Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

to ja uaktywniam - jezu jak fajnie juz myslalam ze sie nie doczekam tego zielonego swiatelka... :D TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Długo sie do Was nie odzwyałam ponieważ jestem zawalona pracą, nawet teraz się szykuje do biura tylko w przelocie przy śniadaniu przejrzałam Wasze wpisy i nikt mi nie przeskadzał bo mąż sobie słodko chrapie. U mnie pod względem starań nic nowego, całyczas zwalczam sterydami przeciwciała i odliczam dni do końca 5 opakowania. Bardzo, bardzo gratuluje nowym przyszłym mamuśkom:):):) - zyczę Wan spokojnej ciąży. ciesze się także że u innych przyszłych mamuś wszystko w porządku. Madziu 79 pytałaś mnie kiedyś czy pojechałam nad Bug w okolice Włodawy, niestety byłam teochę niżej w okolicach Hrubieszowa ale zakochałam się w tym miejscu, jest tam naprawdę pięknie. Lidka 79 nie wiem co Ci poradzić, nie myśl tak o sobie. najlepeij skonsultuj ten wynik z lekarzem. U mnie właśnie mija 8 miesiac po zabiegu i mam takie przeczucia, ze zanim mój lekarz mnie dokładnie sprawdzi, to staranka zaczne na wakcjach:):). Oki herbatka wypita śniadanko zjedzone uciekam. Bardzo, bardzo gorąco Was pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pozdrawiam szybciutko! Życzę Wam miłego dnia :) I pędzę pomagać w przygotowaniach komunijnych ;) Celica, a te mebelki to co to takiego? Do domu? Czy do firmy! Pozdrawiam też nietoperzątka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wczoraj zlapałam doła pt \"boję się\". Wieczorem zauważyłam na bieliźnie taką ciemno-żółto-beżową plamkę i od razu ścisk w żołądku że coś nie tak...A jestem w Kościelisku i w Krakowie dopiero w niedzielę wieczór... Do dziś rano już nic nie ma ale i tak strach pozostał... I ogólnie wkurza mnie to że nie mam mdłości , mam wrażenie że piersi mniej bolą - i jak tu nie mieć czarnych myśli ??? Popłakałam się mężowi w rękaw... I powiedzcie mi w którym tygodniu na usg usłyszę bicie serca maleństwa - bo nie chcę iść za wcześnie żeby znów się bać że coś nie tak... Lidka - głowa do góry - pamiętasz moja beta też była dziwna 2 cykle temu - to się zdaża - tak mi powiedział gin - że hormon LH może zniekształcać betę... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa....16.02.2007........23.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - nie wmawiaj sobie takich rzeczy. no i mysle, ze powinnas sie wybrac do lekarza i o tym pogadac. jestem pewna, ze juz niedlugo bedziesz cieszyc sie ciaza. Balbinka - juz wczesniej pisalam, ze mam malego krwiaczka, weic moze stad te plamienia. ale mysle, ze lekarze tak naprawde nie wiedza dlaczego niektore kobiety plamia. tym bardziej, ze nie doszukal sie nieczgo niepokojacego. Madzia - ja bylam w 7 i serdzuszko juz bylo. podobno mozna juz zobaczyc wczesniej, gdzies kolo piatego, ale to pewnie indywidualna sprawa. ja nadal troszke plamie. nie caly czas, ale tak co kilka godzin mam taki jasnobrazowy czy bezowy sluz. staram sie nie panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Monikapie i Madzia79 ja tez mam wlasnie cos takiego jak opisujecie (ta wydzieline) na wkaldce takie cimno zolte.Jeden dzien sie pojawia inny nie.Caly czas jest starch.No ale kurcze bylam na 2 wizytach w tym tygodniu i na kazdym lekarz mowi ze jest ok.Sama nie wiem ale moze to tak jest.Jak trzy