tak zmęczony że juz śpi, pewnie dopiero jutro będzie do życia :P Voltarko - udanego prania, dobrze ze weekend to napewno do poniedziałku wszystkie niezbędne ciuszki wyschna. ja już zmykam, dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dobrze, ze wam tych weles nie poodwolywali. Bo tutaj w wiadomosciach (polskich) podali, ze duzo par rezygnuje z daty 07.07.07, bo to wcale szczescia nie wrozy. Podobno najlepiej jak sie ma w dacie 3, 6 lub 8 :) Tak mowila pani numerolog. Ja mam tylko 6 :) Tez chce chlopaka, ale cii..bo moj mezus nie wie. :p Chlopaki sa mamusine i juz :) A najchetniej to bliznaki, moga byc chlopaki. Moze zaczne bardziej sie szykowac na to in-vitro skoro tak twierdzisz Akasiu :D Dianeczko, zaskoczylas mnie swa decyzja. Moze napisz maila co sie stalo. A w usg pomylki sie zdarzaja ale raczej w druga strone ;) Czasem lekarz przeoczy kajtusia :p Wiec na pewno masz Dawidka i nawet nie nazywaj go Julcia. Dobrego weekendu zycze. No i weselnikom zabawy do bialego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko- bardzo fajne filmiki....:P A na tym drugim to tez mi lezka poleciala....:( Ach ... zmykam przytulic sie do mezusia, bo mi sie troszke smutno zrobilo widzac te sliczne bobaski.... Moze i mnie bedzie kiedys dane takie dzieciatko..... napewno..... Trzymajcie sie cieplutko..... Rano wpadne na chwilke .....Papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aniołki Wpadłam powiedzieć Wam dzień dobry w ten deszczowy poranek, bo zaraz zmykam jedziemy do Gdańska. Przyszły szwagier z mężem pośmigać na gokartach a ja ze szwagierką powłóczyć się po ikei, pewnie znowu wydam kupę kasy. Zresztą mój mężuś ma dzisiaj 32-te urodziny, to niech sie chociaż w urodzinki wyszaleje. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kochaniutkie..pogoda okropna!!!!Pauluś dla Twego mężulka wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i radości...no i pociech z małej córci, która już niedługo przyjdzie na świat:) Surficiu, co do Dawidka...tez myślę, z eto niemożliwe aby był dziewczynką..tym bardziej, że wyraźnie widziałam męskie \"atrybuty\":) Co do pracy..wiesz czasami tak bywa, analizujesz wszystko i dochodzisz do wniosku, ze jednak to nie tak powinno być:) E mail napisze ale po weselu, bo teraz tak szybko się witam, lecę się kąpać, szykować i po kwiatki. A co do daty 07.07.2007...moja przyjaciółka miała mieć tego dnia ślub...ale nie ma:( dla niej była to pechowa data..a może i szczęśliwa? zobaczymy jak potoczą się ich losy:) A ja miałam ślub 2lipca:)| i dla mnie to najpiękniejszy dzień w życiu, jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, mam kochanego męża, ukochanego Synka pod serduszkiem..i moje marzenia się spełniają:) Czego więcej chcieć od życia? Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Surficiu - świetne filmiki - pierwszy widzilam ale drugi - to cudo - wzruszyl mnie strasznie ... takie piekne bobasy i sliczne brzusie przyszłych mam :) Paula - Ikea - to super uwielbiam lazic po sklepach i kupowac - chyba jak kazda kobieta ;) ale ostatno troszke oszczedzamy - dopiero w sierpniu jedziemu do Wa-wy - na wyprzedaże ! Dianka - dobrze ze pomyslalas o sobie kotku - teraz jest najwazniejsza Twoja rodzina - męzus i maleństwo ... na pewno sobie poradzicie - mam nadzieję ze odeszlas tak by nie pozbawić sie jakichkolwiek swiadczeń :) Dianko , Akasiu dobrze się dzis bawcie - pogoda troszke kiepska ale moze to lepsze niz upał ? Surficiu ja mam w dacie slubu 3 i 6 - jestem bardzo szczesliwa bo do