Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Peppetti wysyłam Ci w takim razie kilka zdjęć. A co do wypadku we Francji to oczywiscie bardzo szkoda tych ludzi i ich rodzin ale dla mnie to hipokryzja kiedy robi sie szum wokół takiego wypadku, zbiera nagle pieniądze, mówi o pomocy materialnej kiedy codziennie na drogach ginie tyle osób - czasami cała cztero lub pięcioosobowa rodzina. Ja mam takie zdanie na ten temat. chyba troche przytyłam przez ten wyjazd i trzeba sie teraz brac za odchudzanie, Po pierwsze - sex, po drugie - przeprowadzka. Dobra kolejnosć?! hihi. Pozdrawiam. Szczególnie mocno małą córeczkę Justy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa porą niuuusia - myślę, że jak poprosisz ginaa, wkońcu lecisz taki kawał na wizyte - to się zgodzi na usg, bo czemu by nie ? Ja na pierwszej wizycie u terażnieszego mojego gina powidziałam mu o poronieniu i moim lęku i on teraz bez pytania, bez zadnych ale robi mi za kazdym razem usg - chocby na chwilke bo wie jak mnie to uspokaja i jak bardzo mi to potrzebne. Fajowo, że dzidzia taka ruchawa ;) Ciesze się, że z kumpelą sie poukładało - oby na stałe! EvaWer - w sprawie tego wypadku - zgadzam się z Tobą. Dzięki za info w sprawie Pani z agencji. Peppetti - to najlepsze co Cię mogło spotkać w rocznice Waszej tragedii - obecność dzieci i u boku i pod sercem ❤️. Czekam jutro na wieści w sprawie Twojego szpitala. Mam nadzieję, że go nie zamkną jak i wielu innych. szkocja1979 - bedzie dobrze! i napewno następna ciąża będzie szczęśliwsza - masz tu sporo przykładów, że to się udaje. Jeśli czujesz sie na siłach - działaj - nastepna ciąża naprawde pozwala pogodzić sie jakoś z tamtą stratą . Kochana i zaraz wysyłam Ci hasło do blooga :) Pyza - mam nadzieję, ze pomimo zawirowan zdrowotnych udało Wam sie w tym cyklu🌻 i proszę sobie napisać nad łóżkiem - TO SIĘ NIE POWTÓRZY ! Lili34 - tak, to ja chcę sie przeprowadzić do Legnicy i szukam mieszkanka, masz coś do polecenia ? takaja - jutrzejszy dzień napewno będzie lepszy :) a co do butów - to pewno w góry treki są konieczne - ja sobie nie wyobrazam w adidasach łazić odkąd założyłam pierwszy raz na nogi moje Lafumki :) mam tylko letnie i zbieram sie na zakup zimowych - ale to najszybciej w przyszłym roku bo teraz cała masa innych wydatków przedemną no i 0 mozliwosci wyjazdowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac ze czuje sie niesamowice doeceniona:) wlasnie otrzymalam haslo na bloga i po prostu nie moge sie oderwac od laptopa. Jak juz napisalam tiki, kiedy zobaczylam Wasze fotki, poczulam sie jakbym ogladal fotki dawno niewidzanych kolezanek:) Dziekuje ze obdarzylyscie mnie zaufaniem, czy moge jeszcze prosic o umieszczenie mnie w tabelce?? rozpoczynamy staranka w sieprniu:) juz nie moge sie doczekac, az wreszcie bede mieszkala z moim mezyczna tylko we 2.moja \"kolezanka\" doprowadza mnie do szalu.jaka ja glupia bylam, ze sie nia tak przejmowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam cała i zdrowa z wyprawy po buty:D ale też dużo uboższa. Faktycznie zaliczyłam kiedyś wyprawę w góry w adidasach, bo w planach była ciąża i szkoda było nam pieniędzy na buty skoro i tak nie pojedziemy w najbliższym czasie. Jak się teraz okazało to mogliśmy wtedy ze spokojem kupić, bo nadszedł stety lub niestety czas i jedziemy:(:D Gdyby nie słaba zima tego roku to byśmy jeszcze narty zaliczyli, które już w ogóle były w sferze marzeń. A jednak życie bywa przewrotne. Kupując buty stwierdziłam (troche brutalnie) że skoro