Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hi! ciesze sie ze tabelka sie spodobala... bo juz sie balam ze sie wyglupie :) wymyslialam ja szybko wiec mozecie zmieniac rubryki lub wymyslac nowe - to prawda ze skoro jest data urodzin to wiek mozna sobie policzyc ale z drugiej strony komu sie chce liczyc a data jest po to by mozna bylo podgladnac kto ma kiedy urodziny i zlozyc zyczenia w odpowiednim czasie ... jesli juz jestesmy \"przyjaciolkami od serca\" :) to nalezaloby pamietac ! ja mam dzis smutny dzien - rok temu dowiedzielismy sie ze nasz Filipek odszedl... rok temu to byla najsmutniejsza noc w naszym zyciu... ostatnia z dzieckiem przy sobie... jutro pierwsze urodziny naszego synka... jadziemy na cmentarz zapalic mu swieczke urodzinowa i mysle o tym ze tylko wiatr bedzie mogl ja zdmuchnac... :( jurto raczej nic nie napisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia zajrzalam do tabelki i zobaczylam ze dzis masz urodziny... w ten sam dzien co nasz ukochany Filipek... a ze w polsce juz jest \"jutro\" wiec smialo moge ci zlozyc zyczenia :) zycze ci 3 najwazniejszych w zyciu rzeczy : WIARY, NADZEJI, MIŁOŚCI... i najbardziej na swiecie zycze ci spelnienia marzen - tego wspolnego nam wszystkim najbardziej :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@.....wp.pl.....3046584 asia b. .... Asia.... .15.06.1981..26..jpdbos@o2.pl..............6 334520 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30... ....martula77@O2.pl Madzia79....Magda...13.01.1979...28...mhando@interia.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weeekendzie:) Ja nie mam netu w domu więc w weekendy jak widać mnie nie ma:( Ale nadrabiam zaległości - celavie - sto lat, Madusia sto lat!!! Dziewczynki żuczę Wam samego szczęścia - wielkiego szczęścia najlepiej w postaci ślicznego zdrowego bobaska:) Za oknem wiosna - aż chce się żyć:) W sobotę byli u nas znajomi z którymi dawno się nie widzieliśmy i okazało się że Kasia jest w 5 miesiącu i mam śliczny brzuszek. Na początku byłam w szoku a potem oczu nie mogłam oderwać. I doszlismy z moim mężulkiem do wniosku że to bardzo \"mobilizujący\" widok:P Tzn juz nie możemy się doczekać żeby zacząć działać. Niech już @ sobie pójdzie!!! To miłego poniedziałku dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Znowu dół...:( Nawet nie wiem co mam pisac...Znowu wracaja rozne mysli...Właściwie po tym wszystkim to nic juz nie jest takie jak przedtem...Nie ,nie chce powiedziec,ze wszystko straciło sens,tylko wszystko ma zupełnie inny wymiar...I to mnie wkurza i dołuje,ze sie nie umiem z tego wszystkiego pozbierac! Nie wiem czy wy tez tak macie?ze zaczynacie cos robic ale was to nie kreci...Ja robie rzeczy i robiac je zastanawiam sie po co ja to robie :( oj,ide wezme sobie nerwosol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Ja dzisiaj dopiero na 13 do pracy a wlaściwie na konferencje. Balbinka dzieki za zdjecia. postaram sie w najbliżyszm czasie powysyłać jeszcze tm które nie dostały moich. Madusia widze że masz urodzinki. 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I oczywiście spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica co się łamiesz przy poniedziałku. Chcesz żeby cały tydzień był taki? Niedługo wiosna, bedzie dobrze. Już ja wiem. A co do sensu pracy to ja z kolei sie zastanawiam po co jak wół charuje na te pare złotych a potem je wydaje i nic znowu nie mam. Hehe. Głowa do góry Cela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica bierz wolne i na spacer..dłuuugi spacer z mężem pod pachą:-)tak pięknie świeci słonecznko-bynajmniej u mnie:-) ja właśnie wróciłam z USG:-D moje Maleństwo ma 9 mm i widziałam jak bije mu serduszko:-D Madusia -wszystkiegonajlepszego🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka rety coś wspaniałego te 9 mm , ale Ci fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ciągle czekam na zdjęcia,pewnie ciężko pracujecie?A ja jeszcze