Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

nie nadążam, tyle tematów i tyle nowych \"mamuś aniołków\" - witam się z wszystkimi 🖐️, błagam nie wymagajcie by po nick\'ach ;) 100krocia - trzymam mocno kciuki i życze z całego serducha by to juz było TO ! monikapie - pisz prędziutko jak tam u Ciebie? będziesz robic druga bete? kurcze mam nadzieje, że ten test pokazał \"dobrą, \"zdrową a przedewszystkim PRAWDZIWĄ ciąże !!!!!! jeśli chodzi o MARCHEWCIĘ - to ona nie poroniła teraz, to nie dlatego, że została niezauważona opuściła nas (wierze, że na jakiś czas) - jest chora i musi się podleczyć, więcej nie napisze - tyle nawet chyba nie powinnam. dziś ide do nowej pani gin - (pisałam Wam kiedyś o tej prywatnej przychodni) i właśnie mam zamiar omówić z nią słuszność zrobienia kilu badań (nowy lekarz - nowe spojrzenie), ta moja prywatna ginka do ktorej chodze od tragedii (zresztą to ona robia mi zabieg), stwierdziła, że nie ma sensu uruchamiać machiny bo żadko badania ułatwiają złapanie przyczyny, zrobiłyśmy tylko cytologie i teraz 6 lutego ide do niej na usg dowcipne\" i zrobienie wymazu na chlamytie - tylko na to postawiła, no tak wiec narazie pochodze do dwóch lekarzy czego kulminacją ma byc wybór jednego. duzo mamy zawirowań w życiu teraz naszym małżeńskim co pozwala mi zapominać ulotnie o planowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Balbinka - mój mąż bierza Salfazin - witaminy dl poprawy jakości plemniczków:) mi zostało 5 dni do @ i tez mnie strasznie kusi żeby zrobic betę - ale na razie wytrzymuję - może się uda - trzymajcie kciuki!!! Witam nowe forumowiczki - łapcie pozytywne fluidki ciążowe i dzielcie się z nami Waszymi radosciami i troskami:) A do Monikapie mam pytanie - jeździsz do lekarza w Warszawie o ile dobrze pamietam - czy mogłabyc podać jakieś namiary bo mam koleżankę która jest ze stolicy i też spotkało ją nasze wspólne nieszczęście i szuka dobrego gina... To zycze milego dzionka ps Alekto czytasz nas jeszcze?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Madzia, a własnie Twój mężczyzna i Lidki łykają Salfazin ( Lidzia - pozdrawiam :) ), ja nadal jestem na etapie zastanawiania się czy mojemu to zaserwowac czy nie. Sama łykam naprzemiennie - 1 dzień kwas foliowy 0,4 + magnzez z wit.B6, 2 dzień - Prenatal (został mi) i tak na zmiane. Obowiązkowo biore codziennie Cerutin - 2 -3 tabletek, w tym okresie zimowym musze sie wspomagać koniecznie, w tym roku odpukać nic poważnego wymagającego antybiotyku mnie jeszcze nie wzieło, a co roku w zimie - ror w rok od urodzenia chorowałam, albo angina, albo zapalenie zatok, oskrzeli w swoim niedługim zyciu pozarłam juz tony antybiotyku i przyjełam w posladki (zrosty na pupie od kłucia mam do dziś) - ciekawe czy to moja słabośc organizmu do takich infekcji nie sprawia, że mam problem z donoszeniem ciąży??????? :o tylko ta moja 4 @ jest jakaś niewydażona, przyszła po 43 dniach, jest bardzo obfita i bardzo boląca - w s[czesc} Madzia, a własnie Twój mężczyzna i Lidki łykają Salfazin ( Lidzia - pozdrawiam :) ), ja nadal jestem na etapie zastanawiania się czy mojemu to zaserwowac czy nie. Sama łykam naprzemiennie - 1 dzień kwas foliowy 0,4 + magnzez z wit.B6, 2 dzień - Prenatal (został mi) i tak na zmiane. Obowiązkowo biore codziennie Cerutin - 2 -3 tabletek, w tym okresie zimowym musze sie wspomagać koniecznie, w tym roku odpukać nic poważnego wymagającego antybiotyku mnie jeszcze nie wzieło, a co roku w zimie - ror w rok od urodzenia chorowałam, albo angina, albo zapalenie zatok, oskrzeli w swoim niedługim zyciu pozarłam juz tony antybiotyku i przyjełam w posladki (zrosty na pupie od kłucia mam do dziś) - ciekawe czy to moja słabośc organizmu do takich infekcji nie przez nia zostałam w domu, dzis juz 5 dzień a nadal ze mnie leci i bolą mnie jajniki :o - ta kwestie też porusze z nowa pania gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, nieumyslnie powiciskałam najwidoczniej w klawiaturce kopiuj i wklej, nie przeczytałam co śle i poszło jak poszło - sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu wyobrażasz sobie, że jak teraz po tym cyklu, te które miały zajść i zaszły..to aż 3 osóbki:-D ja Ty i madusia_3 :-D trzymam za nas mocno kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ło ło maleńka - to istne szleństwo będzie, jak tyle na raz zaciązy, i