mamy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dwa dni nieobecnosci, a ja mam 10 stron do czytania. :) Tylko widze ze jakies atrakcje mnie ominely. A szkoda, bo bardzo ciekawska jestem ;) Dziekuje za slowa pocieszenia i wsparcia. Dobrze, ze jestescie. Po tej calej awanturze moj maz bezczelnie mnie zostawil sama w domu na kilka godzin. Gdyby nie Wy pewnie ryczalabym caly ten czas. Oczywiscie wszystko sobie wyjasnilismy, moj maz przeprosil mnie za to, ze uzyl tak ostrych slow. Stwierdzil, ze ktos powinien mi powiedziec jak to wyglada z zewnatrz, bo ja ciagle mowie o tej ciazy w kontekscie tamtej ciazy. Wytlumaczylam mu, ze ja w ciazy jestem 24 godz na dobe, ze wlasnie nadchodza najgorsze chwile dla mnie i dlatego tak bardzo sie boje. A argumenty, ze wszystko jest ok nie docieraja do mnie. Wtedy tez wszystko bylo super. Dzien wczesniej bylam na usg i wyszlo rewelacyjnie... I co z tego, ze Lukasz byl zdrowy... To za malo by szczesliwie sie urodzic.... Sysunia27 - Ja wiem, ze moj maz tez cierpial po stracie naszego synka, pamietam doskonale jak trzymal malutkiego za raczke i plakal jak dziecko, jak Go tulil do twarzy... Wiem, ze Go kochal.... Ale oni (faceci) tak latwo przechodza do dalszego zycia.... Balbinka- jak z tym piwkiem? Wypilas je w koncu?? Zazdroszcze Wam tego, ze mozecie sie spotkac, ze mieszkacie tak blisko siebie. Ja mam daleko do kazdej z Was :( Wszystkim dziewuszkom po wizytach u gina gratuluje dobrych wiesci. Mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu bede w takim samym nastroju co Wy. Wizyte mam w srode. I oczywiscie panicznie sie boje.... Nie samej wizyty, tylko historii. To bedzie ostatni dzien 22 tc... Wtedy odeszly mi wody..... Nadal nie mam fotek Rudi :(:( Joka - wyjechalam do Kanady na paszport i na dodatek na wize z panienskim nazwiskiem. A dowod zostawilam w domu. Ten dokument jest wazny tylko na terenie RP i UE. Skad celnicy maja wiedziec, ze zmienilas nazwisko, musieliby miec polaczenie z baza USC. EvaWer - gratuluje fantastycznego zakupu. Jestem fanatyczka kolorowej bielizny. Uwielbiam rozowa. Mam takie dwie - jedna rozowo czarna a druga rozowo grafitowa. Moglabym chodzic w nich caly czas. Teraz niestety moge popatrzec na nie, bo cycuszki nie mieszcza sie :) W ogole to uwielbiam bielizne firmy Censored, mozna ja kupic w sklepach sieci New Yorker. Jest sexi, ma niespotykane wzory, a przy tym doskonalej jakosci. Alekto - jak zdrowie? Lepiej juz? madziarek55 - jak test? Robilas? Asiulka29, Madusia - dolaczam sie do nielubiacych spoznialskich. Nieznosze gdy ktos nie szanuje mojego czasu. A najgorsze jest jak ktos sie umowi i nie da znac ze nie przyjdzie!! A niestety z takimi sytuacjami spotykam sie dosc czesto. Mika23 - szok, wyniki w lipcu! Dla mnie to zenujace! SKANDALICZNE! EvaWer - ja dwukrotnie mochalam sie w sama owu i urodzilam dwoch chlopcow. A teraz tez bylo w okolicach owulacji... Ale nie wiem dokladnie bo nic nie czulam.. Myslalam, ze to byl stracony bezowulacyjny cykl... Zobaczymy co (a raczej kto) z tego bedzie :) Mika23 - aby ocenic prace tarczycy musisz zronic bardziej szczegolowe badania. Klopoty z tarczyca nie przekreslaja szansy na macierzynstwo. Na tym topiku kilka dziewczyn ma z nia problemy, a dwie z nich sa w ciazy (tiki i ja). :) Jak najszybciej zglos sie do endokrynologa. Monikapie - gratuluje coreczki. Lidka79 - nie smutaj sie kochana. Moze to