Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

❤️W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i w okół pełno życzliwych ludzi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja..mam.. to co to za stronka czy to mozliwe zeby laptop kosztowal370 zl? widze ze trzeba sie zarejestrowac i wniesc oplate za konto prosze o wiecej informacji, chetnie kupilabym sobie na gwiazdke takiego laptopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha martyniu to ześmy sie zdublowaly;-) Taaa ja też chce takiego laptopa za taką cene moze płatność przy odbiorze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrozumialam ze nie odjac tylko ze to ta cena ale trzeba wnisc oplate 30 zli podac dane nie wiem czy to mozliwe by bylo, zobacz na inne rzeczy aparaty sony po 100 zl telfony kom po 50 dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak paziu tam nie pisze zeby odjac tylko ze to jest juz cena nie wiem co o tym myslec, niby mozna zaplacic przy odbiorze hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co martyniu nie plac za aktywacje konta bo wydaje mi sie ze to oszustwo, pozbieraja sobie po 30 dyszki i mykną, dla mnie to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez paziu - rezygnuje;) pomalowalam sobie paznokcie na bordo wpadajacy we fiolet, ale chyba musze po swietach troche skrocic bo mam takie szpony, ze co chwile mala jest podrapana hhaha, no ale za to jak pieknie wyglada ciemny lakier:) akasia sie chyba na nas obrazila:( my na 1630 mamy wigilie u rodzicow(oczywiscie u moich) bo jak mowi moja madra kolezanka tesciowie to nie rodzina haha wiec juz sie z wami zegnam do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślę że to oszustwo, trzeba się rejestrować a potem będą handlować danymi, ja w coś takiego nie wierzę. Lepiej jak kogoś nie stać kupić sobie na raty. My idziemy do rodziców (też moich) na 17 :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest wigilia na 18 a teraz jade na cmentarz. Akasiu mamy nadzieje że u ciebie wszytsko ok??? To jeszcze raz dla wszystkich Wesolych Swiąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ja też dzisiaj tylko na chwilę:) Kolacja jeszcze nie wiem dokładnie o której, w każdym razie u mojej rodzinki;) A u teściów jutro:) Z tym linkiem moim zdaniem ściema. Popatrzcie co się otwiera po najechaniu na któryś z towarów: \"Prezentowane towary w tej kategorii nie stanowią oferty handlowej Serwis nie zajmuje się ich bezpośrednią sprzedażą Oddajemy do dyspozycji potencjalnych sprzedających w celu nawiązania kontaktów\" Zapłacicie za aktywację konta, albo możliwość zalogowania, a potem będzie trzeba szukać niczym wiatru w polu tych kontaktów do nawiązania:P:P:P I własnej kasy:P Lipa i tyle. Kończę gotować barszczyk i idę się \"upiększać\":P Acha - dzisiaj po raz pierwszy poczułam rano swoje maleńswto:D Takie \"przesunięcie\" i nie od razu załapałam, że to to, myślałam że to kołdrą przejechałam, ale potem się powtórzyło to już byłam pewna:D Ok - bawcie się dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkich marzeń spełnienia Smacznego karpika, tłustego śledzika, barszczyku czerwonego, a pod choinką prezentu pięknego. Dużo szczęścia, zdrowia i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki piszę, żeby Wam powiedzieć, iż od wczoraj jestem ciocią :) Siostra urodziła synka, 3950 gr, 57 cm i 10 pkt :) Jest śliczny i szwagier mówi, że rozdarty po mnie :) Nie mogę się go już w domku doczekać :) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Martt pogratuluj siostrze:-) U mnie bez zmian, jutro termin, porodu nic nie zapowiada więc dalej