Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Aerobik ćwiczę sobie , ale w domu przy kasecie. i to nie regularnie, ale jak mi sie przypomni. lampkę wina też wypiję. myślę, że zaszkodziłby nadmiar, a nie jedna lampka. no i faktycznie ta kobitka z brzuchem na reklamie nivea trochę działa na mnie...jakby to ująć... . spotkałam dziś moją bratową, która szła ze mną łeb w łeb. dzielił nas tylko tydzień. spotkanie bolało. starałam się być ok i sztucznie się uśmiechałam. a w sercu mnie ściskało. o boże..nie życzę jej źle. chciałabym, żeby urodziła zdrowe dzieciątko. tylko taka nagła żałość, że u mnie inaczej się to skończyło...:( pewnie ten dołek skończy się, gdy zajdę znów w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Ja was musze juz niestety pożegnać :-(ale odezwe sie jutro :D Miłej nocki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to wam powiem ze jak tam bylam to zostawiałam po sobie ślad wszedzie gdzie byłam zeby mnie zapamietali hehe ;) i na przykad zakumplowałam sie z poicjantem, kelnerem, kamerzysta, zwyklym pokojowym sprzataczem, włascicieem statku dla gosci i pracownikiem recepcji hotelowej.aha i jeszcze z tzw pool boyem. czasem wysyłamy sobie maile ale wiem ze jak tam sie kiedys zjawie to pokojarza co to za swiruska hehe. ja i moj misio bylismy zapraszani przez nich na imprezki do domu ale niestety troche bylismy przestraszeni i trzymalismy sie tylko jednego z nich który codziennie nas zabierał w inne miejsce. w pierwszy dzien mielismy pokój taki sobie a juz za dwa dni najlepszy z widokiem na morze!!! a najepsze bylo to ze dostałam do reki klucze z różnych pokoi i miałam sobie iść wybrać który najbardziej nam sie podoba...a w ostatni wieczór nasz hotelowy sprzatacz zabrał nas na morze na prywatny statek swojego kuzyna który akurat miał przerwe w rejsach....nie bylo nikogo tylko my i kąpiel w morzu o zachodzie słonca...na srodku morza.... nawet nie wiecie ile atrakcji mielismy dodatkowych.... dlatego tak wspominam to miejsce. oj a jak płakałam jak odjeżdżaliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia widzę,że jesteś bardzo odważna i otwarta na nowe znajomości.Ja raczej nie,muszę poznać kogoś lepiej,poobserwować.Słyszałam już nie raz,że na początku znajomości jestem nie miła,poważna,a po lepszym poznaniu niektórzy zmieniają zdanie.Nie wszyscy:)Ja jestem zdania,ze nie wszystkich można lubić i nie wszyscy muszą lubić mnie.Czasem od początku kogoś nie lubię i nic tego nie zmieni-albo odwrotnie,lubię kogoś od pierwszej chwili.Dziwię ci się strasznie,że znudziła ci się Szkocja i,ze można woleć Egipt(jakiekolwiek ciepłe kraje) bardziej niż właśnie Szkocję,Irlandię,Norwegię!?Ja tem akurat nie byłam ale mażę o tym od dziecka!I wierzę,ze kiedyś tam pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola u-ja o tobie też nie wiele wiem,ale myślę,ze niedługo będziemy miały wrażenie,ze znamy sie wieki!Tak jak z innymi staraczkami:)Nie mogę niestety zaglądać tu często,ale staram się nadrabiać zaległości w miarę możliwości(ale mi się zrymowało!) A ponieważ ostatnio-o dziwo mam dobry humorek i same pozytywne myśli,to mam cichą nadzieję,ze wszystkim chwilowo dołującym się to się udzieli!Uszy do góry!Mój mąż ostatnio mi napisał-\'więcej wiary kobieto!\'I ja wam też tego życzę.Nie może być ciągle źle,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tradycji stało się zadość-ja do kompa a wy do łóżek:)Mam nadzieję,że nie same,jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alekto domyślam się,ze pisząc do Madzi77 pisałaś do mnie,bo nie ma tu takiej i tylko ja pytałam o opiekę medyczną w Niemczech.Może coś namieszałam-to szefowi męża nie ufam,on twierdzi,że wszystkie świadczenia(leczenie,zasiłek,nawet kurs językowy) należą mi się jak Niemcom,tylko mam wątpliwości,czy nie mówi tak,zeby nas tam ściągnąć.Bo mój mąż długo u niego pracuje i wiem,ze miałby kłopot,żeby znaleźć kogoś na jego miejsce,żeby nie musiał go wszystkiego uczyć itd.Ale z drugiej strony myślę,że nie kłamałby bo przecież i tak się okaże,czy mówi prawdę. W dalszym ciągu czekam na informacje od Jokas-mieszkasz tam,to wiesz najlepiej,jak to wszystko wygląda?Mam jeszcze pytanie(nie musisz pisać,jeśli nie chcesz)-czy twój mąż jest Polakiem,czy Niemcem?Bo to też różnica,przy załatwianiu formalności itd,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia wyczytałam wcześniej,że mamy taką samą