Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Dzień Dobry:):) Gabilis bądz dobrej myśli, zalożę sie, ze jakbyś zrobiła rano, to byłyby dwie duże krechy. Lidka, a jak tam u Ciebie?? Ja dzisiaj siedzę w biurzę, więc beęde tu jeszcze zaglądac w ciągu dnia. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Ja dziś umieram - balowalismy do północy, a dziś na 8 do pracy... Chyba się położę na biurku i będę spać... Ale dzielnie czkam na wieści od Lidki!! Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - ja tak wczoraj umierałam, bo ja w środe pobalowałam. Ide dziś na 12.30 do gina na NFZ - umówiłam się tylko po to, żeby dostać recepte na moją dolegliwość, ale przy okazj wypytam go o kilka spraw, popytam co mysli, pokaże badanka - będzie nowy pogląd na nasze sprawy, który podziele się z Wami oczywiście:) musze urwac się z pracy na 1,5 godz do tego gina - kurka i troche krzywo patrza, a jak zostaje 2 godziny dłuzęj w pracy czesto to nikt kurcze krzywo nie patrzy, łech :o gablis - czy to znaczy, że juz na 100% nie ma ciąży, i ze może....... nie nie, to napewno nie. Lidko - no weź żesz napisz wreszcie.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja balować będę jutro, wyobraźcie sobie,że ja od 4lat nie byłam na żadnej dyskotece w mieście (na wakacje często i gęsto ale to było na morzem, nawet raz Krzysia wyciągnełam:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-)miałam jechać dzisiaj do UP ale zaspałam, w nocy zaszalałam, mąż poszedł na nockę, a ja do 3 w nocy zrobiłam sobie seans filmowy:-P alekto podoba mi się to co wkleiłaś:-Dnie wiem jak u Was ale u mnie sex był o wiele przyjemniejszy jak byłam w ciąży:-D peppetti zdjęcia są zabójcze!! znaczy się synuś też:-D zwłaszcza na tym przy grillu:-) niuuusia to po testach owulacyjnych staranka pewnie ruszą pełną parą:-D Ewa ma rację-najważniejszy optymizm nie ma co się załamywać, bo takie staranka to przecież sama przyjemność;-):-) wiecie co słyszałam ostatnio od koleżanki zroku?jakoś nie chce mi się w to wierzyć..ale mówiła, że po poronieniu zwiększa sie szansa na ciążę mnogą:|słyszał coś ktoś może o tym?bo ja pierwszy raz w życiu..trochę wydaje mi się to śmieszne:-P Lidka i jak test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej! właśnie wróciłam z rozprawy sądowej - mówie wam dziewczyny, jakich się fajnych rzeczy mozna na tej sali nasłuchać, aż mi się humor poprawił! nie wiem co ja mam mysleć, co robić - kupuje test na jutro, ale to juz ostatni!!!! ale przecież te cienie tych kresek musza o czymś świadczyć! trzymajcie za mnie kciuki A Lidzia??? ciekawe co z nią????? oby ten brak odzewu świadczył ze nie może uwierzyć w te dwie krechy i wpatruje się w test od poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko poinformować, że równo po 6 tygodniach po zabiegu dostałam okresu:-D w końcu:-D ale jestem teraz happy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witam :) Wczoraj wspominałam o problemach zdrowotnych mojego męża i ............ okazało sie dzisiaj, że to nie żółtaczka, poprostu niewielkie uszkodzenie watroby spowodowane złą dietą i alkoholem! Nie pomyślcie sobie, ze mam męża alkoholika!!! :) Ale wiadomo - co imprezka czy spotkanie ze znajomymi to zawsze troche alkoholu pije! Poza tym z niego to taki przwdziwy misio :) ma spory brzuszek :). Niby chodzimy na basen, czasem biegamy, gotuje bardzo chudo to i tak nie może brzuszka zrzucić. Poza tym dużo czasu spedza za kółkiem, gdzie jak wiadomo pracują tylko ręce i nogi :) Najwazniejsze, że nie musimy przerywać naszych starań :) Rozmawiał dzisiaj z lekarzem a ten stwierdził, że te leki, które mąż bedzie teraz brał przez miesiąc w niczym nie będą przeszkadzały. Ale wiecie co, naczytałam się o tej żółtaczce i chyba pójdziemy się oboje zaszczepić na ta wszelki wypadek. Bo naprawde łatwo tego wirusa złapać! Lidka79 jaki wynik?! Mam nadzieję, ze nie odzywasz się dlatego, że nie możesz dojść do siebie po zobaczeniu na teście 2 kreseczek :):):) Niuuusia - w grudniu uda Wam się napewno!!! 