Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość 1on1
żary stolica łużyc i płd-wsch branderburgi wcielona do wielkiego księstwa z narzecza gangesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajaca jak zwykle
"ogólnie to jestem kofany bardzo" to dopshe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam nie wchodze nikomu w szyki :) takze przepraszaaaammm. to sie wiecej nie powtorzy;) Zreszta i tak nie mam szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tylko stanczyk sie wczul w casting. a reszta panow jakos sie ociaga:> i unika odpowiedzi na pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... i jak to się starać jak nawet żadna babeczka za kwiatek mi nie podziękowała :P phii ta dzisiejsza młodzież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
sie dzisaj wszczeliłem idealnie !!! lepiej byc nie mogło :) a pewnie ciekawe jesteści ile to już zacny druh z żar ma wiosen ? zgadaujcie :) ? jedna szansa wygrana jest randka ze mna z hipermarkecie castorama w dziale płytki i kafelki oraz inne akcesoria erotyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1 hmmmmstrzelam 26 zgadlam?? randka bylaby supoer zwlaszcza ze jestem na kupnie.... czego nie zdradze:P no dobra oczywiscie ze kafelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.....1on1 chce odwrócić role. Drogi kolego...to my tutaj zadajemy pytania:) A więc ile masz lat? Pytam w interesie Katasi...naszej załozycielki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
oprócz upośledzonej wątroby która mi dawno zgniła od picia kubusia nadczo ;) to jest ok ! no moze jeszcze lekka wada wzroku ale korekcia okularami ktore podobna leza jak ulał na mym nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle---> kurde, masz racje;) a ja sie tak dalam podejsc hihih no wlansie, 1on1 ile masz lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle .......... jeżeli pozwolisz to chciałbym zapytać , jak sobie radzisz , gdy łapiesz 'dołek' , czy uciekasz do WINNICY wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
mam 30 ! wyglad dojrzałego emocjonalnie faceta po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
stańczyk głowa do góry dasz rade średnia kobiet to 165 nie łam sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1 ...jesteś w sam raz dla katasi...proszę ją teraz adorować....to nasz założycielka i dawno nie dostała kwiata p.s. korniku.....dziękuję za blękitną roślinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam srednia meska;) ale kurcze!!!!! koniec tematu wzrostu!!!!!!!!!!! stanczyk daj juz spokoj z tym wzrostem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
powiadasz idealna partia ?! mam ją adorowac OK ! wiesz katasia że w przyszłym tygodniu bede w zg na zakupach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×