Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ale sie naszukałąm tej tabelki - długo już tu żadnych zmian nie było - a ja tylko zmieniam datę porodu, którą lekarz wpisał na karcie ciążowej:) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28.......Kraków.........06.02.....10tc_23. 10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawna justy...ależ mi ulżyło wiesz wydaje mi się, że jesteś bardziej nerwowa i wszystkie to rozumiemy...twój mąż tez powinnien, dużo przeszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madzia - nie wiem jak Millenium ale Multibank ma ciekawa oferte. robili troche problemu ze zdolnoscia we frankach zeby dostac te 250 tys. ale fartem sie zalapalismy. wczoraj mialam slab kreche ta tescie owu i bylo mochanko. dzis krecha zdecydowanie mocniejsza i chyba trzeba poprawic. a czy mozliwe, ze juz sie cos zagniezdzilo? Jakos bardzo sie denerwuje tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze miłego wekkendu i spadam do domu a póxniej wypad na wekkedn w górki ze znajomymi do tej chaty co juz wam kiedys pisałam, wode trzeba ze studni mocic, drzewo z lasu i rąbać - natura i super odpoczynek, oderwanie od Wrocławia totalne. i ja w tych warunkach z @ , uuuu pa pa P.S. kochane nie potrzeba mnie było pocieszać, ja wcale się nie smuce,, jeszcze w tym miesiącu nie planowalismy no ale gdyby było to by było super, ale ja nie ma to sie nic nie stało. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym Multibanku dość sporo bo moja kumpela tam pracuje i juz dawno nam obiecała że pomoze z kredytem więc zobaczymy:) A jeśli chodzi o mochanko to tak się zastanawiam jak to jest - czy lepiej się mochać często w dni płodne czy lepiej się wstrzelić raz a porządnie... no może dwa razy :P oczywiście zeby plemniki były suuper...Ale czy to ma jakiś wpływ - w sumie co ma byc to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki to w takim razie będziemy blisko bo ja też wybywam w Góry. Pewnie będzie dziki tłum w Zakopanem bo skoki... No chyba że przez wichurę odwołają zawody... No to miłego weekendu wszystkim życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie tiki ze 160000, mnie sie te nowy ceny to ciagle mylą. We wrocławiu napewno jest duzo drozej. Rudi na Rakowie czy Błesznie 3 pokoje są w cenie dwóch na Północy. Ja nie chce nigdzie indziej tylko na Północy i koniec. W ferie bede załatwiac pozyczke i poprostu kupie cos za 140-150 bo kilka ogłoszen w tej cenie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
jejku nie daje rady. jak pisalam dzis test owu jest raczej pozytywny i tak bardzo sie boje. wypilam juz meliske a serce mi wali jak mlot. tak nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem dopiero drugi dzien po zabiegu i nie mam juz krwawienia (mialam obumarla ciaze 8 tydz) przechodze to juz drugi raz (poprzednio w sierpniu) ale tamtym razem krwawilam jeszcze przez tydzien) od czego to zalezy? pisze na innym topiku ale mysle ze u was znajde odpowiedz na moj problem moze ktoras z was miala podobnie? czy ktoras przechodzila dwa zabiegi?jakie badania sobie robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Nie wiem dlaczego, może przez ten wiatr albo przez kiepską sytuacje w pracy mam mega doła. Anik bardzo mi przykro, ze Ciebie to spotkało, nie wiem od czego to zależy, może twój organizm szybciej się regeneruje, a badania masz wypisane w tablece. Monikapie nie denerwuj się, wydaje mi się, ze stres moze być blokerem dla zajścia w ciąże. Mochaj się z mężem dla przyjemności i narazie o tym nie myśl. Peppeti bardzo się ciesze, ze u Ciebie wszystko w porządku i że jajeczko zagnieździło się w odpowiednim miejscu. Tak bardo Wam zadroszczę, że już jesteście w stanie błogosławionym, ja to pewnie w marcu zacznę albo w kwietniu jak badania wyjdą ok. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie . Jeśli ktoś jest w dobrym nastroju to prosze o pozytywne fluidy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny Wasze przepisy są super! Ja, jak pewnie każda gospocha, cenię przepisy, z których mozna zrobić coś szybko i smacznie. Lubię tez dania jednogarnkowe. A wiele potraw gotuję dużymi porcjami i mrożę. Kurczak jest zdrowszy od świnki i szybciej się go przyrządza. Indyka jeszcze nie piekłam. Jedynie co, to mielone robiłam. No, a ta pieczeń z karkówki to super, bo ja karkówkę to robię bardzo prymitywnie;) Piekę, a jak zbyt słabo dochodzi to kroję w plastry i dopiekam, a potem robię to w sosie. Dlatego te bitki muszę wypróbować. Robiłam też takie kotleciki: pierś kurczaka w kawałeczki+ pieczarki i żółty ser starte na tace o grubych oczkach, jajo, mąka--- wymieszać i smażyć kotleciki. Z początku jest takie ciapkowate, a potem się ścina i wychodzą kotleciki. Niestet, nie pamiętam proporcji, jak się o nie dopytam to mogę podać. A i dobrze je smażyć na teflonowej patelni. Mi na starej patelni wiele potraw przywiera;), więc jak np. smażę naleśniki to wolę teflonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje nie oglądac wiadomości, świat wydaje się piękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snów, to ja kiedyś miałam paskudne sny o zębach!!! Wyobraście sobie, że śni mi się, że mam zęby, jak świńskie żeberka. :D Albo śni mi się, że zęby mi wypadają na rękę i ja nie mogę tego przeboleć! Albo, że mi wyleciały wszystkie zęby i jak ja pójdę do pracy!!! Ale koszmar! Ale za to jak sie rano obudziłam po takim snie to była ulga!!! :D Jednak te sny nic mi nie wróżyły. Jedynie chyba moje żęby upominały się, aby ich Wielki Cykor zaprowadziła do dentysty. Teraz już nie mam snów, ale zęby mnie czasem ,,ćmią" już na jawie. Co do nerwówki w ciąży. To ja jeszcze nie wiedziłam o ciąży, a tak się darłam i tak w głowie piorunami- myślami miotałam, że jak w tym miesiącu miałam, parę dni temu, coś podobnego to brałam pod uwagę, że to może być... No, a taraz mam 4 dzień plamień i choć już ,,umówiłam się'" z mężem na następne staranka, to póki nie zacznie się pełny @ jeszcze nić nadzieji mam... niteniuńkę... Jeśli nic z tego -to oczywiście liczę na doborowe towarzystwo:) i zaczynam zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeśli to prawda, że szpitale mają mieć limit na porody ( ja mam to gdzieś, byle dzidzia była zdrowa!) to może lepiej tak stopniowo się starajmy, może dziesiątka w miesiącu, bo jak więcej to może się zdarzyć, że będziemy się być o łóżko! :) Albo za wczasu kupujmy dmuchane materace? No, dobra, październik to też ładny miesiąc na urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, a czego Ty się tak boisz, że pijesz meliskę, bo nie kumam? No i napisz mi coś o tym teście, bo ja w tym miesiącu też chcę się wytestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no bije sie bo dzis chyba bedziemy robic dzidziusia :-) O Boze!!! i sie ciesze oczywiscie. tylko jeszcze jestem troszke poziebiona tzn. po tje chorobie pobolewaja mnie pluca ale ja tak zawsze mam. a po drugie tak czy siak choroby nie unikne naawet jakodloze starania bo ja straszny chorowitek jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anik, pewnie tak jest że twój organizm dochodzi szybciej do siebie. Pozdrawiam cię serdecznie. Dziewczyny dzisiaj dostałam krwawienia ale nie takiego @ tylko ciemniejszego jakiegos. Normalnie 27 dni mija we worek czyzbym dostałA WCZESNIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałam. Mój aniołek [ * ] - 6 tc. Czuje się jakbym siedziała na bombie. Mam czekać do 2 tygodni na samoistne poronienie, a jeśli tak się nie stanie to pojechać do szpitala. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, przecież nie miałam żadnych objawów. I tyle czekać! Jak tak można wykańczać człowieka? Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik Mnie również przykro, że Cię to spotkało aż dwa razy. Ja również straciłam dwie ciąże. Oczywiście badania robiłam sobie na własne życzenie, bo według wytycznych lekarze kierują na badania dopiero po trzech razach. Oczywiście to okrutne i bez sensu, ale takie są wytyczne. No i oczywiście wszystko zależy od lekarza. Więc: 1. hormony tarczycy 2. badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego (przeciwciała przeciwko antykoagulantowi toczniowemu, czynnik V Leiden, protrombina, przeciwciała antykardiolipinowe w klasie IgG i IgM, aktywność czynnika VIII) 3. hormony \"babskie\" (LH, FSH, estradiol, testosteron, prolaktyna, progesteron) 4. toksoplazmoza 5. cytomegalia 6. posiew z szyjki 7. chlamydie No i to chyba wszystko. Wszystkie wyniki w normie, nic niepokojącego nie stwierdzono. Ale