popatrzcie jak to zleciało, jesteśmy tu razem juz 4 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja się doczytałam;-) ja mam odwrotnie..jak nigdy nie chorowałam takteraz, odkąd przeziębiłam się w ciązy to biorą mnie wszystkie choróbska po kolei:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczynki Z niecierpliwością czekam na przyjście (a raczej nieprzyjście) Waszych @ :) Trzymam kciuki (palcami u stóp, bo niestety te na górze mam zajęte klikaniem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku {dopiero wstaam wiec to dla mnie poranek ;) } kurcze nie moge uzywac komputera dlugo bo jestem gapa i zostawilam u rodziców ładowarke do laptopa i zostalo mi pó baterii tylko czekać jak sie rozłączy. ale dzis przyjezdza do częstochówki mój brat cioteczny który pracuje u mojego taty i mi przywiezie :) dlatego tez nie wiedziaam ze wpadam tu wczoraj w nieodpowiednim momencie hehe. nie przeczytalam co pisalyscie bo bałam sie ze bateria padnie i tylko sie przywitałam. teraz rozumiem czemu mnie nikt nie zauwazył. hehe atmosfera bya gorąca!!! evawer dzis ide do tego fryzjera co mi poeciaś :) jakos wczesniej nie byo czasu....wogólr to juz jestem brazowiutka :) wracam do wasnej skóry ;) jeszcze tylko ten fryzjer pare kilo w dół i znów bede sobą :) przez ostatnie pó roku zdziadziałam hehe.... aha evawer juz nie moge sie doczekać kiedy cię odwiedzę :) któras z was tutaj zapytała jaka jest ksiazka \"o dziecku które odwróciło się na pięcie\" nikt nic nie napisa wiec ja ponawiam pytanko. codziennie chce ja kupic ale nie wiem czy sie boje czy co... na pewno któras z was ją czytała. a dzis jak juz mówilam ryzjer, potem soarium i moze jakies zakupy. jutro do szwecji jedzie brat cioteczny mojego misia i chce mu zawiezc paczuszke zeby muprzekaza. kupiam juz podusie taką śiczniuteńką na walentynki i jeszcze flaszeczke musze zakupic i jakies smakolyki. a misio przyjezdza 1 marca niestety tylko na tydzien...ale dobre i to :) ale sie rozpisałam... aha jeszcze chcialamsie was poradzic. czy waszym zdaniem warto iśc do gina na \"macanko\" jak mija pół roku od zabiegu???? chciaabym isc do jakiegos superdobrego gina (o ile taki istnieje) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa musze Wam donieść, że dzielnie trzymam dietke Montignaca, dziś jest 9 dzień :) czuje się świetnie chociaż efektów narazie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem ze to nie na temat...
ale wie ktos moze czy aby dzwonic przez Skypa na telefony stacjonarne i komorkowe to trzeba wykupic ten jakis kredyt, tak? Ale jak to zrobic??? :( 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia w kwesti książki nie odpowiem, bo nie czytałam, i pewnie dlatego tż dziewczyny nie odpowiadają bo nie czytały. Co do pytanie odnośnie gina - uważam, że jak najbardziej warto, a nawet trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia- ja podobnie jak tiki uważam, że się powinno pójść na badanie!!:-) a super gina nie wiem czy znajdziesz:-P mimo to życzę powodzenia.. z tą książką to się już sama zastanawiałam..chciałabym przeczytać, ale coś mnie blokuje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze powinnam ;) zapytałam asekuracyjnie :) po niedzieli sie wybiore. mija pół roku....pamietam jakjedna ginka powiedziala ze bede sie mogla starac za pół roku a ja myslalam jak ja tyle czasu wytrzymam!!! a tu masz babo placek :) moze tak mialo byc i teraz juz pójdzie z górki :) musze konczyc bo bateria w laptopie jest na wyczerpaniu. odezwe se wieczorkiem :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wiem, że to nie na temat Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie Skype\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jakie macie pomysły na walentynki? i co wogóle sądzicie o tym dniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki my mamy z mężem w Walentynki 2.5 roku odkąd się znamy i 4 miesiac po ślubie:-D a co wykombinować to nie mam pojęcia ..może jakieś winko i kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę dla przypomnienia;-) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o malenka gratuluje :) my co roku w walentynki chodzimy do kina na jakiś romantyczny film, no ha ha , 5 lat temu chyba to był Władca Pierścieni a potem za rok kolejna część, hi hi a potem to już były faktycznie takie miłosne powiedzmy.no i teraz chyba tez pójdziemy do kina - to juz taki nasz własny sposób na spedzanie tego dnia. Miłośc okazujemy sobie przez wszystkie 365 dni w roku, w ten dziej jakos wykątkowo nie ckliwimy do siebie, a że na kino brak nam czasu i kasy by częściej chodzic ( ściagamy filmy przez dc++, i mamy wielki ekran telewizora w mieszkanku) to choć jeden dzien w roku to czynimy, i chyba pójdziemy na Dlaczego nie, albo na ten miłosno-mafijny z Małaszyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
