Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć kochane kolezanki!!! Ja po tym sprzataniu i wczorajszym szaleństwie na cmętarzu ,dzis ruszać się niemoge wszystkie mięsnie mnie bolą,zakwasy-ale tak to jest jak sie człowiek mało rusza.Na dodatek mam już plamienia więc niebawem @ nadejdzie. Jak tak wczoraj popatrzyłam na naszą tabelke to widze,że tab.2-ga szybko sie kurczy, koleżanki rodza jedna po drugiej,musimy się postarac by uzupełnic miejsca które zrobiły nam Dianka,JustynkaM i Paula.:) Martyniu-super,że jesteś już w domku,dużo lerz i zobaczysz wszystko bedzie w jak najlepszym przadku.Sciskam Cię skarbie i życze wytrwałości i cierpliwości,maleństwo niech sobie siedzi w brzusiu spokojnie i niespieszy sie na zewnatrz.🌻 Katia100-Tryni niemogła napisać tego lepiej,przesłanie jest dokładnie takie jak i ja myśle ,dlatego podpisuje się pod tym .Rozmowa ,ustępstwa to bardzo ważna rzecz,choć nie zawsze nam się to podoba. Zycie nie jest tak kolorowe jak nam się wydaje. Surfitko,Voltare,Tryni,Karolcia,Martika,10000 👄przesyłam,i dla niewymienionych dziewczynek również. Proźba do naszych przyszłych mam- zapomnijcie o dawnych nie prozumieniach na topiku i sie odezwijcie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trimi____no jasne,ze was czasem odwiedzam👄. Dokladne wyniki bede miala 13 listopada i wtedy tez wiecej szczegolow, podejmuje leczenie rowno z programem IVF, nie mam juz ani czasu ani sily, zeby najpierw zajac sie tarczyca, jednakze nie nalezy tego bagatelizowac dlatego w gansku rownolegle bede chodzic do endo, gdyby udalo sie zajsc w ciaze, opieka lekarza endykrynologa jest niezbedna, jesli cie zainteresuja wszystkie szczegoly, sluze swoja osoba, napisze ci wiecej na maila, daj tylko znak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) cieszę się,że Surficia zobaczyłas swoje bobo ;) ja do konca tygodnia spedzam czas w łozku bo cosik mnie bolesci dopadły :-( martyniu jak już mówiłam leż i wypoczywaj 🌻🌻 całuje wszystkie dziewczynki ! i te nocne marki również : karolcia i voltare :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Akasiu, no wlasnie po mnie tez cos chodzi..jak dzisiaj sie bole powtorza, chyba wezme wolne i pojde do domu. Odpukac jest lepiej nic wczoraj. Katiu, Trynitka ma racje. Docieracie sie dopiero i oboje powinniscie dazyc do zgody. Macie pieska, wiaza sie z nim obowiazki, nie tylko przyjemnosci. I tymi obowiazkami musicie sie dzielic. Teraz jest czas na zgranie sie w malzenstwie, ktore jest czyms cudownym - zwiazkeim dwojga kochajacych sie ludzi. Zdecydowaliscie sie na ten krok i trzeba robic wszystko aby znalezc kompromis, bo kazdy zwiazek polega na kompromisach. Czasem ty musisz ustapic, czasem on, musicie to zrozumiec by bylo dobrze..i moze czasem nie warto tak bardzo upierac sie przy swoim...:) Jadirko, mail nie doszedl :) Martyniu, mam nadzieje ze wszystko dobrze :) Karolciu 😘 Pozdrawiam wszystkich i sle 10000000 😘. U nas chyba dobrze, brzusio pomalu zaczyna wystawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
macie racje dziewuszki ale on jest taki uparty ze szkoda gadac wiec niema co gadac no nic chyba pozostaje mi poczekac az sie odezwie albo cos:/ z babcia zle najprawdopodobniej bede zmuszeni do 2 tyg amputowacjej druga noge:( a neiwidomoczy w jej stanie zdrowia jest taka operacja wskazana...;( ah jak sie pierdzieli to wsyztsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu-zerknełam na twój link,ale twoja dzidzia już duża.Fajnie Surfitka to wymyśliła to cudowne widzieć jak wasze dzieciatka pięknie rosną. Akasiu odpoczywaj dużo i 1000 całusków dla Ciebie i twojego skarbu:) Surficiu-spróbuje zaraz wysłac,ty też dbaj o siebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
