Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

to dlatego rozumiesz tak dobrze ten tekst:-D ja jak posiedziałam i pomyślałąm nad nim to dopero się dowiedziałam o czym mówi:-D i wiecie co!!! jeszcze bardziej się cieszę.. że już niedługo będę mogła starać się o dziecko!!:-) tymczasem słodkich snów życzę..idziemy z mężęm \'spać\' :-D bo ma na rano;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Heh,a ja też uczę......się.Normalnie już mi się wszystko pomieszało.Łykam deprim,pyłek,popijam winem i mam doła,ale dzisiaj nie paliłam ani jednego papierosa.Nie obwiniam siebie za to co się stało.Jedyne co mam sobie do zarzucenia to to,że zdecydowałam się na dziecko dopiero po 11 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj nie paliłam, dziś skusiłam się na trzy papierosy. Kazdy jednak spaliłam do połowy, bo miałam odruchy wymiotne...takie same jak w ciąży. takie odruchy wymiotne na myśl samą o papierosach zaczęły mi się w 3,4 tygodniu ciąży. I uśmiecham się pod nosem do siebie, chociaz wiem ze teraz to jeszcze nie możliwe...:) O Magda M- do jutra laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie. CZy w mozliwe zebym w pierwszym tygodniu ciazy nie miala zadnych objawow.To dziwne ale jak myslalam ze jestem w ciazy pare miesiecy temu to piersi mnie bolaly bylam slaba i zmeczona a teraz jest wieksze prawdopodobienstwo ze jestem i nic nie czuje. Staram sie od 4 miesiecy. Z gory dziekuje za odpowiedz.\' Acha wczoraj pytalam moja mam3e jqak to odczuwala i powiedziala ze odrazu czula sie inaczej , to pewnie i ja tak powinnam sie czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszce raz ja.Moze jedyna rzecza ktora by mogla wskazywac na ciaze jest burczenie w brzuchu i uczucie ciaglego glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. wlasnie wróciłam z pracy i uslyszalam o wybuchu etanu w kopalni na śląsku. w kopalni w której pracują ojcowie moich przyjaciół.... w kopalni w mojej rodzinnej miejscowości.....są ofiary śmiertelne.....wlasnie takie jest życie....popieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nic nie słyszałam, jak jest kierownik na zmianie to nie słychać że radio gra:( Lidzia mi humorek poprawia sie po wyjściu z pracy, idę na przystanek z dwiema fajnymi dewotami więc jest miło:D Zdenerwował mnie dzisiaj fakt iż nie mogłam wysłać do was maila a tak bardzo chciałam.... Lecę do łóżeczka może coś będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
niuuuusia - ja tez wczoraj bylam zalamana ta tragedia w Rudzie. Ci ludzie placzacy...Dlaczego tak sie dzieje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
EvaWer - mam pytanie troche z innej beczki. Czy koszystalas z dofinansowania do studiow? wlasnie dzwonila dyr. i mi takie zaproponowala, Wiem ze jak wezme to musze przepracowac w szkole jeszcze 3 lata a jak sie zwolnie to zwracam cala sume z odsetkami. Na razie nie mam zamiaru sie zwalniac bo mam tam luz z czasem bede chciala przeniesc do prywatnego liceum (ze wzgledu na zarobki). Czy nie wiesz jak wysokie sa te odsetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea każda kobnieta odczuwa inaczej ciążę. moja mama mówiła, że czuła się świetnie zadnych wymiotów, nic! a mnie straszni eone męczyły:-) wszystk zależy od organizmu:-) najlepiej zrób test i się upewnij tak będzie najłatwiej:-) niuusia mój tata jest ratowniekiem, więc wszyscy w domu drżymy, że go tam wyślą:/ co akcja to cholerny stres:/ a rodzinom ofiar serdecznie współczuję!!!! dziewczyny! ale mi piersi masakrycznie wczoraj spuchły:| mam takie wielkie jak nigdy w zyciu! kurcze powiększały się przed okresem zawsze, a teraz są jeszcze takie strasznie miękkie? o co kaman? powiększyły się w dosłownie kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 w piwerwszym tygodniu ciąży nic się nie czuje...bo dopiero zarodek zagnieżdza się. Może chodziło ci o pierwszy miesiąc? A tu to bywa różnie. Jedne dziewczyny czują inne nie...nie słyszałam o burczeniu w brzuchu, natomiast wzmozone łaknienie tak. niuuusia ja teraz na takie tragedie jestem bardzo wrażliwa. Wczoraj gdy mówili o tym w tv to płakałam. I niestety, ale to byłby cud gdyby któryś z górników przeżył wybuch metanu...wszystko jest niesprawiedliwe. ewa-marchewa czy to znaczy, że nie lubisz swojej pracy? Wczoraj był sex i tak się dziś rano zastanawiałam co ja zrobię jak się uda? Nie będe się nakręcać, bo nie chcę rozczarowania jak przyjdzie @. A może jednak za wcześnie ? Najfajniej byłoby wpaść, ale jakoś tak szybko! Zwariowałam na punkcie witamin. Biorę wszystko co się da! Propolis, wit a+e, wit b, wit b6, wit c, kwas foliowy, centrum z luteiną...tylko tu mam problem bo tabletki są tak wielkie, że musze brać po połowie. Lecę coś porobić bo energia mnie rozpiera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidus..ale ja jeszcze pierwszej @ nie miałam.. i staraliśmy sie uważać..zaczynam wariować dzisiaj juz jakoś 33 dzień po zabiegu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też wariowałam. Czułam, ze nadchodzi a jakoś nie mogła przyjść. Dość długo to trwało...ale na drugą też się tak czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem postanowiliśmy po 1@ już sie nie zabezpieczać:-) lekarz powiedział, że jakbysmy wpadli to nic nie szkodzi jeśli już jestem gotowa psychcznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. nie wiem co robic. przedwczoraj zlozylam cv o prace i zadzwonil do mnie gosc z auchana i zaproponowal mi prace na pół etatu. teraz pracuje na umowe zlecenie wiec ten auchan bylby lepszy. i nie wiem co mam robic... co jak sie okaze ze po miesiacu bede musiec mu powiedziec ze jestem w ciazy. czy normalnie bede mogla isc na l4??? jak to jest bo mam metlik w glowie a ummowiona z nim jestem na 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia idź i się wypytaj co i jak, przypadkowo przecież możesz zagadać na temat ciąży. usmiechnij sie i powiedz, ze każdemu może się przecież zdarzyć i chcesz sie zabezpieczyć. wypytaj go na jakich zasadach tam to działa, po jakim czasie mozesz iść na L4 na jak długo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nawet nie myśleliśmy o zabezpieczeniu...wczoraj w nocy to był nasz drugi sex po zabiegu. Więc to było najlepesze zabezpieczenie, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia jeśli pierwsza umowa ( a napewno tak będzie ) będzie na okres próbny (3 miesiące) i w tym czasie zajdziesz w ciązę to na 100% nie przedłużą ci umowy . Na zwolnienia będziesz mogła chodzić, chyba że nie powiesz nikomu o ciaży. Jesli nie powiesz to zwolnienia tylko i wyłącznie od rodzinnego (żeby w pracy nikt nie wiedział) no i jak nie powiesz że jesteś w ciaży to jest szansa ze umowę ci przedłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca dziecka 25 latka
Dziewczyny Ja miałam zabieg 2.11. i też właśnie czekam na miesiączke. W ogóle to po zabiegu miałam takie brązowe plamienia. Po tygodniu poszłam do gina i zapisał mi CYCLONAMINE na zachamowanie krwawienia. Zrobił mi też USG i mówił że wszystko jest wporządku i że został jeszcze pęcherzyk z krwi.Po paru dniach od brania tych tabletek plamienie w 100% ustało. Teraz mam tylko takie wodniste upławy. Niewiem czy to dobrze. Czy ten pęcherzyk zniknie i jak? Też tak miałyście-macie? No i dziewczyny kiedy można sie spodziewac okresu??? W szpitalu powiedzieli mi że pary próbują tak po pół roku a gin powiedział mi że w szpitalu bzdury mi powiedziali, że spokojnie mozemy próbowc po 2-3 miesiącach...I "bądź tu mądry i pisz wiersze"...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca dziecka.. witaj więc tak..(piszę co mi tu dziewczyny mówiły, bo mi w szptalu NIC nie powiedzieli!) starać się można po 1@ jeśli czujesz się psychicznie przygotowana i chcesz! możesz odczekać 2-3 miesiace-oczywiście, ale to bardziej ze względu na psychiczną sferę:-) okres powinien pojawić się po ok. 4-6 tyg. różnie to bywa, jak nie dostaniesz po 6 idź do gina i jakoś temu zaradzi:-) co do pęcherzyka to nie mam bladego pojęcia bo byłam na kontroli i tylko ze mną lekarz rozmawiał, żeby nie podrażnić mi nic w środku na badanie mam przyjść po 1@ ja miałam zabiaeg 20.10 i wciąż czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca dziecka 25 latka
Dzięki ma -lenka. Kurcze ale długo sie czeka na ten okres, ale w końcu "wszystko " znów musi wrócic do normy po tej burzy hormanów jaka przaszłyśmy. Ja dziewczyny też juz myśle tylko o drugim dziecku. Wczoraj dowiedziałam sie że kumpela z pracy jest w 3miesiącu ciązy, poryczałam sie jak wół . Niby już doszłam do siebi ale szczęście innych którzy mają dzieci i kobiet które są w ciąży DOBIJA MNIE!!! Pragne dziecka najbardziej na świecie!!Zdrowego dzidziusia....DZiewczyny modle sie codziennie o ten skarb...Za Nas wszystkie pragnące...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia na rozmowę idź. Powodzenia! pragnąca dziecka - skoro lekarz na usg stwierdził, że jest ok to się nie przejmuj. A jedni lekarze mówią o odczekaniu 6 miesięcy, inni 3, a jeszcze inni 2. To chyba zalezy od psychiki kobiety. Napewno trzeba poczekac do pierwszej @, a ona pojawia się różnie od 3-7 tygodni po zabiegu. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła! zadzwonlam do narzeczonego i na mnie nakrzyczal ze ja przeciez nie potzebuje pracy na etat bo jak tlyko zajde w ciąże to mnie \"zatrudnią\" w firmie jego mamy na najwyższe wynagrodzenie a po miesiącu \"pójde na zwolnienie\". i że mam sobie spokojnie pracowac w realu i niczym się nie martwić. więc odwolalam rozmowe z facetem. w firmie mamy mojego chlopaka juz jedna ciężarówka byla \"zatrudniona na stanowisku kierowniczym\" i jak \'poszla na zwolnienie\" to kupe kasy dostawala najpierw do porodu a potem na macierzyńskim. trzeba tylko pierwszy zus baaaardzo wysoki zapłacić a potem z górki ;) a mnie ciągle mdli......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
pragnaca dziecka _ witamy. tak jak dziewczyny pisza chyba wszystko zalezy od psychiki. ja mialam zabieg :-( 31.10 i od stycznia mam zamiar nie uwazac :-). bola mnie plecy i troszke podbrzusze jak przed @ ale to chyba za wczesnie. co myslicie? wczoraj minely 3 tygodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my sietutaj chyab nawzajem za bardzo nakrecamy. jak tak czytam to każda z nas ma objawy typowo ciążowe!!!! coś czuje ze sie w wariatkowie spotkamy prędzej czy później, a póki co..... jak @ nie przyjdzie do poniedziałku to spotka mnie wieeeelkie szczęscie :) a weekend bedzie długaśny bo piątek, sobote i niedziele pracuje po 12 godzin.... ale może nie bede myśleć za dużo. a dzis wieczorkiem ide z przyjaciółką na masakryczny film na który chyba obie sie nie nadajemy ... teksańska masakra piłą mechaniczną.... wogóle to do mnie nie pasuje ale chcemy sprawdzić czy to jest faktycznie takie jak opowiadają ludzie.... najwyżej wyjdziemy w trakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia film jest świetny!!! jak dla mnei rzynajmniej bo j alubie tego typu filmy:-D a mnie czeka jeszcze sterta prasowanka, chociaż połowę mam juz za sobą:-( miłego dnia zyczę wpadnę może wieczorkiem, bo późńej jadę z mężem na zakupy:-D 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×