Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Celica - jak projekt litery i stronki? Twój, dziewczyn? :) Pytam, bo sama ostatnio robiłam kilka projektów stron www dla gościa, jutro zobaczy, denerwuję się czy mu się któraś spodoba, czy trafi w jego gust! Mail doszedł do Ciebie? Bo jak go wysyłałam, to niby poszedł, ale nie zapisał mi się w roboczych - dziwne - mam jednak nadzieję, że doszedł, bo kopii brak. Nie wiem ale dziwne rzeczy mi się ostatnio dzieją z tą pocztą na wp, np. wysyłam maila, wpisuję temat, a mail jest bez tematu. Mało zrozumiałe, ale wiem co nieraz z onetem przechodziłam, obciążone serwery też mają prawo się buntować, no nie?! ;) Całuję Cię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Gadam tu sama ze sobą... :) Spadam, biorę się do pracy. Do potem! Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko 2 - wczoraj zajrzalam na allegro i już sprawdzałam miej więcej kosztują tylko nie wiem czy nie lepiej kupić w sprawdzonej aptece nie wiem czy testy warto kupować na allegro ja też planowałam pospać dzisiaj sobie ale wstałam o 8 godzinie. czuje sie zmeczona ostatnkio przez prace . pracuje w kwiaciarni i w piątek byłam 12 godzin w pracy a wczoraj 10 godzin jestem wykączona. dziewczyny tak pisałyście dużo o owocach o pomaraczach arbuzach a mi na sama myś o nich robi mi się nie dobrze.wiem o tym ze przy planowaniu dziecka powimno się jeść dużo owoców i warzyw ale ja nie moge. z witaminek to tylko łykam folik. powiedzcie mi czy jest szansa że test ciązowy wykaże mi że jestem w ciąży jak zrobie go szybciej nie dopiero w tedy kiedy mi się spóżni okres. pytam się o to po chciał bym jak naj szybcie wiedzięć o tym czy sie udało. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszałam że nie szkodzi to dziecku jeśli jest to właczane do kontaktu a nie pryska się po całym domu. jak możesz to podaj mi namiary na tego sprzedawce kupie sobie jeszcze dziś. jak Wam się udało i mam nadzieje że i wam się uda. jeszcze i tak powimnam jeszcze jedą sprawe załatwic iść do ginekologa. bo szczeże mówiąc byłma jeszcze w zeszlym roku. ale nie wiem do kogo bo moja doktorka wyjechał do siebie do domku i nie wiadomo kiedy wroci nie ma już jej z pół roku. a mialam bardzo fajna. a teraz nie wiem do kogo mam iść cieszko o dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaraz zmykam na obiad jak co niedziela. Póki co upalnie i wieje wietrzyk. Pozdrawiam wszystkie w tę piekna niedziele i Madusiu cisze się że jestes zadowolona z udanego weselicha! Mam takie pytanie. Czy któras z Was pracuje moze w Urzędzie Komunalnym albo zna sie na przepisach. Mam takie pytanie odnsnie własnie takiego lokum. Narazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu - ciesze sie, ze jestes taka szczesliwa. teraz juz tylko piekne chwile przed Toba. Lidka - wspolczuje alergii. a bierzesz jakis leki odczulajace? EveWer - trzymam kciuki za usg i tez czekam na odp od Lidki, bo mamy kredyt we frankach. na szczescie tez a banku, gdzie nie placi sie za przewalutowanie. ew - ja niestety nie pomoge Ci z ta beta. nie mam pojecia. moze spytaj jakiego lkarza co sadzi na ten temat. Balbinka :-) a moja malutka wczoraj wieczorem zorganizowala sobie chyba imprezke w brzuchu. dzis nad ranem tez juz mnie obudzila wierceniem. Balbinka - a jak u Ciebie z ruchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka 29,kochana niestety nie dostałam maila.....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie po prostu Twoja mala rtanczyla na weselu ciotki.My juz na nogach zaraz idziemy odebrac prezenty i kawiaty od rodzicow Arka potem na cmentarz i do mojej mamuski.A wieczorem poprawinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie a co masz miec spokojne dziecko nie ma lekko:D:D:DMonika a Olka wyszla za maz????Bo wczoraj na weselu byl jej kuzyn i nawet sierota nie pamietalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko wiem ze bedę musiała jak naj szybciej isc do lekarza postaram się pójść w następnym tygodniu. może pójde prywatnie żeby nie czekac długo na wizyte bo u nas nie kiedy się czeka nawed 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namachałyście. Jak ja siedze i chce z kimś popisać to nie m nikogo, a jak znikam to mam póżniej tyle do nadrabiania, ze szok. Ok wracam do 431 strony i czytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namachałyście, nie zaglądałam jeden dzień i juz mniałam zaległości 6 stron - gaduły:D Dziewczyny widzę że zaczęłyście marzyć i smutno wam było wczoraj, mi tez, tym bardziej,że to 2 miesiące jak maluszek umarł. Zadzwoniłam rano do mojej mamusi, potem pojechaliśmy na grobek Kacperka i ryk, że nie