Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

A co tam - jak juz tak zaszalałm z tak długim postem :-) :-) , to i odrazu tabelke poprawię .... Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04.2009 karolcia_26................28...........35......................25.03.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30..................ok.17.02.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5.................. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30...................ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2.......................25.03.2009 aska.jb......................23............1.......................30.03.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare ....................31.............34.....................05.05.2009 martika2428..............25.............14.....................28.08.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian.............02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dzisiaj z rana byłam na kontrolnym usg piersi i brzucha i wszystko w jak najlepszym porządku. gin po badaniu też piowiedział, że jajniki i cała reszta ok. Tylko badań krwi jeszcze nie robiłam ale z tym troche poczekam bo ostatnio z kasą krucho, a w Damianie za całość policzyli mi 510 zl:/ Kurczę coś czuje że ten miesiąc nie zaowocuje maleństwem, ale w końcu wychodziłam z założenia że jeszcze będę musiała poczekać. Dziewczyny jeżeli mam 35 dniowy cykl i @ powinnam dostać 31.03/1.05 to kiedy mogę zrobić betę żeby w ogole była szansa, że cos wyjdzie? A test domowy? Was też tak parło na początku do tych testów? Bo ja to bym najchetniej już zrobiła chociaż wiem że teraz to tak czy siak bym miaławynik negatywny;P Ale tak sobie myśle: a nóż będzie jakaś mała tyci tyci prawie niewidoczna kreseczka;) Całusy dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) volatre wózek wybrałas super a jaki kolor? podobają mi sie te xlandery tylko spacerówka jest troche cięzka no ale jak piszesz zawsze mozna kupic pozniej lzejszą, no i spadły z ceny jak ja je ogladałam to były za1700 tylko nie chciałam na pompowanych kołach, ale teraz zmieniłam zdanie i przy drugim bedą pompowane haha ja kupiłam taki zwykły wózeczek tzn malutki na lato bo te co mam to do auta sie ledwo mieszczą (zielony) http://www.allegro.pl/item580162020_parasolka_joker_coneco_upominek_gratisy_lekka.html aska.jb ja robiłam test tydzien wczesniej quic viu i wyszedł co prawda druga kreska była jasniuitka ale była, od razu tez poelciałam na bete i wyszła minimalnie podwyższona, no ale wyszła:)!wiem jak to ciezko wytrzymac zeby nie robic tych testów, sama co miesiac sobie obiecywałam ze nie bede a i tak zawsze robiłam;) Justynka witaj wreszcie, u mnie z nosem dobrze - dzieki, juz oddycham\"pełną parą\":)a moze jak sobie odpuścisz to sie uda, zycze Ci i wam wsyztskim tego z całego serca paziu adrianek jest boski:) akasiu super ze stypendium nie przepadło to sie bierz teraz do roboty zeby skonczyc wszytsko w terminie:) ale zdjęcia przeslij :) karolciu ja tez czuję ze teraz sie uda naprawdę!zreszta ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymała juz spokojnie mozesz testowac hihi jadirko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aska j.b.
