Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość Dallia
zajęci wszyscy przed świętami pewnie nie chce mi się nic przygotowywać na te św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
My planowaliśmy wyjazd do rodziny, ale nie wiem jeszcze jak z tym bedzie, bo wczoraj rozchorował sie mąż :( W nocy miał 39,6 :( Bierze antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Milych i pogodnych Swiąt Bożego Narodzenia oraz wielu radosnych chwil w nadchodzacym Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dziewczynki...Również życzę zdrowych,radosnych w gronie rodzinnym Świąt, spełnienia marzeń oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! Jak mijają święta? My właśnie wrócilismy od rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Muszę wyjść z domu, załatwić coś na mieście i strasznie mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Nowy dowód już mam, nie lubię czekac na ostatnia chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Hej dziewczynki....jestem,jestem tyle,że trochę grubsza! Po pierwsze to niestety ja nie wyrobiłam nowego dowodu...czekałam na zmianę meldunku....nie doczekałam się umowy...tak niestety bywa... a teraz odeszłam z urzedu z kwitkiem, bo nie było numerkow! Poradzono mi ,żebym w poniedziałek przyszła na 5 to się \"może\" dostanę! Po drugie dzisiaj pracowałam z kolei 3 sobotę...zamiast od 7 do 14, do 17, bo szefowa sobie na dzisiaj wymyśliła polowe remanentu a dalsza czesc w poniedziałek...Qrcze....co mnie podkusiło wrócić do handlu! Pozdrawiam Was goraco w te mroźne dzionki!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Hej dziewczynki....jestem,jestem tyle,że trochę grubsza! Po pierwsze to niestety ja nie wyrobiłam nowego dowodu...czekałam na zmianę meldunku....nie doczekałam się umowy...tak niestety bywa... a teraz odeszłam z urzedu z kwitkiem, bo nie było numerkow! Poradzono mi ,żebym w poniedziałek przyszła na 5 to się "może" dostanę! Po drugie dzisiaj pracowałam z kolei 3 sobotę...zamiast od 7 do 14, do 17, bo szefowa sobie na dzisiaj wymyśliła polowe remanentu a dalsza czesc w poniedziałek...Qrcze....co mnie podkusiło wrócić do handlu! Pozdrawiam Was goraco w te mroźne dzionki!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Cześć U mnie nic nowego, odpoczywam, bo w styczniu czeka mnie dużo pracy. Cieszę się, że kończy sie już ten rok, nie był dla mnie szczęśliwy, może przyszły będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Dopiero dzis przejrzałam pocztę Marketa dzięki 👄 My też dziś w domu, na przyszły rok mamy plany związane z dużymi wydatkami, więc to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Po Sylwestrze dobrze, wypilismy kilka drinków, potańczylismy, puszczalismy petardy. Dzieki za życzenia 🌻 👄 Ide spać Jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
wieczór dobrze, jutro rano musze na badania, musze sprawdzic poziom prolaktyny, bo mam tendencje do wzrostu właśnie uświadamiam sobie jak szybko rosna paznokcie, bo zrobiłam tipsy, wcześniej tego wzrostu tak nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Mąż musiał wyjechać i jestem sama w domu. Pogoda okropna, ciągle pada deszcz albo deszcz ze śniegiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Przeziębiłam się, za bardzo nie moge wziąc zwolnienia z pracy, biorę leki i staram sie jakos to przetrwać ale ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie bez zmian, ciągle chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobietki! ...ja oczywiście jak zwykle...po dłuższej nieobecności! U mnie jakoś idzie,napewno lepiej niż rok temu....oby tak dalej....a będzie dobrze! Zuzia trochę teraz choruje...w szkole panuje grypa żołądkowa...a moja pociecha ma....zap.ucha! Ma problem z połykaniem antybiotyku...czasem nawet zajmuje to dwie godziny...ale w końcu liczy się to że łyka!Jest już coraz lepiej! Kuba jest na szczęście zdrowy,ma średnią ocen{w 4 kl.} 4,6...jestem z niego dumna! Ja wczoraj miałam koleżeńskie spotkanko...troche się działo, impezowanie się skończyło u mnie w domu...czuję się...skacowana!!! 🌻Marketko...złożyłam na dowód dopiero 9 stycznia, wcześniej nie było szans...odbieram go 11 lutego! 😘 🌻Dallio...mam nadzieję,że już wyzdrowiałaś...trzymaj się cieplutko 😘 Pozdrawiam i postaram się wpadać częściej! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
"Zamknij oczy... Wyobraź sobie... Bezkresne niebo... Bezdenny ocean... Miliardy gwiazd... Miliony zdźbeł traw... Ogrom dusz... Potęgę ognia... Wielkość wszechświata... Starość ziemi... A teraz... Otwórz oczy... Spójrz na mnie... W mym sercu... Jest smutek... Większy niż to... wszystko razem wzięte..." Może kiedyś będę mogła zamiast "smutek" powiedzieć "radość". tak właśnie czuję :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Heyka dziewczynki :-D U mnie wszyscy zdrowi...życie płynie powoli do przodu bez przeszkód! Dallio...przykro mi,że tak Ci jest smutno...😘 na pocieszenie! Marketko...w Wawie zimno i mokro...wieje jak cho...ra!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie wszystko po staremu...wszyscy zdrowi! :-) 🌻Marketko...napisz co się takiego wydarzyło! Zmartwił mnie Twój wpis! :-( 😘 🌻Dallio...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! Nie odzywałam się, bo pogrążona byłam w rozpaczy. Trochę się już pozbierałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Poprawiłam sobie dziś humor zakupami. I tak większość rzeczy musiałabym kupić bo zbliża sie wiosna. Nie kupiłam tylko butów, jakoś nic mi się nie podobało a jeśli już coś mi się spodobało to rozmiar nie ten, musze pochodzić, bo na św. to juz raczej nie pasuje w kozakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Witam :) U mnie straszna pogoda, ciągle wieje i deszcz :( Samopoczucie tez nie najlepsze :( Jutro musze zostać dłużej w pracy, jakieś szkolenie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie też śnieg. Ciężko wrócic do pracy po sw. :( Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×