Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

UUUUUUUUUUUUUUUU:( Przegralismy....No cóż pozostaje się ciszyć z II miejsca i srebrnego medalu!! Buziaki - lecę na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No jestem znowu.Dół troche mniejszy.Wiem,że to dzięki waszym ciepłym słowom.Miło mi,że o mnie myślicie,wiem,że piszecie to wszystko szczerze,bo ja też tak reaguję dowiadując się o różnych nowinach,tych złych i tych cudownych.:) Teraz trochę nabazgrolę.No jak pamiętacie to czegoś tam się uczę na jakimś tam kursie...,no i myślę,że ten dół to tak mi się pogłębił jak nam wyznaczyli termin egzaminu wewnętrznego .Termin był dzisiaj......Na tydzień przed mieliśmy prawie codziennie spotkania i ostre ćwiczenie wszystkich etapów egzaminu itd itp.Byłam wykończona również fizycznie.Bo oprócz tego ten kurs jest w Zamościu a to ode mnie 35km,więc dojazdy(dzisiaj było tak ślisko ! i prze demna się młodzi ludzie wwalili do rowu-na zakrecie.Ale spoko,nic się nie stało tylko bryka zdeka się pogieła)i stres zaczął robić swoje.A żeby było mało to z czwartku na piątek obudziłam się w nocy o 3:00 i wymiotowałam żółcią i to ze 3 razy bo mam takie drobne problemy z woreczkiem(boli czasem pomimo,że kamieni zero).Takie wymioty po raz pierwszy miałam.Za godzinę biegunka(przepraszam) lało się ze mnie co pół godziny.Potem znowu wymioty i tak na przemian do rana.Cały dzień przeleżałam ,nie pojechałam na kurs i wieczorem dostałam gorączki 38,2.Antybiotyk-bactrim-w nocy odzyskałam ,,przytomność,,bo zlał mnie pot-2 razy zmieniałam koszulkę.Wybiło mnie to z rytmu nauki i jeszcze bardziej sie zdołowałam...Teraz już jest ok,jeszcze trochę mnie cos w żołądku pobolewa,ale w sobotę pojechałam już na kurs i dzisiaj na egzamin. :):) i zdałam,bardzo dobrze,a raczej ukończyłam kurs i otrzymałam zaświadczenie o dopuszczeniu mnie do egzaminu państwowego,który prawdopodobnie 15go będzie w Lublinie.:)Bardzo chciałabym Wam napisać co to za kurs,ale boję się że jak zawalę to strasznie mi będzie wstyd i znowu się zdołuję.Wiem ,że mi wybaczycie.Juz niedługo mam nadzieję bedę mogła wszystko powiedzieć. ups,sie rozpisałam pewnie z bykami,a kicia mi zjadła szynkę z kanapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tylko na chwilke :) misio wrócil o drugiej w nocy :) z autkiem :) dzis cay dzien nas nie bylo, odwiedzalismy zanjomych i szukalosmy radia do mojego nowego samochodziku...a teraz misio sie kapie a ja sacze drineczka ;) ciekawy wieczorek sie zapowiada..... a jutro lece do apteki po testy owu.... grudzien bedzie nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gg zrobiłam opis \"już nie dwoje a troje\"...wszyscy gratulują...a ja wymyśliłam że pieska nie długo kupujemy:P A tak pozatym to mężuś mnie tak dziś zdenerwował że normalnie szok...Boże jakaś ja drażliwa:(:P CELICA kobieto kochana gratuluję zdanego wewnętrznego...a teraz na państwowym pokaż na co cię stać:D WIERZE W CIEBIE!!!!!!!!!!!:D No i dziś zamówiłam pomniczek dla Anieli:) oto on: http://www.kamieniarstwo.best.net.pl/images/nagrobki_88.jpg no i na przełomie marca i kwietnia będzie postawiony Robię gołąbeczki...ale mam ochotę na coś słodkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Celica gratulacje, napewno państwowy pójdzie dobrze. Szkoda tylko, że takie problemy masz ze zdrowiem - współczuję i w