Aska jb - rozważ wykupienie prywatnego ubezpieczenia np. w Enel-medzie (www.enel.pl). Koszt miesięczny dla jednej osoby to 150 zł, a korzyści wiele - nbadania, wziyty, usg w pakiecie!:), ew. Lux_med albo Medicover. Ja osobiście polecam Enel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia dziękuję:* Chyba tak zrobię i 25 przetestuje. Niby nie wierzę że coś wyjdzie a jednak jakoś tak trochę na to liczę. Do Aski j.b ja włąśnie czekam na przyznanie mi ubezpieczenia w Damianie, bo pzed ślubem byłam tam ubezpieczona z firmy ojca a teraz musze sie poprostu przerzucic na ubespieczenie indywidualne. A ze mam tam wszystkich swoich lekarzy to szkoda mi sie gdzies pzenosic. a Wy jak planowałyście ciążę to zrobiłyście wszystkie potrzebne badania krwi czy dopiero po jakims czasie jak nie zaskakiwalo? Voltare, martyn-iu sliczne wózeczki :) Jadirko odezwij się do nas!!!! Humorek trochę lepszy? Karolciu trzymam kciuki :* Może zapoczątkujesz dobrą passę:) Justynko witaj! A może w tym mniej intensywnym staraniu w wakacje się uda:) Podobno wyjazdy spzyjają początkom ciąży Paziu wielkie buziaki dla Ciebie i roześmianego Adrianka Akasiu nie mogę się już doczekać zdjęć z chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare wozek bardzo fajny:-) Martyniu zresztą twoj też na lato się przyda:-) a i jeszcze mam do ciebie pytanie bo wy z Lenką byliście na wakcajach i była praktycznie w tym wieku co Adrian będzie i co brać dla takiego dziecka? co najlepiej się sprawdza chodzi o ubranka ale też co takie dziecko robi na plazy będzie się bawił piaskiem czy łopatką?? głupie troche pytania ale ja naprawde nie moge sobie wyobrazić takiego 7 miesięczniaka i poprostu niewiem co juz takie dziecko potrafi nawet niewiem co będzie jadł a czego nie.:-/ Justynko zdjęc nie wysłałam bo poprostu nie miałam do nikogo maili utracilam wszystko z tamtą skrzynką a tam wejść nie moge. Miło że się odezwałaś:-) aska grunt to się nie nastawiać na pozytywnego testa ale wiem, wiem ze to bardzo trudne. W Damianie się wykosztowałaś ja też tam chodziłam kiedyś do endo ale po paru wizytach zrezygnowałam bo faszerował mnie clo i nic z tego nie bylo a po pytaniu do kiedy będę to brała odpowiedział dotąd aż pani zajdzie, no to ładnie by moje jajniki wyglądały jakbym tak brała przez ok 2 lata non stop:-( Mi test wyszedł prawdopodobnie w dniu @ ale pisze prawdopodobnie bo poprostu nie zapisałam sobie w marcu kiedy była ostatnia @ tylko tak celowałam bo pamiętam że miałam w święta wielkanocne. Na drugi dzień poszłam do gina, zbadała mnie i kazała przyjść za 2 tyg. twierdząc że ona ciąży nie czuje że macica malutka i takie tam ale beta na drugi dzień wyszła cos 1540 coś takiego. Ale u kazdej jest inaczej. Karolciu ja też oczywiscie trzymam kciuki zeby teraz się udało miałabyś chyba termin na grudzien:-) ale nie chce zapeszać i już więcej nic nie pisze. A z testem zrób jak ci rozum podpowiada:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu łopatka i wiaderko to sie przydadzą ale Lenie w tym roku hihi w tamtym jej jedyną atrakcją było jedzenie piasku i robienie wielkich zdziwionych oczu jak to mozliwe ze on przelatuje przez palce;)my bylismy na koniec sierpnia wiec miałam więcej rzeczy zakrytych choc chyba dwa czy trzy razy przydały sie krótkie, wez wszystkiego po troche-ja tak zrobiłam:) aska,jb ja robiłam wszytskie hormony i wyniki sama bo lekarz nie widział takiej potrzeby w zwiazku z tym ze miałam @co 50-60 dni to pamietam chyba wtedy sie forum zaczynało i pazia mnie ukierunkowała co i kiedy zrobic i dzięki temu wiedziałam na czym stoję bo wszytsko prawie było odwrotnie w wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska miałas wysłac mi dane na maila chyba widze cie na