Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Peppetti - a u ciebie juz 18 tydzien :) jejku jejku jak to leci, dopiero były wieści o kreseczkach a tu juz 18 tydzień. Z tym lekiem o nasze maleństwa bedziemy sie ścierać całe zycie monikapie - Peppetti - ma suwaczek w stopce, klikniesz i wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ale jestem blyskotliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti dzieki za wklejenia fotek na bloog i za cieple slowa wzruszyllam sie bardzo pokazalalam to Arkowi i tez sie wzruszyl i zrobil taki slodki usmieszek.Matko jak ten czas leci tak jak piszecie dopiero dziwczyny pisaly ze sa w ciazy a juz czuja ruchy itp.i coraz bardziej nam sie poszerza grono topikowych fasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
u mnie 14t i 5dni. w przyszlym tygodniu wizyta u mojego aniola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Madusia ale widzisz jak to dobrze przeżywać z kimś jego szczęście :) Jeszcze nie udało mi się przeczytać całego tego forum od początku, ale się staram i mam nadzieje, że w tym co mnie czeka będe miała jakąś chwilke, zeby to do Was zagladać i czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balbinka każdy może zdrobić coś żeby zarabiać dużo pieniążków, ale większość ludzi nie chce... ja sama chyba tez uważam, że nie zasłużyłam na taką szansę, ale i tak się kiedyś tym zajmę... Bloga też właśnie staram się przejrzeć, ale coś mi się nie chce otworzyć... A co do cierpienia... często tak jest że cierpią niewinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
monikapie każdy lubi sobie pomarudzić :) ale ja bym tak chciała ak Ty wczoraj miec luźny dzień, nawet jeśli dzisiaj bym musiałą tyle załatwiać... Peppetti lekarza masz strasznie mądrego, podoba mi się to zdanie, że "zwycięzców się nie sądzie" ja jestem aktorka-wokalistka, czyli zwykle pracuję w teatrach muzycznych, w Polsce mnie to wykańcza, wczoraj wróciłam w nocy do domu i pierwszy raz od dłuższego czasu płakałam... Ale co by nie powiedzieć... lubię to co robię, może nie tutaj, ale gdzie indziej mi się świetnie pracuje, z resztą pomagam innym robić aranżacje utworów itp... można poznać mnóstwo fantastycznych ludzi, choć oczywiście wymaga to też sporej ilości wyrzeczń... :D madzia z tego co pamiętam w Kościelisku jest śliczie, raz mieszkałam w Zakopanym zaraz przy tabliczce kościelisko, nie pamiętam teraz jaka to była ulica, ale było fajnie jak się o 6 rano sło do sklepu pół godziny pod góre, a potem z powrotem, a potem np. na dół do centrum1,5 h, naprawde mi się podobało, aha i był taki strumyk do któego musiałam wleść jak kręlilismy teledysk i nogi wykręcało... ale tam jest spokojnie, w tej chwili oddałabym każde pieniądze za spokój... b ędziesz miała się super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balbinka a co ten dentysta ma Ci robić? nam na szczęście udaje się więcej pomagac dzieciom, ale jeśli chodzi o zwierzaki to ja ostatnio ograniczyłam sie tylko do występów na koncercie charytattywnym a co do ludzi, którzymają dużo pieniezy, występując w USA poznałam kiedyś wspaniałego mężczyznę i jego żonę, oni praktycznie od zera, mając wtedy siedmioro dzieci, doszli do milionów, w tej chwili naprawde maja wspaniały styl życia, ale co mnie najbadziej wzruszyło to to, że oni za własne pieniądze wybudowali sierociniec dla dzieci w Afryce, potem jeszcze zorganizowali tam dzieciom kuchnie i czytelnie i nawet kupili helikopter... po prostu, to się w głowie nie mieści jak może się zmienić życie człowieka, który ma marzenia, ale takie prawdziwe marzenia bez których nie może żyć, któe po prostu musi zrealizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaa - ja też jestem wdzięczna losowi że dał mi takiego mężą - tzn męża z Kościeliska:) Ciekawe czy to przypadkiem gdzieś niedaleko nas mieszkałaś - teściowe mieszkają właśnie na samym poczatku Kościeliska tuz za znakiem - ha ha ha - tylko to zależy z której strony :) Kurcze wkurza mnie ta moja \"swędzawka\" :P Pomochałabym się z mężulkiem a tak nici - oj zła jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Madzia może Ci przejdzie jeszcze, cociaż nie wiem, nie znam się... ja mieszkałam tak, jak od tego Kościoła co był wybudowany za ocalenie Papieża (zabij mnie ale za Chiny sobie nie przypomne jak to się nazywa, jak widzisz nazw nie pamiętam) i tam dalej była żabka i się potem skręcało w prawo i szło się w dół koło jakiegoś miejsca gdzie są siostry zakonne i tak w dół, i był dom a przy nim jest Karczma no i tam była ta tabliczka i zakręt i w górę szło się i było Kościelisko i jak ta droga sie kończyła to po prawej stronie był sklep... namieszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 ja tez taka swedzonke mam biore nystatyne dopochwowo ale wczoraj oczywiscie nie wytrzymalismy i bylo mochanko dzis szlaban bo kochanie w pracy>A u niego wpracy chodza wszyscy wsciekli przez ten kurs najpier mial byc1 6 kwietnia potem 23 kwietnia wszyscy zawiesili dodatkowe prace( bo oni pracuja 24 godziny i potem 3 dni wolne wiec zeby dorbic kazdy cos robi dodatkowo) i tylko kase na tym traca bo mogli do konca miesiaca pracowac bo teraz sie okazuje ze od 5 maja kurs arek tez zly bo mogl w tej ochronie popracowac do konca miesiaca w tym miesiacu i tak mial malo godzin ale zawsze to jakis dodatkowy grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAaaaaaaaaa - fajny masz zawód :) jest jakaś strona internetowa na której mozna Cię zobaczyć ? monia - no , przydatny ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tiki no strony niestety nie ma bo ja nie jestem zatrudniona tylko w wiekszosci teatrow pracuje na umowe zlecenie... ale cos pokombiuje zebyscie mnie mogly sobie poogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EURO 2012 ODBĘDZIE SIĘ WE WROCŁAWIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balbinka to moż epoproś o znieczulenie :) wted jest ok, chociaż później tudno się czegoś napić aż znieczulnie nie minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy mistrzostwa Europy!!! Jejku jak ja to przeżyje, mój mąż już dziś \"kupuje\" bilety na mecze mistrzostw!!! :) :) monikapie - Pierwsze ruchy poczułam 5 kwietnia czyli na początku 17 tygodnia. tiki - masz racje.. o Kamila też panicznie się boję, zwłaszcza po stracie Łukasza. Od tego czasu napadają mnie myśli, że i jego ktoś mi kiedyś zabierze. Mam nadzieję, że to będzie synowa.... :) Balbinka - no tak - jeśli chodzi o marzenie życia! Natomiast jeśli chodzi o resoraka - 7 cm długości... tym bardziej, że resoraki można kupić w cenie 4 - 6 zł. :) a może Ci ludzie mają pieniądze, bo się nie dzielą!!! JAaaaaaaaaa - nasz blog ma hasło, bez niego nie dostaniesz się tam. Nie wiem czy je już dostałaś od kogoś?? madzia - a Twój mąż nie powinien brać leków, jeśli to grzybki, to zanim zaczęły swędzić to mąż też mógł się zainfekować. On tego może nie odczuwać, ale gdy wrócicie do seksiku możesz znowu zarazić się od niego. On też może smarować się clotrimazolum, tylko musi pamiętać, żeby wysmarować całego żołnierzyka, z żołędzią włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Balbinka ale tego się wcale nie czuje, w znieczuleniac mam doświadczenie :) wiecie co, moja praca wcale nie jest taka wspaniała, przynajmniej nie lubie pracować tutaj, zwykle występuje w przedstawieniach dla VIP-ów