3mam kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka20 -czytalam ze sex w ciąży jest przyemniejszy bo i kobieta czuje sie boginią i o żadnych zabezpieczeniach juz myslec nie trzeba...:) a poza tym drogie Panie warto przypomniec wtedy mężusiowi ze orgazm mamy jest bardzo przyjemny dla dziecka !!! -tak czytałam... Lidzia - I CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ciesze sie,, że z mężem okej - że to nie żółtaczka i najważniejsze, że nie musicie odkładac starań :) Ja właśnie po wizycie u ginki - infekcji zadnej nie ma ,stwierdziła że czyściutko jak u dziewicy orleańskiej :D to ja nie wiem skąd ja mam tyle śluzu :o wogóle nie mam dni suchych. Pogadałm z nia również o poronieniu - powidziała, że zleciłaby jedynie toxo i nic więcej i uznała by to za odrzut natury poprostu - że nieprawidłowo wykształcił sie płód, że jesli wogóle zaszłam to jest super i mam się nie martwic i w marcu działać. Łech znów przesuwają mozliwość. Lidko - odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze uakyualnimy tabelkę?? - ja się dopisuję!! TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witaj Tiki-Tak :) Dziękuję za miłe słowa :) Bardzo się cieszę, że wszystko ok! Poprostu taki Twój urok:) Dzień za dniem leci jak szalony i nim się obejrzysz będzie marzec 2007 i zaczniecie się starać o dzidzię :) a słyszałam, że po porodach i poronieniach bardzo szybko kobieta zachodzi w ciążę :) Tak więc głowa do góry, będzie oki!!! Mnie teraz w grudniu czeka poważny egzamin - obrona pracy mgr! Strasznie się boję! Ten stres wcale dobrze na mnie nie wpływa. Mam ogromną nadzieję, że rok 2007 bedzie dla nas wszystkich dużo szczęśliwszy niż bieżący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu dlaczego nie m a mnie w tablce? przeciez się wpisywałam..... to jeszcze raz TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo Agapa..............heparyna/aspiryna.............toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe, --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica - halo zaglądasz tu jeszcze czasami?? Bo właśnie studiuję dokładnie nasza tabelkę i wyczytałam że jestes z Krasnegostawu:) A ja pochodzę z Włodawy:) teraz mieszkam w Krakowie ale i tak zawsze najbardziej bedę kochać Włodawę i Lubelszczyznę. Tak więc jestesmy ziomalkami:) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówcie co chcecie ale ja zaczynam sie martwic o Lidkę - dlaczego ona się nie odzywa??? Mam tylko nadzieję że to z powodu euforii, że zobaczyła 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Madzia to faktycznie jest niepokojące! Gdzie ona sie podziewa? /Zawsze około 10 juz tu z nami była. Co się dzieje? lidka - przywołuje Cię wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja jednaaa
hej Czy jak sie jest w ciazy to mozna sie kochac bez zabezpieczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu cieszę się się, że z męzem jest ok:-)za niedługo wszystkie będziemy narzekać na poranne mdłości a później na płacz maluszków zobaczycie, jak to szybko zleci:-) ja też właśnie o niej myślałam..ciekawe co się stało, mam nadzieję, że to właśnie z pozytywnych emocji szaleje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktywniam i ja:-) NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....01.12......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo Agapa..............heparyna/aspiryna.............toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe, --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja jedna..wiesz raczej napewno nie musisz się zabezpieczać..skoro już jesteś raz zapłodniona to nie ma możliwości by zajść w ciażę w trakcie ciąży? to nieracjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Malenka to aby trzeźwa jesteś? ;) czy nie wyspana tylko? spoko uśmiałam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę powoli zmykać... dzisiaj jedziemy sobie do Kościeliska - do teściów:) Mam nadzieję że lidka się odezwie, ja niestety nie wiem kiedy znów sie dorwę do neta - może w weekned mi się uda :classic_cool: - kurcze to chyba uzaleznienie od tego forum! to w takim razie pa pa pa 🌻 ❤️ 🌻 życzę wszystkim dziewczynkom udanego weekendu Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Przyszłam się przywiać z Tki:) I chyba niewiele więcej, bo tu się mówi najwyraźniej jakimś szyfrem, którego nie rozumiem;) Tiki -taczku, jak się czujesz? Co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się i ja: NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. --------------------------------------------------------------------------------- Alekto....... 