odpoczywam,dziś wracam do miasta,jutro do pracy. Może wszystkie \'zaciążone\' wkleją zdjęcia swoich brzuszków?Fajnie byłoby oglądać postępy waszych makuszków:)Brzuszek mojesj siostrzyczki rośnie w zastraszającym tempie,tym bardziej rzuca się w oczy,że ona jest drobniutka-165cm. wzrostu,przed ciążą 49 kg.! A skoro jestem przy kg.,muszę się pochwalić,że udało mi się wrócić do mojej \'normalnej\' wagi 55 kg.!Nie wiem czy dzięki tej herbatce,czy przez stres i nie dojadanie,ale udało się:) I jeszcze muszę wam napisać,że wiem już,ze będę ciocią kolejnej dziewczynki!Mam dwie bratanice,jedną siostrzenicę i jednego bratanka,teraz kolejna dziewuszka:)Widziałam ją \'na żywo\',robili usg 4d,mamy na płycie i zdjęciach jej buźkę,nawet się uśmiecha!Cud po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica dobrze cię rozumię!Też mam tak często,robię ciągle to samo,praca,dom,praca...A chwilami nachodzi mnie taka myśl-po co to wszystko?Drażnią mnie jakieś głupie spory i problemy w pracy,mam ochotę im wykrzyczeć-co mnie to obchodzi,skoro moje dziecko nie żyje i nic tego nie zmieni?!Ale zbieram się potem do kupy i idę dalej,a pomaga mi myśl,że Maleństwo chciałoby mieć rodzeństwo i będzie miało!Już nie liczę na to,że ktoś mnie zrozumie,co myślę,jak się czuję(w pracy i w rodzinie). Trzymaj się,głowa do góry,zobaczysz,że będzie dobrze:)Swoją drogą,niezła z ciebie laska,wyglądasz,jak starsza siostra swojej starszej córci:) Malenka gratulacje!Wiem,jakie to przeżycie zobaczyć maleństwo na usg i usłyszeć upragnione bicie kochanego serduszka!Trzymam kciuki za was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Madusia 100lat!!!wszystkiego najlepszego!!! Eva Wer,ten dół to juz od wczoraj...Wiem ze idzie wiosna i bedzie lepiej...a juz napewno bedzie cieplej :) ale nie potrafie ciesyc sie tym wszystkim jak dawniej...Dół przejdzie jak te poprzednie,ale nie umiem wrocic do siebie,nie robie rzeczy z entuzjazmem i co najgorsze nie mam satysfakcji z tego co robie.Heh,a przeciez zabrałam sie do otwierania mojej szkoły,remont prawie skonczony,stoliki i krzesła kupione...i nic...zero emocji :( Normalnie jakbym w domu poodkurzała i zrobiła zakupy w ,,Albercie,,...Z mezemnie gadam prawie o niczym,bo nie ma o czym...a spacer pod reke to niestety nie w moim stylu... Oj dobra nie bede juz nudzic,bo nie jest tak najgorzej,ale nie jest i najlepiej...A,po jutrze odbieram wyniki różnych badan co sobie zrobiłam i maz tez...i co? tez mi to jakos wisi... ma-lenka,cieszce sie ,ze jest ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
marta77,ostatnio szłam koło twojej pracy:) jak szłam na Radziwiłowska do Luxmedu,i myslałam o tobie :) A tak wogóle to gratuluje wyjazdu!!Juz kiedys pisałam,ze Niemcy to moj ulubiony kraj :) sama tam chciałam kiedys mieszkac. podaje moj mail celica@vp.pl jakby ktoras mi chciała wysłac swoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak nasze \'mamusie\' zdradziły nam,jakie imiona wybrały dla naszych forumowych dzieciaczków?Jakie macie pomysły?Albo ogłośmy konkurs na kolejne imiona-od najstarszego dzieciaczka?Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELIICA aco to za doły????????? spacery pod pacha to też nie w moim stylu:) Nie przejmuj sie tak masz teraz chwile słabości wiec masz prawo sie dołowac i smucić ale to przejdzie,zobaczysz wiem coś o tym bo mnie częso łapia dołu więc jestem ekspertką. W nocy dostałam sms-a od mojego Krzysia ze est mu bardzo źle beze mnie .A mnie też.......:( Madusia wszystkiego co najlepsze.Zeby nigdy nie znikał usmiech z Twojej bużki ni i oczywiście spełnienia tego jednego,najważniejszego marzenia....:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica właśnie męczyłam się,zeby ci wysłać zdjęcie,ale nie da rady,jakieś hasło potrzebne,a ponieważ z tego komputera korzysta moje rodzeństwo,nie mam pojęcia jakie!Ale czekam na wasze zdjęcia,jeszcze z godzinkę tu będę,potem może za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Madusia 100!!! Lat. Dużo szczęścia, miłości!! Wszystkiego najlepszego!