olał mnie totalnie MAM DOŚĆ niech juz sie dzieje co chche moze tak bedzie lepiej....:( tylko czemu znowu lzy leca po policzkach......;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja w 100 % zgadzam sie z Trini, jeśli chodzi o Katię, ale z drugiej strony, jak już nie wytrzymujecie to może by odpocząć od siebie na chwilkę, nabrać dystansu do wielu spraw, potem spotkac się i wszystko omówić, szczerze. Zostaje tez jeszcze wizyta u psychologa, niewiem czy to dobry pomysł, ale chyba można wtedy spojrzeć na swoje życie trochę z boku, dostrzec najważniejsze rzczy a na błahe niee. 👄 Współczucia z powodu złego stanu zdrowia babci. Surfi,a w pracy już wiedzą, czy jeszcze nie??? Za niedługo zacznisz kupować ciuszki ciążowe a potem dla dzidziusia :P super. Akasiu, leż w łóżeczku jak najwięcej 🌻 Jadira, podobno na 3 dzień najgorzej z zakwasami, ale myślę że ciebie to najgorsze ominie, pozdr :) Ciekawe co u Kseni??? Czy zaczęła staranka? Kukusiu, a ty też mogłabyś dać znak 👄 Pozdrowienia dla mamuś i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie utonęłam w naszej-klasie.pl :) wpisałam sie do podstawówki, liceum i na studia, super ten pomysł; ciekawe czy uda się w końcu jakieś spotkanie zorganizowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wlasnie wrocilam z pracy i czytam wyniki badan cytohormonalnych.W CZTERECH ROZMAZACH WYKONANYCH POMIEDZY 19.O9 A 10.10 STWIERDZA SIE SLABY ODCZYN ESTROGENNY ,BRAK ODCZYNU PROGESTERONOWEGO. WNIOSEK W BADANYM OKRESIE NIE BYLO OWULACJI.....i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... znowu pustki - zapewnie wszytskie jesteście juz na cmentarzach ... ja też za chwilke jade z miniem - najpierw do moich - potem do jego najbliższych - wieczorkiem pewnie pojedziemy do naszych pradziadków - uwielbiam gdy na cmentarzu migocze morze światełek ... betty-83 - nie mam pojecia co CI podpowiedzieć - nie miałam takich badań ... całuje Was słoneczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz do betty-83 ... pewnie bedziesz musiała przyjmować estrogen i progesteron z zewnątrz - czyli syntetyczny - ja biore Ovestin ... i duphaston ... ale to wszytsko zależy od lekarza - na pewno da się to jakoś naprawić - uszy do góry! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tryni ja idę na cmentarz troszkę później - K. odsypia nocny dyżur, potem obiadek i idziemy. A wieczorem - obowiązkowo - drugi raz - też lubę patrzeć jak bije taka piękna łuna, a potem taki blask... karolcia - ja jak wejdę na naszą klasę, to też siedzę nieraz 2 godziny nim obczytam co się u kogo dzieje:), pooglądam nowe fotki, poszukam kogoś znajomego, a czas leeeciiiii!;) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity27---serdeczne dzieki za pomoc.bede musiala sie umowic na wizyte tylko najpredzej bedzie to kolo 12 listopada bo moj lekarz tak przyjmuje i musze sie dopasowac do niego a z praca tez niebardzo jak ja od rana to on tez od rana.chyba ze sie wybiore prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakbym teraz poszla to i tak niezdaze do swwiat ALE SUPER BY BYL PREZENT DLA MEZA TAKIE FAJNE SKARPETKI LUB BUCIKI ZE ZDIECIEM MALEGO NASZEGO 2 DZIECIATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na chwilke wpadam się przywitać . Ja rano już byłam na cmetarzu,potem kościółek,obiadek.Wieczorkiem jeszcze raz na cmetarz obowiązkowo,pięknie to wszystko wtedy wyglada. Jutro jedziemy na groby Krzyśka rodzinki z jego rodzicami i tam też spedzimy pewnie całe popołudnie. Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku ps.jedyna smutna wiadomosc to ,że dziś @przyjechała zaraz zmienie tabelkę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ ......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............32.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............28.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............16.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........11.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............7.............. ...........