Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hehehe to ja ciemnota ruska jeszcze niz znalazłam... a juz tyle razy tą tabelkę przeglądałam, a tam w ogóle to chcecie moje zdjecia z sesji do jakiejś reklamówki (chyba perfumów Amway) kilka lat temu? bo znalazłam w kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, Peppetti ja nawet nie wiedziałam ze tem przepis z moją sałatką dodałyście do przepisów na forum i to \"w orginalnym brzmieniu\", nie wiem dlaczego ale jak to przeczytałam to aż ze smiechu się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zcy tą tabelke z danymi a przynajmniej z datami urodzenia moze mi tutaj ktoś wkleić bo w tym moim gracie sie otworzyć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje by dolegliwosci jednak zostawic bo jak kogos cos martwi to zawsze moze bezposrednio zapytac osobe ktora akurat meczy to samo.. a skrocici tabelke o palnujace i satarjace sie bo jest w niej to samo co w planujacych..z tym ze jesli ktos wpisze ze stara sie od marca 2007 to bedzie wiadomo ze juz aktywnie sie stara ;) a jesli wpisze na przyklad sierpien 2007 to znaczy ze w tym czasie dopiero planuje zaczac... lub \"...\" jesli nie wie kiedy planuje lub bedzie mogl zaczac... bo to ze kiedys kazda z nas planuje lub zacznie to chyba oczywiste ;) pozdrawiam... ps. pepetti - dziekuje czuje sie lepiej tylko te mdlosci... moj maz ciagle upiera sie przy wersji ze to niestrawnosc a gdy mu mowie ze moze mi dzidzusia zrobil to mowi ze to niemozliwe i ze nie moze tak byc ze sobie nic jeszcze nie pouzywal a juz bąbel w drodze :) ja tez mam nadzieje ze mimo wszystko to nie ciaza bo dopiero zmienilam leki... wiec wolalabym gdyby to bylo w nastepnym cyklu - spokojniejsza bym byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem należy wykasować dolegliwości, no i np dlaczego Tiki jestes w starających? a może zostawić tylko 3tabelki-planujące, starające oraz oczekujące bo w końcu nie długo dojdzie nowy: nasze dzieci...czy jakos tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - przepisy muszą być w oryginale - inaczej nie mogłabym :) fotki do bloga - oczywiście ze chcemy!!! Tabelki z danymi nie da się tu wkleić, bo 1 - jest to tabelka zrobiona w excellu 2 - są tam dane kontaktowe (gg, e-mail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladacie jak oni spiewaja?Nie cierpie Urbanskiej bo zarozumiala jest dzis Wlodarczyk jej dala po nosie pieknie zaspiewala szczegolnie piosenke Edyty Gepert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti....no dobra:( .....żartowałam..... Obiecuje,ze juz bede grzeczna..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti to proszę Cię prześlij mi na maila albo na gg, bo mnie szlag zaraz trafi ja jak znajde Twój e-mail to wyślę zdjecia, ale one są dość stare, no ale w końcu jakieś są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam śpiewania, bo siedzę tutaj... Alekto - nawet niezły pomysł z połączeniem tych planujących i starających. Byłoby super gdyby okazało się, że to dzidzius :) Staranka odbyłyby się zupełnie bezstresowo, bez oczekiwania na @- przyjdzie czy nie przyjdzie hi hi hi poprosiłam moderatorów o zrobienie porządku na topiku, bo tych tabelek było więcej niz wpisów. Uwinął się szybciutko. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa- jeszcze kilka innych dziewczyn jest zaciążonych a są w tabelce starających lub planujących. Podejrzewam, że nie chcą zapeszyć i wpiszą się troszkę później. celcia - no cieszę się, że jesteś grzeczna a_guu - gratuluję!! Raaria - skoro nas podczytujesz to może dołączysz do nas?? laska niebieska - chcesz tabelkę na maila?? ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti jak dasz rady wysłać tabelke, będę przeszczęśliwa :D prosiłam alekto żeby mi znalazła Twój e mail to zaraz zdjecia przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz na dobranoc ciekawy kalkulator ;) Zrób test a zobaczysz jaki będziesz zaskoczony. Trzymaj się poleceń. Nie czytaj końca zanim nie będziesz miał wyniku, ok? Zaczynamy: 1)wybierz liczbę nocy w tygodni ile chciałbyś uprawiać sex, 2)pomnoz te liczbę przez 50, 3)dodaj 44, 4)pomnoz przez 200, 5)jesli w tym roku miałeś już urodziny dodaj 107, jeśli nie, dodaj 106, 6)odejmij rok urodzenia (np.1982) KONIEC. Otrzymujesz liczbę 5 lub 6 cyfrowa. Zobaczmy: Pierwsza z liczb to ilość nocy w tygodniu kiedy chciałbyś uprawiać sex, dwie ostatnie to Twój wiek, 2-ga i 3-cia liczba to pozycja która sprawia Ci największą przyjemność. :) :) :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
peppetti myślę że czasami się odezwę, ale jakoś wolę Was czytać niż pisać... chyba jeszcze nieśmiała jestem... chociaż na codzień tego nie widać. Ale jak tak was czytam to myślę, ze jesteście wspaniałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti test jest świetny, hahahah, zwłaszcza ze zrobiłam ten test mojemu mężowi i mu wyszło że lat ma 18 hahahah :D chyba m,i coś ściemniał z tymi nocami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiiiiiiiiiiiii
witajcie,kochałam sie dzisiaj bez zabezp. jednak nie skończył we mnie, dzisiaj jest mój 15 dc przy czym mam 31 dniowe cykle, czy jest możliwośc ciązy w takim przypadku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska75 to cfos zle chyba policzyliscie ja na kalkuletorze liczylam:D i wszystko mi wyszlo oki z przodu liczba nocy w srodku pozycja i na koncu wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, sama nie wiem... możesz mu policzyć jak Ci sie podoba ale ja uważam ze on po prostu jest wyjątkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska wszystko mozliwe hihihih a mezus napewno wyjatkowy tak jak moj przyszly maz hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z moim męzem to cała historia... :) ale aparat z niego niezły, a z reszttą przy moich zdolnościach... :D ale z tymi zdolnościami to juz dotyczy liczenia... no cóż starzeje sie :) znaczy ja sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti---------->kalkulator super...czy wszystkim ulubiona pozycja to 69 wyszła? Pragnę tylko poinformować-bo tyle miałam czytanie iż zapomniałam, że jestem już po 2 wizytach u dentystki:D Najbliższy tydzień mam wolny od fotela bo pani dr ma zapełniony grafik:P a teraz śniadanko i pobuda dla męża bo czas iść na rower, wcześnie rano nie ma korków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
kalkulacja OK.No tez 69 mi wyszło.....a ja lubie......no dobra ....nie bede sie chwalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez 69 wyszlo.Nareszcie slonko u nas wyszlo i dobrze bo w planach gil z przyjaciolmi jest tylko z nimi roznie bywa zaraz na obiad do tesciow idziemy milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka kup mezusiowi jakies tabletki wspomagajac potencje lub krem nie szkodza organizmowi a nawet wzmacniaja.Wiem bo Arek tez srosowal jak byl ciagle zmeczony 2 pracami i ja dostawalam szalku bez seksu lepiej sie czul i mial wzmocniony organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na rower...a tu deszcz ja zaniosłam rower, a tu deszcz przestał padać:P to ja dawaj z powrotem pop rower, dojechałam do bramy a tu znów deszcz i grzmienie[zły} no i powtórka z rozrywki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×