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 piję za Twoje zdrówko Y Y Y alekto - pomysł z tabelką rewelacyjny. Już się wpisuję :) nick: .. imię... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...Marta...15.01.79.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@wp.pl.....3046584 asia b. .... Asia.... .15.06.1981..26. .jpdbos@o2.pl..........6334520 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30.....martula77@O2.pl Madzia79....Magda...13.01.1979...28...mhando@interia.pl.. Peppetti... Sylwia... 05.04.76....31.....peppetti@wp.pl.....1575810 Wiecie mam jeszcze inny pomysł. A może zrobimy sobie wspólnego bloga. Tam mogłybyśmy mieć swoje fotki, zrobić tabelke w excelu. Miałybyśmy wszystko w jednym miejscu. Ja mogę stworzyć stronkę, potem powysyłam zaproszenia do współtworzenia bloga, każda będzie miała hasło. Zobaczcie w mojej stopce jest link do bloga ciężarnych wrześniówek (dla tych co nie widziały, tam są moje dwa zdjęcia). Czekam na opinie odnośnie bloga. -marta77 - odnośnie konkursu na imię dla dzieciaczka to bardzo chętnie posłucham waszych propozycji. Nie mam pojęcia jakie wybrać imię dla chłopca. Przeglądałam cały kalendarz i nie potrafię się zdecydować. Nie lubię twardych imion, nie lubię staropolskich imion i nie lubię dziwnych imion. Dla dziewczynki imię wybrałam wcześniej, już w poprzedniej ciąży, - na razie nie mam zamiaru tego zmieniać. Jesli to będzie dziewczynka będzie miała na imię Kinga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madusia - spelnienia marzen, zwlaszcza tego najwiekszego ❤️ malenka- fajnie jest ozbaczyc swoja kruszynke. ja tez juz widzialam. teraz pojde dopiero w 12tc (mam nadzieje) dopisuje sie do tabelki ale nie mam jeszcze gg bo mialm formatowany komp nick: .. imię... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...Marta...15.01.79.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@wp.pl.....3046 584 asia b. .... Asia.... .15.06.1981..26. .jpdbos@o2.pl..........63345 20 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30..... martula77@O2.pl Madzia79....Magda...13.01.1979...28...mhando@inter ia.pl.. Peppetti... Sylwia... 05.04.76.... 31.....peppetti@wp.pl.....1575810 monikapie..Monika..8.01.79.....28.....olson@go2.pl.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Madusia: wszystkiego naj ,najlepszego. Oby spełniły się marzenia! Celica ja też mam doła, ale nawet nie wiem czy chce mi się o tym pisać, bo mój mąż mnie nie zrozumiał. Miałam w sobotę karczemną awanturę. Ale już to sobie wyjaśniliśmy. A... napiszę: moja przyjaciółka jest w ciąży. Zaszła po drugiej inseminacji. I bardzo się z tego cieszą (co zrozumiałe), tylko, że wkurza mnie w jaki sposób opowiadają jak się ucieszyli ich rodzice itd. Każdy ją pyta jak się czuje (to dopiero początek ciąży) itp. Jednym slowem zachowują się tak jakby mnie nie było obok. A mnie to wszystko bardzo boli. Przypominam sobie jak mnie pytali jak się czuję i w ogole wszystko stoi mi przed oczami. Nie chodzi o zazdrość, bo ja naprawdę życzę im jak najlepiej. Im się ta ciąża po prostu należy (że tak powiem). Natomiast traktują mnie trochę jak bardzo doświadczoną matkę, bo cały czas pytają kiedy iść do lekarza, co brać jak boli gardło.... A mnie jest przykro. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Przykro mi tym bardziej, że kiedy ja byłam w ciąży, to ochrzaniali mnie, że siedzę w internecie, że wyszukuję nie wiadomo czego, że wymyślam, że coś jest nie tak z dzieckiem. Brali mnie za debilkę po prostu. Że mi odbiło na punkcie tej ciąży. A ja chciałam wiedzieć co się dzieje w moim organiźmie-tylko tyle. Teraz jestem skarbnicą wiedzy. I najgorsze są pytania: \"Monia, a ty jak byłaś w ciąży, to miałaś.....(to czy tamto)?