Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
lola u,ja lubie dzieci malutkie,i moge na nie patrzec...tylko tak mnie te wiadomosci co ma-lenka pisała i Lidka wkurzaja,bo czuje jakie to okropne dla nich.Troche moze za mocno podkresliłam to ze mnie to denerwuje,ale nie potrafie powiedziec,ze mnie ciesza takie wiadomosci.....Co innego dziewczyny z forum!!!!!!!!!!Moze to takie troche egoistyczne podejscie,ciezse sie bo dziewczyny z forum tez straciły i rodzi sie wtedy we mnie nadzieja ,ze skoro one to ja tez :) Te spoza to te którym sie udało a mnie nie...Chyba nie pisze o czyms czego nie rozumiecie....???????? A tak naprawde,to przede wszystkim nikomu napewno zle nie zycze :) szczegolnie wszystkim ciezarnym :) heh,tylko jak moga to niech mi sie za bardzo nie placza przed oczami...HIHHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga Jeśli jesteś w ciąży, to po prostu to przyjmij i się tym ciesz. To, że pierwszą ciążę poroniłaś, nie znaczy, że tak samo będzie z następną. Badania, które chciałaś zrobić, mogłyby równie dobrze nic nie wykazać. A część z nich możesz zrobić, będąc w ciąży. Będzie czas na reakcję, gdyby coś w nich wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga a może @ nie przychodzi dlatego że ty sie boisz że jesteś w ciąży ?? Może to ciąża urojona i psychika Ci blokuje @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga bardzo mozliwe ze @ masz teraz jeszcze niewyregulowany bo stosunkowo niedawno miałas zabieg. Ale jesli to ciaża to zrób bete albo test i nie martw sie na zapas. Nieraz juz dzieczyny na innych topicach pisały ze rach ciach po poronieniu zachodziły w ciażę. Narazie uspokój sie i nie denerwuj. Staraj sie rozsądnie postępowac a wiec zrób bete lub test. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy wierzyłam że badania wykarzą co jest nietak. Wyleczę się i wszystko będzie ok. A tak niepewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga a możliwe że skoro może jesteś w ciąży to znaczy że nie poterebujesz badań bo wszystko jeste ok !!! Nie myśl o tym że będzie żle !! Przepraszam że to mówie ale to samo powtarzałam sobie jak poroniłam - MOŻE LEPIEJ ŻE ANIOŁEK UMARŁ TAK SZYBKO A NIE W PÓŻNIEJSZYM OKRESIE CIĄŻY ALBO PO PORODZIE BO SKORO CIĄŻA OBUMARŁA TO ZNACZYŁO ŻE MALEŃSTWO BYŁO ZA SŁABE ŻEBY SIĘ ROZWIJAĆ I NIEMĘCZYŁO SIE DŁUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sobie to powtarzałam. LEPIEJ, ŻE TAK SIE STAŁO NIŻ JAKBYM MIAŁO SIE TO STAĆ POŹNIEJ. Ale strach jest. Chyba jutro kupię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
lola u mojej córeczce po prostu przestało bić serduszko.Nawet dzisiaj po odebraniu wszystkich wyników nie znam odpowiedzi na pytanie dlaczego.Sekcja też nic nie wykazała,ale nie wierzę w to,że moje dziecko odeszło tak po prostu bez przyczyny.Jeżeli chcesz przeczyrać więcej na temat śmierci mojej córci to wejdż na topic ciąża obumarła -dlaczego,na 207 stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga a od kiedy podejrzewasz że jesteś w ciąży ? Może to serio rozregulowane cylke po zabiegu (choć ja miałam tak jak przed ciążą tak i po zabiegu cykle 28-dniowe) albo blokada psychiczna okresu w związku z lękiem o to że tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Graziabigos naprawde mi przykro i choć ja poroniłam to nie wyobrażam sobie twojego bulu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) plamienie się skończyło, a zaczęła się normalna @ poprawiam tabelkę: TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłą niedzielę zaczęło mi się kręcić w główce i od 1,5 tygodnia jest mi non stopa gorąco. Zawroty się pojawiły w tym tyg też i ta ochota na orzeszki...(których niejadłam 15 lat). Poprzednio tez miałam zawroty głowy. Ale wtedy sie staralismy więc byłam wyczulona na sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
To kup test i napisz wynik !!! I wierz że wszystko jest ok bo napewno jest a jeśli nawet masz fasolke to teraz sie uda napewno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Mam pytanko ! Czy któraś z was mierzy temperaturke rano ?? Bo ja mierze i coś mi nie gra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graziabigos. właśnie przeczytałam co przeżyłaś. Mówiąc, że jest mi przykro nieoddam tego co czuję. Boże współczuję Ci z całego serca. Nawet niejestem w stanie wyobrazić sobie tego co przezywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graziabigos -> przeczytałam Twoją historię... kolejny już raz 😭 prawdę mówiąc, to już od dawna nie zaglądam na tamten temat, ale dziś wróciłam, żeby jeszcze raz przeczytać, i upewić się, że Ty- to Ty... bardzo Ci współczuję ... i podziwiam Twoją siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola u -> ja nigdy nie mierzyłam, więc niestety, nic nie pomogę... a nie mierzę sobie temperatury, bo zawsze dokładnie wiem, kiedy mam owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja tez niemierzę temperaturki. Mam zawsze wyraźne objawy owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
A ja właśnie mam z tym problem !!! Zawsze przed owulacją temperatura spada i na następny dzien skacze wysoko w góre i tak zawsze miałam a teraz...... w sobote powinnam mieć owulacje ale temp. od czwartku trzyma sie na 36.3 !! Czy ja mam cylke bezowulacyjne ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami zagladam na tamten topik na którym poznałam wszystkie te wspaniałe dziewczyny, które teraz sa tutaj. Jest mi bardzo smutno jak widze kolejne wypowiedzi i jak przybywa nowych dziewczat które straciły dzieciątka. Własciwie to odkad starciłam dziecko świat obraca sie wokoł kobiet które poroniły. Nagle okazało sie że z mojego bliskiego otoczenia znam osobisciue 4 dziewczyny które to spotkało. I ja wtedy wysłuchałam ich historii , że poroniły że straciły ale wiecie jakoś tak było mi to obce, ten ból, ta strata. To była ich strata. Odkąd jestem też jedna z takich kobiet umiem sobie wyobrazic co czują, rozumiem to bo sama przez to przeszłam. Ide spac, pozdrawiam was goraco i życzę dobrej nocki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Nie chciałam Was dołować! To co się stało bardzo boli,ale nie bardziej niż to czego doświadczyłyście Wy same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie temperaturka zawsze szalała. Latem zawsze mam powyżej 37, a zimą poniżej 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer-> zgadzam się z Tobą... i też już się pożegnam- zmykam pod prysznic... jutro muszę rano wstać... dobrze, że to ostatni już tydzień przed feriami... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Graziabigos niemam słów żeby powiedzieć jak mi bardzo przykro !! Moje cierpienie w porównaniu z twoim to pestka choć obie straciłyśmy maluszka !! Czytając tamtego posta popłakałam sie BOŻE MÓJ, BOŻE CO ŻEM CI UCZYNIŁ ...............:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka. Zgadzam sie w 100%!!! Jak pomyslę o wolnum to.... ach czysta rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Dlaczego My- czekające z utęsknieniem na dziecko tracimy je lub mam problemy z zajścim w ciąże podczas gdy jakaś wyrodna matka która ćpa zachodzi w NIECHCIANĄ ciąże odrazu i potem porzuca maleństwo lub je zabija ???? DLACEGO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×