Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Celavie - ja tez wole te z okienkiem od tych paskow. Mam wrazenie ze sa porzadniejsze, no i wygodniejsze w uzyciu. No to podziwiam cie, kochana, bo ja do dzieci to mam dwie lewe rece, nie umiem jakos z nimi gadac, nie mam podejscia...To moze dlatetego ze mojej nablizszej rodzinie nie bylo malych dzieci, jakos nigdy nie mialam kontaktu z takimi malymi bachorkami;) Takze dopiero pewnie przy swoim wlasnym sie oswoje....:) [o ile bedzie mi dane]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mój królewicz właśnie poszedł spać. Od rana trochę mi marudził i w ogóle nie spał. jak udało mu się zasnąć, to za kilka minut budził się. Bolą mnie plecy od noszenia go. Teraz jem i relaksuję się czytając Wasze rozmowy. CHociaż gdy widzę takie bzdurne pomarańczowe wpisy to do stanu relaksu jest mi daleko. a ja druga - ewka była tu wczoraj, skoro się nie odezwała to znaczy, że miała jakiś powód, być może brak czasu, a być moze nie chciała zapeszać. Nieładnie, że takie wiadomości przekazujesz w Jej imieniu. CHyba, że upoważniła Ciebie do tego?????? takaja79 - czas pożegnania przychodzi wtedy gdy my sami jesteśmy na to gotowi. Nie pozwól sobie wmówić, że to musi być już. Nie możemy opierać się na zdaniu innych. Tylko na swoim. Jeśli jeszcze czujesz, że to za wcześnie to zapewne tak jest. Przyjdzie taki dzień, w którym sama, z własnej woli, powiesz Dość, trzeba iść do przodu. Jesteś bardzo mądrą osobą i doskonale wiem, że poradzisz sobie z tym wszystkim, że uporasz się z własnym cierpieniem... że w końcu je oswoisz ... i nauczysz się żyć z nim, tak by nie było zbyt dokuczliwe.... choć zawsze będzie obok..... celavie - Tobie to pomnik się należy. Za tą pracę. Kto to widział, by tyle pracować!! :) :) hmmm.. ja już odwykłam od pracowania. aż ciarki mi przechodzą na myśl, że kiedyś trzeba wrócić do pracy. Ja nie chcę!! Przykro mi, że znów przyszła @ :( :( Może ta wstrzemięźliwość przed owulką to nie jest dobry pomysł???? Może lepiej spróbować mochanka zaraz od pierwszych dni po @ i tak co dwa dni... aż do chwili gdy będziesz wiedziała, ze jest już po owulacji??? Wydaje mi się, że takie okresy wstrzemięźliwości są dobre gdy wszystko jest jak w zegarku. A jeśli nie jest tak idealnie to tylko generuje się niepotrzebnie większe ryzyko nietrafienia w TE dni. W każdym bądź razie ja mocno trzymam kciuki za Was. szkocja - oj daleko mi do Matki Polki. :) W domu sterta ciuchów do prasowania, obiad nie zawsze gotowy, na półkach widoczny kurz.. i najgorsze, ze wcale się tym nie przejmuję. Owulka jest możliwa w tych dniach przy cyklach 25- 26 dniowych. Lidka - dla Twojego Aniołka. dzoli - ❤️ rudi - musimy chyba poczekać na Balbinkę. Ona na pewno będzie coś wiedziała o Filipku malenkiej. Balbinko odezwij się!! mozzarella - Dużo zdrówka! ha, ja też ostatnio zastanawiałam się co u graziabigos i myślałam co u Ani Białystok?? No i brak sysuni też mnie martwi.... Pyza - a może dołączyłabyś w końcu do naszego bloga???????????? Dziewczyny, kiedy joka wraca z wycieczki??? Mika - cieszę się że jesteś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Sysiunia jest też poszukiwana na majówkach. Mam nadzieję, że nic zlego u Niej się nie dzieje. Mika, witaj, kochana. Pogoda rzeczywiście nas nie rozpieszcza. Nie pozostaje nic innego jak umilać sobie ten czas w odpowiedni sposób :P Peppetti, co tam kurz na półkach! Ważne są inne sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki za Sysunię... Szkoda, że żadna nie ma z nią kontaktu. Ciekawe kiedy też odezwie się Eva Wer? Ulokowała się już chyba na dobre w nowym mieszkanku. Może Ewcia Marchewcia do wieczora też się zgłosi? O, kurzu to proszę nie wspominać! Jak siedzę przy kompie i piszę to mieszkanko