\" Unikam z nimi kontaktu, bo jest mi przykro, ale nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie przywitam doniose, że dostałam wczoraj @ no i się ciesze, bo niech tylko się skończy i działamy , a teraz spróboje przeczytac Was od piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-leńka20 bardzo się cieszę, że jest ok. I tabelka: nick: .. imię... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...Marta...15.01.79.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@wp.pl.....3046 584 asia b. .... Asia.... .15.06.1981..26. .jpdbos@o2.pl..........63345 20 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30..... martula77@O2.pl Madzia79....Magda...13.01.1979...28...mhando@inter ia.pl.. Peppetti... Sylwia... 05.04.76.... 31.....peppetti@wp.pl.....1575810 monikapie..Monika..8.01.79.....28.....olson@go2.pl. ............ mozzarella...Monika..08.03.79.....28....................................... Wpis niekompletny, bo e-maila mam z imieniem i nazwiskiem, więc nie chciałabym sie aż tak ujawniać ;), ale cos wymyślę. Numer GG też wkrótce dopiszę. A tak w ogóle, to pierwszy raz jestem w jakiejkolwiek tabelce. Zawsze tego unikałam. Dobrze, że na topiku Lipiec 2007 nie wpisałam się do tabelki, bo nie chciałabym przeżywać wypisywania się z niej. Samo zakończenie pisania tam było dla mnie strasznym przeżyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti dobry pomysł,chociaż ja pewnie będę miała problemy,żeby się zalogować i poruszać,blog to jak narazie czarna magia-dla mnie:)Ale jak będę musiała(czyt.jeśli się uprę)To jakoś dam radę.Jestem za. Ja wybrałam imiona dla synka-bo miał być synek,mocno w to wierzę,jestem właściwie pewna.Oskar-mężowi się nie podoba.Szymon albo Filip-bardzo nam się podobają i pewnie takie będzie. A Kinga jest super!Mam jedną w rodzinie.Mówimy na nią Kinia,Kineczka,Kingusia-jeśli to prawda,że cechy charakteru są przypisane do imion,to będziesz miała wyjątkowo spokojne,ciche i zdolne dziecko:) Moja siostra wybrała Inga Nicola-o gustach się nie dyskutuje.Ale skoro mamy już Kingę to Inga...hmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz też wymyśliliśmy imiona dla dziewczynki i dla chłopca.Dla chłopca było pierwsze bo jak byłam w ciązy to moj Krzysiu był pewny ze będzie chłopak .Wiec dla chłopca jest Dominik a dla dziewczynki Patrycja :) i to są chyba ostateczne wersje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti- Krzysztof jest wg mnie pięknym imieniem. Mój mąż ma tak na imię, więc my wybraliśmy Juliana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcieliśmy Zuzkę..ale słuchajcie jakie jaja..wczoraj była u nas kuzynka-jest w 3 miesiącu ciąży i pytam czy ma już imie wybrane i mówi, że chciała swojej pierwszej córci Oliwi dać Zuzka, więc jak będzie znów dziewczynka to da Zuzia.. no myślałam że się wściekne! a ona ma miesiac przede mną termin!:-P ja chcę moją Zuzię! a jak ona da..to ja już nie dam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki ja też się cieszę że dostałaś@:P - będziemy w tym cyklu szaleć co??? Może nam sie uda - tak bardzo juz bym chciała a jak jeszcze sie napatrzyłam na tą moja koleżanką to juz w ogóle... Blog - hm.... nie wiem co o tym sądzić... A imiona - dla naszych dzieciaczków wybralismy Zosia i Michał. Ale to nieważne - najważniejsze żeby w ogóle były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. wysłałam zdjecia niuuusi i alekto. Jutro wysle resztę. Blog fajna sprawa. Popieram zwłaszcza jak sie Peppetti chce w tym celu działąc i zakładc. Moje imiona dla dzieciaków (tz jakie ja bym dała teraz) to: dla dziewczynki: Nela, Blanca lub Lena. A dla chłopca (juz Mateusza mam) to: Szymon, Maksym ewentualnie Miłosz lub Mikołaj. Ale tak naja naj to własnie Nela i Maksym (bo Szymon dała na imie własnie kumpela z pracy dziecku). Dobra ide sie szykowac do pracki. Do nastepnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomniałam:-D jestem za blogiem..jak się odchudzałam to miałyśmy takiego z dziewczynami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×