Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Czesc Wam:):):) Sysiu gratuluje ogromnie 👄🌻👄🌻👄🌻👄 Martt dziekuje za zyczenia i Tobie rowniez zycze Wesolych Swiat i oby przyszly 2009 rok przyniosl Ci bobaska👄 Surfitko lekarz jak najbardziej amerykaniec....tu u nas w NJ niea duzo ginekologow polakow....jednego co znam ale slyszalam o nim rozne dizwne opinie, a do tego strasznie duzo dziewczyn przychodzi....ostatnio jak bylam to byly 2 kobietki w ciazy......pierwszy raz w tym gabinecie widzialam ciezarne...chodze juz tam 4 lata , niby raz do roku, ale nie bylo tam ciezarnych dziewczyn....fajny widok:):)👄 Voltare oby Twoje slowa okazaly sie prorocze....dawajcie fluidki 👄 Karocia👄 Trinitka🌻 Justynka❤️ Jadirka🌻 Pazia👄 martynia🌻 akasia❤️ anisik🌻 A u nas wczoraj nasypalo tyle sniegu ze hoho...mam nadzieje ze utrzyma sie do Swiat:) Zmykam bo za 30 minut lece do pracy👄👄 Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A tu cisza, pewnie ubieracie choimki, sprzątacie, odpoczywacie.....:-p Milej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu zgadłas my ubieralismy zywa duza piękna pierwszy raz mamy u siebie żywą:)jednak nie kupilismy w donieczce tylko cięta i wstawilismy do wazonu ze stojakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu serdeczne gratuulacje!!!! dziewczyny, zdrowych wesolych swiat wam zycze! spelnienia marzen, usmiechow na codzien! Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość by sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość. a gdzie moj Adrianek i Dawidek ? uciekli z tabelki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie narazie sprzątanie :) choinka jeszcze nieubrana, czeka na swoje odpowiednie miejsce w pokoju :P zakupy mam już wszystkie porobione i już dziś nie zamierzam wychodzić z domu, pada u nas deszcz i jest niefajnie; a śnieg zapowiadali :( udanych przygotowań do świąt :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Hej u nas pogoda niech to licho pada i jest straszne wiatrzysko.Ja juz mam posprzatane hahahha.Choinka juz ubrana taka mała bo maly pokoj i sztuczna nie nawidze sprzatac podłog.A co do jedzenia tez duzo zrobione tesciowa robi hihihihihih. Jeszcze sie odezwe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) a ja nie sprzątam bo mi sie nie chce i tak swięta u rodziców:) a pazia sie nie odzywała dzis to dziwne czyżby...:) u nas tez wiatr ale do południa paało a pozniej było w miare nawet swiecilo wiec byłam na zakupach:)mała u mamy a ja poszalałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze nie rodze:-p nie mam zabardzo czasu bo sprzątam i robie rybe po grecku:-) pozdrawiam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) I ja dzisiaj cały dzień w kuchni przewojowałam. trochę przeliczyłam się dzisiaj z czasem, bo planowałam wstać rano i pokleić pierogi. A wstałam dopiero przed 9:00 no i siłą rzeczy zanim poobierałam ziemniaki na farsz i nim się to pogotowało i ostygło i to samo z cebulką, to już K. by się z obiadem na te pierogi nie załapał. A jechał dzisiaj na 2 zmianę. Siłą rzeczy trzeba mu było wcześniej drugi obiad przygotować, ale kazał sobie porcję taką do zagotowania zostawić na kolację (hmmm - baaardzo zdrowo - porcja pierogów o 22:30:P ) Ale dzisiaj niech mu będzie!;) martyniu - ja jeszcze też w lesie ze sprzątaniem - z tym, że ja posprzątać niestety będę musiała, bo w końcu w międzyczasie będziemy jednak w domu, a siedzieć w bałaganie w święta tak jakoś głupio;) paziu - nie rozpędzaj się tak z tym sprzątaniem, bo wiadomo ogólnie, że tego typu zajęcie przyśpiesza poród, a szkoda by było przeleżeć w Wigilię w szpitalu i nawet nie spróbować tej ryby, którą przyrządziłaś;) Skoro Adriankowi nie spieszyło się do dzisiaj, to