i po prostu mnie chyba wczoraj chwieli wykończyć... wróciłam do domu o 1 w nocy i płakałam bo juz nie miałam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaaaaa - to nieźle - dokładnie opisałaś droge do moich teściów :) W tej karczmie - było nasze przyjęcie weselne - nazywa sie to Sałas Holny i jak juz się przejedzie do góry w stronę tego sklepu to do moich tesciów gdzieś w połowie drogi skręca się w prawo w wąską wewnętzną dróżke :) zresztą wkleję Ci link na naszą stonę z fotkami i możesz sobie pooglądać i na pewno poznasz miejsca w których byłaś : http://picasaweb.google.com/jmnaglak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sama sie przyznam bo i tak pewnie znajdziecie zalozylam sobie nowy temacik o starankach w maju ale absolutnie od was nie odchodze zawsze bede Wasza i bede pisac rownoczesnie tu i tam i nie ma to byc zadna konkurencja dla tego topiku.Jak ktoras ma ochote sie wpisywac serdecznie zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3451120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia - a czy nystatyna jest na receptę?? Peppetti - właśnie namawiam mojego M żeby tez uzył tego clotrimazolum ale on jak to facet uparcie twierdzi że nic mu nie jest i nic go nie swędzi :P Ale dzis go postraszę że jak nie posmaruje to zero mochanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
madzia no teraz to pamiętam :D nawet tą nazwe, nawet tam śpiewałam, ale to było klka lat temu, wiec wnętrze tez pamiętam no i oczywiście żarełko, tak przelotem byłam tam też w październiku chyba 14tego ze znajomą ten strumyk tam też pamiętam :D ale super, dzięki za ten link :) ah, mieskzałam tam w 2002, no więc już prawie 5 lat, jejku jak ten czas zleciał, od tego czasu już nawet dziecko zdązyłam urodzić :), no b 2 tyg. później zaczłam w ciąże z Kirą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Peppetti właśnie miałam pisac że Twojego Kamilka, pewnie za jakiś czas zabierze Ci inna kobieta :D ale chyba masz jeszcze czas : ) nie dostałam hasła do bloga :( ok musze lecieć coś zjeść bo minęło pół godziny odkąd wypiam wode, będę niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nystatyna jest na racepte prrzepisalam ja sobie po antybiotyku bo ja zawsze mam takie sensacje po ale teraz to chyba od Arka zalapalam bo mial jakas wysypke. Balbinka dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kamilek jest przecudowny :D i piosenka piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek i Daria to cudowne dzieciaczki naszych twarzyczek tez coraz wiecej may w galeri tylko jeszce kruszynki trzeba wstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
madusia pewnie tych kruszynek będzie coraz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
madusia ja mam nadzieję, że Wy wszystkie, bo ja nie moge to do stycznie/lutego będzie bardzo duuuuużo nowych zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ale mnie deszcz zlapal. nie zalatwilam wszystkiego oczywiscie. po polecony przyszlam za pozno i juz odeslali :-) a w ksiegach wieczystych byla taka kolejka i tak mi bylo duszno, ze zostwilam to dla meza. Madzia79 - moj maz kiedys tez nie chcial brac tabletki i bardzo sie obrazal, ale w koncu sie przemogl :-) Balbinka - dziekuje za zaproszenie, ale nie jestem jeszcze gotowa zeby do was dolaczyc. pisalam juz na kwietniowkach i potem bylo okropnie przykro odchodzic. a razie zostane tutaj. ale przed chwila Was podczytalam. mam nadzieje, ze 100krocia sie nie obrazi jak skopiuje jej linka odnosnie rankingu szpitali. moj ma 3,5 gwiazdki i 2 serca :-) http://kobieta.gazeta.pl/rodzicpoludzku/0,77782.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×