Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Aniu - gratulację - czyli rodzimy w styczniu!!! super - też sie cieszę z Tobą:) Kiedy miałaś ostatnią @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - gratulację - czyli rodzimy w styczniu!!! super - też sie cieszę z Tobą:) Kiedy miałaś ostatnią @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa
Ania Białystok: wielkie gratu;acje i spokojnych 9 miesięcy :) Do mika23: ja badnko robiłam chyba bardzo daleko od Ciebie, w małopolsce. Jeśli pasuje Ci ten rejon to daj znać podam namiary. Robiłam je w takim małym miasteczku, i wysyłali je do laboratorium w większym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Dziewczyny, bardzo Wam dziekuję, że cieszycie się razem ze mną :):):) Madzia79, ostatnią miesiączkę miałam 03 kwietnia. A Ty kiedy miałaś ostatnią? Przepraszam, ze pytam ale nie przeczytałam jeszcze Waszych postów :( Byliśmy z mężem na Węgrzech i tam spłodziliśmy nasze maleństwo :) Przed wyjazdem miałam robione USG i pęcherzyki były bardzo małe, lekarz powiedział, że praktycznie przy takiej wielkości nie ma szans na zapłodnienie, a tymczasem taka niespodzianka :-) Celavie, przekonałam się, że dużym sukcesem jest poprostu nie myślenie o dniach płodnych, ciąży, badaniach, itp ........ (wszystko co związane z ciążą) 3mam za Ciebie kciuki, Wam też się uda :] Buuuuuuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to mamy kolejne malenstwo. Czy ktos znajdzie tablekę ??? Bo jest juz tyle maluszków ze się pogubiłam. Monikape mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze. Peppetti no i jak dzisiaj z tym Twoim mężem. Mam nadzieje że juz cię pięknie przeprosił i ucałował. Cała reszte moich psiapsiólek pozdrawiam. A to ciekawe z tym planowaniem chłopca czy dziewczynki. Ja własnie urodziłam synka bo sie mochałam w samą owu. A teraz bym w takim razie urodziła dziewczynkę wg tej instrukcji. Bo się mochałam przed. Wszystko jedno co bym urodziła i tak nic z tego. Dobrze ze weekend. Jutro musze sprzątac bo ta rocznica komunii w niedzielę. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Lidka 79, bardzo chętnie się z Wami spotkam :) :):) Zwłaszcza teraz, kiedy będę leżała w domku, będę miała mnóstwo czasu i bardzo chętnie się spotkam. Ciebie to już "znam" z widzenia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle ja tez miałam ostatnią @ 03.04 - więc pewnie termin też będzie zblizony. Mnie coś dzisiaj ćmi w dole brzucha tak jak na @.. :( Trochę się boję Odezwę się wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo robi się granatowe i coraz ciemniejsze... Co i rusz nasila się wichura! A ja muszę wyjść z domu! :( Czy Lidzia już jest w domu? Czy zna już swoje wyniki? A co się dzieje z Monikapie? I co porabia reszt moich Psiapsiółek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc U mnie znow sielanka :) Pogodzilismy sie i wszystko wyjasnilismy. Pozniej napisze wiecej. Teraz musze sie polozyc, bo dzis caly dzien mam twardy brzuch. I zaczynam schizowac. AniaBialystok - megagratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, tak właśnie zrób: wypoczywaj! Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
przede wszystki gratulacje dla Ani. u mnie ok!!! ginek zrobil usg. na poczatku mnie troche nastraszyl, bo mowi "jejku!! " i po krotkij przerwie "jaka dluga szyjka" :-) powiedzial, ze gdyby to byly skurcze to szyjka by sie skracala i ze macica miekka. i, ze bardzo ladna corunia :-) a wiec mamy dziewczynka.super!!!! a ja mialam przeczucie na chlopaka. ale to pewnie taki brak po Antosiu. chcialam ginkowi zaplacic, ale powiedzial, ze on nigdy nie wzial pieniedzy w szpitalu i ze sie mna opiekuje wiec mam prawo przyjezdzac kiedy chce. Madusia - no jescze nie mam tego gg i jakos w ogole o tym zapomnialam. po drodze wpadlismy na szybkie zakupki do Janek. ide jesc. i dziekuje Wam za troske i dobre rady. Justy - a rzeczy do szpitala spakowalam. na szczescie nie byly potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miały!!!!! Jeśli już - kulturalna i życzliwa Jando! To Twoim pociechom nalezy się współczucie! A Tobie zwłaszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Janda- a