może niech już teraz poczeka do właściwego terminu - przynajmniej święta spędzisz w rodzinnym gronie;) karolcia - ja niby też nie zamierzam już z domu nigdzie wychodzić do żadnych sklepów, a co chwilę okazuje się, że mi jakiejś pierdółki brakuje, ale na szczęście do południa \"gorący dyżur\" pełnił mężuś i on leciał dokupić to co było trzeba. olcia - to masz \"samodzielną\" teściową, że nie wzywa Cię na odsiecz do kuchni;) Ale niektóre takie są, że nie wpuszczają \"obcych\" na swoje terytorium:P Żartuję oczywiście z tymi \"obcymi\", ale znam to niejako z autopsji - moja babcia zawsze sprawowała (zresztą mimo słusznego wieku robi to do dzisiaj) niepodzielne rządy w kuchni i nikt nie miał prawa jej tam \"przeszkadzać\". Dzisiaj też ewentualnie pozwala sobie pomóc w pewnych czynnościach, ale ostateczna decyzja i tak należy do niej;) 😡 gówniarze jacyś pokupowali sobie petardy i strzelają mi właśnie za oknem i doprowadzają do szału mojego psa, który się drze wniebogłosy 😠 Normalny pies to się boi huku, a to moje stworzenie leci do okna, opiera się o parapet i drze pysk:P U nas dzisiaj też wieje, leje i w ogóle pogoda do kitu. Cały czas się łudzę, że spełni im się ta telewizyjna prognoza o wigilijnym śniegu - no chociaż odrobinę;) A korzystając z okazji jeszcze raz wszystkim znajomym i nieznajomym chciałabym złożyć serdeczne życzenia: Magia Świąt, to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia! _______________/\\______________ ____________< ♥♥♥ >____________ _____________¯¯\\/¯¯____________ _______________█________________ ______________XXX_______________ ______________XXX_______________ __________O__X(█)X__O___________ __________█_XXXXXXX_█___________ __________XXXXX(▒)XXXX__________ ______O__XXXXXXXXXXXXX__O_______ ______█_XX(▒)XXXXXXXXXX_█_______ ______XXXXXXXXXX(█)XXXXXXX_______ __O__XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX__O___ __█_XXX(█)XXXX(▒)XXXXXXXXXX_█___ __XXXXXXXXXXXXXXXXXXX(█)XXXXX___ __XX(▒)XXXXXX(█)XXXXXXXXX(▒)XX___ _____________XXXXX______________ _____________XXXXX______________ _____________XXXXX______________ _________XXXXXXXXXXXXX__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mam chwilke czasu, miałam lepić pierogi ale już nie wyrabiam stać tak mnie w krzyżu lamie a pozatym malutki tak mizia mi rączkami na dole że ani stać, ani siedzieć ani leżec ale to dobrze przynajmniej wiem że mu tam jeszcze! dobrze. Martyniu to wy już możecie przy choince kolędować;-) Voltare czujesz już powoli ruchy niuni?? dziękuje za życzenia:-) Karolciu to sobie zostawiłaś wszytsko na ostatnią chwile:-( ja jeszcze jutro będe sprzątala bo musze posciel zmienić itd. ale nie będe się forsować. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zjadło mi bo na dole było jeszcze Justynko M dziękuje za życzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj voltare ale sie rozpisałas:) no to współczję Wam tej roboty ja jeszcze nigdy nie robiłam nic na wigilie bo zawsze to albo u rodziców albo u teściów, moze kiedyś...ale wy uważajcie na siebie i swoje brzuchole zeby ich nie przemęczać, dobra lece bo zaraz filmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - przez kilka ostatnich dni czułam jedynie łaskotania i bąbelki - ale nie przez cały czas, tylko tak od czasu do czasu. A dzisiaj cisza - może zresztą nie miałam czasu żeby się na tym jakoś specjalnie koncentrować. Cały czas jednak czekam na jakiegoś konkretnego kopniaka;), wówczas miałabym na bieżąco informację od małej, że żyje i ma się dobrze;) Narazie musi mi wystarczyć to, że na USG niuńka pomachała mi łapką i że w trakcie badanie jakimś cudem zdążyła się obkręcić główką ze strony lewej na prawą:D To dopiero tydzień od wizyty, więc