Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość dla starajacej sie
norma od 1 do 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 1,26 A czy Twój wynik jest za wysoki, to tylko lekarz może ocenić :) Więc na razie nie pękaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika Po pierwsze, w przypadku, gdy wynik wskazuje na cokolwiek niepokojącego, zawsze powtarza się badanie, zeby sprawdzić, czy nie było pomyłki. Poza tym na moim badaniu norma była do 4,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przede wszystkim gratuluję 🌻!Rany kolejny maluszek się szykuje :) Tak się ciesze i jednocześnie łapię doła, bo zanim ja znów zajdę w ciążę (o ile wogóle się zdecyduję), to Wy już wszystkie mamami będziecie i z kim ja wtedy będę rozmawiać?Komu się żalić? :( :(Komu chwalić? Lidzia jak Twoja beta? peppetti :) wiedziałam, że się pogodzicie :) zawsze tak jest :) faceci tak już maja, że palna coś bez zastanowienia, apotem żałują :) i przepraszaja, a my oczywiście wybaczamy :) bo czyż można ich nie kochać? ;) Uciekam moje drogie, bo zmęczona jestem :) 😘 Miłego weekendu życzę, bo nie wiem czy uda mi się zajrzeć:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakby skasowali wypoiedz ups ups to wlasnie do tej osoby jest moj tekst zeby sie ode mnie odczepila zeby nie bylo ze to do ktorejs z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
synusia - to prawda. takiego ginka to ze swieczka szukac. swietny fachowiec i fajny facet w jednym. gawit - jak to komu sie bedzisz zalic? nam!!! Peppetti - u mnie tez roznie bywa. jednego dnia wkurza mnie jak nie wiem co, a na drugi dzien kochaniutki jak aniolek. a jak jest zmeczony? to najlepiej schodzic mu z drogi i smyrac za uszkiem. niestety, ja nie potrafie schodzic z drogi i czesto sa zgrzyty. ale pozniej fajnie sie przepraszac :-) Mika- ja odnosnie spraw zw. z hormonami,niestety, nie wiem nic. pislyscie wczoraj o pedantyzmie Waszych facetow. o matko. moj ma to samo. codziennie spoedza godzine w lazience. dzis tez zanim pojechalismy do W-wy, to po pracy jeszcze do domu pojechal sie wykapac. ale troche sie ode mnie uczy :-) np. jedzenia w lozku, i jak zje kostke czekolady to oblizuje paluchy a nie od razu leci na dol do lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia3...a ja już myślałam, że to ja mam się od Ciebie odczepić???:( ...a tak poza tym to nie wiedziałam, że to twój drugi ślub....jestem tu od niedawna...:) ale cieszę się , że Ty się cieszysz i czujesz się spokojna i pewna...to jest bardzo ważne... Mika23...przestań się nakręcać...nie martw się na zapas...poczekaj na wizytę i swojego ginka on Ci na pewno wszystko wyjaśni... gawit_27...a kiedy będziesz mogła się znowu starać??? może będziemy w tym samym czasie....??????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Ania Białystok 🌻 GRATULUJĘ!!!!!!!! Bardzo byłam ciekawa co Janda miala do powiedzenia, ale na szczęście nie mogę znaleźć tych wypowiedzi. Na śmietniku też ich nie ma. Madusia, czy bezpośrednio Ciebie ktoś się czepia? Czy tylko wchodzi na topiki, gdzie się udzielasz i gada bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze Ania Białystok bardzo się cieszę ! gratulacje monikapie tobie również, że wszystko jest ok! o co chodzi z tą jandą? ja nie widze żadnego wpisu żadnej jandy...?? dziewczyny jeśli chodzi o mnie to mam doła i popłakałam sobie dzisiaj trochę - na dodatek w pracy. Mąż odebrał betę i zadzwoniłam, zeby się dowiedziec jaki był wynik. no i jest 4,800. Na wyniku jest napisane że norma to od 0-4 Trzeci tydzien zaczyna się chyba od 5,6 (nie pamiętam, a wyniku nie mam przed oczami i jakoś nie chce mi się na niego patrzeć). Także moje mdłości chyba były uzasadnione (dziwne bo mam je do teraz). Nawet gdybym nie zrobiła tej bety to i tak wiedziałam, że coś było, bo jak dostałam @ to coś dziwnego ze mnie wyszło....Więc jak sobie żażartowałam, ze pewnie co miesiąc jestem w ciąży (przez te mdłości) to chyba tak jest :(. Tylko mam