nie mam dziecka to kupię sobie chociaż drogie buty. Dobre i to, a co sobie bedę żałować:) Jak później się dzieci posypią:D to nie będzie kasy na takie luksusy:)) A i jeszcze specjalne skarpety. A jakże:) Dzień zakończony pomyślnie. W końcu nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy;) Szkocja graaatulacje i do boju Peppetti ciężkie czasy, ale jest nadzieja na szczęście:) Ja do listopada myślę, że też się doczekam choćby promyczka nadziei. Cudownie by było, cudowne święta i nowy rok choć raz od dwóch lat. Co do wypadku autokaru to też mi jest smutno jak o tym mówią. Jak nasza Matysia odeszła to nikt o tym nie mówił, nie pisał, nie wspominając o psychologu czy jakiś pieniądzach (zresztą niepotrzebnych:() No dziwne to jest i w człowieku tak się coś burzy, że nasi bliscy byli mniej ważni czy co, bo odeszli w innym miejscu, w innym czasie, samotnie? Nasza tragedia zeszła się w czasie z wypadkiem w kopalni, więc nastrój w mediach mieliśmy zapewniony. Smutno było w całej Polsce:( Niuusia zazdroszczę tych wybrzuszeń:) EvaWer o tak weź się ostro za odchudzanie szczególnie tą pierwszą metodą;) Dobranoc🖐️ Jutro ciężki dzień, z rana przesłuchanie mnie czeka na policji. Szybko sie tym zajęli. Boje się, że bedzie bolało i wszystko wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omenka - codziennie na ulicach ginie kilkadziesiąt osób i nikt nie wypłaca ich rodzinom po 100 tys zł, nikt nie ogłasza żałoby narodowej. Bardzo współczuję rodzinom tych ludzi, ale czy np. nasza Joka mniej cierpiała tracąc własnego męża w wypadku??????????????????? Czy ona nie zasługiwała na pomoc????????????? Nie wyzywaj ludzi od głupich tylko dlatego, że mają inne poglądy niż Twoje!!!!! Takim zachowaniem wystawiasz jedynie świadectwo Twojej mądrości i posiadanego poziomu kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tyle potrafisz?? ukryc sie za tymczasowym nickiem i obrazac? smutne to, musisz byc niesamowice zgorzkaniala osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omenka - Czy ból rodziny tych osób jest większy z tego powodu??? rozumiem, to wielka tragedia, ale codziennie na ulicach umiera kilkadziesiąt osób! I nikt nawet o nich nie wspomni! Nie mówiąc juz o pieniądzach. Na co pieniądze tym rodzinom???? Czy te pieniadze nie są bardziej potrzebne ludziom z miejscowości pod Częstochową, którzy niedawno stracili cały dobytek swojego życia i nie mają gdzie mieszkać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie muszę zgodzić z Peppetti jeśli chodzi o wypadek tego autokaru, chociaż pieniadze przydadzą sie conajwyżej tym osobą z wypadku ktore przeżyly i będą potrzebowały rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omenka
fakt pieniadze moze im sie nie naleza ale ewa pisze o hypokryzjio tym ze sie robi szum a wlasnie potrzebna jest ta zaloba narodowa przeciez to tyle ludzi.nie mozna tak nie mozna a jak ludzie chca pomoc to dlaczego sie ich krytykuje ze zbieraja kase .niech zbieraja i jej nic do tego ja np bym niechciala stracic rodziny i dostac za to kase nie wzielabym.smierc jest jedna i tak samo bolesna czy jest to 1 osoba czy 28 ale na milosc boska niech ta ewa nabierze szacunku do wszystkich ludzi a nie zazdrosci im kasy z tego co napisala tak to wynika . a joce serdecznie wspolczuje.a i dodam ze ktos sie podemnie podszywa ja napisalam tylko o ewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie pod Ciebie nie podszywa, sama wypisalas wszystkie bzdury. wiec jesli Ci sie nie podoba, prosze opusc forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym sie z Toba zgodze, zy to 1 czy 28 boli tak samo. jak stracilam mame, nikt nie golosil zaloby narodowej a mnie zawalil sie swiat. jak moja tata przechodzil 4 operacje guza mozgu, nikt nie dal mi na lapowke dla lekarza. jak stracilam moje malenstwo nikt nie opuscil flagi do polowy masztu.a mi peklo serce. to moj swiat. a teraz na szersza skale. 