Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja będę 2 raz :) na łódce; troche ekstremalnie - kąpiel w jeziorze, toaleta w lesie; ale wrażenia niezapomniane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy mieszkać i pływać na łódce :) jak będzie padać, to pewnie zatrzymamy się w jakims porcie i pozwiedzamy knajpy, no a spać też na łódce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia---to moj mezus bylby chetny zabrac sie z wami bo on to uwielbia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż również uwielbia takie wypady, niestety odkąd jest ze mną nie miał ku temu okazji, bo ja zawsze wolę plaze i hotel, to moze go też zabierzecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziś moja córunia kończy pól roku, spytałam tesciowej dzisiaj jak wyjezdzała gdzie jest prezent dla wnusi , bo moi oczywiście przyszli z prezentami, a ona na pól roku się nie robi prezentów tylko na rok, haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj kupiłam pierwsze śpioszki dla dzidziusia:-D i strasznie się ciesze, były w promocji więc stwierdziłam ze to już 16 tydzień więc można powolutku zbierać wyprawke. A i kupiłam dresik śliczny tylko że różowy więc musi być niunia;-) a jak nie to się schowa i dla drugiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 rzeczywiscie, z mamuś jestem tylko ja i martyn--ia \'na stałe\' co niektóre z doskoku a reszta to juz w ogole sie nie odzywa! co do spania to własnie smacznie pospaliśmy we trójkę :-D zresztą mąż z hanią dalej śpią :p a w ciazy jak byłam to mogłam całe dnie spac taki leniuch łożkowy,ze szok,a ze i tak musialam lezakowac z przymusu to nawet to przyjemne było :-) u nas pada,pada i zrobiło się bbrrr......podobno cały weekend ma byc taki. Co do wakacji to jeszcze nie sprecyzowalismy swoich planów,ale wypad nad morze pewnie przejdzie kolo nosa w tym roku ze wzgledu na dobro naszego maluszka........piskwa i maruda jest okropna poza domem.Zreszta nawet jak sa obcy w domu to jest podobnie ostatnio wygonila gosci wrzaskiem po czym zadowolona polozyla sie spac...taki maly terrorysta.Mysle,ze wyskoczymy nad jezioro pod domek (jak sie uda---wiec trzymac kciuki by w sierpniu sie udalo!!) a surfitka kiedy przyjezdza do Polski ze swoim szkrabkiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa płodności szkodzi ThetaXstockŚroda, 9 lipca (13:24) Zbyt dużo kawy może zmniejszać szanse na poczęcie dziecka u kobiet, które mają problemy z płodnością - ostrzegają naukowcy. Jak podaje portal BBC, holenderscy badacze przyjrzeli się 9 tys. kobiet, które zostały poddane zapłodnieniu in vitro, aby sprawdzić, czy mają one szanse na naturalne zajście w ciążę. W przypadku jednej pani na siedem rzeczywiście tak się stało, ale picie ponad czterech filiżanek kawy dziennieEksperci podkreślają, że odnosi się to tylko do pań, które miały problemy z płodnością i chciały zwiększyć szanse na ciążę. Naukowcy z Radboud University w Nijmegen skupili się na paniach, które zostały poddane sztucznemu zapłodnieniu w latach 1985-1995. 16 proc. udało się zajść w ciążę w sposób naturalny, z czego 45 proc. po pół roku od ostatniego zabiegu in vitro. Zdrowy tryb życia zwiększa szanse na ciąże Masturbacja a (bez)płodność - Witam, mam 16 lat. Słyszałem, że jeśli się będę onanizował, to stracę płodność. Czy to prawda? - napisał do nas Czaki, użytkownik Faceta. więcej » Panie zostały zapytane o nawyki. Picie alkoholu, co najmniej trzy razy w tygodniu, pociągało za sobą takie same konsekwencje jak picie zbyt dużej ilości kawy. Palenie przynajmniej jednego papierosa dziennie i nadwaga jeszcze bardziej obniżają szanse na dziecko. Okazuje się, że 36-letnia kobieta, która pali, pije zbyt dużo alkoholu i kawy, a także ma nadwagę i przeszła już trzy cykle zapłodnienia in vitro, ma tylko 5 proc. szansę na naturalną ciążę. Jeśli prowadzi zdrowy tryb życia - prawdopodobieństwo poczęcia wzrasta trzykrotnie.Ostrożność nigdy nie zawadzi Prowadząca badania dr Bea Linsten jest zdania, że potencjalni rodzice powinni być informowani, jak zmaksymalizować szansę na naturalne poczęcie potomka. Inni eksperci są sceptyczni. Zwracają uwagę na to, że badanie