dodatku teraz kiedy te egzaminy... . Jeszcze jeden i powiesz nam co to za tajemniczy kurs :) . Będę trzymac kciuki. Niuuusia ty przynajmniej możesz sobie podrinkować, a ja jestem w jakimś stanie zawieszenia. nie wiem, co jest. Jutro powinnam mieć @, a nie mam żadnych objawów które zwykle występowały. Już nawet od kilku dni brzuch mnie nie boli... ewa-marchewa a ty do wizyty u lekarza miałaś jakieś objawy ciażowe? Mdłości? Bolące piersi? Ból brzucha jak na @? Ciekawe jak tam gablis! U mnie dzień strasznie szybko minął. I nic nie robiłam! Tylko czytałam książkę, albo coś w tv obejrzałam - totalna nuda i aż mam wrażenie, ze czas zmarnowałam. A jutro z samego rana jadę do Urzędu Pracy. Muszę się podpisać a mam ze 3 dni zwłoki...coś trzeba będzie ściemnić! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa bardzo ładny pomnik, tylko tak smutno się zrobiło jak go zobaczyłam. Bo chyba własnie na cmentarzach te malutkie grobu są najsmutniejsze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam ze pomnik ładny ale szczerze powiem ze na tym forum nic bardziej przygnębiajacego nie mogłas zamieścić. Nawet Ci pwoiem ze żałuje ze go otwierałam zeby obejrzeć bo to jest tak wstrząsające że dzięki. Nie mapawa w kazdym razie optymizmem a o optymizm nam tu przede wszystkim chodzi. Lidka ja tez dzisiaj niewiele robiłam. Obejrzałam mecz, pojecałam do teściowej na obiadek i obejrzałam na dvd film o tym facecie co przez cały miesiac żywił się tylko w McDonalds. Bardzo fajny ten film. Pozdrawiam.Cellica ciesze się ze jestes i powodzenia na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no taka jestem ciekawa jak długi teraz będzie cykl. wg starego 29dniowego jutro powinnam dostać @, ale nic na to nie wskazuje. Bolą mnie strasznie dziąsła, ale nie wiem czy to może być objawem nadchodzącej @. Oj lecę zapalic papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ty nie pal papierosów kobieto! - bolące dziąsła są jednym z objawów ciąży a nie @... nie chce ci robić nadzieji... a skoro marzysz o dzidziusiu i aktywnie sie starasz to dbaj o ten jego brzuszkowy domek i nie zadymiaj tam! a ja dzis obejrzalam zdjecia mojego dziecka... najokropniejsza rzecz na swiecie - najpiekniejsza buzia jaka kiedykolwiek widzialam z odcisnietym pietnem smierci ... ale mąż by sie nie wyparł skóra z niego zdarta i jak patrze teraz jak spi to widzę Filipka... czuje sie jakbym dostała łopatą w twarz ale jakos mi z drugiej strony lżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alekto mi to z ust wyjęła. Nie pal Lidka tyle. Ja właściwie powiedziałam sobie dość z papierosami i dzisiaj wypaliłam dwa, a jutro nie zapalę wcale. I kupię sobie jakieś witaminy bo mi bardzo włosy wypadają. Może znacie coś na wypadające włosy i wzmocnienie organizmu? Słyszałam o salfazinie albo Centrum sobie kupię. ???????????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ewa Marchewa gratuluje Wam zaliczonego egzaminu. Bo w sumie zdawaliście go razem ze swoim dzieciątkiem. No i Lidzia nie pal już paperosów, bo możeszm komuś jeszcze zaszkodzić:). A nawet jeśli nie jesteś w ciąży to pozwól organizmowi oczyścić się z toksyn. Takiego leniwego weekendu jak ten dawno nie było, a poza tym strasznie objadłam się czekoladą. Brzuch mi chyba zaraz pęknie. Postanowiłam sobie, zę do Świąt nie będe jadła słodyczy. Czy ktoś tez ma takie postanowienie??. Będzie mi raźniej:). Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Eva Wer dziękuję!Trafiłam na topik ciąża po 40-tce,tak zajżałam z ciekawości,bo wiesz,że mam ciągle wątpliwości czy aby nie jestem za stara,no i sie trochę pocieszyłam :) Ewa marchewa, ja wiem jak ciężko trzymać coś w tajemnicy,bo ciagle nie mogę jeszcze powiedzieć na jaki tam kursik chodzę,ale żeby umieć trzymać TAKA wiadomość w tajemnicy to chyba tylko TY potrafisz!!!:) Mania 78!!!mieszkałaś w małej miejscowości w Beskidzie NIskim??????Ale blżej Krosna czy N.Sącza???Wiesz dlaczego pytam,bo ja tam 16 lat mieszkałam. Marta 77,miło mi,że jesteś też z Krasnegostawu,ale ,,nie jest mi miło,,że akurat na tym smutnym topiku sie poznałyśmy :( A tak wogóle to ja do lekarza do Lublina jeżdze do Luxmedu,a Ty? ma-lenka 20 :):) czy ty masz 20 lat? kurcze jak bym się dobrze uwinęła to mogłabym być twoją mamą hi hi :) ale to wcale nie takie śmieszne,bo moja córka 19 lat i ja się tak zastanawiam czy ja babcia najpierw nie zostanę :) :) Peppetti czy ten nick to coś z Włochami ma do czynienia? no ,moj kotek zwariował ,wywalił mi sucharki na podłogę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidka 79,ja tezsie dzisiaj najarałam,przez ten egzamin,ale żałuję,jutro zzzzzeeeeerrrrrroooooooo fajek bo przecież ja nie palę tylko właśnie tak głupio się wciągam jak jest jakaś niby okazja. Ty,też postaraj się wyeliminować te fajki. A jak ma na imie twój piesek?Ten ze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cellica ja ci kiedys juz gdzies własnie o tym topicu pisałam, chyba zdaje się o topicu kobiet po 30-tce ale tam sa i 38 i 41-letnie. Także kobito nie stresuj się. Moja sąsiadka juz miała córę 21 letna jak urodziła syna. I teraz jej syn razem z moim chodza do jednej klasy. Miałyście mi jakies witaminy doradzić, a tu nic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
chyba idę spać bo wczoraj o 2:00 się położylam a wstałam o 7:00.Dobrej nocy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Witaminy,jakie?aaaaaaaa na włosy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No właśnie powiem ci,że ja mam dosyć gęste te włosy,ale teraz w ciązy zaczęłly mi wypadać i to garściami.Ale ja zastosowałam moją dawno sprawdzona metodę.Odstawiłam szampony i kupiłam sobie mydło siarkowe(fakt nie pachnie ładnie ale działa)i oprócz tego popijałam herbatkę ze skrzypu.Na mnie to działa.Gdzieś pod koniec pażdziernika zaczęłam i widzę efekty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
heh,tak mi się cos skojarzyło z tymi włosami,że tak sobie wyobrażam jak wyglądacie np.ty EvaWer to dla mnie jesteś brunetką włoski lekko falowane tak do ramion,tak około 170...cm:)no i 65kg hihihihi to moja wyobraznia tak buja. Może zrobimy takie zkłady-zabawę żeby było weselej,jak wyglądamy wg naszej wyobrazni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer ten topik po 40tce to jest inny od tego po 30tce.tam jest dziewczyna która ma 43 lata i jest w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Celica, to ty się nie masz co załamywać. Haha co do włosów to masz rację, brunetka i farbuje się na miedź i włosy do ramion. Natomiast co do wzrostu to mozna o mnie powiedzieć filigranowa. Bo mam 152 cm i ważę 49 kg. Przytyłam w oststnich 2 m-cach kilogram ale zacznę zrzucać