Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość olcia21
O mnie to juz wszyscy zapomnieli buuuu...:-( Paziu ty kochana czekaj juz do sylwestra z Adriankiem Martyniu mam nadzieje ze teraz u was sie po uklada i wszystko bedzie dobrze Gratulecje z powodu ciazy nie martw sie kochana wszystko bedzie ok wystarczajaco sie naczekalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
czesc babolki :) bardzo Wam dziekuje za miłe słowa, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Trzymam kciuki za Pazie oby wszystko poszło gładko a TY Jadirka nie zycz tak wszystkim tylko pomysl tez o sobie :) Przepraszam ze wczoraj nic nie napisałam ale było tyle ludzi u lekarza ( jak to po swietach) ze bylismy wczoraj w domku przed 22. Lekarz zrobił USG niczego nie słuchałam ale widac było tetną jak bije, lekarz powiedział ze NA DZIEN DZISIEJSZY to nie moze powiedziec nic złego na tą ciąże, ze jest ok, piękny okrąglutki pęcherzyk, ciłko żółte na miejscu, chyba tak to sie nazywa, tetno widac jak pulsuje, sama widziałam, potwierdziła sie teza ze to 5,5 tygodnia. Najbardziej cieszy mnie to ze ciąża jest zywa, bo po pierwszej ciazy został mi uraz i myslalłam ze to znowu obumarła. Ale jest ok, strasznie sie ciesze i jednoczesnie boje zeby sie cos nie stało. Ide dzis nabadania, biore luteine i dostałam jakies zastrzyki co 3-4 dni wiec mam nadzieje ze zły czas w moim zyciu sie skonczył :) Rozpisałam sie i za to przepraszam, juz jeste spokojna i sie slucham zadnych szwagierek :) tylko Waqs ma sie ozumiec :) Karolcia dzieki za fotki, slicznie wygladasz Martt ja wczoraj przegladalam Twoje zdjecia na nk i muse przyznac ze Twoj maz to dobry fotograf przesyłam buziaki całej ekipie i odezwe sie jak wroce ze szpitala po badaniach to dla wszystkich ktorych pominełam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, melduje się nadal w dwupaku, spalam prawie jak susel;-) jedynie co mnie dopadło to lekkie pzreziębienie:-(. Skurcze bardzo leciutkie i raz na jakiś czas, czop mi zaczyna odchodzić:-) a dzisiaj popołudniu ide na ktg więc dam znać co i jak. Martiko już tak oficjalnie GRATULACJE:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko, to super, niczym się narazie nie przejmuj :) odpoczywaj ile możesz :) Jadirko, to fajnie z tym sylwestrem, ja zostaje w domu ale zapraszam rodzeństwo, to się pobawimy :) a co do mamy dziękuję, tu masz rację 👄 Paziu, życzę szybkiego porodu, teraz to już w każdej chwili może się rozpoczac :) Dobrze że u Martyni lepiej :) Pozdrawiam i zbieram się do siorki ofarbować jej włosy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karolciu masz racje, już dostałam plamienia, krocze mnie boli jakby mnie ktoś skopal ale ciesze się jestem coraz bliżej na spotkanie z moim skarbem:-) i to się najbardziej liczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!!!!!!!!!!! NAPEWNO BEDZIE WSYTZSKO OK BARDZO SIE CIESZE I BUZIACZKI I POZDROWIOENIA DLA WAS WSYZTSKICH JESLI MNIE W OGOLE JESZCZE PAMIETACIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Martika - jeszcze raz gratuluję ! Na pewno teraz wszystko będzie dobrze. Zobaczysz :) Jadirko - oby twoje przeczucie i tym razem się sprawdziło. Baw się wyśmienicie na zabawie. Jak się nie chce iść to zabawa zawsze jest przednia :) Paziu - chciałoby się rzec \"A nie mówiłam\" :) Miałam przeczucie, że na Sylwestra pojawi się niespodzianka :) Kochane, dziękuję za ciepłe kompentarze na n-k. Ja się w Filipku zakochałam. Ale nie mogę zapominać, że jej Julcia jeszcze, moja kochana :) Troszkę zazdosna o braciszka, ale też bardzo go kocha :) Ja teraz chciałabym Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia marzeń. Przygotowujemy się do wyjazdu powoli i dzisiaj już nie zaglądnę, a od jutra nie będę miałą dostępu do internetu. Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po ktg, jest to początek początkow, jak się bardziej nie rozkręci to 2.01 na następne badanie. Jak widać urodzić też nie jest tak prosto:-( Martt dziękuje i też życze Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wlasnie obejrzalam zdjecia. Paziu, slicznie wygladasz :) Naprawde ciaza ci sluzy. Zycze ci szybkiego i bezproblemowego porodu. Byscie oboje z Adriankiem jak najszybciej wrocili zdrowiutcy do domu. A jak bedzie bolalo bierz epidural !!! Taka moja rada ;) , w koncu po to to ktos wymyslil. Karolcia, cudowne zdjecia, takie przytulne swieta :) Wiecie co, tesknie za takimi swietami... Martiko, bedzie dobrze, musi !!! Jadirko, udanej zabawy Sylwestrowej :) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam teraz bo mam w końcu na dziś koniec z paniami,ale jutro jeszcze dwie.Ciekawe kiedy siebie doprowadzę do ładu i składu. Surfitko,Karolciu,Martt,Paziu-dziękuje za piękne życzenia i dla Was czy to w domu,czy prywatce,czy balu Sylwestrowym życzę udanej zabawy i najlepszego w Nowym Roczku!!!! Katiu100-tobie też dziękuję i my pamiętamy o Tobie Tylko Ty nie zapominaj o nas w nowym roku:) Paziu-no to niech się rozkręca ,natura zrobi resztę.Trzymaj się i pisz jak by co.Telefon będę mieć cały czas przy sobie. A jak już weźmiesz Adrianka na ręce wycałuj go ode mnie👄👄 A Wszystkim Wymienionym I Niewymienionym Topikowym Psiapsiółkom pragnę złożyć życzenia, ***Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Wam Każdej użyczy.*** Naszym mamusiom;niech ich pociechy dają im wiele radości i dumy. Naszym topikowym bobaskom ;zdrówka i samych radosnych dni. Naszym przyszłym mamusiom;zdrowych i najpiękniejszych dzidziusiów pod słońcem I by wszystkie dziewczyny z pierwszej tabelki spadły z wielkim hukiem do drugiej***** Życzy Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki:) Witam w ostatni, mroźny dzionek starego roku. Nie wiem czy później będzie jeszcze okazja, więc robię to teraz - życzę Wam i sobie, aby Nowy Rok był dla nas wszystkich wyjątkowy pod każdym względem:) Aby nasze mamusie przeżywały wyłącznie radosne chwile, a chwile spędzone wspólnie z tak długo wyczekiwanymi maluchami pozostawiły w Waszej pamięci wyłącznie miłe wspomnienia. Pazi, martice (i sobie;) ) życzę szczęśliwego donoszenia upragnionej ciąży i zdrowych, ślicznych i uśmiechniętych bobasów, Wszystkim dziewczynom z pierwszej tabelki życzę, aby jak najszybciej spełniło się ich marzenie i abyśmy kolejny rok mogły żegnać już każda ze swoim maluszkiem, ewentualnie z wielkimi ciążowymi brzuchalkami;) A wszystkim nam razem wziętym ;) życzę aby ten topik przetrwał jak najdłużej i abyśmy zawsze mogły i chciały tutaj wracać i miały do kogo wracać :) http://teraz.com.pl/tapety,nowy_rok,14,1,nowyrok002,1014,1,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim babeczką;-) Jadirko dziękuje i jak coś sie zacznie albo skończy;-) to wyśle smska:-) Narazie nic sie