2004 rok, pielgrzymka, moi uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, ksiadz. wypadek.20 osob nie zyje, reszta ciezko rannych.moja najlepsza przyjaciolka stracila rodzicow a moi uczniowie przyjaciol.wiedzialas ze taki wypadek w ogole byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omenka - tym ludziom potrzebny jest spokój i wsparcie psychiczne, a nie szum wokół ich tragedii. Na żałobie narodowej najwięcej zarabiają stacje telewizyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omenka
przepraszam tych ktore urazilam .PRZEPRASZAM . ide juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bloga wrzuciłam zdjęcia ewywer z nad morza - jej na pierwszej stronie, a oprócz tego w kąciku relaksacyjnym trzy piękne fotki zrobione nad morzem. Ewa - jednego zdjecia nie moge wrzucić, nie wiem, może coś znów wp fiksuje, jutro spróbuję jeszcze raz Omenka - mam nadzieję, że już wyluzowałaś :) pozdrawiam i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja - niestety chyba wp rozrabia. Nie pierwszy raz zresztą. Teraz wyrzuciło mi wpis ze zdjęciami Ewy :( spróbuję jutro jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej! dziś jestem pierwsza, widzę!!!! :))))))) ale musiałam wstać tak wcześnie, bo dziś dzień pełen pracy :( oczywiście pracy do mojej firmy... to trzeba dopiero być głupim - na zwolnieniu, wypłata tylko z zusu, a ja jeszcze pracuje dla moich pracodawców, a w szczególności dla jednego z nich, charytatywnie, to się w dzisiejszych czasach chyba już nie zdarza, tylko ja .... ale co wam bede pisać! nie ma co! żal mnie tylko ściska, że wy tu piszecie o kawce, spanku po południu. a ja???? marze o popłudniowej drzemce strasznie! w poniedziałek i wczoraj byłam po kilka godzin w firmie coś podwieźć, zabrać! potem ocztwiście sklepy z akcesoriami i ubrankami dla dzidziusia.... i powrót na 4 do domu. a do tego wczoraj robiliśmy z mikołajem porządek w jednym pokoju, bo w koncu doczekałam się regału na książki :) dziś na 20 do dentysty i tak wszystko się kreci. a dzidziuś juz za miesiąc może być na świecie - kiedy ja się ze wszystkim uporam ?????????? :)))) mój brzuszek troszkę urósł - ma 100 cm, hurrrraaaa wczoraj spotkałam się z anestezjologiem - umówił mnie z nim mój gin! chodziło o ustalenie czy mogę dostać zewnątrz oponowe przy mojej skoliozie, powiedział że wcale nie jest żle i nie mam się co martwić - ale jednocześnie doradził żebym nie decydowała się na to tak od razu, bez zastanowienia! a wy co myślicie o tym znieczuleniu ? wysłałam mailika do pepetti i do tiki - ze zdjęciami z jastarni z początku lipca, niestety nie natrafiliśmy na rewelacyjną pogodę, było spacerowo, i chyba nawet lepiej dla mnie. od tego siedzenia przy biurku znów bolą mnie plecy, musze konczyć całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widzę, że tu wczoraj trochę mnie ominęło;) jak zwykle ktoś życzliwy wtrącił swoje 3 grosze:O popieram Wasze zdanie... uważam, że pieniądze bardziej należą się poszkodowanym przez trąbę powietrzną w okolicach Częstochowy- tam ludzie stracili dach nad głową, a dostali śmieszne 6tys. zł:O no ale