kompletu mam jeszcze siódemkę! Wczoraj bylismy w kinie na deja vu - bardzo fajny film - uwielbiam Denzela Washington -a ... Właśnie wypilam kawkę i ide wywiesic pranie - może dzieki temu wiaterkowi szybciej wyschnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!! Paulka-najlepsze zyczenia dla twojego meza i udanych zakupów Dianko i Akasiu - udanej zabawy na weseliskach polamcie obcasy Surfitko-super te filmiki,rozczuliłam sie to silniejsze od człowieka ale z was kolezanki pisalam wam wczoraj co kupiłam dla przyszłej bratowej ,myslalam ze cos powiecie i nic troche mi smutno ze mnie nie zaowazacie. zmykam bo mam troche problemów. Zycze wam wszystkim miło spedzonego wickedu i ciepłego dość deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - nikt CIe nie pomija - prezencik dla przyszlaej bratowej super ... - to fajny pomysł - ja tez lubię torebki - mam ich kilka w domku - ale jeszcze bezowej nie mam - przydalaby mi się jakas taka pleciona - na plażę lub jeziorko ... ide do sklepu po bagietkę na hot- dogi - bo dzis planuje - taki super szybki obiadek - do tego zupka - wczorajsza - mniam ... ogólnie zimnica straszna - brrr wiecie co masakra - chcialam dzis zalorzyć swoje ulubione bojówki - a tam szok - ledwo w nie wchodzę - nie mogłam dopiac suwaka :( mówię mińkowi ze mam sadlo i ze przytyłam - a tem się smieje i mówi ze mne kocha - i ze zadnego tłuszczyku nie widzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 Jadirko nie złość się, w tym gąszczu informacji pewnie zapomniałysmy skomentować - mam nadzieję że torebka się spodoba :D chociaż ciekawe czemu odeszłaś od tych kosmetyków lub biżuterii??? Paulo - złóż mężusiowy życzonka od nas, niech dziś szaleje :D ty też, ale wydając kasę - ja to lubię najbardziej :P A w naszej dacie ślubu mamy 3 i 8 :) Pozdrawiam wszystkich, PAA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadiro - a Ty pracujesz jako kosmetyczka ? - bo coś jakbys wspominala o pieknych rączkach i nozkach i z tym mi się kojarzy - manicure i pedicure ... jezeli nie możesz na formu - to skrobnij e- maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochaniutkie🌻 Paulko- udanych zakupow, a dla meza oczywscie wszystkiego naj naj Dianko i Akasiu - udanego wesela Wam zycze....:P Jadira - nie denerwuj sie tak ,mi ten pomysl z torebka bardzo mi sie podoba i mialam to juz wczoraj napisac , ale nie mialam czasu - praca.Jezeli bedziesz chciala i masz gadu to pisz czasami na gg tam jestem czesciej. Moj numer to 9393576 A ja zmykam troszke popracowac i na 6 do pracki, takze zycze wszystkim kolezankom udanego weekendu i do napisania pewnie dopiero w poniedzialek,....a moze zagladne wczesniej....Paapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
JEST PILNA SPARWA BARDZO:( ... KTO MOZE I JEST TERAZ NA GG NAPISZCIE DO MNIE... gg 4734399 JESTEM NA SKRAJU CZY LYKNAC TABLETKI CZY NIE...:(:(:(:( NIECHCHE ZYC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy dziewczyny nie naleze do tych które sie tak łatwo obrażaja,tak tylko przykro mi sie troche zrobilo zdaje sobie sprawe ze wy znacie sie dłuzej i leoiej wam idzie rozmowa ze soba. trini27to nie tajemnica jestem manicurzystka i pedikurzystka,robie tez tipsy Katia napisalam do ciebie na gg.ale jestes niedostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widze, ze spedzacie sobotke w plenerze. No i dobrze...ja zostalam w domu bo mezus pojechal na ryby o 4 -tej rano. Ja tak wczesnie nie wstaje. Za to robie obiadek dla moich mezczyzn :) Zeberka w piwie. Do tego