jestem spokojna. Do kolejnej też niedaleko (tym razem jadę nieco szybciej, bo po to zwolnienie muszę się pofatygować extra poza terminem) więc staram si nie martwić na zapas:) martyniu - ja wcześniej też niczego nie przygotowywałam na Wigilię, bo to i babcia i jedni rodzice i drudzy... Ale potem, po tych wszystkich obżarstwach;) przychodził moment, że trzeba było wracać do siebie, no i po pewnym czasie przychodziła ochota na coś "świąteczngo" - no i problem:P - bo głupio zbierać się i lecieć z powrotem na chaty;) A znowuż przecież nie mogę wymagać, żeby babcia pakowała mi "na wynos" jakąś świąteczną wałówę, bo jakby tak wszystkich chciała poobdzielać, to musiałaby się miesiąc wcześniej zabrać za gotowanie - a lata już i siły niestety nie te. Tak więc utarło się z czasem, że to za czym po wigilijnej kolacji będziemy najbardziej tęsknić - czyli pierogi, uszka, krokiety, barszczyk i rybka to muszą być musowo w lodówce tak, żeby w każdej chwili można było do niej zajrzeć i coś sobie z niej wyjąć:P No i jeszcze jakieś tam sałatki, ale to już niekoniecznie. Głównie to co napisałam i jeszcze obowiązkowo jakieś ciacho;) Ale ciacha to już się objem u rodzinki, więc do domu tylko coś dokupię - ot tak tylko żeby było, a żeby d*** za bardzo nie urosła:P Sęk w tym jeszcze, że zaraz po świętach a przed sylwestrem muszę jeszcze zrobić morfologię i badanie moczu przed kolejną wizytą, no i muszę uważać, żeby mi po takiej wyżerce jakieś cuda w wynikach nie powychodziły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja dzis pierwsza:) dzis w nocy się ciagle budziłam bo w poniedziałek ide do szpitala (z tym nosem) i nie wiem jak wytrzymam 2 dni i DWIE NOCE bez LEnki wiec juz mam koszmary ach... volatre moja mama ma nas tylko dwie mnie i siostre więc zawsze pakuje wałowkę do domu, z czego ja nie jestem szczęśliwa, bo mam tak ze jak nie mam to nie jem, a jak mam to zjem choćby było mi niedobrze(szczególnie słodkie) bo \"nie moze lezec\" a juz wróciłam do swojej wagi wiec się boje co bedzie haha ale co tam,. od poniedziałku szpital dwa dni nie jedzenia mnie czekają wiec zżuce;) martwię sie o akasie tak długo sie nie odzywała mam nadzieje ze wsyztsko w porządku, no jadirka oi Trini tez mogłby coś skrobnąć całuski dla reszty a wogóle to mam problem z choinką bo kupilismy stojak taki razem z dzbanem w jednym i cały czas jest kałuza wody na podłodze, nie wiem czy pod spodem są dziury takie jak w donicach czy co bo mi panele zgniją a teraz nie ma juz jej jak podniesc bo chionka jest srubami przymontowana do tego dzbana hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Voltare to już pewnie niebawem dzidzia będzie kopala dzien w dzien:-) Martyniu nie denerwuj się operacją narazie bo przed wami święta, chodz wiem że tak latwo mi powiedzieć. Ze słodyczami to ja mam tak samo, jem aż nie zobacze końca:-( a z choinką to fakt dziwna sprawa, może jej nie podlewajcie, ja jak miałam prawdziwą to z tego co pamiętam nie podlewaliśmy. U mnie bez zmian, wszyscy na swoich dotychczasowych miejscach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was skarby moje!!! Nie miałam czasu tu nawet zaglądać,wybaczcie,ale siedzę w pracy do 17-potem robie paniom paznokietki i między czasie robie końcowe przygotowania do świąt .Kładę sie około 1 lub 2 w nocy i potem na nowo. Poza tym dziś mam stan podgorączkowy i katar,kości mnie łamia i mnie trafia,Miśkowi wróciły oskrzela ,ale do lekarza nie poszłam tylko zaprzyjaźniona pani postawiła mu bańki. Na święta jedziemy do teściów ,więc wałówkę przywiozę do domu i nic specjalnego nie szykuję-bo szkoda potem zmarnowanego jedzonka. To tyle co u mnie. Koleżankom które już złożyły życzenia świąteczne dziękuję i ja również chcę złożyć życzenia Wam Dziewczyny I Waszym Rodzinom; ** Życzę, by te Święta były pogodne i rodzinne, by uczuć, które łączą było zdecydowanie więcej niż tych, które dzielą, a to, co się wydarzy w Nowym Roku, pod każdym względem przewyższało to, co już sie wydarzyło... _______________./\\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ \'(█) ♥ *$ ________Ѽ \"( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@\"\"-Q \'♥~@\' ______♥.