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewiczynki dawno sie nieodzywalam, przepraszam ale musiałam troche nabrac dystansu do tego wszyskiego. Czytalam Was na bierzaco ,ale nie wypowiadała się. Mam smutna wiadomosc i jest mi źle. Miałam pierwszą inseminacje ale sie nie powiodła :(. Mamy próbowac kolejny raz ale nie wiem czy czasowo załapie się do lekarza bo dużo pacjentek i nie miałam robionego USG i powinnam brac Clo , ciągle to samo :( Miałam straszna załamkę , lekarz przy zabioegu mówił ze wszystko ładnie wygląda ze nasienie jest Ok, wszystko miało byc pieknie -ale nie wyszło.Najgorsze takie rozczarowanie -ale mój misiek był dzielny i pociszał mnie jak tyko mógł , kochany o też to wszystko bardzo przezywa i jest mu smutno, przez te wszystkie trudności jakie nas spotykaja jesteśmy bardzo blisko i bardzo się kochamy. To się czuje. Przez te wszystki tablety, zastrzyki całą stymulacje @ przechodze ztrasznie takich bóli to juz dawmo nie miałam , brzuch boli, krzyże i jeszcze migrena -coś strasznego , A co do kosztów to sama inseminacja w klinice kosztuje 600zł + leki to wyszło ponad 1500zł . Szkoda tylko ze sie nie udało . Musze teraz przestac o tym myslec i zając sie czyms innym .Pozdrawim wszystkie Laseczki i Mamuśki Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam poprawic tabelke wiec juz to robię Tabelka nr 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............32.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............28.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............16.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........11.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............7.............. ...........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ ......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............32.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............28.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........11.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............7.............. ...........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 cześc dziewczynki :-) śmigusiam dzisiaj do lekarza.Bo mój brzunio nieposłuszny i ca ly czas twardnieje....bbuuu.trzymac kciukasy,pozniej sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Po długiej przerwie wreszcie się odezwałam. Ostatnio wiele się wmoim życiu działo. Ale nie ważne. Widzę, że u Was też. Martika- widzę, że masz teraz sporo nowych obowiązków i pełno dzieci do kochania :) Podziwiam Cię i mam nadzieję, ze ta praca przyniesie Ci szczęście. Katia - powiem Ci, że bardzo Ciebie rozumiem. Ja z moim mężem kłóciłam się od 1 dnia kiedy zamieszkaliśmy razem. Trzeba się dotrzeć po prostu. Do tej pory ma takie fochy czasem, że aż mi ręce opadają jaki jest niedojrzały momentami. Niby poważny człowiek, a czasem jak dziecko. I najgorsze jest to, że nawet nie próbuje zrozumieć, że coś źle robi i upiera się, że przecież nic się takiego nie stało. Ale Oni tak mają, musi im to minąc po prostu. A my musimy być troszkę od nich mądrzejsze i pierwsze powinnyśmy wyciągnąć dłonie na zgodę. Bądź mądrzejsza i nie unoś się dumą, porozmawiaj z nim. Bo od milczenia jeszcze nigdy nic się nie zmieniło. Ja też zawsze sobie powiatrza, że już nigdy pierwsza się nie odezwę, żeby zrozumiał, że źle robi, ale niestety to nic nie daje. Ciężki z niego przypadek. bardzo mi przykro z powodu twojej babuni 👄 surfitko - cieszę się, że jesteś szczęśliwa :) Brzusiu niech się nie ociąga i rośnie razem z mamusią :) martynia- wypoczywaj teraz i dużo spokoju musisz mieć. Życzę zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :) voltare i karolcia - ja też jestem na \"naszej-klasie\" więc mnie szukajcie :) Zyga Głogów :) Mogą być 2, ale ja mam na imię Marta :) Eliza- bardzo mi przykro z powodu inseminacji :* Wiesz, za pierwszym razem naprawde rzadko się udaje. Dlatego nie załamuj się i czekaj na efekty następnej inseminacji, buziaczki 👄 No a u mnie, staranka mieliśmy z mężem w tym miesiącu naprawdę spore. Ja miałam rewelacyjną owulację i co z tego ? jak czuję, że miesiączka przyjdzie ;/ Eh ... czuję się fatalnie. Najgorsze jest to, że dzień po owulacji już dostałam objawy zbliżającej się miesiączki. A mam ją dostać dopiero 11. 