ziemniaczki i chyba tradacyjna mizeria. Jadiro. Przepraszam. Wybacz. Jest nas tu duzo i trudno czasem skomentowac wszystko. Mysle, ze torebek kobiecie nigdy nie za duzo. Moj wujek ma firme co szyje torebki i kiedys zawsze przywozil mi takie prezenciki..Ale jakos ostatnio nie ma z nim kontaktu. Chyba przeszedl na emeryture. A ja jestem daleko... Katio, moj gg jest pod nickiem. A i tez zagladalam do ciebie i jestes niedostepna... Ale nie wolno sie poddawac. Dziewczynki, zmykam. Mnie najbardziej w tym filmiku rozczula scena jak mazczyzna trzyma dzeko i caluje je w brzuszek a kobieta stoi obok...Boze jak ja bym tak chciala. Kiedys tak bedzie. :) A moze jak bede gleboko wierzyc dostane dwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie z wami podzielic wiadomością,rozmawialam przed chwilą z moimi znajomemi ze Szczecina starali się o maluszka przez 2 lata i niespodzianka będą mieć bliżniaki,za 5 miesiecy. Surfitko wiec niewiadomo moze bedzie dwójka jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrociłam z obiadku od rodzicow - troszke się zeszło - bo potem pojechaliśmy na dzałke - u mnie wieje - pogoda jest znosna - gdyby nie ten wiatr - byłoby o wiele lepiej ... Katio - co to za deprecha CIe dopadła - kochanie żadnych smutków - nie mozna sie załamywać - tylko byc silną ... dziś wieczorkiem jest cudny film - z Nicolasem Cage i Meg Ryan - miasto aniołów - zawsze płaczę na tym filmie jest taki piekny i wzruszający ! a Nikolas Cage ma najpiekniejsze oczy jakie widzialam - przypatrzcie się ... Mel Gibson tez ma piekne - ale oczywiście to nic w porownaniu z oczami mojego kitka :) mój maz ma sliczne oczy - niebieskie - ja się złości to sa dosłownie jak chmura gradowa - a jak jest szcześliwy to sa błękitne jak bławatki :) a WY jakie macie oczki - bo ja zielone - jak kotek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dianka i akasia pewnie już na weselichach - akasia się pewnie \"wyskacze\" za wszystkie czasy, a Ty Dianko chociaż wagę podbijesz w górę, bo ostatnio pisałaś, że słabo przybierasz na wadze, a tam pewnie całe masy pyszniastego jedzonka:P Dianko pracką się nie przejmuj - jak trzeba to sobie poradzicie, a to z pewnością Cię uspokoi i wyciszy, a potem znajdziesz coś z czego będziesz o niebo bardziej zadowolona:) Surfitko - pirwszego filmiku nie widziałam, za to ten drugi - wzruszający - już parę razy - i zawsze jak na niego trafiam - wyję. A beksą nigdy nie byłam. Dawniej nie byłam, ale teraz byle pierdoła wzrusza mni do łez. Oj człowiek robi się jakiś wrażliwy na stare lata:P Paula - życzonka dla mężusia (mój też jest z lipca, ale już bliżej końca tego miesiąca:) ) A my w dacie ślubu mamy tylko 6. Ale za to mamy literkę \"R\" a to też przynosi szczęście:) Katio - co to za pesymistyczne nastroje i to przy tak pięknej słonecznej sobocie?! Ja rozumiem, że czasem można załapać doła, albo powkurzać się na mężusia, ale przez nikogo ani nic nie można pisać, że nie chcesz żyć! Zawsze nawet po najgorszej burzy przychodzi słoneczko:) Tryni - Miasto Aniołów oglądam dzisiaj obowiązkowo! Zawsze jak leci gdziekolwiek to oglądam ten film i wyję jak bóbr, zwłaszcza przy ostatnich scenach, ale ich nie będę opisywać, ze względu na dziewczyny, które tego jeszcze nie widziały. Tryni - ja mam oczka niebieskie, i mój Misiek tak samo. A zawsze mi się marzyło, żeby moja dzidzia miała brązowe, zwłaszcza u dziewczynek brązowe oczka mi się podobają. Ale w takim układzie jak nasz jest to chyba niemożliwe. Chociaż z drugiej strony moja mama ma niebieskie, tata zielone, a braciszek się trafił z brązowymi - no i po kim?