po świętach. Tak więc standart to jakies 48 kg. A teraz o Tobie: myślę że masz ciemno blond włosy (bardziej ciemne niz blond) , masz gdzies ok 165 cm i ważysz z 57 kg. Nie mam tylko pomysłu na znak zodiaku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) Ewa-Marchewa - CUDOWNIE - zapoczątkowałaś lawine :D ale fajnie:) Madzia79 - już pewno wróciłas z Kościeliska, pewno cudnie było, połaziliście gdzieś? często tam jeździsz - do teściów? Ja byłam z mężem w Tatrach po stracie - dostałam zwolnienie na dwa tygodnie, mąż miał urlop i pojechaliśmy - właśnie w Kościelsku znaleźliśmy sobie noclegi :) było cudownie choć to taki trudny moment naszego życia był. I jeśli kiedyś - a napewno - pojedziemy w Tatry to baza wypadowa napewno znów w Kościelisku :) - uwielbiam te drewniane chaty :) Dziękuje za pozdrowienia z tego pięknego miejsca ! Wekend mielismy z mężem bardzo stosunkowo udany:P a to akurat te dni:P no ale że jeszcze nie możemy to gumki aż strzelały :P ale jak tak czytam, że ewa po dwóch i pól miesiąca zaszła to ........ ach....... Dyskusja była czy 3 - czy 6 miesiący czekać, ze kazdy inaczej radzi gin. A ja wam powiem tyle, że u mnie 3 pełne cykle (nielicząc za 1 tego krwawienia po zabiegu) to będzie właśnie 6 miesiący. Czyl trzeba się zastanowić czy lekarze mówią 3 miesiące czy 3 cykle - bo to duuuża róznica co po niektórych - patrzcie ja. U mnie 3 cykle to 6 miesięcy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer - i faktycznie zamierzacie tyle czekac? Bo ja chce szybciej, w styczniu chyba zaczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuchy!!! I zaczyna sie koejny tydzień... Może to śmieszne ale zaczynam to rozpatrywać w kategoriach - nie ile minęło, ale ile zostało do ponownych prób:) Mój weekend tez był stosunkowo udany;) i tez gumki były w użyciu:) W Kościelisku było suuuper. Do teściów jeździmy dosyć często bo z Krakowa to dość blisko - żeby jeszcze Zakopiankę skończyli remontować... Tiki-tak - ja też uwielbiam drewniane domy... Teście własnie taki mają:) A nasz o którym Wam pisałam - też będzie drewniany.. Kupilismy juz drzewo - budowa rusza na wiosne:) Ja po stracie też spędziłam tydzień w górach... łaziłam sobie po dolinkach i dużo rozmyślałam - ciężko wtedy było... Ale na szczęcie teraz jest duzo lepiej:) Celica - gratuluję egzaminu!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no i mi tez zamarzyly sie gory. wybieramy sie po swietach i jak zwykle nic jeszcze nie zarezerwowalismy. Co roku obiecujemy sobie, ze za rok to pomyslimy o kwaterach wczesniej i zawsze szukamy czegos na ostatnia chwile. Ale cos nie ma sniegu to moze bedzie luzniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
dziewczyny -prosze napiszcie mi po jakim czasie dostalyscie pierwsza @. U mnie jutro 5 tydzien, plecy mnie bola od 2 tyg. a @ ani sladu. Wiem, ze czeka sie nawet do 8 tyg. ale jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie - faktycznie sniegu nie ma ani deka - i dość pusto w Zakopanem i okolicach... A gdybyście się zdecydowali jechać to daj znać - popytam i na pewno się coś znajdzie:) Ja pierwszy@ dostałam po 28 dniach. Przysedł zupełnie bezobjawowo... Natomiast teraz strasznie mnie wypryszczyło - wkurzam się strasznie bo nigdy nie miałam problemów z cerą... Czy Wy może tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×