moge dostać buziaczka od niego, a potem mój M przyniósł mi bukiet kwiatków i powiedział, że to od Kacperka na Dzien Matki, rozryczałam sie oczywiście. My teżplanowaliśmy święta, Wielkanoc mniało być pierwszym świetem małego, że pojdziemy razem ze święconką..., ahh jakie to żecie jest niesprawiedliwe i smutne... :( Lidka współczuje alergii, na pewno ochydna sprawa :( Peppetti - w twoim nowym ogródku pamiętaj o miejscu na piaskownicę i huśtawkę dla twojego dzidziusia :) Madusia, cieszę się że wszystko się udało i jesteście szczęśliwi, tak trzymać!!! Dobra ide do kościółka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - nie masz sie czym martwic. moja tez rano szalala a teraz ucichla. a wczoraj dopiero piuerwszy dzien tak wyraznie dawala znac. Madusia - Olka wychodzi za maz we wrzesniu.mieli nie robic wesela tylko jakies przyjecie, ale rodzice sie nie zgodzili i bedzie wielkie weselicho. a ja bede wtedy gruba jak balon :-) ona to ma wszystko zaplanowane od ....do. kazdy dzien od rana do wieczora. o dziecko maja sie zaczac strac pol roku po slubie. bede mocno trzymac kciuki :-) wczoraj wieczorem dzwonila pozdrowic moja Malutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah udalo mi się....zrobiłam wpis nr 13000 na naszym topiku !!! Madusia to super że wszystko poszło dobrze! malawronka test się uda pod warunkiem, ze będziesz miała bardzo wysokie stężenie hormonów. Co ty taka niecierpliwa? Czasem lepiej poczekać do @ albo i kilka dni po terminie, bo przeciez test moze pokazac dwie kreski a @ dostaniesz i co wtedy będziesz czuła? A tak się zdaża bardzo często. to naturalne, że kobiety zachodza w ciazę i dostają spóźnione @ - organizm sam eliminuje...więc nie rozumiem Twojego pośpiechu! EvaWer trzymam jutro kciuki za Twoje usg! monikapie nie biore teraz żadnych leków, mam całkiem dobre tabletki, ale ich nie mozna brac w ciaży. Tak więc się trochę boję. Poczekam do @. Jak przyjdzie a alergia będzie mnie męczyć tak samo, to do owu będę brała...a teraz się przemęczę! A ja dzis rano czułam się fatalnie. Oczy spuchnięte, straszny katar. Potem mnie odpuściło i przed 12tą poszłam się opalać. No wytrzymałam troszkę ponad godzinę. po 13ej się zaczęło. Na podwórku jest super. Upał i wiatr, mam nadzieję ze dzisiaj przyniesie jakiś deszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, leki które sa dostępne bez recepty niestety sa za słabe, a te na receptę generalnie zakazane dla ciężarnych...no ale sprawdzę to, bo można się wykończyć. Rano wydawało mi się, ze mam temperaturę (niestety przy alergiach można miec stany podgoraczkowe), ale nie mam - 37,1 to raczej ok! Chyba zaraz odtańczę jakis taniec na deszcz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
Balbinka - przecież wczoraj padało, nawet burza była.. ale może tylkow Mysłowicach, popatrz a to przecież tak blisko A może znasz kogoś z Lublina? Musze znaleść tam jakiś w miarę tani nocleg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlabym jakis smaczny obiad, ale nie mam siły robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
Lidka - to może zamów w jakiejś restauracji takiej co dowozi do domu, raz na jakiś czas w końcu można zaszaleć... Balbinka - a jak tam Junior? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas cos sie chmurzy i chyba bedzie padac. upralam sobie rano bluzeczke ciazowa, ktora chcialam zalozyc, bo jedziemy do znajomych, ale raczej nie wyschinie. ale mam fajne problemy. zawsze bym chciala miec tylko takie. zrobilam sobie mozzarelke z pomidorkiem i czekam az nasiaknie oliwka. i jak zwykle samam zjem caly polmisek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - wiesz co? czyba masz racje. w ogole tego nie skojarzylam, ale teraz jestem pewna, ze to wlasnie dlatego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
Balbinka - po prostu będziesz miała bardzo spokojnego syneczka, aż Ci po prostu zazdroszczę :) ale tak pozytywnie jeśli to możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
Balbinka - jesteś teraz na gg? Jak tak to sie odezwij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
oj szkoda :(, dalej niepewnie sie czuje pisząc tutaj chociaż jest lepiej niż na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
Aniu, a tak piszę, bo właśnie oglądam zdjęcia Twojego Juniora, już tak duży i śliczny jest, taki kochany chłopczyk, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod tym względem jestem bardzo nie cierpliwa ale już na to nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej się pytałm was czy można zrobić wcześniej tes czy trzeba czekac kiedy się spóżni @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×