Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hejka:) ale u nas dzisiaj pogoda pada chmury ciemno i ponuro:( w pracy tez zimno i siedzimy przy grzejniczku masakra:) jadirka - ja tez jestem zdania ze powinnas dac spowrotem tamto zdjecia bo bylo naprawde super:) martynia - ja niedostałam fotki i bardzo prosze o przesłanie:) paziu - oby nam sie jak najwiecej dzieciaczkow rodzilo:) ja nieukrywam caly czas czekam na @ 16 ma przyjsc:P ale boli wsyztsko tak jak zawsze wstandardzie hehe aczkolwiek Ł. stwierdzil ze ejsli nic niewyjdzie ztego idzie sie zbadac hehehe on mysli ze to tak raz i juz a nawet w pelniz drowe pary staraja sie czasem pare meisiecy.... ja tam wiem ze dostane @ i jestem jakas taka dziwnei spokojna wsumie czym tu sie stresowac:P:P:P buziaczki diewczyny piszcie jak najwiecej :) {serce]👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu takie pobolewania na pewno nie oznaczają nic złego, poprostu ci sie rozciaga macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka moj maz sie wczoraj ze mnie smial ze przesladuje kaloryfery , jak nie gwizdnelam w lazience o niego i zlamalam nosa w zeszlym roku to wczoraj znow gwizdnelam i cale ramie mam stluczone masakra :-( zycze wam milego dzionka !! hehe a mi zostalo tylko 2 dni :-D martyn--ia-----ty to budulka jestes . dobrze ze z malutka dobrze teraz tylko ty zdrowiej szybciutko . ja zdj nie dostalam :-( paziu--mnie tez pobolewa brzusio i to czesto w nocy i nad ranem , a le najwazniejsze ze zadnych plamien nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia- ładnie w tych włoskach a lenka sliczniusia az sie rozpłynąć mozna heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje dziewczyny że to nic złeg, zresztą chyba brzuszekw ciąży to normalka że pobolewa. Olawd a do czego zostało ci te 2 dni?? bo ja chyba nie w temacie i uważaj na siebie żebyś sobie krzywdy nie zrobiła w tej łazience. Wczoraj meża wyciągnęłam do smyka żeby sobie pooglądał i stwierdził oczywiście na żarty że jak bedzie dziewczynka i te wszystkie ciuszki takie piękne to chyba będzie musial podjąć prace na 3 etaty żeby zarobić na małą strojnisie i stwierdził że chyba chce chłopca;-) hehhe ale dla chłopcow też są fajne ubranka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie dostala zdjęc od Martyni - dlatego prosze by któraś mi przesłała - dziekuję bardzo i buziaki !!!!!!! :-) :-) justynkaa24-24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu----w piatek lece do mężusia i juz nie moge sie doczekac , a samolot mam dopiero o 15.30 :-( . kurde zawsze latal o 9ej rano a mi jak na zlosc tak pozno 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Olawd, też bym sobie gdzieś poleciała najlepiej do cieplego kraju, pod palmami bym leżała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam Was wszystkie i przesylam Wam buziaczki 👄🌻 martyn--ia == Dobrze ze Lenka juz zdrowa a teraz szybciutko Ty wracaj do zdrowka.Ja tez nie dostalam zdjecia od Ciebie.Pozdrawiam,buziaczki dla Ciebie i Lenusi 👄🌻 madziorek10@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za miłę słowa Lenka faktycznie sliczna - gorzej ze mą haha xxamadziaraxx zdjecie wysłane, olawd proszę o maila albo niech któraś z dziewczynek ci podeśle zdjęcie ja byłam na małym spacerku, chyba juz ozdrowiałam, ale antybiotyk biore jeszcze do piatku bo ucho boli, olawd miłego lotu, my chcieliśmy zanim zaszłam w ciaze lecieć na kretę,ale nie polecieliśmy bo ja się boję lecieć, kiedys chciałam być stiuardesą a teraz chyba nie wsiade do samolotu, bo jestem pewna(nie wiem czemu) ze jak wsiade to on akurat spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu dziekuje za zdjecie,ladna fryzurka i sliczna masz coreczke Lenusie,takie slodziutkie male malenstwo.Wracaj do zdrowka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu podobno samolot to jeden z najbezpieczniejszych pojazdow;-) Ja też kiedyś chciałam być stuardesą:-D witaj xmadziarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem już późno,ale teraz złapałam chwilę czasu. Musiałam pozałatwiać parę zaległych spraw,trochę gonienia po urzędach jeszcze mi zostało.Jak np.dowód osobisty,ale odbiór za miesiąc. Sprzątanko ,pranko no wszystko co zaległe. Jutro K.przywozi dzieci będą do niedzieli więc komputer będzie oblegany i nie wiem kiedy się dopcham do napisania paru zdań.Jak co to do poniedziałku. Co do zdjęcia na NK.zmieniłam ,bo K .wstawił to samo u siebie ,a po co się powtarzać.Jak będą od fotografa to wstawię.A na przyjęciu nie robiliśmy wielu fotek ,bo nie miałam czasu na pozowanie,ale gonienie między kuchnią ,a gośćmi. Akasiu-wyjazdu nie planujemy,i szczerze mówiąc trochę szkoda,bo wyrwała bym się choć gdzieś na 2-a dni . Co do zmiany fryzurki-proszę szybciutko nam się pokazać może na NK. Albo po przesyłaj -już nie mogę sie doczekać:) Całuski dla Haneczki👄 Martyn-iu/wyglądasz ślicznie!!!!A Lenka ma urodę po mamusi i też jest prze urocza.