Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość monikapie
ja bralam duomox ale to to samo co amotaks. i chyba tez na zwolnienie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja z tymi mokrymi dniami mam to samo, nie zauwarzyłam u siebie ani jednego suchego. gablisk kochana to teraz musisz się jak najbardziej oszczędzać, żeby dzidziuś mógł rosnąć jak największy! męczy mnie ból głowy dzisiaj cały dzień..boję sie wziąść cokolwiek bo nie wiem czy sie tam we mnie jakaś fasoleczka nie rozwija..od tygodnia mam tempke 37.. caroline-🌼 Celavie z testem poczekaj:-D ja ćwiczę swoją cierpliwość, bo dopiero 3 dzień spóźnia mi się @, jak do ndz tak będzie to w pon robię powtórnie test:-) morelcia witaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze u naszych cięzarnych wszystko spoko. Peppetti pozdrów synusia. Ja juz ledwie zipie jestem tak zmęczona ze czesc. Kiedy beda te ferie???????????!!!!!!!!!!!!!! Jutro czeka mnie cały dzien w pracy. A dzisiaj latałam z meżem po sklepach i ciucholandach zeby kupic cos na bal synkowi. Wymyslił sobie jakiegoś pogromce smoków, haha. No i szukalismy czegos na peleryne. Miałam sobie zafundowac kiecke na zebrania a skonczyło sie na spodniach i bluzie dla syna (jak zwykle, jak ja sie nie moge oprzec ładnym rzeczom dla dzieci). Akurat była przecena no i kupiłam mu sztruksy i bluze z kapturem. A poza tym to jakos leci. Czekam sobie na 4 @ który powinien nadejsc w ferie, ale wczesniej chciałabym skoczyc do Lemanskiego żeby mnie przebadał czy wszystko ok. Zaczełam łykac kwas foliwoy bo sobie zakupiłam przy okazji kremu na opryszczke. A co tam, nie zaszkodzi a może sie przyda......... Na włosach mam odrosty kurcze co dzisiaj zauwazył mój małżonek. Ale już moze jakos do wiosny sie przemeczę bo niechce tak tych włosów męczyć. Pozdrawiam ciepło jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byliśmy dziś w kinie, na filmie \"Jasne błękitne okna\", baaardzo smutny film, ale cieszę się, ze go zobaczyłam... któraś z Was pisała o kłopotach z cerą- niestety mam to samo:( a najgorzej jest oczywiście przed @ jedno się goi, a pojawia kolejne:( a najgorsze jest to, że nie potrafię się spokojnie przyglądać swojej twarzy, tylko muszę sobie \"pomóc\", i w efekcie zamiast syfek szybko się zagoić, to jątrzy się długo:( co do podziału obowiązków domowych, to też staram się, zeby było sprawiedliwie... a w praktyce bywa z tym różnie... pracuję w szkole, więc w domu jestem prawie zawsze wcześniej niż mój M. Dlatego to zawsze ja robię obiad. On niby, wg umowy, powinien zmywać, ale z tym różnie bywa... bo niestety, brudne naczynia stoją do późna, a On twierdzi, że potem pozmywa, czyli przed snem... mało kiedy udaje mi się na to przymknąć oko, i sama biorę się za zmywanie. Mam taką głupią naturę, ze nie mogę normalnie odpocząć, jak wiem, że w domu syf:( jak wstajemy o tej samej godzinie, to On robi śniadanie, a ja w tym czasie myję włosy. Po śniadaniu ja zmywam i robię jemu kanapki. Śmieci wyniesie tylko wtedy, gdy mu wystawię pod drzwi:( Umówiliśmy się, ze On sprząta łazienkę i odkurza mieszkanie, a ja robię resztę- i tu jakoś najczęściej udaje się nam wywiązać z tej umowy;) zakupy najczęściej robię sama (czasem w weekendy robimy wspólnie), ale nie jest to dla mnie problem, bo biorę auto i raz lub dwa razy w tygodniu jadę do jakiegoś większego sklepu.. Aha, i jeszcze płacenie wszelkich rachunków jest na mojej głowie. On tylko dba o auto- sam opłaca co trzeba, tankuje, umawia się z mechanikiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Dawno mnie tu nie było, ale po prostu brak czasu :( Czytam sobie czasami co sie u Was dzieje i z całego serca gratuluję przyszłym mamusią! hmmm no ja chyba też nią będę!Dwa zrobione testy wyszły na \"tak\" :)W przyszłym tygodniu chcę się zapisac do lekarza, tylko, że tu w Anglii to wygląda