niedzieje, nawet już brak skurczy więc Adrianek w tym już roku się nie urodzi:-) A ja jestem pzreziębiona zresztą wszyscy u nas w domu chorzy, ide zaraz do apteki po jakis lek hemoopatyczny bo mleczkeim mi nie przejdzie a nie bede miala siły przeć jakby co, zresztą podczas przeziębienia mój prog na ból tez jest jakiś obniżony:-( Dziękuje za noworoczne życzenia i też wam skladam wszystkiego co dobrego w Nowym 2009 roku i oczywiście żeby ten następny rok był jeszcze lepszy niż ten. Staraczką życze szybkiego zaciążenia, ciężarówką szybkiego porodu i zdrowego bobasa a mamusią zdrowych, nie chorujących dzieci!! oraz wszystkim dużo, dużo miłości, pracy, pieniążkow i wszytskiego czego sobie życzycie:-) A niestety jutro już będziemy starsze o rok buuuuuuuuu:-( hehe to tak dla pocieszenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
czesc dziewczyny ja tylko przywitac sie bo od rana działam w kuchni bo mamy dzis gosci na Sylwestra wiec pichce zeby goscie byli zadowoleni, jeszcze mi sprzatanie zostało. W Nowym Roku 2009 chciałam Wam zyczyc wszystkiego co najlepsze, zdrówka bo to chyba dla nas staraczek jest najwazniejsze, szczescia we wszystkim, zdrowych pikenych bobasów, duzo kaski i zeby ten 2009 był 1000000 razy lepszy niz ten 2008. Bedzie lepiej bo nowy rok to nowe nadzieje na lepsze jutro. Z całego serca całuje Was i pozdrawiam, bawcie sie szampansko, pijcie duzi szampana (kto moze) i tanczcie do białego rana. OK wracam do pichcecia bo zaraz znowu pewnie cos przypale. Do usłyszenia w Nowym ROku :*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szykuję wszystko i sprzątam, bo u nas imprezka :) 🌻Stary Rok mija lecz marzenia zostają Niech one się wam wszystkie spełniają I z Nowym Rokiem niech los wam sprzyja A ogród życia wnet się zazieleni Szampańskiej zabawy i mocnej głowy na tę jedyną noc w roku🌻 _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje : Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens :) Caluję Was wszysciutkie bardzo bardzo mocno cmmmmooookkk 👄 Martiko - gratuluję - życzę Ci optymizmu i wiary ze wszystko będzie dobrze ... bardzo się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po balu wróciliśmy o 5,i muszę przyznać było super. Nasza Paziula czeka na salę porodową-niebawem będziemy mieć nowego obywatela w Nowym Roczku..... Oby to był dla nas wszystkich wyczekujących dobry omen na 2009r. Trzymajcie kciukaski dziewczyny!!!!!!!!! Ja czekam na zdjęcia na nk.z Waszych sylwestrowych nocy i jeszcze raz życzę Wam NAJLEPSZEGO w NOWYM ROKU 2009!!!!!!!!!!!!!! Całuje Was Wszystkie bardzo mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołszit
"pragne dzidziusia - nie chce o tym myslec" - co za infantylne sformulowanie tematu, dziwie sie ze sa samce, ktore chca z wami byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Babolki w Nowym Roku!:) Pazia - oj ale fajna data na narodziny synka:D Widać Adrianek sam zadecydował o takiej dacie;) Teraz oby tylko zdążył przed północą;) jadira - moja Sylwestrowa noc była wyjątkowa:P - spędziłam ją w łóżku grzecznie jak niemowlę:P No trudno - córcia zadecydowała, że nie damy rady dosiedzieć do północy - próbowałam, ale w końcu aż mi się we łbie kręcić zaczęło i sobie odpuściłam:P ołszit - a ja nie dziwię się, że z takim charakterkiem zamiast siedzieć u boku własnego \"samca\" w Nowy Rok szukasz zaczepki na takim