Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość monikapie
Jejku, jak ogladalam te zdjecia to pomyslalam, ze taki byl moj Antos. Bo mniej wiecej byl takiego wzrostu :-( Biore sie za pisanie pracy bo mam wolne a nie robie nic pozytecznego.Strasznie mi sie nie chce, ale lepiej miec z glowy zeby w razie czego w ciazy sie nie przemeczac :-) Mezulek tez jeszcze pracuje wiec trzeba czas jakos wykorzystac. Ufff jak mi ciezko sie zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tiki to Aleksandra! Oleńka bardzo ładnie, też nad tym imieniem myślę dla corci...chyba, ze się mylę, to jeszcze Emma zostaje, ale nie sądzę! Miłego wypoczynku tiki! A mnie tes zdjęcia troszkę przeraziły! Jeszcze jak zobaczyłam, że to figurki z marcepanu to od razu pomyślałam o zjedzeniu takiego dzieciaczka! Straszne! Jak dla mnie to w tych zdjęciach nie ma nic pozytywnego. To takie bez sensu-moja ocena! No, ale kto co lubi. A ja zaczynam mieć nieokiłznany apetyt i już dzi.ś zdążyłam nakrzyczeć kilka razy na męża - czyli objawy napięcia przedmiesiączkowego! Idę coś zjeść - moją dietę szlag trafił. A i wiecie co? Miałam kolejny telefon w sprawie pracy. Rozmowę mam(też bank) we wtorek - w Suwałkach...niestety (ale praca w Białymstoku jak najbardziej). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzeiwczyny od wczoaj mialam jakies problemy i wogóle nie umialam na forum wejsc. co 2 minuty sprawdzalam. czulam sie jakby mi ktos prawa reke odciąl...a dziś caly dzień w pracy.... zaraz chhyba ide spac... wiecie co?? obsługiwalam dziś babke ktora ze mna lezala na sali.. ja po zabiegu a ona jakies tam problemy miala... i ona ma teraz taki pielny brzusio.... wtedy byla chyba w 3 miesiącu... i wszystko wrócilo od razu zaczelam myslec jaki mój by już był.... a i chyba tez mam objawy napiecia przedmiesiaczkowego... o byle co sie wkurzam i wczoraj o maly wlos smirtelnie nie obrazilam sie na chlopaka..... dobrze ze on jest taki cierpliwy i kochany bo moje humory czase potrafia zabić .... dzis 32 dzień... jejku jak ja bym juz chciała wiedzieć...... a dzieciątka z marcepanu są cudowne... jak prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia bo wczoraj były jaikies problemy z wejściem na forum, jakis błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam przed chwilą trzy kanapki i dalej jestem głodna...idę jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa
tiki-tak: jakie badanka robiłaś? Czy związane z szukaniem przyczyny poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka... my chyba na tym samym wózku jedziemy.... ja wczoraj zjadłam na kolacje prawie cały chleb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah niuuusia ja mam własnie taki prawie wiejski świeżutki chleb i jak tak dalej będzie to nic nie zostanie na śniadanie... Zawsze miałam wilczy apetyt przed @, ale w pierwszych tygodniach ciaży tez tak miałam :) więc szansa 50-50, hehe. Wpadnę później za jakies 2-3h jak się najem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągnie mnie i do kuchni i do komputera. Wkleję tabelkę, dopiszę kiedy mam mieć @. Dopisujcie jakies badania czy co tam robiłyście. TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.......09.08..........6tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......24.10.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez powinnam zmienić termin @ więc to czynie :) TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.......09.08..........6tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę zmienić termin @ więc prosze bardzo, oto tabelka: TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek idę do lekarki. Tak myślę czy nie powinnam isć do niej i powiedziec ze mam juz @. Bo ona pamietam mi cos mówiła o jakimś antybiotyku co mi da przy pierwszym @. Sama niewiem, moze cos pokreciłam. Wy chyba nie leciałyscie do lekarza z pierwszym @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evawer ja tez mialam antybiotyk ale pamietam ze jak doatalam Pierwsza @ to kazala mi podczas @ nie brac tego antybiotyku wiec chyba cos pokreciłas ;) moze kazala ci przyjsc po ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