zupełnie inaczej niz w Polsce! Wieci co?Jest we mnie tyle nadziei i jednoczesnie strachu :( Ja co chwila biega do ubikacji sprawdzić czy nie plamię :( Wiem, że Wy mnie doskonale zrozumiecie!Wiem też, że nie powinnam się denerwować, bo to najbardziej może zaszkodzić dzidzi, ale po prostu nie potrafię inaczej :(Staram się ze wszystkich sił!Nie wchodze na posty, które mogą być o poronieniu, nie czytam o objawach ciąży, bo jak tylko stwierdzę, że czegos nie mam to od razu sobie wmawiam, że coś z maleństwem jest nie tak! Dobra kobitki!Uciekam i już nie marudzę! Mam nadzieje, że teraz częściej będę do was zaglądała! Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 -> gartuluję! dbaj o siebie i kruszynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tagiś
witam Was :* pozwolicie sie sie dołacze ? w grudniu 2005 straciłam dzidzie w 8 tc :( obecnie staramy sie o kolejna dzidzie tydzień temu miałma HSG lekarz powiedziął że debrze że zrobiliśmy je bo roszke byly zapchane i poskręcane jajowody mamy z meżem mocno pracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 19 stycznia straciłam ciążę w 8tc ( poronienie chybione) dzisiaj byłam na kontroli i przy następnej@ mam zrobić wymas z szyjki macicy , dziewczyny czy wiecie cos na ten temat 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tagiś
na temat wymazu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tagiś
Wymaz z szyjki macicy pobiera się w celu znalezienia ewentualnych zmian w obrębie nabłonka, czyli w tej części szyjki macicy, która jest widoczna od strony pochwy. Zmiany na szyjce macicy mogą mieć charakter przednowotworowy. Nie są one nowotworem, ale ich obecność ostrzega, że nowotwór złośliwy może się rozwinąć, jeżeli pozostawi się je bez leczenia. W celu pobrania wymazu z szyjki macicy pacjentka przyjmuje pozycję ginekologiczną (na plecach z nogami zgiętymi w kolanach). Aby rozszerzyć ściany pochwy i uwidocznić szyjkę macicy, do pochwy wprowadza się plastikowy lub metalowy przyrząd zwany wziernikiem. Lekarz lub położna ogląda szyjkę macicy i pobiera wymaz, delikatnie ocierając szyjkę macicy okrężnym ruchem przy użyciu specjalnie zaprojektowanej szpatułki lub małej szczoteczki. Następnie pobrany wymaz rozprowadza się na szkiełku podstawowym i bada pod mikroskopem w laboratorium. Pobranie wymazu trwa kilka minut. Jest niebolesne, ale może być trochę nieprzyjemne. Lekarz lub położna informuje, kiedy wynik badania będzie gotowy. Komórki wyglądające nieprawidłowo w wymazie, związane z obecnością zmian przednowotworowych, określa się mianem dysplazji. http://www.jestemchory.pl/show_ryc.via?id=479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tagiś
nie wiem czemu dodaje mi cos po adresie :/ powinien sie konczyc na 479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam nowe forumowiczki, super będzie nas więcej 🌼, pozdrawiam ciężaróweczki i ich fasolki:):) EvaWer - u mnie ferie się już kończą, a u ciebie dopiero zaczną, poleniuchujesz i poodpoczywasz sobie:):) Monikapie nie przejmuj się dyrektorką, ja się przejmowałam, starałam wyprówałam żyły, a po ty wszystkim usłyszałam, że się wylegiwałam \"tyłkiem do góry\", ehh. Nie warto. Teraz skup się na dziecku, dbaj o siebie :):):) 🌼 Aa i muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam legalnie pracę jako nauczyciel j. polskiego w kl. IV - VI i techniki. Do tej pory byłam w razie \"awarii\";) uciekam, bo mężus już w łóżku:):) dobranoc wszystkim, śpijcie dobrze, pap do jutra 🌼 P. S. To forum jest jak narkotyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znowu miało być leniuchowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelcia
dzien dobry kofaniutkie..mam pytanko co do owu.slyszalam ze mozna mierzyc temperature i czy ktoras z was probowala tej metody i czy jest skuteczna prosze napiszcie ile ma wynosic tempka w czsie dni nieplodnych a jaka jest pofczas owu...pozdrawiam i caluje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelcia
tak DAGUŚ ja tez jestem juz prawie trzy miechy po zabiegu i chce probowac ponownie bo wiem a raczj czuje sie na silach mam ogromny przyplyw energi i wiem ze mi sie uda czluje ci e mocno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Witam Morelcia - fajnie że przyszłaś do nas z Tego smutengo forum:) I oczywiście inne nowe dziewczynki też witam gorąco 🌼 Gawit i 100krocia - strasznie sie cieszę z Waszych fasolek. Ja juz o niczym innym nie myslę - tylko odliczam dni do OWU - nie wiem czy to dobrze bo podobno najlepsze jest wyluzowanie... :P Zaba ja niestety nie weim gdzie najlepiej w Krakowie robić laparoskopie ale raczej na pewno nie na Pl. Szczepańskim...unikaj tego miejsca - ale juz chyba o tym pisałam:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Hej dziewczyny!!!Wczoraj nie miałam czasu nawet poczytac,bo byłam cały dzien poza domem.Duzo sie wydarzyo wczoraj...:)Az spac nie mogłam...:) Po pierwsze to jestem starsza od wczoraj o rok....bllleeee :(,wiec tabelke musze zmienic bo tam jeszcze widnieje 36.....a ma byc 37 :) po drugie to gina(mojego) odwiedziłam z tymi wynikami cytologicznymi,które były takie niejasne....No i on to spokojnie obejrzał...i zapytał czemu jeszcze nie jestem w ciazy??????? Bo wg niego te wyniki sa jasne jak słonce,ze ta III grupa która wyszła to był stan zapalny,ktory mogł byc nawet powodem tego,ze straciła ciaze....:(potem po zabiegu dostałam spora porcje antybiotyku do macicy i cytologia wyszła jak u dziewicy-grupa I,a po miesiacu juz wrociło wszystko do normy i ten wynik z II grupa jest idealny!!!Wiec dostałam ogromne zielone swiatło,tylko zeby uwazac teraz na wiosne po grypy panuja i rozne takie infekcje wirusowe itp.Co do luteiny na podtrzymanie ,powiezdiał,ze jezeli bardzo chce to moze mi dac,ale on uwaza,ze podtrzymywanie czegos na siłe tez nie jest dobre....zwłaszcza jesli zarodek jest słaby....no ale tego nigdy sie nie wie.... Dodał tez,ze w moim przypadku,gdzie mam juz dwie ciaze za soba bez zadnych komplikacji zakonczone,nie jest konieczne podtrzymywanie,bo nie mam z tym problemow....Ta ciaza obumarła...i powodem był byc moze ten stan zapalny....przeciez ja nie plamiłam,a nawet chodziłam z obumarła ciaza 2-3 tygodnie i szyjka była zamknieta i hormony trzymały wszystko zamkniete....Oj troche namieszałam,ale chyba rozumiecie o co chodzi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania78,fajnie ,ze twoj maz ma taka armie!!!Dobrze tez,ze macie blisko i sprawe załatwiliscie w domu...Ja musiałabym niezle przepisy prawa ruchu drogowego złamac,zeby w poł godziny z Krasnegostawu do Lublina dojechac:) No na majdanek to tak,ale na jutrzenki ciezko sie przebic...:( mam jeszcze moje Peowiakow....hm,moze tam cos wykombinujemy....musze pomyslec..A trzeba na to jakis specjalny pojemniczek??????????? Celavie,czy chodzi ci o atrakcyjne tanie ubranie???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA -> wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji urodzin. A przede wszystkim szybkiego zaciążenia i slicznego, zdrowego bobaska! 🌻 👄 Ale dziś jestem happy, dostałam 13-tkę;) a nic nie wskazywało na to, ze wypłacą nam przed feriami:) mam tyle planów co do tych pieniążków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Celica - spelnienia najskrytszych marzen, drowka i Malenstwa, najlepiej jeszcze w 2007 roku. gawit - fajnie, ze kolejna z nas zaciazyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica 100lat, gawit gratulacje. A trzynastka u nas chyba dopiero w marcu................. Ale za to w marcu wyrównanie motywacyjnego od stycznia wiec troche kaski bedzie wiecej. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica - dużo zdrówka, ślicznego bobaska i spełnienia wszystkich marzeń 🌻 Gratuluję również zielonego światła!! joka - gratuluje 13!! Taki zastrzyk pieniędzy to super sprawa :) gawit_27 - wielkie gratulacje!!!! Ja też stresuję się gdy jestem w ubikacji. Zawsze patrzę na papier ze strachem. Na szczęście na razie jest ok. moinkapie - do wczoraj chodziłam do pracy, dziś idę do ginki po zwolnienie. Poleniuchuje ze dwa tygodnie, a potem zobaczymy co dalej CAroline - denerwowałaś się, że nie możesz napisać słowa \'poleniuchuje\'. Mi też pewnie pokażą się gwiazdki. To automatyczna moderatornia - w tym słowie zawiera się wulgarne określenie męskich narządów. 100krocia - nie martw się cystą, ważne że dzidzia rośnie. Zdrowiej szybciutko. To chyba jakieś fatum nad nami ciąży, wszystkie zaczynamy stan błogosławiony od przeziębienia. Dziewczyny - Częstochowianki - czy nie za dużo Was na jednym topiku?? hi hi hi Jak będziecie organizowały jakieś spotkanie to dajcie znać, ja do Cz-wy mam 80 km. Na pewno przyjadę. ma-lenka - bóle głowy to też objawy ciąży :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki. I za Celavie!! EvaWer - 🌻 Ja też nie potrafię oprzeć się ciuchom dla mojego synka. Wolę kupić dla niego, niż dla siebie. morelcia - w mierzeniu temperaturki 100krocia jest specjalistką. Poczekaj na nią, ona na pewno wszystko Ci wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica - 100 lat 100 lat!! I gratujuję zielonego światła:) A co do badań męża - to u nas było tak że pojechalismy razem i ja siedziałam przed tym laboratorium w samochodzie a mąż poszedł sam. Jak coś to ja miałam przyjść:) Ale w ogóle nie było to potrzebne bo on za 10 min przyszedł cały zadowolony i uśmiechnięty:P Ciężarówkom dużo zdrówka i zarazki i choróbska a kysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Celicia, życzę Ci dużo dużo zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń oraz powtórne zostanie mamusią w tym wieku:D:D ❤️🌼. Gawit 27 Gratulacje.Dbaj o siebie i zaglądaj do nas jak nahczęściej, bo z tego co widze odzywasz się do nas raz na dwa miesiące. Witam nowe forumkowiczki:D:D A ja mam dalej ciche dni i okropny bałagan w domu, ech............ Pozdrawiam i gorąco całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit- ale super kolejna mamuśka nam przybyła!!Gratulacje!!🌼 witam kolejne dziewczyny- widzę że nas tu przybywa w zawrotnym tępie:-) Lidka co u Ciebie?odezwj się jak zajrzysz do nas:-) Caroline gratulacje:-D i powodzenia w \"nowej\" pracy Celica- wszystkiego naj naj:-) i szybkiego zafasolkowania;-)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
dzieki ,dzieki ogromne wzsystkim za zyczenia :):):) Własnie przyszła @ :) heh,czyli smiało moge powiedziec,ze mam bardzo regularnie bo co 28 dni :) Wiecie co wydaje mi sie ,ze dobre słowo lekarza ma duzy wpływ na samopoczucie,bo mi normalnie az sie cos robi w brzjchu jak sobie przypomne jego słowa :) próbuje sie wyluzowac...bo to tez wazne...Ciesze sie ,ze mam zielone siatło i jak bedzie odppwiedni moment to spróbujemy,w kazdym razie nic na siłe...No jeszcze wczesniej tylko te drobne badania,które napewno wyjda dobrze...Gin powiedział mi ,ze mam bardzo młody organizm :) Bo wszystko jest zdrowe i na swoim miejscu...:) no przynajmniej cos mam młode,pomimo,ze sama juz troche sie zestarzałam:) a potem pytal gdzie na narty jade bo on do krynicy ale drogo...to mu dałam adres do korbielowa tam gdzie my jedziemy,a on na to ,ze moze tam pojada w takim razie jak miejsca jeszcze beda i sobie razem pozjezdzamy....:) Dobre:) ja z moim ginem na stoku heheheheh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelcia
100krocia slyszlam ze jestes specjalistka od mierzenia tempki .zbliza mis ie wlasnie@ i moglabys mi wytlumaczyc na czym polega to mierzenie kiedy mam zaczac i jaka jest w dni nieplodne a jaka w plodne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×