Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Cześć. Ewa ja jestem niecałe 2 miesiące po zabiegu (6 tydz - serce niebiło). Doskonale rozumiem co czujesz. Lidka - mojego męża kuzynka bierze ślub w kwietniu - jest w ciąży ;( Co za dziadostwo.... :( U nas wiosna w pełni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra cioteczna jest ode mnie rok starsza,ma już 10-cio letnią córkę.Najbardziej mnie drażni to,że jej kolejna ciąża była tak dokładnie zaplanowana!Najpierw musieli zmienić mieszkanie na większe,potem zrobić remont,zmienić samochód,kupić garaż,potem córka poszła do szkoły,potem szła do komunii,w międzyczasie Aga zmieniała pracę(ta sama firma,tylko bliżej domu),jej mąż jeździł na szkolenia,żeby awansować.I to wszystko było ważniejsze-odkładali kolejne dziecko na później,kariera,mieszkanie,pieniądze były ważniejsze!I wszystko układa się tak jak planowali!No,prawie wszystko,ciąża jest podobno zagrożona.Życzę im jak najlepiej,ale nie chcę ich spotykać. A podczas tych moich porannych porządków natknęłam się na opis usg,które robiłam we wrześniu,10 dni przed tym,jak dowiedziałam się,że maleństwo już nie żyje.Wtedy było wszystko ok.I znowu dół:(Nie mam już siły udawać,że wszystko jest w porządku,że jestem szczęśliwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Witam i odrazu przepraszam że wczoraj tylko spytałam czy ktoś jest i już sie nie odezwałam ale internet mi co chwile pada nie mam problemy z połączeniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Marta współczuje !!! Ja miałam zdjęcia z USG mojego Aniołka i może to głupie ale mój M mi je zabrał i chyba spalił bo ile razy na nie patrzyłam (a nosiłam je przy sobie cały czas) to ryczałam i nie miałam ochoty żyć bez tego maleństwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Jes tu jeszcze ktoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet niedostałam usg... po tym wszystkim zostało mi wspomnienie i badania...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ja tez nie spałam juz od rana,tylko nie miałam kiedy do was cos napisac.Teraz na chwile siadłam i ogladam skoki i postanowiłam cos napisac.Lidka,widze ze jak ja zaczełas szukac jakis naturalnych srodkow wzmacniajacych.Pamietasz ten moj propolis?? Łykam go cały czas i normalnie o tej porze roku to juz ze dwa razy chodziłam z zatkanym nosem kaszlem i goraczka....a w tym roku nic! :) Az nie moge uwieżyc ,ze nie jestem chora!! ma-lenka co robisz???????? alekto,dzieki za zyczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po balu..było średnio, poza tym, że się wytańczyłam i wcale się nie oszczędzałam:-D dzisiaj zdycham z przemęczenia, a buty o dziwo wcale żadnych odcisków nie zostawiły:-Porkiestra była tak pijana że momentami w ogóle nie grali do rytmu haha, ale było śmiechu:-D we wtorek wybieram się do gina..zobaczymy co tam ciekawego w środeczku się dzieje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-leńka fajnie, że się dobrze bawiłaś... Dziewczyny stwierdzam, że zaczynam być uzależniona od forum... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie ja mam caly czas ten propolis, ale te tableti są nie do przełknięcia dla mnie. Albo staną mi w gardle, albo jak już pójdzie to mam odróch wymiotny. Jak dla mnie są za duże i zbyt chropowate :) . Dlatego zamieniłam je na tabletki z żurawiny . Jak już osiądę na dobe w domu to chyba ten proplolis będę proszkować i połykać...:). Gdzie jest teraz wiosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Witam ponownie choć nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest !!! Zawsze jak tu wchodze to tu cisza !! ma-lenka gratuluje udanej zabawy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o usg z ciąży, to mi zabrali w szpitalu zdjęcia...zostawili mi tylko pierwsze z 4 tygodnia gdzie widać tylko pęcherzyk...nie wiem czemu mi nie oddali z 10tygodnia. Ale może i lepiej. Zaraz idę włosy farbować i czas się pakować...znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Jest tu ktoś ? Czy wszyscy odpoczywaja ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga nie mam pojecia, moze poszukaj na internecie. Faktycznie malenka moze i plaga tylko nie dla wszystkich. W kazdym razie zagladam do was i ciesze sie ze wszystko u was w porzadku. Narazie własciwie to nie mam za bardzo co pisac bo u mnie nic sie nie dzieje. Przyszły ferie i moze troche odpoczne. Pozdrawiam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas narazie odpukać wszystko ok! Z rana mam mdłości :( z każdym dniem coraz większe :( ale narazie jeszcze nie wymiotowałam! Mam do Was takie malutkie pytanie, bo dziś ostro sięz taka laska na ten temat spięłam! A mianowicie czy plamienia w ciąży są normalne?Moim zdaniem nie!Powiedziałam jej, że z każdym nawet najmniejszym plamieniem szłabym do lekarza, a ona mi na to, że jestem przewrażliwiona po tym co mnie spotkało!Że ona w bodajże 6 tc ciązy miała malusieńkie plamienie, albo brążowawe upłay (nie był do końca pewna) i że nigdzie z tym nie szła!A teraz jest w 17 tc i narazie z dzidzią jest ok!Że jakby każda kobieta z byle głupstwem do lekarza latał to byłyby tam kilometrowe kolejki! no nie wiem, może ma i rację, ale ja i tak będę sie trzymała swojego zdania! Wiem, że w ciąży mogą być ciemniejszy upławy, ale to świadczy o jakimś zakażeniu!że zdarzają się plamienia, ale najlepiej skonsultowac to z lekarzem, bo jeśli to miałoby być poronienie, a możnaby coś z tym zrobić to w życiu bym sobie nie darowała, że to zaniedbałam! dziś poznałam też kolejna mamusię Aniołka!Jest dopiero 3 dni po zabiegu i to wszystko bardzo ją jeszcze boli!Podałam jej linka do naszej stronki, ale mówi, że nie ma to na jeszcze siły! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra powiem Wam:-D zrobiłam dwa testy..wczorajz rana jeden-2 krecha była bardzo blada i 2 dzisiaj popołudniu- 2 krecha już była wyraźna:-D więc:-D..jeszcze tylko we wtorek idę potwierdzić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie malenka, Bardzo to miła wiadomośc. Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-leńka GRATULACJE!!!! Mój gin zawsze się dopytywał czy mam plamienia. KAŻDE PLAMIENIE JEST GROŹNE i niejesteś przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ma-lenka!!!!!!:):):) wow!!!!!SUPER!!!Ciesze sie bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidka,nie wiem co ty za propolis kupiłas....? Moj jest w fajnych sliskich kapsułkach ...:) Nie mam problemow z połykaniem i czuje sie swietnie po nim.A moze ty poprostu zle tolerujesz propolis i stad ten odruch wymiotny...???Jak sie zle czujesz to lepiej nie bierz...A...,to nic ,ze mnie pomyliłas z Celavie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×