nie tak jak myslisz z ta beta. Porozmawiaj o tym z lekarzem. Odnosnie dziwnych snow to ja ostatnio tez mialam. Snilo mi sie ze moj gin na moich oczach z zimna krwia zamordowal jakiegos goscia i potem oboje jezdzilismy po miescie i uciekalismy przed policja.:) CELICA - jak nie wyslesz tych zdjec to pojade do Ciebie i stluke Cie na kwasne jablko :) Tak patrze na tabelke.. Moze kacuszka juz tuli swoje malenstwo..... :) Mozzarella - ja tak jak Ty ratuje wszystkie stworzonka. Kiedys mialam malenkiego kreta w mieszkaniu. Wynioslam go na pole, a potem dostalam opeer od tescia ze go niw zabilam! Ale chorym z nienawisci ludziom trzeba wybaczac.... Madzia79 - serducho uslyszysz najwczesniej pod koniec szostego tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widze że wszystkie zajęte jesteście sobotnimi porządkami :) ja tez wkoncu moge sobie troche mieszkanko ogarnąć. co prawda boje sie za bardzo wysilac i co chwila robie odpoczynki ale musze jakos doprowadzic mieszkanie do porzadku tydzien lezenia i nic nie robienia źle skutkuje. aha i juz mam piesia ze sobą. wczoraj go przywiozłam i tak sie tam wylatał że spi od wczoraj bez przerwy. jeszcze dzis nawet na dworze nie byliśmy bo nie wstał :) nieźle się wymęczył. ale milutko go mieć znów przy sobie :) ja wczoraj pozbierałam po koleżankach notatki i musze wziac sie za nauke. mam troche zaległości i jedno kolokwium w plecy. ale jakos damy rade zalicze ten semestr i wezme dziekanke. moze zechce mi sie jeszcze wrócić :) spokojnego weekendu życze . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti teraz malenka ma jakis lproblem z poczta:( chyba nie jest dane mi wyslac Wam te fotki:( lidka to napisze jeszcze raz te dane @ 21 kwietnia mochanko 02 i 06 maja cykle 31/34 dni sprawdz mi te na 33 i 34 dni bo te interesja mnie najbardziej bo te wczesniejsze sa pewne a te nie bardzo bo w cyklu 34 dniowym mineło 5 dni od ostatniego mochanka:( lidzia czekam z niecierpliwoscia:) ania białystok jeszcze Ci nie pogratulowałam:) ciesze sie z całego ❤️ i gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyneczki kochane. Zajrzałam się przywitać, nadrobiłam czytanie, ale zmykam, bo zaraz będzie u nas mój kierownik, musimy przygotować się na prezentację na międzynarodowej konferencji, którą zresztą też współprzygotowujemy w kraku - rozpoczyna się w poniedziałek, a jeszcze śpiewamy dziś wieczorkiem w Mariackim. Jak więc widzicie czasu już mam mało, a będę mieć jeszcze mniej, ale mam nadzieję, że jakoś będę tu zaglądać do Was - nawet w nocy jak będzie trzeba :) Aniu-Białystok - G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E i trzymam kciuki, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku!!! Monikapie - córeczka, super, zazdroszcze Ci, tak czekaliśmy na Darię! Ale cieszę się razem z Tobą! Lidzia79 - musi być dobrze! Ja też czasem zastanwiam się czy ze mną musi być coś ciągle nie tak, dlaczego od skończenia studiów czuję się jakbym miała więcej lat niż moja Babcia i mam niekończące się pasmo chorób lub już sama nie wiem czego! I ciągle mi się coś dzieje, ciągle jakieś leki. Ale wierzę w to, że cierpliwość popłaca i że doczekamy się jeszcze zdrowych szkrabów, które przyniosą nam ocean szczęścia i wtedy zapomnimy o tym, co przeżyłyśmy! Całuję Cię ❤️ Nie zdążę do wszystkich napisać, wybaczcie, wszystkie Was ściskam mocno, mocno! ps. Niebieska75 - kiedy