27....... Galway .......................31 tc...05.03.2006 TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo Agapa..............heparyna/aspiryna.............toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe, --------------------------------------------------------------------------------------- Alekto ...........Warfarin, deltacortil enteric, .........zrobione wszystkie możliwe :) TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy. Alekto .......NWC (nie wiadomo co) ........+........przeciwciała przeciwko kardiolipinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Właśnie przyjechałam od lekarza. Gips z nosa mam już zdjęty. Przegroda prosta, oddycham normalnie. tylko.... z godziny na godzinę mój nos staje się coraz większy... on puchnie w oczach. Teraz to dopiero mnie boli. Nie mogę go dotknąć, jest cały obolały i drętwy. No ale podobno to normalne. niuuusia - następnym razem napewno się uda! EvaWer - Mój synuś co roku zapuszcza włosy na zimę, wiosną obcina i tak w koło. Uwielbiam go w dłuższych włoskach, ale na lato to trochę mi go szkoda. Odnośnie badań to już teraz nie robię. Gdy byłam w szpitalu, gdy walczyłam o życie Łukaszka, robiono mi mnóstwo badań - posiewy na bakterie, leukocyty, CRP, tarczycy (choruję na tarczycę). Wszystkie wyszły w porządku. Robienie badań typu przeciwciała antyfosfolidipowe, genetyczne i choroby odzwierzęce mija się z cele, bo moje dziecko było zdrowe. Nie było uszkodzone. Łukasz zmarł, bo urodził się za wcześnie. Niestety, przyczyną tego co się stało, najprawdopodobniej był jakiś uraz mechaniczny, lub po prostu za słaby worek owodniowy. Właśnie dlatego ja uważam, że powinnyśmy od pierwszych dni ciąży dbać o siebie, dmuchać na zimne, bo nigdy nie wiemy czy coś nam może zaszkodzić. Jednej może zaszkodzić, a innej nie. Piszecie o papierosach, alkoholu itp. W pierwszej ciąży pilnowałam się bardzo, przez całą ciążę nie wypiłam łyka alkoholu, ani kubka Pepsi, nie kąpałam się w wannie, nie brałam gorącego prysznica, nie podniosłam niczego ciężkiego itp. W drugiej uważałam, że to było bez sensu, co się może stać od jednej pepsi, czy hamburgera? A może właśnie do budowy pęcherza potrzeba dużo jakiegoś enzymu, czy pierwiastka? Może, mniej zdrowe jedzenie spowodowało, że za mało miałam tego w organizmie. A może gdybym nie dźwignęła ciężkiego kwiatka nic by się nie stało? Teraz ciągle są pytania i wątpliwości. Gdybym zachowywała się tak jak w pierwszej ciąży to teraz przynajmniej nie miałabym wątpliwości. Miałabym czyste sumienie, że zrobiłam wszystko co mogłam. A Wy, skoro staracie się o dzidziusia, to powinnyście od pierwszych dni, myśleć, że może jest moja kruszynka, muszę jej dać wszystko co najlepsze!!! Gablis - myślę, że kruszynka jest!!! Cienie kresek na teście znaczą, że beta wzrasta, ale jest jeszcze za malutko, za kilka dni będzie go więcej i krecha będzie gruba i wyraźna!!!! Ania Białystok - super że z mężem nie jest tak źle. Teraz szybko leczenie i wszystko bedzie ok. Ja też szczepiłam się przeciw WZW. Tyle się nasłuchałam o tym, że spanikowałam i poleciałam do przychodni. Jestem po dwóch dawkach, trzecią powinnam zrobić w kwietniu, ale mam nadzieję, że już nie zrobię :) Aniu, co studiowałaś? Jaką pisałaś pracę? Kiedy obrona? Będziemy Cię wspierać i trzymać kciuki! seks w ciąży - super, orgazm w ciąży - miłe doznania dla dzidziusia... ale w ciąży niezagrożonej! Gdy tylko występują krwawienia, jakieś niewielkie stawianie się brzucha to z seksu nici!!! Lidka79 - hormony!!! Taką awanturę zrobić mężowi?? No wiesz!! No właśnie, a gdzie Ty jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina - witaj!! Dlaczeggo uważasz, że mówimy szyfrem?? czego nie rozumiesz?? CHętnie Ci wytłumaczymy. Jeśli masz ochotę przyłączyć się do nas, to na pewno przyjmiemy Cię z radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×