11. Nawet @ nie dała mi się połudzić, że tym razem się udało :( Eh ... już tracę nadzieję, że nam się uda kiedykolwiek. Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie 🌻👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) kurcze ale ten czas leci szybko juz piatek :) ja podjełam koljne starania z clo. dzis mam juz 6 dc wiec nowe nadzieje. Ciesze sie ze mam te moje dzieciaczki one pomagaja mi zapomniec o problemach i przez te małe brzdace inaczej patrze na swiat. Dzis nie idem bo po tym clo jakos dziwnie sie czuje, jestem hormonalnie rozchwiana wiec dzis relaksuje sie pod kocykiem i przed telewizorem. Ok lecem bo robie własnie moje ukochane KOPYTKA z sosikiem i wolowinka hmniammmmmmm a jak tyłek od ego rosnie łooooooo :) ale dzis sobie na to pozwole, pojawie sie pozniej, buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt kochana nie martw sie, ja wiem co czujesz, staram sie tez o tym nie myslec i wiesz co czasem brakuje mi sił, przykromi ze nie mamy wlasnego dzidziusia a wszyscy do okoła maja ale mam nadzieje ze my tez sie go doczekam. Kochana nie martw sie tylko docen swoje zycie takie jakim jest a bedzie latwiej :) i dzidzia tez zie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Aniołki. Przepraszam, że sie nie odzywałam tak długo, ale tak naprawdę to od wczoraj wracam dopiero do świata żywych. Dosłownie i w przenośni. Napiszę Wam parę słów jak było. Porodu to ja się w ogóle nie bałam, bo ja nie z tych co \"gaciami\" trzęsą. W nocy z 21.10 na 22.10 ok. 3,30 obudziłam się bo mi się siusiu zachciało. Jak wróciłam to leże i czuję, albo się mała napina, bo wieczorem najadłam się oliwek albo nie wiem co. W ogóle do głowy nie brałam, że to już. Ale leże a tu raz odpuszcza a raz łapie. Sobie myślę, oho coś się dzieje. Wzięłam zegarek i mierzę czas a tu co 10 min. pomyłam spoko rano spokojnie wstanę wykąpie się i umyję głowę a potem po południu pójdę do lekarza. Około 5 zadzwonił budzik, bo mąż na 6 szedł do pracy więc stary zwyczajem przytuliłam się brzuszkiem do jego pleców. W pewnym momencie malutka skopała porządnie tatusia po nerach aż jęknął a ja poczuł że coś mi pękło i zaczęły mi się sączyć wody. Jak powiedział mężowi to wyskoczył z łóżka jak oparzony. Śmiać mi się z niego chciało bo latał po domu pakując do końca torbę do szpitala jakby mu ktoś terpentyny w tyłek nalał. No i o 7 byliśmy na izbie przyjęć w szpitalu wojewódzkim. A tam nikt nie spiesząc się (a ja siedzę spodnie mokre jakbym się posiusiała ludzie patrzą jak na wariatkę, a skurcze już były co 4-5 min) zrobili ktg a później sprawdzili rozwarcie było 3 cm. A pan doktor rozbrajająco do mnie, że mnie wywożą do innego szpitala bo miejsc nie ma. Gdyby nie znajomości to pewnie by tak było. Prawie do 9 czekałam na wolną salę na korytarzu. Na sali porodowej rozwarcie już miałam 6 cm dostałam zastrzyk na rozluźnienie szyjki. A potem to już szybko skurczów partych miałam może z 5-6 i o 10.15 Natalka już była na świecie. Moja rada dziewczynki nie bójcie się porodu bo to nic strasznego. Ale sie rozpisałam, ale któraś z Was chciała, żebym opisała. W środę już byłam w domu, ale najgorsza jazda była od piątku. Dostałam takiego bólu krocza, że bóle porodowe przy tym to pikuś. Okazało się, że na pupci zrobił mi się siniak gigant i to on tak bolał, że do łazienki to wlokłam się zgięta w pół. Musieliśmy wezwać położną, bo bez silnych przeciwbólowych bym nie dała rady. Dopiero dzisiaj położna zdjęła mi szwy i nie boli mnie już tak mocno, że nawet tabletki dzisiaj nie brałam. Przez ten tydzień mój mąż uwijał się w takim ukropie, że schudł 5 kg. Ale stanął na wysokości zadania