i ja sie dopisuje TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? monikapie.....27......Skierniewice.......?............16tc_31.10..........styczen/luty --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba własnie tak. Chyba po @. W kazdym razie i tak ide we wtorek a do wtorku raczej mi sie skonczy. Do tej pory zawsze miałam taka 5- dniową. No chyba - mam nadzieje- to sie nie zmieni. Jak pójde we wtorek to zobacze co mi da i co powie. Ide spac. Dobranoc. Oczy mi sie kleją. Jak dobrze ze jutro wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) ja niestety jutro caly dzien w realu... i w niedziele tez... a ludzi tyl ze nawet napić sie nie ma kiedy... a co do @ to ja po zabiegu mam 3 dniowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
a ja jestem zla i mi sie nudzi. moj mezulek sie wkopal w pracy w tworzenie jakiegos sklepu dla Philipsa i siedzi przed komputerem po 20h na dobe. on ledwo zyje a ja sie czuje samotna. i jeszcze przez najblizsze dni nie polezymy razem przed tv tylko ciagle praca i praca. mam nadzieje ze mi to wynagrodzi. Chyba pojde waszym przykladem i tez sie walne do lozeczka. albo jeszcze troszke poszperam. Milej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejć ale śliczne maleństwa!!! jak prawdziwe!:-) ja dzisiaj od rana- jeszcze w łózku z wykładami przed nosem..i nauka:-P kolejne zaliczenie wrr.. w poniedziałek czeka mnie ostre kucie(dobrze, że mi to wszystko szybko wchodzi:-) ), dzisiaj imrezka urodzinowa, a jutro idziemy na wiejską potańcówkę, jak nie odwołali:-D miłego weekendu życzę..[i pieknej słonecznej pogody jak u mnie:-):-):-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ma-lenka 20 ja też jeszcze ostro nad książkami.Dzisiaj mi się zmieniło i mam na 16:oo dlatego jeszcze jestem i zaglądam tu.Ale widze,że w sobote rano dziewczyny jeszcze śpią.Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ups,chyba za dużo tych jeszcze...:) no ale jeszcze miłej zabawy ma-lenka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W Częstochowie ładna pogoda, maż pojechał po zakupy (zaryzykowałam i wysłałam go samego, hihi). Zrobię szybko obiad i wybywamy z domu do tesciów sobie posiedziec (maja domek wiec mozna sobie troche na podwórku posiedzieć). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Celica:-) właśnie wyszykowana czekam na męża z obadkiem:-) dopiero z pracy wraca..zje prysznic i zmykamy się pobawić i na mszę za babcię:-) jeszcze raz miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja pół dnia spędziłamw sklepach. Wybieranie fug i generalnie same remontowe sprawy. W międy czasie przyszedł elektryk i myślałam, ze go zabiję. Nie posprawdzał wcześniej czy jest prąd w kablach i dziś kiedy ściany są równe okazuje się że w sypialni, małym pokoiku, łazience i dużym pokoju no i na schodach nie ma w kablach prądu...nogi się pode mną ugięły. Jutro rano przychodzi i mam nadzieję, że ścian kuć nie trzeba będzie, bo jesli tak to on mi za to zapłaci, a nie ja jemu! Aż słuchajcie zagotowało się we mnie. Znowu mnie brzuch boli jak na @. A pogoda i u nas dziś piękna była, pies korzystał i się wygrzewał na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego wszystkiego to opryszczka mi się robi na ustach...i jestem dziś bardzo zła! Gdybym była w ciaży, to taka opryszczka to chyba nie jest ok? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi każe zrobić szarlotkę...a mi się nie chce!!!! Idę. Dziś już nikogo nie będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
dziewczyny uczace sie - wspolczuje wam. ja etap ostrgo kucia mam juz za soba i za nic bym nie chciala jeszcze raz. Lidka - rozumiem ze sie budujesz albo remontujesz. nas tez to czego i bardzo sie boje. szukamy gotowego domku ale cos czuje ze jednak bedzie budowa. dzis ogladalismy dzialki. cena atrakcyjna tyle ze pod samym lasem i nie wiem czy bym sie nie bala.chociaz wyglada na to, ze tam inni tez sie beda budowac a kilka domow juz jest. kurcze, ze tez czlowiek musi podejmowac takie trudne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no wlasnie. zadzwonilam spytac, ktora to dzialeczka a pani ze juz "prawie" nieaktualne, bo oniecala jakiemus panu. Ten pan mial dzwonic wczoraj ale jej nie bylo w domu. kazala zadzwonic w pn. Strasznie mamy pod gorke z tym szukaniem, albo nam sie nie podona albo sprzataja nam sprzed nosa. powinnismy sie chyba szybciej decydowac. ale sie wkurzylam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×