czekamy:-) oby do nowego roku zechciał poczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭 😭 😭 😭😭-nie mam juz sily u nas nawrot 41 stopni drgawki i cala reszta,dzwonilam do wroclawia do swojego lekarza kazal jechac na dyzur po antybiotyk domiesniowo w zastrzykach,chcial od razu ja klasc na oddzial i robic jakis zabieg,ale ze nie mamy zrobionej scientografi(tej co jest na 7stycznia)to nie darady,pojechalam na ostry dyzurtam 30 dzieciz ospa, rozyczka, angina itp, poszlam na oddzial myslalam ze moze mi tam przepisza i uslyszalam podniesionym glosem ze co ja sobie mysle od tego jest dyzur na dole, wiec czekalam mam juz zastrzyki dla malutkiej znowu antybiotyk, rece opadaja😭 voltare gratuluje ruchow martt gratuluje ciociu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu 👄 jedynie co moge powiedziec to wspołczuje, niech to sie wkoncu skonczy i te choróbsko da spokój Lenusi. Zapomnialam wcześniej napisac, Voltare teraz już kopniaczki dzidzi będą coraz częściej i mocniej a jak już będziesz wyczuwała pzrez skóre ręką to zaobserwuj ze z tygodnia na tydzień np. nóżka która będzie wystawać robi się coraz grubsza i większa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Biedna lenka a tych lekarzy bym chyba pozabijala mimo swiat! Ja jestem tak najedzona ze nawet nie moge zasnac a taka nie wyspana jestem. martt ciesze sie ze zostalas ciacia ja czekam do kwietnia:-) Mam nadzieje ze u wszystkich wigilia byla cudowna pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu, olciu dzieki, narazie nie pomaga nic czopek dosłownie na godzine i znowu 40 zastrzyk podany niedługo bedzie drugi,powiedziałą mi pielegniarka ze one są bardzo bolesne bo to jest gesta zawiesiona jak papka, płakała strasznie gorzej niz po tamtych, nie nawidze tych lekarzy, do tego nawrotu juz by nie doszło gdybym dostałą to zasrane skierowanie ostatnio, tak strasznie jestem zła i bezsilna ze nie mogę jej pomóc ze pale dosłownie co 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja chyba tez bym palić zaczęła w takiej sytuacji, a ty jeszcze idziesz w poniedzialek na zabieg??? A co do lekarzy to.... dalej konczyć nie będę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak paziu idę mama wzieła wolne, mam nadzieję ze do tej pory minie malutkiej bo nie zamierzam kłąść się do tego naszego \"szpitala\", antybiotyk ma na 5 dni 2 razy dziennie ale jutro zadzwonie do wrocławia czy wystarczy 5 dni bo badanie dopiero 7 stycz. więc jeszcze po skonczeniu bedzie prawie 10 dni bez antybiotyku a nawet nie chce głosno wypowiadac co moze znowu byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) I ja wpadam się przywitać :) paziu - no teraz to już wskazane by było, aby Adrianek wytrzymał i nie zmuszał Ciebie do spędzenia imprezy Sylwestrowej na porodówce;) martyniu - brak słów po prostu:O Mam tylko nadzieję, że jakoś dobrniecie do wyznaczonego terminu, bez żadnych dodatkowych rewelacji:O a myśmy dzisiaj zafasowali mandat za prędkość :( Pusta droga, poza terenem zabudowanym, nikt inny oprócz nas o tej godzinie nie jechał i głupie ograniczenie do 60km/h. Jechaliśmy raptem 80km/h (i tak malo) no i nas dogonili cywilnym wozem - 200zł i 6pkt - szlag by ich trafił! Świąt nie mają czy jak?:O Nie wiem czy jakiś limit wyrabiali czy co... Jeszcze wesołych świąt na koniec barany nam pożyczyli 😡 Rozumiem, jak by tam był niewiadomo jaki ruch, trudne warunki, jakieś zakręty itp... ale kto stawia takie znaki na prostej drodze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Święta na półmetku uff,mam już dość jedzenia....,a teściowa wałówki nam tyle do domu dała,ze nie wiem kiedy to