i dał sobie radę począwszy od gotowania mi lekkostrawnych posiłków, po przewijanie małej i latanie po sklepach aptekach i urzędach. I za to należą mu się słowa wielkiego uznania, bo wiem, że niektórzy faceci mieliby to wszystko za przeproszeniem w tyłku. Wybaczcie mi, ale nie nadrobię czytania co tam naskrobałyście. Pamiętajcie, że za każdą z Was trzymam mocno kciuki, za te starające, żeby się udało i za te zafasolkowane, aby szczęśliwie dotrwały do porodu i przytuliły swoje zdrowiutkie i śliczniutkie dziecię. Pozdrowienia la każdej z osobna i po 🌻 i 😘 dla Was no i oczywiście dla Dawidka i Adrianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Niewiem jak u Was pogoda,ale u mnie zimno i ponuro,a wczoraj był taki ładny dzień.Objechaliśmy resztę grobów z rodzicami Krzyśka,mieliśmy tam posiedzieć,ale Krzyśka choróbsko wzieło i leży z gorączką 38 stopni. A mnie brzuchol boli ech ten@ mógł by nie przychodzić:( Elizko333-bardzo mi przykro,że IUI się nie powiodło,nie zniechęcaj się kochana i myśl pozytywnie choć wiem ,że to trudne.Zobaczysz nastepnym razem na pewno sie uda,trzymamy tu wszystkie za ciebie mocno kciuki.Może kiedyś jakaś kawka na mieście,co ty na to???? Akasiu-daj znać co tam u p.doktora.:)Kciuki mocno zaciśnięte... Matt-Nie możesz nawet myśleć ,że ci się nie uda-zobaczysz zostaniesz mamusią ,a moze to nie objawy na @ ,ale wręcz przeciwnie🌻 Martika-myśle,że kopytka nie pójdą Ci w boczki,bedziesz zabiegana w nowej pracy z dzieciaczkami,one nie pozwola Ci na odpoczynek.Dlatego wsuwaj ,bo musisz mieć duuuużżżżo siły.Wycałuj te bobaski ode mnie.I trzymam kciuki za twoje staranka. Tryni ,Karolcia26-możecie podesłać mi tą muzyczkę o której kiedys pisałyście,bardzo was prosze i dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ;p założyli mi pessar .....ale lepsze to niż szwy :-) teraz bynajmniej lepiej mi na duszy bo juz nie czuje takich bóli :-) miałam tez ktg z obawy na wczesniejsze skurcze,ale jast w miarę ok. Gin,mówi ze to chyba dziewczynka....no ale zobaczymy za dwa tygonie buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... sorki ze dopiero teraz ale miałam dzis dzień pełen zajęć ... Elizo kochanie - nic się nie smutaskuj - zobacz nasza Surficia tez podchodziła do inseminacji - nie powiodła jej się a juz za chwilke byla w ciązy - naturalnie poczetej :) uszki do góry zobaczysz i Tobie sie uda ... Martt - super że wróciłaś do nas - smutno było bez CIebie :) Paulisiu - dzięki za zdjęcia - Natalka piękna 🌻 Akasiu dbaj o siebie słonko - maluszek ma byc zdrowiutki - super ze dziewczynka - w sumie jeszcze nie wiecie na 100% ale już się ciesze na nastęną topikowa królewnę 🌻 buziaki dla Wszystkich - dla naszych obecnych i przyszłych mamusiek 👄 i wszystkich pozostałych dziewczynek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u nas wszystko po staremu :) czyli dobrze. Troszke ciagnie mnie brzusio, mam nadzieje ze to tylko macica rosnie :) Akasiu, dobrze, ze wszystko sie uklada :) Mi sie dzis snila taka malutka dziewczynka :D Paula, dzielna z ciebie dziewczyna :) Ja nie to zebym sie bala, ale.... No i zmieniam dzis tabeleczke :D NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ ......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.03.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............32.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............28.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........11.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9......................13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze jak zawsze wiele optymizmu. Elizko nie martw sie, ja tez mialam inseminacje i w sumie ni eiwem po co, bo zaszlam normalnie. A w cyklu gdzie wszystkie warunki zostaly spelnione nic z tego nie wyszlo. Mart, z facetami to tak juz jest. Ale z nimi zle, a bez nich jeszcze gorzej ;) 😘 dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×