klasie u akasi ale nie jestem pewna czy to ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze juz gdzies uciekłyscie to idę budzic tego spicha bo śpi od 11.30 bo chce wreszcie wyjsc na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie no martyniu, narazie za wcześnie przecież inseminacje miałam tydzień temu, a trzymam się zdania voltare, ze po 12 dniach można betę zrobić :) voltare, super wózek wybrałaś, mnie sie podoba mój wybór padłby właśnie na coś w tym rodzaju :) martyniu, a ty masz czwartą spacerówkę, ale że tamte się zepsuły czy coś z nimi nie tak??? aska, jak masz kasę to możesz porobić już teraz badania, będziesz wiedziała na czym stoisz, ja robiłam sama, bo mój poprzedni gin stwierdził że po mnie nie widać że miałabym jakieś problemy... tylko trzeba je robić w odpowiednim dniu cyklu, ale moze nie będzie to u ciebie konieczne :) ja bym poczekała z testem do terminu @ ale sama wiem ze łatwiej powiedzieć a trudniej zrobić :P Justynko - no żyjesz :) o co konkretnie ci chodzi z tą inseminacją? przed decyzja o iui miałam zrobione wszystkie badania, oczywiscie nie specjalnie, tylko wystarczyły te co robiłam kiedyś. Mąz musi mieć badanie zrobione, ty najlepiej też zrób drożność jajowodów. A już przed samą inseminacja to brałam CLO od 2-6 dc, potem monitoring, testy owu, umawianie sie na inseminacje i za kilka dni znów usg by sprawdzić czy pękły pęcherzyki. sama inseminacja wyglądała tak że jechaliśmy rano, mąż oddawał nasienie i po ok 1,5 godziny ja szłam na fotel i mi podawali to nasienie przez cewniik, w tym dniu też usg jak sie mają pęcherzyki :) dziewczynki fajnie że trzymacie kciuki ale ja staram się nie nastawiać; w zeszłym cyklu sie nastawiłam a nie wyszło więc czekam co bedzie to będzie. wracając do tych oddanych ciuszków, dziewczynka której je dałam ma już 3,5 roku, więc u mnie to nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Paziu, moja chrześnica me teraz 8 miesięcy raczej wiaderkiem i łopatką by sie nie bawiła; myslę ze z takim dzieckiem to raczej spacerki, moze leżenie lub siedzenie na kocyku na plaży, ale w cieniu; bawienie sie zabawkami, grzechotkami itp; a z jedzeniem to zorientujesz się w czerwcu, możesz dawać już pewnie jakieś zupki, deserki, poprawcie mnie jak sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu no tak nie napisałam ci o jedzeniu ja brałam pełno słoików, bo wtedy jeszcze małej nie gotowałam i ona jadła tylko mleko i słoiczki,takze bez róznicy czy w d onu czy na wczasach:) karolciu mam 3 spacerówki bo jedną sprzedałam, wszystko z nimi dobrze ale ja poprostu uwielbiam wózki;)zreszta juz niedługo sie przekonasz sama jak to fajnie kupowac wózeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, martyniu chciałabym :) no własnie można dziecku wziąć w słoiczkach zupki, i nie ma nawet problemów z gotowaniem, miksowaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--ia daj mi swojego maila, albo przeslij na mojego swoje namiary na NK to ja Cie zaproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:) Mam takie czarno-białe zdjęcie w profilu- znajdziecie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:* Ty też Karolciu - śliczna z Ciebie kobietka;) A jak Ci z brzuszkiem będzie do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja ciebie chyba teraz oglądalam na nk ale nie jestem pewna czy ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja ciebie chyba teraz oglądalam na nk ale nie jestem pewna czy ciebie;-) martyniu, karolciu dziękuje za rady ale basenik mały pompowany mu wezme;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A my dopiero wróciliśmy z kliniki. Małej chyba dobrze w brzuchalu, bo doktor stwierdził, że jeszcze nie ma żadnych oznak, że chciałaby się