problem ze wczesnymi samoistnymi poronieniami....w ogóle jakaś niewydarzona jestem. Pewnie nigdy nie uda mi się donosić ciaży... I jeszcze te mdłości mnie dobijają. @ już tak jakby się kończyła, nie wiem o co chodzi. Na totalne zdołowanie jutro mam o 13:30 wizyte u dentysty...i nie idę do mamy, więc mam 1000000 razy większego cykora! Nie będę was już męczyć swoimi dołami. Rudi jeszcze nie mam gg. dziewczyny jutro wam wyślę na poczte kalkulatory. Idę po piwo i na fajkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tabelkę TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janda sie czepila nas ogolnie wpis zostal wykasowany bo by Was szlak jany trafil jakbyscie przeczytaly a jedna osoba czepia sie mnie bezposrednio na moim topiku i tu za mna przylazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........ Poprawiłam tabelke przy moim niku. Poprawiajcie też i dopisujcie dzieciaczki. Lidka całe szczescie że nie widziałas tych wpisów jandy bo bys sie wkurzyła tylko. maderator juz je wymazał i dobrze. ale napisz no Lidka o co własciwie chodzi z tym Twoim @. Bedziesz szła do lekarza zbadac głebiej sprawę????? Gawit dziewczyno nie martw sie,. póki co u mnie tez się na ciaże nie zanosi. A obiecywałam sobie że w wakacje............A tu tak jakoś zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a propos luteiny. ja połykam Vigor z luteiną. jakie mam ładne i długie paznokcie teraz, a wczesniej mi się łamały strasznie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika skopiuj sobie tabelke a potem kliknij wklej i sobie popraw a nastepnie wyslij wypowiedz. I już. Mało skomplikowane. Prawym przyciskiem myszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spisałam z tabelki dziewczyny które juz bardzo dawno nie dawały tutaj znaku życia. Jak sie pojawia niech cos bazgrną chociaż co u nich słychać. Sa to: Niusieniek z Olsztyna, Mania, Agapa, betty, Caroline, Nicolla, aga 75, Sylijka 28, ANKA0079, OLI, zaba22, susia, marta77, 100krocia, gablis, iza iza, kacuska, maleńka20. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przeżyłam małą panikę bo po piątej przeszła burza. Okna mam stare i pękały w szwach. Musiałam blokować je klamką, którą zmieniam kierunek otwierania okna. W duzym pokoju poszła mi woda po parapecie na panele :( A w takich chwilach żałuję, że nie wymieniliśmy okien na nowe. Kiedy wyszłam z domu widziałam połamane gałęzie, ale jak wracałam przekonałam się, że burza wyrządziła okropne szkody. Drzewa połamało jak zapałki. Grubaśne drzewo przewróciło się wyrwane z korzeniami z chodnika. Inne drzewo upadło na samochód i są ranni... Wogóle masa drzew lezy. I wiele wsi pozbawionych jest prądu. Okropność. Lidzia, a te Twoje mdłości to w jakim czasie masz po owu...? Mnie czasem też tak muli ale nie rano ale wciągu dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH - tyreotropina, produkowana przez przedni płat przysadki mózgowej, stymuluje produkcję hormonów tarczycy T3 i T4. T4 - tyroksyna, główny hormon tarczycy. T3 - trójjodotyronina, produkowana w niewielkiej ilości przez tarczycę, większość pochodzi z przekształcenia z T4. Przeważająca ilość hormonów tarczycy jest związana z białkami, tylko niewielki procent jest w stanie wolnym fT3, fT4, który odpowiada za działanie biologiczne. Dlatego też oznaczenie fT3 i fT4 jest bardziej miarodajne niż T4 i T3. Badanie można wykonać w dowolnym dniu cyklu. Do oceny stanu tarczycy zazwyczaj wystarcza badanie TSH i fT4. Wyjątkowo przy kontroli wyników leczenia niedoczynności tarczycy można się posługiwać samym oznaczeniem TSH. NORMY hormon norma1 norma2 przelicznik TSH 0.4-4.0mlU/l - - fT4 11–23 pmol/l 0,8-1,8 ng/dl 1ng/dl = 12,8 pmol/l fT3 2,25-6 pmol/l 1,5-4,1 pg/ml 1pg/ml = 1,53 pmol/l T4 54-150 nmol/l 4,2-11,6 ug/dl 1ug/dl = 12,8 nmol/l T3 1,3-2,9 nmol/l 85-190 ng/dl 1ng/dl =0,015 nmol/l TSH fT4 co oznacza spadek wzrost nadczynność tarczycy spadek bez zmian subkliniczna nadczynność tarczycy lub wczesna ciąża