będziesz w kraku? Pisz szybciutko :D Fajnie by było się spotkać! Na pewno z Madzią wspólnie spróbujemy zgrać się z Tobą! - przeczytam późnym wieczorkiem kiedy będziesz i cosik zaplanujemy :) Jeszcze raz ściskam Was babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie wiem kiedy będę w Kraku, nawet tutaj czytam mało wpisów, chyba co dziesiaty bo u mnie zamieszanie jak diabli. Może będę w Balicach w poniedziałek, ale koło 10, bo musze męża odwieść na lotnisko a później szybko do domu i znów praca. A potem musze polecieć na tydzień do Australii - bez sensu to jest, ale cóż... Jeszcze jadę po wizę do Warszawy, i muszę się dowiedzieć czy zwierzęta można zabrać ze sobą do Australii... Bożadnego jedzenia itp. tam w wozić nie wolno... Więc być może wolniejsza będę około czerwca, ale jak się będziecie spotykać dajcie znać to może jakoś mi się uda tam poukładać czas. Pozdrawiam Was aha i gratuluje Ania Białystok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Po pierwsze: GRATULUJĘ wszystkim Mamusiom!!!!! To takie optymistyczne, że coraz więcej z nas zachodzi w ciążę :) mam nadzieję, że i ja Wam wkrótce też wykrzyczę, że zafasolkowałam :) Ale jeszcze nie teraz, niestety... Dawno nie pisałam, ale wiecie...jak zwykle z czasem kiepsko. Dziś na szczęście udało mi się wyskrobać pół godzinki, bo w pracy wyjątkowo jestem. Norma wyrobiona, więc siedzę od 14ej i się obijam: :) Postanowiłam więc Was odwiedzić i doczytałam się, że EvaVer robiła porządki :) Piszę więc co u mnie: najważniejsze: fasolki nie ma :( łapię takie same schizy jak Graziabigos! Już, już jestem pewna, że jestem w ciąży, rozmawiam z Maleństwem, przytulam, głaszczę, chociaż do miesiączki jeszcze kilka dni, a tu nagle buuuuu...rozczarowanie, bo @przyszła zgodnie z planem. Teraz na przykład dostałam @ w 26 dniu cyklu, a ja 2 dni wcześniej robiłam test ciażowy! Ale mówię Wam! Bolały mnie cycki, budziłam się w nocy i takie tam inne.... A potem gdzieś na necie, szukając wczesnych objawów ciąży doczytałam się, że czasem kobiety, które bardzo chcą zajść w ciąże wmawiaja sobie to tak usilnie, że i objawy się pojawiają, a potem bum! i @!! I u mnie tak własnie było. Dokładnie na drugi dzień :) I lipa! Miałam też takie doły jak Lidka i wtedy nawet nie chciało mi się do Was zaglądać...PRZEPRASZAM...:) mam nadzieję, że mi wybaczycie. Cały czas myślałam, że Bóg pokarał nas za jakieś przeszłe i przyszłe grzechy i że juz nigdy nie będzie nam dane zostać rodzicami. Jak widziałam kobietę w ciąży, to miałam skurcze żołądka i takie tam różne. Dni cyklu liczyłam niemal codziennie i to nie raz! I już prawie ześwirowałam! Aż w końcu pogadałam z moim Marcinem, płacząc mu w rękaw i wiecie co mi powiedział? Że jest przekonany, że na pewno uda nam się zajść w ciążę, a nawet jeśli nie, to mam się nic nie martwić, bo on i tak kocha mnie najbardziej na świecie i zawsze jeszcze możemy adoptować dzieciątko i kochać je jak własne! I wiecie, pomogło mi to bardzo. Bo sama sobie wmawiałam, że jak nie będę w stanie dać mu dziecka, to on mnie przestanie kochać... On tak strasznie chce byc tatusiem...Taka głupia jestem..... No i w każdym razie teraz postanowiłam niczego nie liczyć, nie martwić się na zapas i iść na żywioł! Może to przyniesie pożądany skutek :) A w ogóle to w poniedziałek idę do nowej pani gin. Zrobiłam badania tokso, będę je w poniedziałek konsultować. Zobaczymy. Jakoś jestem pozytywnie nastawiona (mimo, że tuż po @ :) ). Trzymajcie się ciepło! Pozdrawiam Was serdecznie! A teraz zmykam do domku :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: pamiętajcie, że najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest silne pragnienie dziecka... Weźcie to pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