leży odłogiem. W tym tygodniu wezmę się za porządki, ale i za meblowanie sypialenki. Zamówię wreszcie łóżko i materac. A z pokoju wykurzę wersalkę i zbędny fotel oraz ławę. Będzie tylko spanie i kwiaty. No, może zostawię jeszcze wąski regał, bo muszę mieć szafkę na bieliznę, póki nie kupie innej np. komody z szufladkami. O! Może uwinę się na nowe staranka? Choćby tylko na materacu, bo nie wiem, czy na łóżko nie muszę dłużej poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam wiesci od balbinki:) dzisiaj o nej myslałam i własnie dostałam esa:) MICHAŁEK BALBINKI JEST JUZ NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!! urodził sie o 15,50 wazy 3070 i ma 54 cm wzrostu:):):):) oboje z mamą czuja sie dobrze tylko jak zostało mi przekazane mame troche boli cipka ale chyba przezyje:):):):):P balbinko jeszcze raz gratuluje z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki babeczki!!:) Peppetti - baaaaardzooo chetnie dolacze do bloga:):)!! dzieki!Chcialam zeby to wyszlo od Was, bo nie lubie sie narzucac...to wy musialyscie uznac ze nadszedl czas na nowa gebe w blogowej galerii:):)!!!🌼 Sezamie otworz sie!!!!:):):) Podaje mojego mailika: kasiaczek79@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niesamowita wiadomosc!!!!! Balbinka - co za niespodzianka!!! OGROMNE I SERDECZNIUCHNE GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONEJ MAMUSI I JEJ MALEGO SKARBECZKA!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella - macie jak w banku!!:) jak tylko dostane haselko i sie naciesze Waszymi mordeczkami:) to i swoja zakazana gebule wrzuce, obiecuje!:);) Kurcze, ale Balbinka nam niespodzianke zrobila no!! Ale jestem ciekawa wszystkich szczegolow....co i jak sie odbylo:) Ale sadzac po bolacej ...\"malej\", to porod raczej musial odbyc sie naturalnie? Balbinka -czekamy na wiesci, jak tylko ochloniesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy ja zastanawiałam się nad nieobecnymi na topiku, równiez pomyślałam o Balbince bo była tu codziennie to w tym samym czasie balbinka rodziła swojego Michasia!!!!!!!!!! Szok! Cieszę sie przeogromnie. Balbinko Mega GRATULACJE!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gruby Misiu - Twoje pytanie odnośnie operacji nosa pamiętam. I na pewno Ci odpowiem. Daj mi kilka dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczegotak
Dziewczyny straciłam ciąże w 4 może 5 tygodniu nie wiem dokładnie bo usg nic nie pokazywało już od 4 tc. Nie miałam zabiegu.Jakie badania mam zrobić zanim znowu wezmę się z mężulkiem " do roboty" ??? narazie jestem na cileście jeszcze 1,5 opakowania i lekarz mówi że mamy działać, zaraz po odstawieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczegotak zazwyczaj po pierwszym poronieniu lekarze nie każą robić żadnych badań, ale jeżeli chcesz to zrób sobie poziom hormonów prolaktyna, testosteron, progesteron, hormony tarczycy, toksoplazmozę, cytomegalie i chlamydię! no i warto przebadac nasienie męża pod kątem bakterii. Myślę, że więcej na temat badań powie Ci mozzarella, bo z tego co wiem ona jest własnie w trakcie ich robienia! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rany Peppetti! już jestem, jestem :) Kurde to, żeś mnie przywołała do porządku :P Dziewczynki ja cały czas jestem z Wami tylko nie bardzo wiem co pisać :( Nic nowego się u nas nie dzieje :(, chociaż nabieram coraz większego apetytu na ponowne staranka!jak to mówia do trzech razy sztuka :) no, ale póki mąż nie powtórzy badania i ja nie zbadam sobie czystości pochwy to nie ryzykuję! Buziaki i gratulacje dla naszej Ani kochanej! rany!już ma Michasia ze sobą!