ja wspolczuje takim zgryzliwym i pewnie nieszczesliwym osobom jak ty. to wszystko co mam ci do powiedzenia i wiecej nie bede sie wdawac w dyskusje. ummm. ale pachnie zupka. spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miały! Jeśli już - kulturalna i życzliwa Jando! To Twoim pociechom nalezy się współczucie! A Tobie zwłaszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups! Mój komputer wystraszył się burzy! :) Zaczyna lać i już grzmi! Mam nadzieję, że po piątej już się wyciszy! Bo wychodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janda a ty nie masz nIc innego do robotyWez sie odwal i nie wypowiadaj na tematy o ktorych nie masz pojecia bo z tego co piszesz to ty głupia jesteś!!!! nie obrazaj tutaj nikogo a najlepiej nie wchodz tutaj i nie bedziesz miała problemu.ZAL MI CIEBIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro że janda tak tutaj napisała. Nie jestem nawet zła tylko bardzo mi przykro że tak mozna napisac, tak podsumować ludzi których się nie zna. Włazic na topic i wypiywac ze jestesmy poj........ne. Pozostawie to bez dalszego komentarza. Moderatora prosze o wykreslenie postu Jandy. Obraziła mnie i dziewczyny z tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Białystok Moje gratulacje :) Super :) :):) Monikapie Bardzo się cieszę, że wszystko OK i ze te graty do szpitala nie były potrzebne :) Ja znowu nie wiem, jaką głupotę palnął nasz gość :( Zawsze jak tu zajrzę, to wypowiedzi intruzów są już usunięte. A ja się z Wami zegnam pewnie do poniedziałku, jedziemy do stolycy, nie będę miała jak Was podczytywać, ale w poniedziałek nadrobię. Życzę wszystkim miłego weekendu, ciężaróweczki - dbać mi o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprzedniej wypowiedzi tez nie czytałam ale jezeli była taka \"urocza\" jak ta to nie mam czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już któraś (niejedna zresztą) z nas kiedyś napisała, trzeba olewać prymitywów, którym się nudzi i w ramach plebejskich rozrywek postanawiają sobie trochę namącić na jakimś forum. Takie wypowiedzi są obliczone na zrobienie przykrości, a wypowiedzi, z których wynika, że się udało, to źródło satysfakcji dla takiego idioty (idiotki) :) Dlatego spuśćmy na Jandę i jej (jego) posty litościwą zasłonę milczenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Justy. Ja tez uważam że trzeba to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na takie wypowiedzi znam je doskonale . Odpoczywajcie po pracy i cieszcie sie zyciem:D Ja zaraz zrobie obiadek bo Miesiek niedlugo z kursu wroci.A jutro chyba do pracy nie chce mi sie jak diabli moglby tatus dziecka miec wolne ale pewnie sie nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
ANIA BIALYSTOK OGROMNE GRATULACJE:-) :-) :-) szczesliwych 9-ciu m-cy:-) Ciesze sie ze nas tu tak przybywa, w koncu sie wszystkie pozarazaja ciazowymi fluidkami:-) Ja po wczorajszej wizycie jestem szczesliwa slyszalam i serduszko i zobaczylam malego szkraba:-) Dzis troszke brzuszek boli kluje i tak roznie.Ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wróciłam po pracy a tu znowu tyle czytania:) macie rację...ignorujemy trola... Aniu najszczersze gratulacje❤️..ale fajnie że jest tu coraz więcej dziewczyn w ciąży...przynajmniej mnie to bardzo dopinguje:) monikapie...cieszę się, że po wizycie w szpitalu wszystko okazało się oki...z tego co piszesz masz fajnego gina... Peppetti...mam nadzieję że dużo odpoczywasz i czujesz się już lepiej...no i super że doszłaś do porozumienia ze swoim M...szkoda czasu na nieporozumienia...i lepiej żeby trwały jak najkrócej... Lidka79...i jak wyszła twoja beta????? Madusia3...widzę, że przygotowania do ślubu idą pełną parą:) i nie zauważam u Ciebie żadnego stresu...:) ja przed swoim ślubem to byłam na takiej adrenalinie, że trudno to opisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia27 przed 1 sluem tez bylam zestresowana i pelna watpliwosci an teraz pelen luz pewnosc i radosc juz nie moge sie doczekac a od madrej madusi prosze sie w koncu odczepic wystarczy matolku ze juz na jednym topiku mieszalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×