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasto Aniolow...cudny film. Z reszta lubie gre Nicolasa Cage\'a :) A Meg Ryan to krolowa romansow...\"Bezsennosc w Seattle\", \"Masz wiadomosc\" toz to klasyka :) Ja to jestem taka, ze lubie wielu aktorow, moze oprocz Toma Crus\'a. Fajny byl tylko w Top Gun. Co do oczkow - ja mam brazowe. Moj misio niebiesko - szare. A co do dzieci jest mi obojetne jakie beda miec. Voltare, brat ma brazowe bo ktos w rodzinie takie mial. Podobno brozowe oczy sa najsilniejsze w dzieciczeniu i moze ktorys z rodzicow ma ten gen, ale recesywny ( czyli jest w DNA, ale nie jest dominujacy i nie ujawniony) . Napewno ktorys z dziadkow albo babc wlasnie mialo takie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w filmie - reklama. Misiek poleciał do sklepu po coś dobrego, a ja do Was na chwilkę:) Surfitko wiem że niektóre geny ujawniają się w późniejszych pokoleniach. I Tak naprawdę to Jest mi wszystko jedno jakie oczka będzie miała dzidzia, byleby już w końcu była!!!:) O już z powrotem film się zaczął - uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mojej rodzinie wszyscy maja jasne oczy - ja z mama zielone , brat z tatą niebieskie , w rodzinie kitka tylko moj maz ma jasne oczy , teściowa, tesc i brat maja bardzo ciemnie oczy ... mi tez wszystko jedno jakie oczy bedzie miało moje dziecko - większe prawdopodobieństwo jest na jasne ... ale jak bedzie miło ciemne tez beda piękne ... za to karnację moglo by miec po moim mezu a sumie po szwagrze - bo ten to jest jak arab oliwkowy ... zmykam na film ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doinformowana
ty jednak masz szanse na dziecko a ja juz stracilam taka szanse u mnie wyglada to tak 95% na nie a tylko 5 na tak A teraz wyjasnie ci dlaczego 10 lat temu zachorowalam i dwa lata temu mialam przeszczep nerki ale jak wiadomo ze mozna miec dzieci po przeszczepie tylko ze lekarze ustalili mi takie leczenie ze po tych tabletkach nie wolno mi miec dziecka nie mam pojecia dlaczego nie powiedzieli mi o tym predzij tylko jak sie zapytalam jakies 1,5 roku temu i wtedy wlasnie zucil mnie facet z ktorym bylam 2 lata a juz planowalismi slub ale w sumie dobrze ze mie zucil bo poznalam super faceta ktory jak sie dowiedzial to mi tylko odpowiedziam ze sa adpocje W iec sama widzisz ze ty jednak jeszcze morzesz swoje marzenie spelnic ale pamietaj ze czas wszystko pokarze wiec trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ubustwiam film \'miasto aniołów\' strasznielubie głównych bochaterów,ogladam to juz chyba 5 raz. ale tym razem mój Krzyś okupuje telewizorek i oczka mu sie świeca bardzo mu sie podoba/uwiezycie/. a co do koloru oczu ja mam piwne Krzysio niebieskie mój Miś tez ma niebieskie. Tryni podobały sie bobaski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira - odpisalam ci - ze piekne - na e-mila .... do niedoinformowanej ... życie jest cudem - Ty go otrzymałas poniewaz ktoś ci ofiarował swoją nerke byś normalnie mogła zyć - dziecko to cos magicznego - tyle miłości w maleńkiej istocie ... jednak na pewno gdy nie bede mogla mieć wlsnego zdecyduje sie na adopcje - tyle dzieci potrzebuje miłości - ja ja mam w sercu - Ty na pewno tez ! zyczę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi po filmie ,podoba wam sie muzyczka bo mnie bardzo. ja juz sie z wami pozegnam spokojnej nocy i kolorowych snów.Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×