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczegotak do tych badań o których pisze jaaaaaaaaa... ja bym dołączyła jeszcze badania na przeciwciała antyfosfolipidowe! powodznia następnym razem :) Napewno się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczegotak, ja robiłam toxo, cytomegalię, chlamydię, TSH, ft3, ft4, przeciwciała anty TPO, spermiogram (robił mąż). Moj gin stwierdził, że jeśli miało się przed ciążą regularne cykle, to nie trzeba robić hormonów żeńskich, bo widać, że one ładnie dzialają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko serdeczne gratulację, ale nas zaskoczyłaś❤️ 😘 No to na którą teraz kolej chyba na mmonikapie kurde jak ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie! Na początek G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E D🌻L🌻A B🌻A🌻L🌻B🌻I🌻N🌻K🌻I I❤️ D❤️L❤️A M❤️I❤️C❤️H❤️A❤️Ł❤️K❤️A Dziękuję za słowa otuchy, prawdy i porad. Ja niestety wiem jak powinnam dalej postąpić i w którą drogę skręcić, ale najzwyczajniej nie mam ochoty, nie chce mi się wysilać, pracować nad sobą. Nie chcę wychodzić z mojego świata. Boję sie kontaktu z dziećmi i ich rodzicami. Nie chcę czuć litości, nie chcę widzieć tych spojrzeń z boku i słuchać słów pocieszena w stylu: wy też się doczekacie. Nie chce ludzi. Tak mi \"dobrze\". Tylko, że z drugiej strony chciałabym już normalnie móc spojrzeć na ten świat i się z nim pogodzić. Wejść na inną scieżkę życia. Chyba poszukam kogoś kto mi pomoże iśc tą nową ścieżką, tak żeby zbytnio nie bolało i żebym za bardzo nie ucierpiała. Myślę, że da się robić kroczki bez wiekszego uszczerbku na duszy i ciele. Muszę spróbować to się przekonam czy to już. Mam już nawet pewien pomysł, ale kiedy go zrealizuję to nie wiem. Ale pomysł się narodził, a to już jest coś:D Pyza ty jakoś tak miło mi się kojarzysz, bardzo lubię twoje wpisy są takie optymistyczne. Chyba nie udajesz co? No i nareszcie się doczekałaś zgody na hasło:D Gratuluję:) A Celavie pracuje i pracuje, współczuję koleżanko. Ależ Ty ambitna jesteś, moje słowa uznania. I jeszcze pytanko. Potrzebuję info nt. nauczania dzieci z upośledzeniem lekkim (pierwsza klasa, nie mówi). Materiały do ćwiczeń, jakieś genialne techniki itp. Jakby coś to daj znać. Mozzarella ależ reklamę zrobiłaś tym ziółkom. Od przyszłego cyklu też spróbuję w końcu i jeszcze może z wiesiołkiem zawalczę, ponoć są dobre rezultaty. Ale na razie to ja z telefonem do nowego gina się zbieram i jakos mi nie wychodzi:P A odnośnie horoskopów, wróżenia z kuli i przesądów to w nic nie wierzę, ani w rocznice również i inne takie wydarzenia powiązane z datą. Dzień, jak co dzień. Jedynie urodziny są w stanie mnie przekonać. I daty śmierci. Mika🖐️ Zapukałam do Sysuni dziś na gg. Na razie cisza. papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie miałam pytac jak sie czujesz Balbinko :) Super,gratuluje!!!!Troche sie pospieszył ten Michałaek,ale chyba wszystko dobrze? Wracaj szybko do domu i zdawaj relacje z porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALBINKO!!!!! G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Jestem jeszcze zaspana, a juz w szoku!!! Balbinko, GRATULACJE DLA WAS OBOJGA a DLA MICHASIA BUZIAKI ❤️ Wpadam, żeby coś wydrukować i do pracy! Miłego dnia Wszystkim!!!!!!!!!!!!! Dlaczegotak, ja robiłam antyfoso-cośtam, tarczcę- ale wyniki były ok to nawet nie pokazywałam ginowi. Ale zrobiłam sobie rózyczkę i toksoplazmozę i było też ok. Ale nie wiem, czy tokso nie robi się przed każdą ciążą??? Trzymaj się! Jaaaaaaaaaaaaaaaaa, no, gratuluję charkteru i ciesze się, że jesteś :) Buziaki dla Twoich pociech :) Chodzą do szkoły? Dobra lecę do mojej gromadki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2210
ja również gratuluję balbince mimo iż jestem tu od niedawna jeszcze raz gratuluję i zdrówka życzę mamusi i dzidziusiowi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×