cóż, mamy taką władzę jaką sobie ludzie wybrali- wszystko na pokaz- słów brak... EvaWer-> fajne foty, zazdroszczę wyjazdu... może jak mój mąż dostanie nową pracę, to w końcu osiągniemy równowagę finansową i częściej pozwolimy sobie na wyjazdy... do końca tygodnia mają dać znać, mam nadzieję, że pozytywnie... szkocja-> dawaj swoje fotki na blooga:) gablis-> co do znieczulenia, to nie potrafię Ci nic poradzić, bo brak mi doświadczeń w kwestii porodu... ale myslę, że jak nie trzeba, to po co cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- postanowiłam przenieść się tabelkę wyżej... bo przecież nie jestem \"starająca się\" :( TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13.09.2006.........??? --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ----------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello joka - mam nadzieję, za szybko wrócisz do II !👄 gablis - kochana, no to faktycznie - chyba trzeba popracować nad asertwnością, co ? ;) żeby chociaz ktoś to docenił co ? Na pocieszenie dodam Ci, że u mnie tam żadne porane kawki ani leniuchowanie - ja wstaje codziennie o 5.30 - 45 - na 7 chodze do pracy, no ale u mnie 5 miesiąc a nie miesiąc do porodu. ale juz naprawde pomału nie daje rady i coraz blizsza jestem mysli o zwolnieniu. I nie mart się - co kupicie to kupicie przed, a co nie zdazycie to dokupicie juz po porodzie. Moi znajomi wiekszosc rzeczy zostawili sobie na po np wózek. niestety mnie tez omineło to zamieszanko wczorajszo wieczorne. dziewczynki mam prosbe - nie usuwajcie tak odrazu wpisów \"życzliwych\' pomaranczek. dajcie szanse innym na przeczytanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbe jak któras bedzie kopiować i poprawiać tabelke prosze mi zmienic date porodu na 9.12.07 - oki? bo to juz pewne :) ja nie chce sama kopowac i poprawiac coby za duzo razy tabelki nie widzieć :P Peppetti - gablis wysłala zdjęcia i do mnie i do Ciebie, juz sie tym zajełam i ja umieszczam :) szkocja - zdjęcia jak wyslesz to wkleimy a jesli chodzi o dane w tabelce to instrukcjha jest na 1 str blooga- sama moze sie tam dodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla tiki:) (zmieniam datę porodu) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ----------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze drobna plastyka:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? ----------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ----------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 ---------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakoś tak pokojarzyłam, że to któraś z Was szuka mieszkania w Legnicy:)szukałam kiedys u Was odpowiedzi na jakieś pytanie -swoją drogą wielki szacunek dla WAS🌻Noszę Was wszystkie mocno w sercu. Wierzę ,ze będzie dobrze:) Tiki- mamy do sprzedania na szybko mieszkanie kawalerskie mojego męża - nie dawaliśmy jeszcze żadnych ogłoszeń bo to wynikło nagle.Tylko są plusy i minusy.Już piszę.Największym minusem dla Ciebie moze być piętro-przeczytałam że jesteś w połowie ciąży(gratulacje:))-a to jest 4 pietro .Mieszkanie jest ładne-dwupokojowe,wielka kuchnia-ale do remontu dosyć dużego wszystko. Plusem natomiast jest super dzielnica-w tej chwili najdrozsza-Tarninów niedaleko Kurii Biskupiej (wszędzie blisko),strych nad mieszkaniem który mozna adaptować ,niskie opłaty no i cena(na pewno nie będziemy chcieli dużo) Pozdrawiam:) jakby co- możesz odzywać sie tutaj (będę zagladała)albo na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×