spadek spadek dysfunkcja przysadki lub podwzgórza wzrost spadek niedoczynność wzrost bez zmian subkliniczna niedoczynność uważna obserwacja w ciąży ! bez zmian spadek jeśli dodatkowo T3 jest podwyższone lub w normie może to oznaczać niedobór jodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Witam właśnie pożarłam ostatni kawałek pizzy a nie powinnam jej nawet tknąć ,ale co tam.Zostałam sama , kochanie pracuje dzisiejszej nocy,współczuję mu bardzo ,bo wiecie on teraz ciągnie kilka etatów .Pracuje w hucie aluminium ,ciężka praca na 3 zmiany także w soboty niedziele i święta,poza tym w naszym sklepie jeżdzi do klientów na wymiary ,póżniej robi projekty a na końcu montuje meble .Czasami jest po prostu padnięty ,żal mi go bardzo ,ale nie możemy jeszcze pozwolić sobie na zatrudnienie jakiegoś pracownika,bo nas po prostu zwyczajnie na to nie stać.Niezły jest co? Co do moich nastrojów to powiem Wam ,że ja przyjęłam taki blok psychiczny ,że chyba sama spowodowałam to ,że ten @ tak mi się spóżnił.Zaraz na drugi dzień po tym jak robiłam test dostałam @ ,po prostu wyluzowałam i popłynęło to czerwone paskudztwo .A ja głupia już rozmawiałam z maleństwem.Teraz stwierdziliśmy ,że idziemy na żywioł,żadnego liczenia dni płodnych i w ogóle zero tego typu tematów ,bo przecież w końcu kiedyś musi się udać,a ja mam dopiero 27 lat. Pozdrawiam i już więcej tak nie będę się na as wyżywała,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie u mnie też było coś na miarę małego huraganu. też wiele drzew jest połamanych. W pracy prądu nie bylo przez chwilę. Mdłości zaczynają się tak od/po owulacji do pierwszego dnia @. dziś mam trzeci dzien @ a mdłości mam nadal. Wkurza mnie to! Luteiny nigdy nie brałam i nigdy nie miałam problemów z cyklami. Teraz zastanawiam się nad jakąś niedomoga lutealną, ale z kolei nigdy nie miałam plamien przed @, a to podobno częste przy niedomodze. nie wiem co robić. Poszłabym do lekarza, ale nie mam kiedy i już sama nie wiem do jakiego :(. Poza tym luteina nie szkodzi, więc ... a kto wie, może mam za mało w drugiej fazie cyklu progesteronu...moze dlatego te cykle mi się wydłużyły? Nic już nie wiem. Jestem zdołowana, zalamana i ryczec mi się chce. Przed mężem udaję, że ten wynik mnie nie obchodzi...a tak nie jest. Z jednej strony nie chce mi sie o tym gadać a zdrugiej chcę, bo nie mogę zrozumieć dlaczego akurat ja (no i wy) mam taki beznadziejny problem. Jakaś felerna jestem i tyle, inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć. I nie chcę miec już tych beznadziejnych mdłości..... W mojej rodzinie jestem pierwsza z takimi problemami. Siostra cioteczna juz w drugiej ciaży, brata dziewczyna urodziła, do okoła same ciężarne bez żadnych problemów....to za jakie grzechy ja mam tak cierpieć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko powiedziec dobranoc . nie czytałam nic co napisałyscie bo cały dzien nie miałam neta a zaraz ide spać. jutro was poczytam :) chciałam sie tylko pochwalic ze zdjecie mojej dzidzi jest juz na blogu (kruszynki) co o nim sądzicie ???? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka nie jestes żadna feralna i doczekasz się. W koncu gdzies jest ta sprawiedliwosc przecież, no nie?! Niuuusia ja skopiowałam tabelkę którą wczesniej któras z dziewczyn znalazła i wkleiła. Dopisz sie i już. Ja tez zaraz się kładę. Byłam w Realu bo siostra twierdziła że sa fajne i niedrogie serwisy obiadowe. Ale były brzydkie i mi sie nie podobały. Fajny znalazłam na allegro ale aż 650 zł kosztuje. Bardzo mi sie te kwadratowe podobają. Dobra zmykam. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, a może wiesz, gdzie mozna przeczytać coś o tych plamieniach przed @ a związkiem tego z niedomogą lutaelną? Ja plamię już dawno, ale nigdy ginka nie zwróciła na to uwagi. Więc może sama coś poczytam. W nocy budziłam się chyba z dziesięć razy! Śniło mi sie jakieś targowisko, jakby arabskie... jakieś budynki... jakaś kobieta miała w ręku jakby martwe bliźniaki... :( miałam wrażenie, że je poświęciła na handel, czy coś... i tak się bałam, że się obudziłam... A ze dwa dni wcześniej byłam jakby w Egipcie... i drzwiamy wlatywały nietoperze i ktoś je tłukł. Więc ja chciałam w któryms momencie je wpuścić, żeby wleciały i otworzyłam drzwi, a tu jakby wleciał wąż- dosłownie wsunął się do tego korytarzyka... Był niebieski... obwąchał faceta i już miał wyjść, ale jeszcze zbliżył się do mnie i zaczął mnie ,,wąchać" i poczułam jego wilgoć i ze strachu... obudziłam się. U mnie sny- seriale to normalka, tylko, że dawno już nie miałam snów. a w tym tygodniu powróciły... Niezbyt ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam pomysł! Zamiast klapnąć i zasnąć w łóżeczku opiłam się colą! No i nie wiem jak będzie ze snem... Ale chyba jednak odpłynę... tylko boli mnie coś głowa... Muszę wrócić jeszcze do wyliczeń Lidzi z kalkulatorka... i zaplanować wekend ;) Dobrej nocki!!! A! Lidzia, nie myśl nawet, że coś z tobą nie gra! Będziesz mamusią i to szybciej niż sobie myślisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ja tylko na chwile : Lidka!!!!!!!!!Dziewczyno to sa tylko twoje przypuszczenia.Ja tez tak czasami świruje i wydaje mi sie,z e każda @ to mikroporonienie,a tak naprawde to przeciez nie było mochania w takim terminie,więc niby skąd...??????Jestesmy poprostu przewrażliwione na tym punkcie i przez to wydaje nam sie ze jest cos nie tak.A prawda jest taka,ze wszystko jest z nami ok tylko poprostu nie trafiamy w te 12-24 godziny zycia komorki :( Sciskam cie mocno i wiezre,ze wszystko jest i bedzie OK! Pa dobrej nocy wszystkim.Jestem padnieta bo meble skręcałam.... Peppetti normalnie jak jutro zdjęc nioe wysle to sie na mnie obraz....:) Mozzarella :):) Jutro wieczorem bede moiec chwile (jak ogladam Jak oni spiewaja :D i odpiszeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie, a propos towich snów, to ja często mam takie serialowe jak Ty. Ale przypomniało mi się, po Twoich opowieściach, jak w ostatnią sobotę przeżyłam ogromny stres. Wróciliśmy ok. 12 w nocy ze spotkania ze znajomymi. Mąż zdejmuje buty, a ja już jestm w kibelku. Mialam zdjąć rajstopy i stoję sobie nad wanną, a tam.... nietoperz! Tzn. najpierw mialam wrażenie, że to jakaś ropucha, wyglądał jak kupka g.... Ja tam nie wierzę, że nietoperze wplątują się we włosy i inne dziwne historie, ale się przaraziłam. Najpierw myślę: co robi ropucha u mnie w wannie na 3-cim piętrze. Ale potem patrzę, a to stworzonko jest brązowe i ma takie jakby skrzydełka zwinięte w takie patyczki. Od razu skojarzyłam z nietoperzem (ale kto by się spodziewał!). A ON, biedny maluszek, musiał latać po domu, żeby znaleźć miejsce zbliżone do naturalnego schronienia-ciemno i wilgotno. I był taki zestresowany, że cały drżał i tak po cichutku fukał. Balam się tylko tego, że ma wściekliznę i mnie ugryzie. Narzuciliśmy jakiś ręcznik na niego, wzięliśmy durszlak i mąż, odziany w kuchenną rękawicę, go włożył do tego durszlaka. Biedny gacuś wczepił się w ręcznik pazurkami. Mąż wyniósł go na balkon z tym ręcznikiem i tam go zostawił. Po jakiejś pół godzinie nietoperz odleciał. Ale się najdłam strachu!!!! A był taki słodki, przerażony. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby go zabić, czy coś takiego. Uwielbiam zwierzaki (dlategop Peppetti prześlę Ci zdjęcia mojego psa, żeby koniecznie było na blogu). I jestem taka dumna, że mimo strachu przed wwścieklizną uratowaliśmy takie miłe, pożyteczne i chronione zwierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Białegostoku, mam prośbę, żeby nasze spotkanie zorganizować w któryś weekend (może następny?). Bo tak w tygodniu, to ja raczej kończę pracę o 18 i nie wiem czy będę miała siłę się w tygodniu spotykać. Mam nadzieję, że wszystkim będzie pasować. Myślę, że będzie sprzyjająca pogoda, żeby sobie posiedzieć gdzieś w piwnym ogródku... Co powiecie np. na sobotę, godz. 17 lub18 w Castelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×