dzieki serdecznie dziewczynki a troske. na razie bety nie powtarzam, bo nie moge wychodzic z domu (znow mnie ucho rozbolalo :-( ). jak nie dostane @ w weeknd to pojde zrobic po niedzieli. task to jest jak ma si gina 70km od siebie. dzis w niocy mialam maciupenkie brazowe plamienie. Madzia -wyslalam Ci nr na maila. tylko nie wiem jak on teraz przyjmuje bo czytalam, ze juz nie pracuje w Gromadzie. wiem, ze takie usg dokladne w 14 i 20 tyg. robi na Grenadierow ale nie wiem ajk z rytynowymi wizytami. niech zadzwoni i sie spyta. recze za niego wlasna glowa. wielki geniusz i wielkie serce.szkoda tylko, ze jest coraz bardziej zajety ale to bylo do przewidzenia, bo ma lat ok. 30 i juz jest slawny na cala W-we. ostatnio przeprowadzal pokazy usg live dla tych starszych kolegow po fachu :-) oj. nie wyslalam ci nazwiska - dr Jerzy Zwoliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my spędzimy walentynki oddzielnie... :( Jadę do firmy, nie będziemy się widzieli pewnie z tydzień :( No chyba że uda mu się \"dobić\" do mnie na weekend, ale to i tak będzie po walentynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie - dzieki za info 🌼.Trzymaj sie cieplutko i kuruj się dzielnie - na pewno wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jak to jest,ze jak mnie nie ma to wtedy jest Was dużo na forum i na odwrót?? Mi dzisiaj głowa pęka. A walentynki mamy z mężem przez cały rok:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i zaglądam od czasu do czasu:-) jakaś zamyslona dzisiaj jestem i nie potrafię się na niczym skupić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynki....to okropne ale dla mnie chyba przestaną istnieć.....w tym roku będzie to dokładnie półrocze po zabiegu....nie wiem jak ja ten dzień sama zniose...pewnie wezme caly dzien w pracy a wieczorem bede beczeć..... no i nie poszam do fryzjera...znaczy sie byłam ale ewciu tam gdzie mi polecias babka powiedzilała mi \" no ta twoje wosy to 300zl\" więc podziekowalam i wyszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia to co Ty chciałaś zrobić na tej głowie - za balejage chciała 300 zł ?? :o nie smutkuj się 🌻 - dzień jak każdy inny. Dla ciebie, dla Was świętem napewno sa inne wasze ważne daty i tylko o nich pamiętaj, a tamte a kysz - posyłamy ja w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie walentynek.... w sumie to myśl o nich wpędza mnie w jeszcze większy dół... akurat kończyłabym 12 tydzień jakoś.... a poza tym, raz że traktuje to jako amerykański wymysł ( w końcu mamy swój własny dzień kupały, ale jakoś obce tradycje wchodzą nam szybciej w krew), dwa że data bliska jest śmierci mojego ojca, wiec nie potrafie sie cieszyc, a trzy ze jeszcze nigdy moja połowa nie stanela na wysokosci zadania.... wzielam sobie takiego mało romantycznego typa:)))) ot dzien jak co dzien... w ogole u mnie kiepsko z obchodzeniem jakichkolwiek świąt, rocznic, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witojcie:D ja od 8 rano zakuwam do jutrzejszego egzaminu. Jak się nie nauczę, to nic się nie stanie, bo am jeszcze dwa terminy, ale wiadomo, że lepiej już to mieć za sobą:):) ehh, ten nieszczęsny PRL, wrrr Ja też nie lubię walentynek, my z mężem codziennie obchodzimy sobie takie nasze Walentynki ❤️. Wydaje mi się, że ten lovely day jest taki sam jak Sylwester: trzeba dobrze się bawić, mieć dobry humor... dobra spadam, później zajrzę. Miłego dnia... acha tiki, znasz jakiegoś dobrego i w miarę taniego fryzjera we Wrocławiu? bo moje włosy ostatnio wołają o pomstę do nieba (za cholerę nie mogę sobie z nimi poradzić, no i kręcą się niemiłosiernie:() ok, lece się uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chwilkę pośmigałam po forum ciąża i tam co chwilkę kłócą się, wyzywają, zgroza :o dobrze, że u nas tak milutko, cieplutko i przyjenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×