❤️🌻Ciesze się,ze macie się lepiej:) Super,że zdrówko coraz lepiej🌻 A teściową się nie przejmuj choć wiem ,ze trudno wprowadzić to w czyn.Ja jedną przerobiłam ,była fałszywa jak diabli i tak jej zostało.Choć rozmawia ze mną normalnie,ale wnuk jej nie interesuje.Równie mogła bym tu pisać dużo,ale szkoda ,bo już mi gól skacze. Co do nowej teściowej to inny typ człowieka,ale nie chwale-bo mogę zapeszyć.Pomagają itd.Musze tylko nawiązać z nią bliższy kontakt,no zobaczymy jak będzie.Chciała bym mieć z nią dobre relacje i oparcie ,bo nie mam mamy no ,ale zobaczymy.... Voltare-modlę się za Ciebie,musi się udać!!!! i do 2 tabelki🌻 Paziu-nic się nie martw wszystko jest w porządalu:) Całuski dla Ciebie i bąbelka👄 Katia-no to może nie przyjdzie i zapraszamy do tabelki nr.2 Olwad-skarbie uważaj na siebie,a kaloryfery omijaj z daleka. Głaskanko po bolącej rączce i po brzusiu- I ja tez nie w temacie do czego te dwa dni zostały???? Karolcia26,Tryni,Martt,xxmadziaraxx-❤️ Pozdrowienia dla Wszystkich nie wymienionych koleżanek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro idę robić badania TSH,FT3 i4,ciekawe co wyjdzie ,a w przyszłym tygodniu wizyta u endo.Ciekawe co z moimi guzkami. Mam cykora. DOBRANOC -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka chcialam tylko powiedziec ze nie wiem jak to bedzie z pisaniem do was w czasie kiedy bede u mężusia bo tak sie stesknilam ze chyba nie dam mu nawet chwilki wytchnienia :-P oj biedny bedzie.... bede sie starala znalezc chociaz chwilke dla was kochane 👄 martyn--ia-----super fryzurka a malutka rosnie jak na drozdzach!! 👄 jadirko---jutro lece do mezusia i juz od kilku tyg odliczam czas 👄 duza 👄 dla was sloneczka!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam juz poprawiona na jutro tabelke bo pewnie juz nie bede miala czasu ... Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........15............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, az wstyd się pzryznać ale przed chwilą wstalam:-p, teraz jem śniadanko. Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........16............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---a co to za wstyd - ja wstalam niby o 8ej ale pozniej i tak poszlam jeszcze spac . teraz wstalam powiesic pranie i przygotowac obiadek i juz mi sie marzy łóżeczko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:* ja juz czekam do weekend az sie z Ł. zobacze:) i tez ostatnio bym tylko spala ta pogoda jest straszna:/ raz slonce i cieplo raz deszcz i mozna zamarznac nic sie niechce:/ tylko najlpeiej łozeczko podusia i spac:) buziaczki milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja powolutku szykuję się do wyjazdu, także pranie i prasowanie rzeczy mnie czeka, a potem pakowanie :) już się nie mogę doczekać jak będziemy na miejscu :D Olu, to na ile wyjeżdzasz do męża??? Jadirko, szkoda ze usunęłaś fotki :( piękne były; no ale poczekamy na \"profesjonalne\"; powodzenia na badaniach; jak ja byłam w maju to TSH miałam 1,12 :) wizyte mam dopiero w październiku, takie długie terminy, to przed wizytą raz jeszcze pójdę. Paziu, ja lubie tak długo spać, ale jak na przekór jak teraz mogę to albo sama się budzę ok. 8 albo muszę coś załatwic i wstaje po 7 :( Martyniu dobrze że choróbsko mija szybko, będziesz chodzić z Lenką na spacery :) XXXmadziara - dzięki za komentarze na nk, z ciebie też super laseczka :) a gdzie dokładnie jesteś we Włoszech? Katia, widze że mamy ten sam termin @ :P ale zbieg okoliczności. Mnie się pewnie zacznie w sam środek wypoczynku, ale ja mam zawsze takiego pecha. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ---wylatuje jutro , z mezem wyjezdzamy 20go ale do pl to dopiero pod koniec lipca sie zwleczemy bo jeszcze chcemy zatrzymac sie na trosze w niemczech u mojej cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu gdzie ty wyjezdzasz, czy coś mnie ominęło, czy sie zagapiłam;) wiecie co smutno mi się zrobiło bo tak popatrzyłam na tabelkę i z mamuś zostałysmy tylko ja i akasia, no czasem anisik coś napisze, kurcze mam nadzieje ze obecne ciężarówki też nas nie opuszczą po narodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, no to uważaj na dzidziusia :) no i wracajcie szczęśliwie 👄 Martyniu, jedziemy na mazury teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×