forum jak kafe:P Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-ważne,że sylwester taki właśnie Ci odpowiadał i to podstawa. Spędzony w łóżeczku i też dobry.Tobie i malutkiej odpoczynek się należy. Akasia- odezwij się choć w NOWY ROK!!!!! Co do wypowiedzi nieznanej nam osoby to szkoda nawet sie wypowiadać niema to to pojęcia o czym pisze. A nasi kochani mężowie to wspaniali męższczyźni kochający i troskliwi,a nie jak to określiłaś #samce#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_ka
Hej dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu i widzę,że wytworzyła się fajna grupa wsparcia Tyle,że ja zaczęłam czytać Wasz wątek,ucieszyłam się,że ktoś ma takie same problemy…i zobaczyłam,że to był 2006:D  A ja dopiero zaczynam się starać-można się przyłączyć? Polubiłam was Staramy się o dzidziusia od 4 cykli, tak bardzo chcę być mamą,za każdym razem,jak przychodzi @ jest płacz i ból serduszkaNie chcę już marudzić swojemu J.,mogę u Was? Kurcze mam dostać @ 3.01. Objawy mam oczywiście i ciążowe,i okresowe -jak od początku starańTak bym nie chciała się rozczarować…Pozdrawiam Was wszystkie,ale się rozpisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Hej kochane jak tam po sylwestrze u mnie dzis ciezki dzien z sylwestra z mezem wrocilismy o 16 troszke sie zdrzemlam i wrocilam do was kochane jutro mam egzamin o 17 z angielskiego i strasznie sie boje ze zawale pozdrowionka i ucalowania kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Widzę, że ruch póki co marny, więc wpadam się tylko przywitać:) Jadira - jak tam wieści od pazi? załapała się na Nowy Rok? A jak któraś z Was ma kontakt telefoniczny z akasią, to dobrze by było może się dowiedzieć co tam u nich? olcia21 - powodzenia na egzaminie! Musi pójść dobrze, skoro uczysz się aż do tej godziny (bo chyba nie siedzisz dobrowolnie do prawie 1:00 w nocy wyłącznie na kafe;) ) więc się nie stresuj na zapas;) i dawaj znać jak poszło:) Błękit_ka - witaj:)🖐️ Pewnie że możesz się przyłączyć i \"marudzić\" tutaj ile wlezie:P Objawy ciążowe to pewnie każda z nas miała co cykl od początku staranek;) ale widzisz - to, że topik trwa od 2006roku i do tej pory tylu dziewczynom się udało - napawa jakimś optymizmem - to znaczy, że jednak mimo wszystko można w tej naszej walce o malucha wygrać los na loterii:) Wpadaj tutaj i pisz co Ci na sercu leży - na pewno będzie Ci z tym lżej:) A ja dzisiaj od rana na nogach - muszę się sprężyć szybciej z obiadem i jak K. wróci z pracy jedziemy dzisiaj na kolejne podglądanki;) Odebrałam swoje wyniki badań i hmmm.... zaczyna mi się obniżać poziom krwinek czerwonych - narazie zaledwie 0,02 poniżej normy, ale jednak - jem witaminy z ponoć odpowiednią zawartością żelaza, a jednak... Dzisiaj na obiad buraczki czerwone no i muszę pogadać o tym z lekarzem. No i kolejna sprawa - obniżony poziom limfocytów - mam nadzieję, że to tylko wina przeziębienia, bo znowy od Bożego Narodzenia smarkałam i kaszlałam jak najęta. Na szczęście już jest dobrze, może to nie jest nic poważnego... Nie wiem czy jeszcze dzisiaj zdążę się odezwać - życzę zatem wszystkim Wam miłego dnia! 