dotyczy jedynie kobiet, które były poddawane zapłodnieniu in vitro. Fiona Ford z Centre for Pregnancy Nutrition przypomina, że poprzednie badania nie wykazały, by kawa mogła wpływać na poczęcie. Z kolei prof. Bill Ledger z University of Sheffield twierdzi, że kofeina może rzeczywiście mieć słaby toksyczny wpływ na jajniki i plemniki. Jego zdaniem wiele kobiet może wypijać 20 filiżanek kawy dziennie i zajść w ciążę, ale kiedy są problemy z płodnością, to może faktycznie zaszkodzić. Opinii jest zawsze tyle, ilu jest ludzi. Jednak lepiej, oczywiście nie przesadzając, zminimalizować wszelkie zagrożenia, które mogą stworzyć perspektywę bezdzietności. Przecież większość z nas pragnie wydać na świat potomstwo. Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórka zabija spermę Niewinna rozmowa przez telefon może stanowić zagrożenie... /AFPCzwartek, 7 lutego (12:09) Codzienne rozmawianie godzinami przez telefon komórkowy może wpływać na jakość spermy.Tak wynika ze wstępnych badań, opisanych w styczniowym numerze naukowego periodyku "Fertility and Sterility". Związek między korzystaniem przez pacjentów z telefonu komórkowego a jakością ich spermy odkryli naukowcy, którzy zbadali 361 mężczyzn w klinice leczenia bezpłodności w Cleveland. Badani przychodzili do kliniki przez rok. Wszyscy byli pytani o swoje zwyczaje związane z rozmowami przez telefon komórkowyLiczba plemników Przeciętnie, im więcej godzin spędzali codziennie na rozmowach przez komórkę, tym niższą mieli liczbę plemników w spermie i w ich nasieniu występowało więcej anomalii. Nawigacja Serwisy skojarzone FacetQuizyPiłka NożnaExtremalneBieliznaAm I SexyKoneserGórne menu StartSeksFormaCiekawostkiOjcostwoErotykaMilitariaGalerie Tylko u nasStart Mapa serwisuNewsroomSeks Know HowZwiązkiBez ryzykaPorady ekspertówSeksdopasowanieZakładanie prezerwatywyForma Siłownia i sporty walkiRuchZdrowieCiekawostki Popularno-naukoweRóżnościGroza i kryminałyWiązanie krawataOjcostwo Przeżyć ciążęDumny tataInstrukcja obsługiErotykaMilitaria WojskoKonfliktyMilimaniacyGalerie DziewczynyMilitariaExtremalneFotoreportażeTylko u nas WywiadyForumCzatyAnkietyNajlepiej oceniane zdjęcia Komórka zabija spermę Niewinna rozmowa przez telefon może stanowić zagrożenie... /AFPCzwartek, 7 lutego (12:09) Codzienne rozmawianie godzinami przez telefon komórkowy może wpływać na jakość spermy. Martwisz się jakością własnego nasienia? Nie, bo jestem pewien, że jest najwyższa Nie, bo nie chcę mieć dzieci Trochę się przejmuję... Bardzo mnie to niepokoi Martwisz się jakością własnego nasienia? Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany Tak wynika ze wstępnych badań, opisanych w styczniowym numerze naukowego periodyku "Fertility and Sterility". Związek między korzystaniem przez pacjentów z telefonu komórkowego a jakością ich spermy odkryli naukowcy, którzy zbadali 361 mężczyzn w klinice leczenia bezpłodności w Cleveland. Badani przychodzili do kliniki przez rok. Wszyscy byli pytani o swoje zwyczaje związane z rozmowami przez telefon komórkowy. Liczba plemników Przeciętnie, im więcej godzin spędzali codziennie na rozmowach przez komórkę, tym niższą mieli liczbę plemników w spermie i w ich nasieniu występowało więcej anomalii. czytaj dalej Wyniki części dotychczasowych badań poświęconych wpływowi telefonów komórkowych na zdrowie łączą używanie telefonów komórkowych na dłuższą metę z wyższym ryzykiem zachorowania na guza mózgu, podczas gdy w innych badaniach związku takiego nie stwierdzono. Wpływają, ale... Chodzi o to, że wraz z upływem czasu pole elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe teoretycznie może uszkadzać tkanki, uszkadzając na przykład struktury DNA. Jednak odkrycie z kliniki w Cleveland nie dowodzi, by telefony komórkowe uszkadzały spermę. Jak wyjaśnił doktor Ashok Agarwal, rezultaty tych badań wskazują na silny związek między używaniem telefonu komórkowego a spadkiem jakości spermy. Nie dowodzą one natomiast związku skutkowo-przyczynowego i nie wykazują, w jaki bezpośrednio sposób telefony komórkowe mogą wpływać na płodność mężczyzn. Więcej światła Agarwal powiedział, że wraz z kolegami prowadzi nowe badania, które być może rzucą więcej światła na ten problem. Jedno z nich polega na poddawaniu próbek nasienia promieniowaniu elektromagnetycznemu telefonu komórkowego. Drugie ma być powtórzeniem omawianego, ale będzie przeprowadzone na większej grupie mężczyzn i zostanie bardziej rygorystycznie zaplanowane. Ma ono uwzględniać także inne czynniki - takie jak tryb życia oraz warunki pracy zawodowej, które mogą mieć wpływ na jakość nasienia. Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Hania ma racje a co będą siedzieć jak dziecko chce odpoczywać;-) Masz racje wszystkie mamuśki oprócz was dwoch już prawie zapomnialy o topiku. A niedługo nasze pierwsze topikowe dziecko czyli Dawidek kończy roczek, szkoda że Dianka sie nie odzywa i nie pisze co u nich slychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Akasiu, wracam na stale do Polski ale dopiero w przyszlym roku na wiosne :) Zazdroszcze wam tych wakacji, ja sie nigdzie nie wybieram, moja mala za malutka. Z reszta we wrzesniu juz musze wracac do pracy :( Wszystkiego najlepszego dla Lenki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, w takim razie wstępnie rezerwuję sobie wiosenną sobotę na zaległe spotkanie w Krakowie :) oczywiście z Ninką 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Ja tylko na sekundę - skończyliśmy przeinstalowywanie systemu - teraz śmigam po wszystkich pocztach, forach, \"klasach\" itp. i sprawdzam czy wszystko hula:P po 😘 dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko 👄 akasiu a gdzie wybieracie się nad jeziorko, my jezdzimy często do Rokitek kiedys już chyba pytałam czy kojarzysz, bo w sumie mieszkamy w miare blisko:)a moze sie wybierzecie na wycieczke do Legnicy;)-zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Ja dziś będę malutko, bo muszę nas pakować :) Biegnę jeszcze do szpitala na patologię, bo koleżanka od wczoraj leży :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka weszlam sie z wami przywitac i pozegnac bo za niecale poltora godzinki wyjezdzam na lotnisko . trzymajcie sie cieplutko - buziaczki no i fluidki ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzieki za mile slowa na nk🌻 martynia dzieki za fotki slicznie wygladacie i mama i corcia:) ja malo pisze same wiecie ale zagladam czasem, "u mnie" ciut skrobnelam dzis o malym:) ogolnie wszystko u nas ok, alez ta tabelka z dzieciaczkami tutaj wystrzelila:D superowo :D pozdrawiam was wszystkie serdecznie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-szczęśliwej podróży 👄 Justynko - ja cie nie mam na nk, ale poszukam Cię u dziewczyn i wyślę zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka miłej podroży Olawd 🌼 Justynko ja ciebie też nie mam na nk:-( Karolciu a ty gdzie jedziesz jesli można wiedziec? bo ja to jakąś mam skleroze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) widze temat wakacyjny:D my dopiero 2 tydz. sierpnia jedziemy nad morze:) alejuz niemog sie doczekac:P:P dziewczyny czy jak bym jutri rano zrobila test to by cos wykazal tzn wiarygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ale ci fajnie:-) katiu moim zdaniem jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 ja też jeszcze nie byłam na mazurach :-( hanie własnie ułożyłam na macie edukacyjnej ;-) a w tle oczywiscie leci nasz hicior \"miś i margolcia\" :p ... mam chwilkę...... Surfitko to szybko musisz wrocic do roboty :-( a kto bedzie zajmował sie maluszkiem >? a tak poza tym....... to jak sie czujecie,juz wszystko ok?! martyn--iu my jak się uda to pojedziemy nad wielkie jezioro koło miedzyrzecza ( czyli w calkiem inna strone--trasa nad morze ;) ) ale skoro nas tak chetnie zapraszasz to moze wybierzemy sie wspolnie na piknik w sierpiniu :-D albo na którys weekend...jestem otwarta na wszelkie propozycje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie wchodzi ...wejdz na powiaty i gminy * powiat miedzyrzecki *gmina miedzyrzecz *głebokie szkoda,ze reszta tak daleko mieszka :-( a martt dlaczego sie juz nie ozdywa ???????? zmykam obiad podgrzewac..pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza??? U mnie burza i pada:-( 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×