już z niego wydostawać. Szyjka długa zamknięta, z małej już kawał baby;) - 2,3kg:) i ruchliwa jak mały piłkarz:P martyniu - kolor wózka wybraliśmy czerwony - tzn. na zdjęciach tych z allegro kolor ten jest wściekle czerwony, nasz jest w kolorystyce z 2007r - bardziej wpada w ciemny bord. Tylko wyposażenie dali nam w hurtowni takie jak do modelu 2009. No a co do cen, to rzeczywiście spadły w porównaniu z tym jakie były jeszcze jakiś czas temu - chociaż i tak jak chce się pełne wyposażenie + torba i jakieś tam bajery, to my zapłaciliśmy prawie 1300zł. U mnie małe kółka by się nie sprawdziły - po paru tygodniach by się nam rozpadły. aska.jb - ja testy ciążowe robiłam namiętnie co miesiąc jak tylko zaczęliśmy myśleć o tym, że fajnie by było mieć takiego małego brzdąca;) I jakoś nie mogłam nad tym zapanować. W końcu sobie odpuściłam. A co do badań to zrobiłam je dopiero (na własną rękę, prywatnie) jak trafiłam tutaj na ten topiki i po nitce do kłębka doszłam do tego co i kiedy trzeba zrobić, bo mój poprzedni lekarz nie raczył mnie o czymś takim jak badania hormonalne w ogóle poinformować. Jakbyś decydowała się tylko na badania to możesz je zrobić w jakimś innym laboratorium, niekoniecznie w tym swoim. W większości z nich ceny są porównywalne za komplet jakieś 200zł. A i tak niestety ale musisz je zrobić prywatnie, bo rzadko który ginekolog wypisze Ci na nie skierowanie. A może nie będzie trzeba ich robić? justynka - może właśnie latem uda Ci się trochę bardziej wyluzować:) pazia - zanim pojedziecie nad to morze to już sama wpadniesz na to co Twojemu synusiowi będzie w tym czasie sprawiało największą frajdę;) karolcia - no ja nie mówiłam, że przed 12 dniem tej bety robić nie można:P Wiem jak to ciągnie. Chociaż wiesz co - po tych wszystkich negatywnych testach najpierw odliczałam czas do tych badań, a potem bałam się tej bety po IVF jak diabli! Bałam się otworzyć maila (pierwsze wyniki laboratorium wysłało mi na maila), bałam się sciągnąć plik z wynikami, bałam się do niego wejść i go przeczytać. Jakby nie to, że obiecałam Pani embriolog telefon jeszcze tego samego dnia i informację o wynikach, to pewnie bym jeszcze trochę zwlekała - wolałam się łudzić do ostatniej chwili;) Heh - po przeczytaniu wyników, po jakichś 15 minutach Pani embriolog zadzwoniła pierwsza z pytaniem:D Pozdrowionka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare kochanie a gdzie bete robilas ze ci przesylali wyniki mailem.Boo my chyba obie z wawy jesetsmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare, ten 12 dzień dobrze brzmi :) wcześniej to wydaje mi się za wcześnie :) i tak napisałam ze trzyaam sie tego co mi napisałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.jb - ja nie jestem z Warszawy:) A wszystkie badania robiłam w laboratorium przy mojej klinice. I wyniki mogę odebrać stamtąd osobiście, albo podać wcześniej maila i wysyłają na niego wyniki jeszcze w ten sam dzień. Dla mnie było to o tyle dobre, że po badaniach mogłam sobie wracać do domu a kawałek stamtąd miałam i zanim dojechałam to wyniki już przeważnie docierały;) Nie wiem czy Ci się z racji na odległość moją od Ciebie na coś to przyda, ale jak chcesz to linka do laboratorium podrzucam Ci na NK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare cos mi sie musialo pochrzanic ale tak czy siak dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a powiedz mi jezeli malenstwo sie poki co nie pojawi i bedziesz sie odchudzala przed wakacjami to n ten czas "zawiesisz" starania czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska jak w Damianie zrobisz przed 10 to odbior będziesz miala tego samego dnia. Masz racje voltare :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×