Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowaaaa

pracuje ktoś w sądzie na stanowisku biurowym??

Polecane posty

Czy też może zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008 r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów na staż urzędniczy w sądzie i prokuraturze musi być ogłoszenie o konkursie na staż? Nigdzie takich nie widziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! od jutra zaczynam staż jako pracownik biurowy w sądzie rejonowym w swoim mieście - możecie coś napisać o pracy? Ja studiuję filologie polską, mam dopiero niespełna 21 lat i nie pracowałam jeszcze na żadnym stanowisku biurowym czy administracyjnym... na prawie też nie bardzo się znam i boje sie ze sobie poprostu nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma już NSA - jest WSA w sądach nie ma "wydziałów administracyjnych" tylko oddziały tak dla formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygląda egzamin praktyczny na sekretarza? w ogłoszeniu nie było podanego oddziału ani nic takiego. czy to po prostu pianie na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie i będę wdzięczna za podzielenie się wiedzą. Studiuję administrację właśnie kończę licencjat. Chcę się starać o pracę w sądzie - oczywiście wcześniej staż. Rok temu odbyłam 3-miesięczną praktykę urzędniczą w sądzie rejonowym, teraz jestem w trakcie praktyk w kancelarii prawniczej ( głównie chodzę na rozprawy, czytam akta, piszę pisma itp). Wszystko mam udokumentowane z oceną bardzo dobrą. Czy to może być przydatne przy staraniu się o przyjęcie do sądu? Czy mam szanse dostać się na staż już po licencjacie, jednocześnie robiąc magisterkę(studiuje w trybie stacjonarnym), czy raczej muszę poczekać aż skończę studia? Z góry dziękuję za odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennka86
Witam, czy wie ktoś może jak wygląda II i III etap konkursu w Sądzie OKręgowym w Gliwiach??? Jest jakis test?? pOzdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorytarna
Końcówka... a skargę kasacyjną do wyroku wsa do kogo będziesz kierować???? Oczywiscie do NSA... poziom wiedzy... druzgocący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.......................
a wie ktoś może po jakich studia można sie dostać do sądu (poza prawem oczywiście:)) np. do prac biurowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
można bez studiów nawet- wystarczy mieć dobrego wujka na stanowisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.......................
to wiem:) ale w przypadku braku znajomości? czy są wogóle szanse na wygranie takiego konkursu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
u nas jest okolo 40 osob chetnych na miejsce.. zastanawiam sie czy jest w ogole sens isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zaloze sie ze wszytstkie miejsca sA JUZ OBSADZONE I ZAKLEPANE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.......................
też tak sądze, szkoda tych 50 zł na zaświadczenie:( a Ty masz wykszt. związane z sądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jestem po prawie ... ale mój wujek pracuje w innej branży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.......................
a na jakie stanowisko chcesz aplikować?\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
referent stażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
referent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.......................
a wiesz może czy te wszystkie oświadczenia można samemu napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerka
Oświadczenia pisze się samemu i samemu się potwierdza, że to, co się napisało jest zgodne z prawdą. Zaświadczenia bierze się z np. urzędów/sądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyturu
boże a po co wy tam aplikujecie za 1200 na reke w mc donaldzie wiecej można zarobić 1800 to w sklepie spożywczym moza zarobić co prestiż? tym sie wyżywisz? tylko bez demagogi ze "jak byś nie miała czego do gara włożyc.." a co za 1200? starczy ci zeby miec co włożyć przez cały miesiąc a zapierdziel w sądzie ze hoho pracuje obecnie na stacji benzynowej praca lżejsza uwierzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) przygotowuje się do procesu rekrutacji w sądzie rejonowym na stanowisko stażysty w wydziale orzeczniczy. jest tu ktoś kto tam pracuje lub był na takim postepowaniu? jakie pytania na tescie moga pasc? i jakie pisma mogą mi kazać napisac? czytam sobie ustawę o sądach powszechnych, jakieś broszurki z sadu wziełam "obywatel w post cywilnym i karnym"...co jeszcze??? bardzo mi zalezy... pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×