manię-Simsy!Gram w to już od jakiegoś czasu,jak mi się znudzą to robię przerwę-kilka,kilkanaście dni i znowu!Wciągnęłam się.Też mam rodzinkę,dwoje dzieci.Moja siostra się kiedyś ze mnie śmiała,że w to gram,ale powiedziałam jej,że jeśli nie mogę sobie w życiu poukładać jak chcę,to przynajmniej w grze to robię:)Odstresowuje mnie to i bawi,pomimo,że nie jest to jakaś wyrafinowana gra.Ale gdybym miała wybierać pomiędzy Simsami a Forum i wami to oczywiście Simsy odpadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam sobie suknie ślubne-znowu...i jak zwykle zadna mi się nie spodobała:(Jeśli góra może być to dół mi się nie podoba,albo na odwrót.Ale jestem wybredna!Dobrze,ze do czerwca mam trochę czasu.Mam zamiar wypożyczyć,więc muszę się zacząć niedługo rozglądać na poważnie. No idę spać,co tak będę siedziała,sama...Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09...maj-czerwiec -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 Wreszcie!Udało mi się skopiować i uaktuanić!Jestem z siebie dumna:) Teraz już naprawdę idę spać,jeszcze pobiję rekord wpisów.Buziaczki.PA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuu! jest 3 w nocy! a ja jestem na 186 stronie i nie doczytam chyba dzis do konca... maz chrapie slodko ;) celica - (i wszystkie zainteresowane moja nieobecnoscia) :) zyje :) i wracam na forum - po prostu mielismy goscia (zafundowalismy siostrzenicy meza ) ferie w irlandii i nie mialam czasu tu zajrzec albo mozliwosci (wiecie ile godzin moze spedzic pietnastolatka na gadu - gadu??? :) jutro doczytam reszte - obiecuje :) i napisze co u mnie... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie już się poprawiłam i zajrzałam na tą stronkę. domki ślicznne!tylko który jest Twój:-D?bo jest aż 5:-P chociaż w sumie to różnią się tylko wewnętrznie:-)my jeszcze swojego projektu nie wybraliśmy:-) podoba nam się domek z mojego osiedla..i spełnia nasze wymagania, tylko nie możemy trafić na właściciela żeby wejść i obejrzeć dokładniej. ja tylko niechodzę na solarium po owu, bo jakby sie zafasokowało to lepiej zrezygnować:-P poza tym to lubię czasem lampke wina wypić-mam niskie ciśnienie:-P aa..i nie ćwiczę! o zgrozo- to dla mnie najcięższe wyrzeczenie, bo uwielbiam na rowerku treningowym jeździć:-D niuuusia narobiłaś mi ochoty na Egipt..eh poleżałabym sobie na plaży i posmazyła na słoneczku czując morską bryzę na twarzy..ehh też się rozmarzyłam:-D Peppetti , gablis gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham Egipt. Byłam dwa razy. Nurkujemy z mężem. Następny wyjazd planowany z dzidzią za 2,5 roku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety - przyszedł@ - wczesniej o 2 dni... :( A ja sie chyba za bardzo nastawiałam i teraz mi przykro i to baaardzo....No cóż mąż jest za to kochany i mnie pociesza, ja natomiast od razu doszukuję sie różnych chorób lub przyczyn dlaczego nam sie nie usało... Ale z drugiej strony sobie tłumaczę że przecież zdrowi ludzie czasmi staraja się pół roku... Widocznie tak miało być... A na dodatek@ jest strasznie bolesna i obfita - przed zabiegiem nigdy tak nie miałam Ale marudzę - co?? Dobra uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zmienie tabelkę - i przepiszę się do starających a nie planujących :) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja ma tak samo z @,tzn. z tą \'obecną\'.Zawsze miałam bolesne-pierwszy dzień musiałam brać po kilka tabletek,żeby funkcjonować i 2-3 dni były obfite.Teraz mam 4@ od zabiegu i szok!Jak się zaczynała myślałam,ze sie wykończę,2 no-spy i dalej bolało,nie nadąrzałam z wymianą tamponów.Dziś jest 3 dzień i obfita jak kiedyś na początku.A bolało,jak przed 2 zabiegiem(tym \'poprawkowym\' -w szpitalu kroplówka nie pomagała).Dziwię się,bo te pierwsze 3 po zabiegu były w miarę znośne.Ale jeszcze sie wszystko nie unormowało,w grudniu @ spóźniła się o tydzień.Może się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta - ja wszystko zrozumiałam - bo tak napisałaś jakbym czytała siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zastanawiam się czy nie zrobić sobie poziomu prolaktyny - ale może juz panikuję - sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, za chwile do pracy posuwam i niewiem czy zajrze dzisiaj. Rudi zagadm do ciebie na gg bo siostra wybiera sie z tym cv do ccc. Czy list motywacyjny tez jest potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapiszę się do gina,zapytam,czy potrzebne jakieś badania,chociaż pewnie stwierdzi,ze wszystko się normuje,nie ma co panikować.Ale wolę sprawdzić,zanim wyjadę do Niemiec,żebym tam od razu nie biegała po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmykam do Lublina:(Nie mogę spokojnie popisac,bo stali nade mną brat z siostrą,a teraz babcia czyta mi przez ramię!Wścibska jest,ciągle ją interesuje,co tak tu piszę,o czym,po co?Ale wiem,że to z troski,martwi się o moje zdrowie-fizyczne i psychiczne:)Ciągle przynosi jakieś wycinki z gazet,ulotki o \'cudownych\' lekach,porady itd. Ściskam was wszystkie❤️ Ponieważ od 10 mam urlopik,będę mogła troszkę częściej do was zaglądać:)PA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cisza.... Wygadałyscie sie przez weekend a teraz pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem w koncu! mam nadzieję, że sie za mna troszkę stęsniłyście, bo ja za wami bardzo mocno :) zaraz wam opowiem o mojej kompletnej głupocie - między innymi przyczyna dlaczego mnie nie było z wami:( więc po ostatniej wizycie, kiedy lekarz mi powiedział że wszystko wygląda dobrze, ale do pracy to jeszcze nie czas, a jęsli bardzo chce to ostrożnie, ja oczywiście do tej pracy ostrożnie wróciłam. jedna, druga rzecz, kilka do pisania - generalnie cały tydzień zamiast leżeć potraktowałam jakbym miała luz w pracy, a jak się ma luz w pracy to i na zakupy się chodzi itp. i jak to sie skonczyło???? wczoraj wyladowałam na izpie przyjęć z krwawieniem - dziewczyny, myślałam że nie przeżyję, a jeszce jak zobaczyłam tego lekarza który z marsem na czole wpatruje się w ten monitor i nic mi nie mówi to ten czas trwał dla mnie wieczność! na szczeście serduszko biło!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko strasznie mnie zmartwiła wielkość płodu. W poniedziałek tydzień temu mój lekarz wg wielkości ciązy stwierdził, że to 9+4, choć byłam w 9+1, a to wczorajsze badanie, które było w 9+6, pokazało że jestem w 9+5, czyli przez cały tydzień dzidziuś urósł tylko o 4 mm z 2cm do 2,4 cm. Dziś jestem umóiona na wizytę - podejrzewam że skonczy się na czymś wiecej niż tylko na luteinie - boze mam nadzieję że teraz bedzie wszystko ok! przyrzekam że bede o sibie dbać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wracając do tego co pisałyście, bo dzisiaj wszuystko ze szczególami przeczytałam:) to c o się dzieje z tiki - w koncu byłaś u lekarza, jak ciąża???????? trzymam kciuki za monikępie i maleńką - to na pewno wasz miesiąc i wierzę że będziecie szczęsliwie oczekującymi:) witam nowe koleżanki graziabigos - kochana, nawet nie wiem co napisać moja droga:( ja nie umiem pocieszać..... sama wiem że stracić córeczkę tak na sam koniec to jest chyba ból którego nie można opisać, ale wierze,,, że dasz radę kochana..... Celavie - mam nadzieję że ciche dni mineły:) Caroline 23 gratuluje zdanego egzaminu Całuje dziś jestem umówiona do gina - napiszę wam jutro rano co powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja jestem:):) ale rozpisałyście się od wczoraj, że ho, ho!!!!! Do środy mam l4 i właśie zjadłam śniadanko, połknęłam tableteczki i zaraz idę pisać pracę. Do soboty muszę oddać I rozdz. pracy mgr - koszmar, a dopiero jestem na IV roku:o no, ale prykas, to prykas.... gablis kochana 🌼, będę trzymać kciuki z całych sił, jak tylko mocno potrafię. Wypoczywaj kochana, dbaj o siebie. Myślę, że na wizycie dziś będzie wszystko w porządku, najważniejsze, ż dzidziusiowi bije ❤️. Napisz po wizycie, co i jak, ok? pozdrawiam wszystkie oczekujące fasolki i przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się doczekac żeby wam pokazać :) to moja dzidzia, mój kropek (choc już kropka nie przypomina:))) równo tydzień temu:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac7f61094db11e6f.html a i jeszcze miałąm sie zapytać - birę Feninatan N - musż ejeszcze łykać kwas foliowy??????? czy jest już go tam wystarczająco???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gablis GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaki to przepiękny widok:):):):):):):):) co do tych witamin i kwasu zapytaj lekarza. Pamiętam, że mi ginka na początku kazała tylko kwas foliowy łyakć, dopiero coś o witaminach mówiła ze od II trymestru:) więc twój lekarz będzie wiedział najlepiej, co jest teraz dla ciebie najlepsze:) ok, spadam pisać pracę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×