\'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* \'-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-\'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ \'*Q ♥ *(█), @.♥ \'* ___.♥\' @ _ ɕ♥ _.-\'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-\' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) \'-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥\' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*\'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ø¤°``° **Piękna jest radość w święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj Was wszystkich. Najserdeczniejsze życzenie z okazji Narodzenia Bożej Dzieciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
Czesc Moje Kochane to znowu ja. Odrazu nie wytłumacze, nie odzywałam sie bo jak wiecie remiont laparoskopia, troche tegpo było i jeszcze klopoty z mamy sercem. le rzezyłam, remont skonczony, jest pieknie i przytulnie a ja w koncu moge odpocząc. Teraz juz bede do Was pisała bo mam duzo czasu i w koncu dostep do komputera. Chcialam skorzystac z okazji i życzyc Wam wszystkim wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt oraz duzo łaski Bozej zeby udalo sie kazdej z nas zajsc w ciaze i tulic juz w przszlym roku maluszka a tym co juz maja swoje pociechy duuzo milosci i zdrowka dla dzieciaczkow a dka tych co sa przy nadziei dobego rozwiazania i zdrowych pociech. OK wracam do pichcenia bo sie nie obrobie do swiat. Pozdrawiam Was Kochane, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby moje ... widzę ze się swiatecznie zrobiło - bardzo sie cieszę ze takie pogodne jesteście ... ze macie tyle w sobie zapału i checi do przygotowań światecznych smakołyków ... ja jestem tak zapracowana ze na nic nie mam czasu i troche przy Was blednę - bo w zasadzie u mnie w domu świąt jeszcze nie widać ... wydaję tylko męzusiowi dyspozycje i o ile może to mi pomaga ... mieszkanie w sumie posprzątane ale z wszystkim innym jestem do tyłu i nie wiem kiedy cokolwiek zrobię ... dziś chce upiec makowca i zrobić sernik na zimno ... moze przygotuję kurczaka na sałatki i zrobię rybkę - ambitny plan ale nie wiem jak sie wyrobię bo w domu bede dopiero po 18-stej a jutro tez pracuję także - sama nie wiem ... ogólnie to wigile spędzamy troche u jednych trochę u drugich rodzicow ... na obiady też się gdzieś wkręcamy - także moze nie będzie żle ? Pziulku - niech Twój Adrianek jeszcze poczeka i nie morduje mamusi w Swiąteczny czas - także już kobietko nie pracuj tylko poleż sobie brzuszkiem do góry :P Dziękuję Wam kochane za życzenia świąteczne - powysłyłam także dla Was karteczki - pozagladajcie do skrzynek pocztowych ... tymczasem zmykam i życzę Wam Kochane Wesłych Śwąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy takie zapracowane a ja się nudze, byłam na dworze ale zimno i strasznie wieje i nie chciało mi się chodzic paziu a to ciekawe mowisz ze zywej choinki się nie podlewa? to co ma stać w pustym wazonie?hmmm jadirko kurujcie się tam wszyscy zeby na świeta być zdrowym, pewnie za duzo pracujesz stad osłabienie organizmu kto to widział tak się kłaść codziennie;)no chyba ze z innego powodu bys tak się kładła...;) martiko napisz cos więcej jak po laparoskopi fajnie ze jestes:)zdrówka dla mamy trini dziekuje