Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Hej Wam. Witam nowe dziewczyny na tym topicu i ciesze się że do nas zajrzałyście. Mam nadzieję że nałykacie się tutaj optymizmu na przyszłość. Lidka ja tez uważam że powinnyście dziewczyny wnosić tu więcej weselszych myśli niż tego pesymizmu. Bo to napewno nam lepiej posłuży niż to wieczne wspominanie zabiegu, szpitali itp. Ja wiem że czasami trzeba się \"wygadać\" i ze te wspomnienia wracają jak bumerang, ale myślcie już o przyszłości. I wysyłajmy w stronę ewymarchewki doddatnie fluidy. Tiki-tak nie wiem czy mam zamiar tak długo czekać. Poprostu niewiem. