Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

a napisze Wam jeszcze jedno ze czytalam wpisy na rozne inne tematy i na wiekszosci z nch wpisuje sie jakis zadymiarz lub zadymiara topikowa wprowadzajac niemila atmosfere oczywiscie z pomaranczowymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
madusia ja mam pomarańczowy nick :) ale niestety się coraz bardziej do Wa przywiązuje... no ale jeszcze poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa absolutnie nie podejrzewam rzadnej z nas tylko pisze ze to zauwazylam ktos jest strasznie pusty jezeli sie w ten sposob zabawia i uzywa tych samych slow po roznymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Madusia przecież nikt nie będzie zakładał nicka, zeby mieszać :) hihihi a skoro niektórzy mają takie hobby to chyba ich problem :) mnie takie niketóre odzywki śmieszą i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie ludzie to sie czasami nudza strasznie.moj podopieczny dzisiaj bardzo grzeczny nawe ziemniaczki ze mna zjadla mieska i buraczkow nie chcial.On malo je ale mi jakos sie go daje przekonac zeby zjadal cos co nie ma w sobie czekolady hihhiihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Madusia no to masz dar przekonywania, albo bardzo Cię lubi, ile ma latek Twój podopieczny? co do błędów to trudno, ja chyba tutaj już strzeliłam nawet kilka ortografów, ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
hej dziweczyny!! a ja was czytam i czytam a wy ak namietnie machacie i machac! dziekuje za gratulacje odnosnie torcika! nadal jestem z siebie dumna bo gdy zagladam do lodowki to jeszcze kawalek tam stoi! od rana odbieram smsy i telefony z zyczeniami dla kacprusia! i pomyslec ze 2 lata juz minelo od porodu...❤️ nie wyeszlismy dzis na dwor bo pogoda sie popsula :( a wy tak piszecie i piszecie o wymiarach i tygodniach i odglosach bijacego serduszka i wlasciwie i m dluzej tu u was jestem to tym bardziej sie przekonuje ze wiekszosc z was jest juz zafasolkowana :D serducho mi rosnie razem z wami w waszej radosci ale tez przykrosc bierze jak pomysle ze ja jeszcze nie moge i czy mi sie jeszcze kiedys uda? tez chce taka mala fasolke w brzuszku jak wy!!!! :( a zaraz pewnie wroci moj gagatek :D ... Balbinka mnie tez zeby pobolewaja tez musze nawiedzic dentyste :( Madzia 79 jakie cudne zdjecia i jakie fajne wesele mieliscie, naprawde jestem zachwycona goralskimi akcentami. a my tez bylismy w tamtym roku nad morze i tez na helu tylko miesiac rowny przed toba :D zakochalismy sie w morzu! a w tym roku jak m dostanie urlop w lecie tez na pewno pojedziemy :D :D :D JAaaaaaa szczerze cie podziwiam za wykonywanie takiego zawodu! pokombinuj cos z tymi zdjeciami zebysmy moglu cie zobaczyc na scenie! czekamy :) Peppetti ja tez panicznie teraz sie boje o kacpra! po prostu jestem przeczulona az do przesady! a ja tez nie mam hasla do blooga... :( caluski ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ps: bledy sobie wybaczamy co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aneczka ode mnie też całuski dla Kacperka :) mój zawód jest prosty, czasami męczący, najbardziej mnie tylko wykańcza dieta która muszę trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka 12 to zapraszmy do Swinoujscia tu tez piekne morze.JAaaaaaaa Jakubek ma 3,5 roku jest kochany a jakie teksty ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Madusia to dawj teksty, one są najciekawsze zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Już jestem po, nie było tak żłe. Jeśli chodzi o wyniku łożyska to nic cnie wykazały zadnej patologi pozostałe wyznike też nie świadcza o żadnej nieprawidłowości. Powiedzieliśmy lekarzowi o testach, żrobili mi test z moczu i wyszedł dodatni tzn ze jestem w ciązy. Skierowali mnie na usg ale tam jeszcze nic nie było widać bo to bardzo wcześci ok 2 tyg. Za trzy tyg mam kolejne usg i moja ciąze bedzie nonstop konsultowana z tym ze lekarzem ginekologiem. Wiecie co nawet mnie zbadał, bo mówiłam mu o tym dyskonforcie przepoisał mi czopek dopochwowy i powoiedział zebym sie niczym nie przejmowała, bedzie dobrze. Tak wieć cieszę sie ale pewnie bede skakać z radości dopieero po usg za trzy tygodnie. Caluje was kochane i nie dziekuje za gratulacje zeby nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
asia b TO CUDOWNIE!!! Teraz już i ja Ci GRATULUJĘ!!! Przynajmniej jakas dobra wiadomość dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
piekna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cos palnie smiesznego to wam napisze dzis sie mi nie zdarzylo.Pepetti dodalam wierszyk o anilkach do stopki moge bardzo mo pomogl po stracie jak wylam to zawsze go czytalam i sie uspakajalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - dziekuję za miłe słowa:) My się zakochalismy w Jastarni juz dawno temu - ja byłam tam 3 razy!! I jak sie uda to na pewno jeszcze kiedys tam pojedziemy!! A gdzie sie podziewa Tiki - ciężko pracuje czy się źle czuje :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oj Madziulka nawet Ci do rymu wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia - nareszcie zrobiłaś się na czarno :) :) Odnośnie wierszyka super, że wspierał Cię w trudnych chwilach. Dla mnie też on jest bardzo ważny, ale ostatnio wyrzuciłam go ze stopki, bo moja stopka zrobiła się strasznie duża :) Jak mam potrzebę to zaglądam na swojego bloga i czytam sobie go... chociaż ja mam go całego w głowie. Jaaa.. -dziekuję za komplement dla mojego łobuza :) Piosenka na blogu, to wybór takaja. Właśnie dawno się nie odzywała. Karolinko gdzie jestes?? My co jakis czas zmieniamy sobie oprawę muzyczną na blogu, by nie było nudno. :) aneczka 12 - niestety większość nie jest zafasolkowana, tylko kilka sztuk. Niżej wkleję tabelkę z uczestniczkami tego forum, dopiszcie się jeśli macie ochote.. Dziewczyny milczące - odezwijcie się. Ciągle zastanawia mnie co się dzieje z gablis. Ostatnio nawet potrudziłam się i poszukalam jej ostatnich wypowiedzi. Chyba ze dwa miesiace jej tu nie było. Nie widzę jej też na forum. Oli80 - też dawno się nie odzywała.... asia b - no to trzymamy kciuki. Super, bardzo się cieszę, że wszystko jest ok i że jest kruszynka!!! balbinka - piękna historia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i obiecana tabelka TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...20.03.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Peppetti A możesz mi napisac tytuł i wykonawce tej piosenki, chiałabym ją podsunąć swojemu meżowi :D Nie uwierzycie co sie stało :D Mój dyrektor zadzwonił i powiedział, ze jeżeli już tak bardzo mi zależy to nie musze jechać do tetaru :D jestem przeszczęśliwa, bo mnie wczoraj wymordowali i dzisiaj jestem wykończona,z a to jutro cały dzień, ale co tam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Peppetti Jejku ja Cię podziwiam za tą Twoją dokłądnośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
madusia i tak szybko hihihi ja póki co na kilka minut uciekam bo przyszła teściow ai wszystkiego sie czepia, właśnie sie bardzo zdziwiła że kotlety umiałam upiec i jej się nie podoba że okno otwate i mi franki chce powiesić... żeby tylko mój maz szybko wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle namachałyście tyle ze czytalam i czytałam. I oczywiscie juz połowy wpisów nie pamietam. Gratuluje asiub , to naprawde fajna wiadomość . życze Ci zeby wszystko było ok. Domków tez Wam gratuluję i widze ze tutaj prawie kazda stawia lub ma juz dom. I dobrze. Nie ma to jak własny domek z ogródkiem. Co do teściów to ja nie narzekam. Teściowa jest ok, a teść własnie siedzi (tz pracuje) w Szwecji. Mieszkaja w domku więc latem jestem u nich codziennie. A tak to w niedziele na obiadek jeżdzę. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa masz bardzo fajny zawód. Czy wystepowałas też w teatrze Józefowicza w Warszawie?????? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
EvaWer w Józefowicza nie, miałam okazje śpiewać w ROMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik beta hcg 5 :( moze w przyszłym miesiacu........ asiu b jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi - ale to coś dziwna ta beta - za wysoka - jesli nie jesteś w ciąży, a jeśli jesteś to może za mało hormonku... Jaaaaaa - ja tez wystepowałam w Romie - jak studiowałam w Warszawie to należałam do Zespołu pieśni i tańca - taki fajny ludowy zespół działajacy przy uczelni i własnie w Romie kilka lat z rzędu mielismy nasze koncerty galowe - czyli takie uroczyste raz na rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Madzia widzisz gdzie się ie ruszysz tam ja też :D :P co studiowalas w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiowałam Finanse i Bankowość na SGH, ale od razu powiem że średnio mi się tam podobało - zero klimatu studenckiego i dlatego znalazłam sobie zespół do tańczenia - i zespół był z SGGW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×