🖐️ A \"zguby\" wzywam do noworocznego raportu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia-URODZIŁA!!!!!!!miała biedulka cesarkę około 22.godz.było rozwarcie na 7 cm,ale widać nie poszło dalej po godz.4 dostałam smska,ze cesarka,54cm i oboje mają się dobrze.Jak coś więcej będę wiedzieć dam znać. Voltare-z Akasią ok,ale nie wiem czemu nie pisze. Myślę,że sama nam to wytłumaczy. Olcia-trzymam kciuki z egzamin:) Witam nowa koleżankę i zapraszamy do naszego grona. Teraz zmykam do pracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no i dobre wieści już w nowym roku. Paziu gratulacje 👄 dochodź szybciutko do siebie i wracajcie do domku :) Jadirko, no widzisz, że fajnie było na imprezce. Jak się nie chce iść to zawsze jest super, ja tak mam. Voltare, dawaj nam znać co po wizycie. A sylwester ok, po co masz się na siłę męczyć, będą i takie gdzie będziecie szaleć. Olcia - powodzenia na egzaminie. Błękit_ka, witamy. Trini, Tobie również spełnienia marzeń 👄 U nas też imprezka się udała, wszyscy zadowoleni, a wczoraj cały dzień odpoczywaliśmy oglądając filmy, co za lenistwo, aż mi głupio było. Dobrze że dziś już na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_ka
Hej,ja też na chwilkę,bo mnie zaraz wygonią od komputerka.Dziękuję za miłe przyjęcie.To prawda,że topik napawa optymizmem -są już i zaciążone,i mamusie:) Nad pierwszymi postami pazi płakałam,bo mogłam obiema rękami podpisać siępod tym-cieszę się,że jej się udało,innym dziewczynom też gratuluję:)Nio,ja czekam na @-jutro ma być i na pewno będzie,znam wszystkie objawy,ale oczywiście przerabiam je na ciążowe,ech:( Trzymajcie siecieplutko i oby dla wszystkich Nowy Rok przyniósł miłą niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Ja dzis wpadlam bo mialam jakies przeczucie i co? Nasza kochana pazia ma juz synka gratuluje i czekamy na pierwsze zdjecia ja mam egzamin o 17.00 i juz jestem tak zestresowana ze masakra buziaczki jeszcze dzie zajrze do was moje kochaniutkie. Witamy nasza nowa kolezenke Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Paziu serdecznie gratuluje🌻🌻🌻🌻🌻 dochodzcie szybko do siebie i wracajcie do nas szybciutko👄 Wszystkim dziewczynom zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roczku, aby byl lepszy niz poprzedni i aby spelnily sie Wasze wszystkie marzenia:):)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Dobry wieczór ja jeszcze na nogach. Egzamin napisałam i czekam d piatku na wyniki jutro o 8.15 mam z matematyki buuuuuu:-( az strach sie bac zycze miłego wieczorku Jak bedziecie wiedziały cos wiecej od pazi to dajcie znac i napiszccie ile wazyl i jaki byl duzy papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_ka
No i dostałam @...Oczywiście...:( Ja wiem,że moje 4-miesięczne starania to nic w porównaniu z tym,co przechodzą inne dziewczyny,które próbują już tak długo...Ale bardzo bardzo mi smutno...No nic,nowy cykl,nowe możliwości...Pozdrowionka dla Was wszystkich,dla Pazi gratulacje i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusienka84
Czesc Dziewuchy..Jestem nowa na tym forum.. Ciezko mi siedziec samej w domu.niemogąc z nikim pogadac co mnie dręczy..mieszkam za granica i i jeszcze nie poznalamzadnej kolezanki..z męzem... wiecie jak to jest..jest kochany-ale to nie to samo co psiapsiółka.. Od kilku miesiecy staramy sie o dziecko..robie juz wszzystko ..ja nie nie wiem co jest nie tak..?? najgorsza jest jeszcez mysl ze to problemy po wczesniejszej ciazy pozamacicznej..prawie rok temu.lekarz mowi ze nie widzi przeszkod.cykl regularny itd.. nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×