Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

no mozesz sprobowac sie zareklamowac:P chociaz to kobiet jest wiecej yyyyyy wiec moze my powinnysmy???/ nie ma mowy- to nasz topic:P \\czekamy na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
rusałka83 pytaj śmiało , chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze?? NIC;) ale faceci zawsze obiecuja a potem nic z tego nie wynika:> kwestia przyzwyczajenia:D ale wybacze mu to bo zrobil cos wazniejszego:) stanal w obronie mojego honoru:) a to wazniejsze niz kwiatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jest afera---> nigdy nie powiedziałam, że tam mieszkam...raczej bywam w chwilach zwątpienis:D kornik---> nie bedziesz hostessą.....lecz obiektem ankietowanym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra:) zaczynamy casting:) ponowie nie pchac sie;) po kolei;) prosze wymienic po 3 swoje wady i zalety:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze cos na poprawinei humorku > Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś > wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy. (Nie wydaje mi > sie to warte wysilku.) Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat > i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii > bomby atomowej. (No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!) > Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew > na odleglośc 20 metrów . (O ludzie!) Orgazm świni trwa 30 minut. (W > przyszlym zyciu chce byc świnią) Karaluch zanim umrze moze zyc > jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy (Ciągle jeszcze myśle o tej > świni.) Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine (Nie > próbuj w domu. Spróbuj w pracy) Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 > dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc > boiska. (30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?) > Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co moze byc tak smacznego > na dnie stawu?) Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce > byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc) Motyle > smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chcialem wiedziec) > Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk. (Hmmmmmm......) Osoby > praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne. > (Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?) Slonie > są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac (OK, to w > zasadzie jest fajne) Koci mocz świeci w podczerwieni. (Zastanawiam > sie komu zaplacono, zeby to zbadal?) Strusie oko jest wieksze niz > strusi mózg (Znam takich ludzi) Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich > ludzi tez znam) Niedźwiedzie polarne są leworeczne. (Jak zmienią > reke to bedą zyly dluzej) Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, > które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią ) A teraz > skoro uśmiechnąleś sie prznajmniej raz wyślij to dokogoś kogo chcesz > rozśmieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
witam wszystkich Katasia ja mam do Ciebie nie daleko nie całe 50 km !! może i w zielonce nie ma media marktu ale jest tesco auchan i castorama np. tam poznasz super masterkowicza hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajaca jak zwykle
stanczyk, przyznaj sie, nie masz jaj bo prawdziwy facet nie beczy jak Ty nawet, gdy ma 165cm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze przepraszam za ten dlugawy tekst ale baaardzo poprawil mi humorek, myslalam ze moze Wam tez. to sie juz wiecej nie powtorzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
ideałem nie jestem jakieś wady mam ale ogólnie to jestem kofany bardzo :) może zaczne od gabarytów ;) 182m szatyn piwne oczy w klatce 128mm w pasie jakies 86m2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
kobiety , przeczytałem te pytania i tą zabawną układankę , musiałbym tu całą noc przesiedzieć aby na każde pytanie coś 'z jajem' odpowiedzieć , więc powiem krótko: kobietę należy kochać i nigdy nie wolno się zastanawiać - dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fof wreszcie facet z krwi i kości a nie taka popierdułka jak ja :D:D dziewczynki po co Wam te Castingi? Przecież tu są same debeściaki !!!! ajak dzień bez słodzenia to dzień stracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
zgadzam sie z przedmówczynią !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk-->jesli to jest zawsze twoje pierwsze pytanie do dziewczyny to ja sie nie dziwie ze mowia NIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×