susia - kochana masz druga polowke. ja tez jestem pewna, ze wczesniej czy pozniej uda sie nam wszystkim. Peppetti - na pewno wszystko bedzie dobrze. czas szybko leci io zanim sie obejrzysz bedziesz dobiegac 40 tygodnia. ale ja tez sie panicznie boje i uspokoje sie chyba dopiero w 8 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79... z tego co słyszałam to na USG trójwymiarowym bicie serduszka słychać już w 5 tygodniu ciąży...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Celavie,mebelki do firmy :) tzn:biurowe i stoliki do sali wykładowej. Peppetti to chyba sie zobaczymy....:),bo ja nie wiem kiedy ja te zdjecia wysle :D Dziewczyny z Białegostoku!!!Fajne sa takie spotkania!!! Zazdroszcze wam....Hmmm...ja sie tak prawie z moim mezem poznałam,tylko,ze wtedy to nie było jeszcze netu tylko CB radia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. siadłam dosłownie na przysłowiowe 5 minut bo idę sprzatac w łazieńce. Jutro ta rocznica i babcie na obiad przychodzą. Pokój juz posprzatany. Ciesze sie ze jak tylko napisałam kto sie przestał odzywać od razu kilka dziewczyn się odezwało. Super. Jeszcze prosimy inne dziewczeta zeby napisały co u nich. Kacuska z tego co widziałam to niedługo ma rodzić. Ciekawe co u niej???? Kupiłam dzisiaj dość ładny serwis. Za 140 zł. Kwadratowy. Nic specjalnego ale delikatne kwiatuszki i ładny. Jak bede bogatsza to sprawie sobie taki za 7 stów. Całuski kochane lasencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaaa
do Mika23: twoje tsh jest trochę za wysoki. Powinnaś skonsultować je z endokrynologiem. poza tym samo tsh nie jest jeszcze wyrocznią, potrzebne są bardziej szczegółowe badania, w tym przypadku głownie ft4. I nie mart wię na zapas. ja mam też kłopty z tarczycą. Obecnie jestem w fazie niedoczynności, ale moje tsh już ładnie spadło. W przyszym tygodniu idę powtórzyć badanko i zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti no tp w końcu sie dowiedziałam ile tygdoni trwa ciąża :) bo ja tamz awsze tylko wiedziałam ze 9 miesiecy :) a sama tygodni jakoś nigdyu nie liczyłam... za mało czasu było fajnie macie... dzisiaj duaje mi sie troszkę poczytać ale spadam bo za pół godziny mam występ a do Chorzowa musze dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
graziabigos!!!no i tak trzymaj!!Pewnie,ze jeszcze sie uda bo masz dopiero 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23....Mieedzyrzec Podl...10.05.07...2x....lipiec/sierpien --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23.......toxo,genetyka,przeciwciala,hormony, ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe Mika23....TSH= 4,07 ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa....16.02.2007....... .23.11.2007 Ania B-stok------------------>Rewelka!!!Gratuluję!!! Monia----------------->Ależ masz cudownie-córunia, będzie podobna do mamusi:) Dawna Justy------------->ja również nie wiem co ten nasz pomarańczowy gość palną, ale po reakcji dziewczyn widać, ze to musiało byc