zjemy. Martyniu-współczuje resztę napisałam Ci na nk. Tych konowałów bym rozszarpała,użeram się z nimi co jakiś czas i wiem jak to jest. W nowej fryzurce wyglądasz bombowo,a Lenka prześliczna jak aniołeczek na niebiesko. Voltare-GRATULUJE !!!!!pierwszych ruchów maluszka ....fajne uczucie co???? A z tym mandatem to nieźle się wam przytrafiło. Martt-no Ciociu musisz nam tu coś postawić.Gratuluje rodzicom,piękny i dorodny synuś:),a jakie będzie miał imię?.Czekamy na zdjęcia Twoje i siostrzeńca na nk. I jeszcze jedno oddzywaj się do nas częściej❤️ Pazia-oj Twojemu Adriankowi jest za dobrze,niech sobie siedzi w ciepełku.Całuski dla Was👄 Akasiu-czyżby odpoczynek świąteczny od komputera???? Tryni,Justynko24,karolciu26,Olciu,Martiko,Martuś 24 ,Surfitko,Dianko,Kukusiu,Sysiu,JustynkoM,Kseniu i dla reszty nie wymienionych duża buzia👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja dzis pierwsza volatre a to dranie no wiecie co faktycznie chyba limity dostali jadirko❤️ ja padam na pysk po cięzkiej nocy gorączka straszna dreszcze i tylko płacz i kwilenie, ale najgorsze jest to ze mała przestała prawie sikać:( dzwoniłam po 22 do lekarza z wrocławia, fakt ze pozno ale juz nie wiedziałam co robic, ale nie odebrał, a pielęgniarka co przychodzi na zastrzyk jak ją zobaczyła to jeszcze mnie nastraszyła ze dziecko moze byc odwodnione bo jak nie sika i sie poci i wogóle ach szkoda słów, od 6 rano jest w mairę dobrze gorączka mała 37,5 jesli się powiększy znów będę dzwonić jak nie to moze juz bedzie koniec całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) martyniu to niech już będzie koniec i niech ta gorączka zniknie wkońcu a ty na spokojnie pójdziesz na ten zabieg. Voltare ja cie troszke pomęcze, może jakieś zdjęcia świąteczne?????:-p Jadirkoświęta, święta i już prawie po... ja tam się nie przejadałam, zresztą jak zawsze przed swiętami apetyt miałam że hej a w święta takw miare:-) A ja nadal w dwupaku, dzisiaj mija termin porodu a ja nawet jednego skurczybyka nie mam:-) ale czekamy do 2009 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe do ilu tygodni dobije;-) Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-------------- ---ok.25.11.2008 karolcia_26---------------28------------31-------------- ------18.11.2008 Trinity /k.Łowicza------31------------30----------------ok. 03.12.2008 Jadira/k.Krakowa.......35.......z nadzieja ,że sie uda............... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------41-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------21----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie w te swieta👄🌻 Dobrze ze dzis ostatni dzien swiat,bo sie tak objadlam ze juz nie moge,dobrze ze jutro mam cwiczenia i silownie,troszke sie zrzuci po tych swietach,bo az mi nie dobrze od tego obzarstwa. Dobranoc i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, duzo zdrowka dla LENKI. Biedulinka sie umeczy, a ty razem z nia. Serce mi sie kraje jak czytam o jej chorobie. Zeby jak najszybciej wyzdrowiala i juz nie bylo zadnych komplikacji. 🌻🌻🌻🌻🌻 Paziulku, skoro juz od jutra jestes przeterminowana, to trzymam kciuki zeby Adrianek urodzil sie 1.01 :P No i lekkiego porodu !!! ( o ile cos takiego istnieje ;) ) !! I dla wszystkich jeszcze raz Wesolych Swiat, chociaz to juz koncowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim już po świetach 🖐️ Wczoraj myślalam że mnie grypa wzieła ale jednak nie-na szczęście, jedynie co mi wyszło to bolące gnaty po siedzeniu przy stole, za mało ruchu:-( Surfitko ja też już trzymam kciuki zeby to był 01.01:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×