karta śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Hej kochane...... Ja własnie skonczylam kroic do salatki tesciowa dopuscila;-) A ja tu ostatni raz przed swietami do usłyszenia po swietach skarby. Mam nadzieje ze fotki wrzucicie po swietach trzymam za slowo ,maz juz laduje akumulatory hihihihi Duzo sniegu ,smacznej rybki lekkiej i nie groznej chrypki usmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w natchodzace swieta ------------------------------------------------------------------------------------ By wam wszystko pasowalo by klopotow bylo malo, byscie zawsze byli zdrowi by problemy byly z glowy by sie wiodlo znakomicie i wesole bylo zycie ---------------------------------------------------------------------------------- Kazdemu z osobna pragne złozyc zyczenia ale nie wszystkich jestem w stanie spamietac wiec ogolnie . Zdrowych ,pogodnych ,wesołych swiat by u kazdego w domku zagoscilo duzo milosci ,rodzinnego ciepla ,Abyscie wszyscy spedzili te swieta w rodzinnym gronie,i oby wasze zlosci byly sprzatniete wraz z pajeczynami:-). abyscie w ta swieta mogli sie cieszyc i zyczyc sobie wzajemnie przy wigilijnym stole tego co najlepsze. Buziaki. *Paziu tobie zycze dobrego rozwiazania *Martyniu tobie aby wszystko dobrze sie poukladalo * Sysiu tobie zych alys przestala sie martwic ciaza a zamartwienia zamienial na radosc *a calej raszcie wszystkiego najnajnaj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu tak, ja nie podlewałam bo u mnie stała na drapaku, fakt że stala krócej niż podlewana ale była. Trinitko ty zawsze tyle smakołyków robiłaś a tu czasu ci brak:-( ale to chyba dobrze, jesteś zajęta a w święta odpoczniesz a i tak pyszności pewnie zrobi mama i teściowa:-) Jadirko wcale się nie dziwie że masz duzo roboty bo panie chcą ładnie wyglądać na święta, ja też musze sobie zrobić coś z paznokciami, chociaż pomalować na bezbarwny bo odkad jestem w ciąży nie malowałam paznokci:-( sama niewiem czemu. A i nie za dobrze że wy znowu chorzy, niech synek przez święta się wygrzeje pod koldrą żeby nowy rok przywitał zdrowy, tak samo jak Lenka noi wy drogie mamusie. Martika to trzymam cię za słowo że już będziesz do nas zaglądała:-) Olcia ach moze się skusze na jakąś fote w świeta, koniec ciaży, za rok będzie co wspominać ze byłam grubaską bo w planach mam zamiar dojsć do swojej dawnej wagi:-p A tak wogole to dziekuje wszystkim kochanym kolezanką za życzenia, za wysłane kartki ale ja jeszcze jutro tu wpadne więc zloże wam jutro zyczenia. Jutro podobno ma padać śnieg-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki : ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało! Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff i nadszedł chyba koniec moich kuchennych występów:P Mam już dosyć - nie mam już zamiaru tworzyć niczego nowego:P a sałatkę dorobię w drugi dzień świąt, bo jutro i tak jej nie zjemy, a pojutrze jedziemy do teściów. Jutro jeszcze zostanie mi z grubsza sprzątnąć, ale z tym to na męża poczekam;) i mogę świętować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stołów pięknie ozdobionych, jadłem suto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam z rodziny. Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny. Grunt, to dobre wieść pożycie, a karpiowi daruj życie. I każdemu przyjaciela takiego, co czasami łzę ociera. I wszystkiego co Wam trzeba, no i może gwiazdkę z nieba:):):) Wesołych,pogodnych , w gronie najlbiższych Swiąt Bozego Narodzenia życzy Anisik z rodziną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$ Życzy pazia z mężęm dla wszystkich dziewczyn :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Swięta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×