w trzeciej ciąży brałam od początku Duphaston, a od 9. tygodnia dodatkowo na wszelki wypadek zastrzyki z heparyny (Clexane) i Acard. Clexane i Acard to leczenie stosowane w zespole antyfosfolipidowym. Mam je stosować do 20. tygodnia - profilaktycznie. Dziecku nie szkodzi, a ciąży pomóc może. Odpukać, na razie wydaje się, że wszystko jest w porządku (kończy mi się 15. tydzień). I oby tak dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla spróbujemy cie tu wszystkie wesprzeć. Wiemy co czujesz bo każda z nas czuła to samo. Ja tez nie mialam żadnych objawów, żadnego krwawienia. Nie jest norma ze boli brzuch i się krwawi. Bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania78!!!Głowa do góry!!!Ja te kilka dni temu byłam kiepska,ale juz sie podniosłam z tego dołu.Wszystko jeszcze przed nami!!!Spróbuj moze zając sie czymś co lubisz...Ja dzisiaj byłam na kursie i az do Szczebrzeszyna pojechałam autobusem :) HIHI.Super,boli mnie wszystko,ale jestem zadowolona i wychwalona przez instruktora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A moje @ sa regularnie co 28-29 dni i nie plamie ani przed ani po.Bardzo mnie to cieszy bo przed strata miałam strasznie obfite @ i bolesne i plamiłam na 3 dni przed i po i czasem w połowie cyklu.Teraz wyglada,że sie własnie wszystko uregulowało. Po zabiegu krwawiłam przez 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Nicolla,ja tez nie miałam zadnych objawów...U mnie to był 11tc a ciąza obumarła w 9.Dziwie sie troche,ze takdługo kazali ci czekac... :( ja na drugi dzien byłam juz w szpitalu a następnego rano miałam zabieg.Może spróbuj u jakiegoś innego gina ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie brzuch dziewczyny chyba to @ już. Czyli po 24 dniach. Tak miałam przed zabiegiem. Co 24 dni. Myslałam że mi sie wydłuży czy coś. Od pierwsze @ po zabiegu mialam drugą po 27 dniach a tu teraz tzrecia przyszła po 24 dniach. Ładna matematyka no nie! A tak sie nie mogłam doczekac a teraz mnie brzuch boli. I w ogóle do d..y że dostałam teraz bo na jutro szykowaliśmy sie z mężem do małego co nieco i bedzie zawiedziony. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przepisy;) tym razem chyba ich nie wypróbuję, bo zrobiłam już zakupy, ale dania całkiem ciekawe, więc pewnie kiedyś skorzystam... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam bo znowu została skopiowana stara tabelka :) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28.......Kraków.........06.02.....10tc_23. 10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? rudi26...26....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 [url=http://lilypie.com]http://bd.lilypie.com/KiNjp1/.png[/u rl] http://www.fertilityfriend.com/ticker/156e1c/t tc.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:0 tiki po pierwsze to bardzo mi przykro ze nie udało Ci sie tym razem ale w nastepnym miesiacu na pewno się uda.Mocno w to wierze:) a po drugie, przepraszam jesli \"z niesmakiem\" przeczytałaś moja wypowiedz.Oczywiście ze nie o to mi chodziło ze te \"mniej ładne\" moga przezywac tragedie bo nikt nie zasłuzył na to zeby przechodzic przez takie cierpienie.Pisałam o dziewczynach z naszego forum ze sa ladne i zadbane i beda mamusiami slicznych dzieciaczków.W zadnym razie nie chcialam nikogo urazić :( Chyba pod wpływem emocji zle zinterpretowałas moja wypowiedz a ja moze żle ją sformułowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiostra
siostra mojego męża dzis urodziła..byla w piątym miesiącu...tylko dwie godziny żył ten maly Aniołek... Tak bym chciała jej jakos pomóc... Czytam Wasz topic i podziwiam...tyle przezyłyscie i wytrwalscie...mam nadzieje, ze jej tez sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki mamy wybór...? albo w łeb sobie palnać albo szukac w codziennosci małych powodów by tego nie zrobić... lub wiekszych jesli ktoras ma juz dziecko i dla niego... lub dla meza... samobójstwo to najwiekszy przejaw egoizmu... a nam tu razem latwiej - bo wspieramy sie i pocieszamy... i wysylamy fluidki wzajemnie - przyszłe mamusie tym co dzialaja - wysylaja fluidki ciążowe... a te co się staraja przyszlym mamusiom wysyłaja dobrą energie i modlitwy.. czyz to nie piękne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×