Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hihi - zaraz będzie licytacja która jest grubsza. Ja też nie należę do chudzielców. Zawsze ważyłam 49-50 kg, po pierwszej ciąży waga zatrzymała się na 55, a teraz ważę 59 kg, przy wzroście 168. Dziewczyny, mam dla Was zagadkę z serii \"zgadnij kto to\" Najpierw mała podpowiedź. Bohaterką zagadki jest jedna z nas!!!! Jej charakterystyka powstała na podstawie fragmentów wypowiedzi na tym forum. W związku z tym może być nieprawdziwa. Mam nadzieję, że ten KTOŚ ma poczucie humoru nie obrazi się na mnie. Oto zagadka Jest strasznie niecierpliwa, humorzasta i zapominalska. :) Objada się słodyczami i uważa że co pulchne to modne :) Lubi imprezki suto zakrapiane alkoholem. Nawet gdy jest sama w domu pije winko. :) Swojemu mężowi serwuje pyszności - może seks na stole??? Bo na łóżko nie ma miejsca. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no t o juz ta godz celavie:-P ja wlasnie koncze nagrywac plytke i spadam na filmik i piwko do meza do lozka..a pozniej moze jakies mochanko bedzie:-Dtzreba w koncu sie ladnie postarac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dominum!!Cześc ,o jak się cieszę,że jeszcze jedna z 3 na początku!Pisz co cie gryzie a my tu juz ciebie rozgryziemy:) A ja normalnie waże 53-54 a teraz 56 a w porywach 57 a mam 164 :) Tylko,że to wszystko w jednym miejscu!!!w pasie i jakies takie bułki mam z tyłu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti,wydaje mi się ,że to ewa marchewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłe Mamusie, raczej nie powinny stosować jakichś drastycznych diet, ale ja to powinnam schudnąć!!! O, jeny!!! Toście mnie zmotywowały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
jeszcze dodam ,że przed 1 ciążą ważyłam 60 a nawet czasem 62 a potem w ciąży 76 hahahhahaha,a potem schudłam w ciągu kilku miesięcy do wagi 52.Jak nie wierzycie to nie wierzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, postarajcie się! Bo chcę zobaczyć rozstrzygnięcie a bierze mnie spanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
malenka20 jak robi sie buzkę z językiem wystawionym??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mam nadzieje że nie chodzi o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze to o tiki. ?????????????????????????????????????????????????? dziewczyny wy jkestescie bardzo wysokie ja mam zaledwie 1.51 cm. Malutka jestem. I te 50 kg to dramat. Musze teraz spasc znowu do 48kg. Tyle ze ja szybko chudne - zwłaszcza wtedy gdy mam duzo pracy albo mnie doły napadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka - Lidka - to chyba ma dużo miejsca na duuże łóżko Celavie - to nie Ty, ja też nie ewa-marchewa też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic znowu w tv. Co prawda jest film Jarmuscha na HBO ale dopiero po północy a jutro trzeba do pracy wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie Celica, nie niuusia Celavie - ja też podjadam :) Ale ta Osóbka często mówi o jedzonku, a zwłaszcza słodyczach - uwielbia batoniki czekoladowe, uwielbia ptasie mleczko, zajada się ciastem truskawkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na tiki - ona jest taka szalona z \"mała nutką dekadencji\" ;) dominum - witaj! mimo ze w takich okolicznosciach to cieszymy sie ze dolaczasz do nas bo to dla ciebie dobre miejsce... ja tez staracilam dzidzie bedac juz wysoko w cizy (poczatek 7 miesiaca) wiem ze sie obawiasz jak my wszystkie i wiem ze masz swiadomosc ze kolejna ciaza nie bedzie zwiazana tylko ze stresem wybieranego i mienia i koloru tapety w pokoju maluszka... :( niestety... nasze zycie juz na zawsze zostalo podzielone na to co bylo przed... i na to co bedzie po... a co bylo przyczyna ze tak sie stalo? jesli mozna spytac... jakies problemy ze zdrowiem... bo ja mam problem z zakrzepica i wiem ze kolejna ciaza tez bedzie wysokiego ryzyka :( ale przynajmniej wiem - i mam super lekarzy wiec MUSI!!! sie udac. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale trafilam na zagadke hehe i na rozmowie a wadze...hm ja mam wzrostu 173 i waze o duzo za duzo... i nie umiem spasc z tej o duzo za duzej wagi.... a jesli chodzi o zagadke to mi tez tylko lidka do glowy przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest lidka i nie Madzia to kolejna podpowiedź jest niecierpliwa - bo staranka o kolejnego dzidziusia chciała już rozpocząć zaraz po pierwszej @ humorzasta - bo przed @ ma humorki zapominalska - bo zapominała mierzyć temperaturkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zla jestem na siebie. wygonilam narzeczonego do drugiego pokoju zeby sobie filmik obejrza bo ja mam duzo nauki na jutrzejsze kolokwium z terapi pedagogicznej... no i zadzwonil do mnie przez skype moj przyjaciel z egiptu z wiescia ze przeslal mi swoje 300 zdjec z najciekawszych mijesc w egipcie i kazde z tych zdjec musial mi dokladnie opowiedziec!! przy naszym angielskim zabralo to 3 razy wiecej czasu bo wiecej smianaia niz gadania i tak stracilam cenny czas i nazeczony sie krzywo patrzy ze tak ta moja nauka wyglada.... ale cóz przynajmniej humoek mi sie poprawił ze ho ho ;)ana jutrzejszym kolokwium leże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×