cos hamskiego i wulgarnego:P Było mineło-nie ma co sie nad tym dłuże zastanawiać gawit---------------->nie smutaj się, ja przekładam staranka do kwietnia, więc myslę, że nie będziesz ostatnia. Myślisz że nie będzie forum...kobieto my będziemy miały fachową pomoc...bo dziewczyny będa juz doświadczone:D na wszystkich frontach:) Lidzia-------->ja to normalnie cię zastrzelę, przestań myslec o zaciązeniu się i poronieniach bo to do niczego dobrego cie nie doprowadzi!!!!!!!!!!nie ma co dużo myśleć tylko idź do gina i obadaj co tam sie dzieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B-stok------------------>Rewelka!!!Gratuluję!!! Monia----------------->Ależ masz cudownie-córunia, będzie podobna do mamusi:) Dawna Justy------------->ja również nie wiem co ten nasz pomarańczowy gość palną, ale po reakcji dziewczyn widać, ze to musiało byc cos hamskiego i wulgarnego:P Było mineło-nie ma co sie nad tym dłuże zastanawiać gawit---------------->nie smutaj się, ja przekładam staranka do kwietnia, więc myslę, że nie będziesz ostatnia. Myślisz że nie będzie forum...kobieto my będziemy miały fachową pomoc...bo dziewczyny będa juz doświadczone:D na wszystkich frontach:) Lidzia-------->ja to normalnie cię zastrzelę, przestań myslec o zaciązeniu się i poronieniach bo to do niczego dobrego cie nie doprowadzi!!!!!!!!!!nie ma co dużo myśleć tylko idź do gina i obadaj co tam sie dzieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość że mi posta wcieło to jeszcze klawiatura zaszalała. Dzis się przyłożyłam i nadrobiłam zaległości:) Niebieska ------------>nie wiedziałaś ile trwa ciąża? 38-42 tyg (no liczmy 40tyg) i jak by nie było to ja cały czas nie wiem czemu ludzie mówią że ciąża trwa 9mies?????? Mozzarella------------>jestem chętna do spotkania, termin mi równiez pasuje tylko bardziej godz 18 bo około 17.30 kończę pracę Może i ja dam przepis na sałatkę....nie wiem jak ja nazwać -czerwona fasola | -kukurydza | konserwowe:) -groszek zielony | -pomidor, -papryka, -sałata lodowa, -kapusta pekińska, -ser feta -sos koperkowy:) -pieprz -sól ilości na oko-jak kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa1984...to ile w końcu dni jesteście małżeństwem??? 210 czy 1311????:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23....Mieedzyrzec Podl...10.05.07...2x....lipiec/sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03.04...wrze 07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23.......toxo,genetyka,przeciwciala,hormony, ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe Mika23....TSH= 4,07 ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa....16.02.2007....... .23.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede ostatnia w ciazy bo odkladamy staranka do sierpnia albo wrzesnia postanowilam brac 3 miesiace tabletki anty zeby wyregulowac @ i oedpoczac psychicznie od tego wszystkiego za bardzo sie nakrecam organizm przez to swiruje moze tez trzeba chormonki wyrownac.A poza tym gdybym dostala ta prace we wrzesniu to tez ciaza nie wskazana a jak ja juz bede miala to pochlonie moje mysli odstawie tabletki i moze wtedy sie uda za bardzo jestem zmeczona comiesiecznymi obnjawami ciazy testami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny balbinka pyta co bierzecie w ciazy na ostry bol gardla bo nie ma dostepu do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×