Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
rudi może trzeba w takim razie jeszcze zaczekać... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko na chwilę i pewnie dziś już tu nie zajrzę. Niedługo jadę do gina. :) Jaaaaa - piosenkę wykonuje Grzegorz Turnau tytył Piosenka dla Ptaka. Jeśli chcesz to na moim osobistym blogu jest link do tej piosenki. Adres bloga jest w mojej stopce. Madusia - madusia, coś Ci się mieszają topiki hihi ten link to chyba miał byc na Twoim majowym :P EvaWer- fajnie że jesteś. Czasem się boję, że stare (nie w kwestii wieku tylko stażu) forumowiczki pouciekają stąd.. a mi tu tak dobrze... rudi- dziwna ta beta - na ciażę za mała, na brak ciaży za duża Madzia - i kolejna uzdolniona muzycznie! Ja niestety talentu mam zero!! Nie umiem śpiewać :( Ale za to umiem malować hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Peppetti malowac jest dużo trudniej niż śpiewać :) dziękuje Ci za ta piosenkę, tak wlaśnie myślałam ż eto Turnau hihihi zaraz włączę mężowi :) (jak teściowa sobie pójdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti nie pomerdalo mi sie specjalnie wkleilam tu do nas moze ktos bedzie mial ochote przeczytac na majowym jest dziewczyna w2 ciaze za 1 razem sie udalo jej zajsc urodzila zdrowych synkow a jak chciala 3 to nie wychodzilo i u 4 gina wlasnie u niej wykryto PCO napisala nam troszke o tym i wkleila linki.Dlatego ja wkleilam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi a który masz dzień cyklu??? Tiki - gdzie jesteś - zawsze sie odzywałaś w ciągu dnia - no chyba że znowu sobie jeździsz po mieście :P Fajnie że dostalismy to EURO 2012 - cieszę się bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Jakby mnie mogło nie być. Tylko ostatnio zalatana jestem, egzaminy gimnazjalne niedługo, praca bieżąca, konkursy itp. Jeszcze obiecałam wychowawczyni mojego syna ze zrobie dekorację do Calineczki na Dzien Matki wiec mam kupę tego wszystkiego. Dobrze ze weekend dziewięciodniowy mnie czeka. W pracy kolezanka - ta w moim wieku - juz chodzi ze sporym brzuszkiem (5 m-c). Uciekam wiec z pokoju naucz. kiedy mogę. Ale akurat to taka fajna dziewczyna i lubię ją tyle tylko ze ten brzuszek... Ostatnio patrzyłam przez okno jak sobie idzie do domu i tak ładnie wygladała. Trochę nastrój mam ostatnio też nienajlepszy, zmiany atmosferyczne też mi nie słuzą. Wczoraj upał dzisiaj deszcz. No i przede wsyztskim chciałabym juz sie wprowadzic do mojego mieszkania nowego. A tu jeszcze cały maj, czerwiec i lipiec. No chyba ze w lipcu gdzies pojedziemy to szybciej zleci. Chciałabym sobie gdzies na ten weekend majowy pojechac ale wiadomo że z kasa kruchą - zwłaszcza jak trzeba zbierać na jakies sprzęty do nowej chałupy. No to się rozpisałam. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa a znasz jakies postacie ze świata estrady albo wystepowałas u boku jakies gwiazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dzisiaj jest 30 dzien a ja mam cykle 31/34 dni. troche mnie zaskoczyło to co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
EvaWer Zdażało mi sie... czasami nawet powiedmzy, że uczyłam jakbym ja zaśpiewała piosenke, za to sie dostaje kupe kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi po prostu poczekaj do 35 dnia i jak nie pojawi się@ to zrobisz jeszcze raz bete - może przez te kilka dni podskoczy - i tego Ci zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie zeby to byla az tak wczesna ciaza ale dziekuje. normy sa rózne ito tez zalezy od laboratorim a tam Pani powiedziala ze wynik jest ujemny.Nie bede sobie robila złudnych nadziei. chociaz nie ukrywam ze na moim tescie jest kreska taka blada ze ledwo ja widac ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiesz nam Jaaaaaaaaaaaaaaa z jakimi ..............?????????????? Rudi narazie sie nie stresuj tylko poczekaj i powtórz wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
EvaWer Jedno spotkanie mi utkwiło w pamieci, bo się ubawiliśmy do łez, a dotyczyło to tego, że ja jestem ciągle na diecie. Wtedy jeszcze żyła Hanka Bielicka i właśnie mój mąz miał z nią występ i tam rozmawiali on coś załatwiła no i mnie jej przedstawia,a Ona się na mnie spojrzała i mówi: Taki wielki facet a ma taki kij od szczotki. Mówie Ci tak się z tego śmialiśmy... chociaż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aha "kijem od szczotki" byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balbinka ja jestem, po zatruciu już Cię ząb nie będzie bolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balbinka a może jeste s tylko przewrażliwiona, no nie wiem, masz coś zimnego w zamrażarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja tez jestem bidulka z ciebie z tym zebem. JAaaaaaaaaaaa Hanka Bielicka bezposrednia kobieta byla a ty az tak szczupla jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak mi się wydaje, ja mam magna block'i więc z bólem nie mam problemu. Weź to coś zimne, zawiń z jakąś cieńką szmatkę i przyłóż, ta szmatka to po to, żeby Ci ręce za bardzo nie zmarzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no wiesz, wchodze w rozmiar 36, ale żebym była jak kij od szczotki to nie powiem, ale może przy moim mezu tak wyglądam bo on jest całkiem duży i dosć dobrze zbudowany facet za to ja całkiem drobna istotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scylla
Dziewczyn prosze Was o rade !!! Wy jesteści doświadczone w "tych" sprawach !Odpowiedzcie mi co to znaczy że kolor plamienia świadczy o braku progesteronu ? To wyczytałam w internecie, ja czekam na @ i czuje sie jak nigdy przed nią- mam plamienia !!! Czy jak plamienie świadczy o braku progesteronu to może być ciąża czy nie ? Prosze o odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poludnia tak duzo pisalyscie a teraz cisza ja siedze sama w domku i dal;ej nadrabiam zaleglosci w 3 seri magdy m. JAaaaa tu masz link stronki na ktorej mozesz poczytac o tym serialuhttp://magdam.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydrukowalam sobie znaczenie buziek i teraz juz je moge robic musialam poszperac zeby je znalezc u nas ale sie udalo ale nie pamietam ktora strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
[szczery uśmiech]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Mi też cos nie wychodzi. Chyba jednak nie umie do końca robić tych ikonek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz 8 chyba podaje Wam linka do buziek- minek prosze sobie zapamietać, przepisać albo dodać linka do ulubionych i niech mi wiecej nikt nie pisze, że nie zna ich!!!!!!! :P http://forum.o2.pl/emotikony.php no ;) Madzia - ja dziś pracowałam:P stwierdziłam, że ostatnio przesadzam z forum w pracy - trzeba to zmienić bo wkońcu mnie przyłapią i będzie źle - tym bardziej, że jeszcze jakiś czas nie chce mówić o stanie błogosławionym. rudi - Ty niecierpliwcze, miałaś poczekać z testem a na bete poszłaś, w sumie to rozumiem każda z nas chce wiedzieć już, tylko że smutkiem opłacamy nasz pospiech. Trudno i przyro mi że jesteś rozaczarowana. Czekaj teraz na @ i w przyszłym cyklu bierzcie sie ostro do dzieła :) spadam oglądać z mężęm filmik miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×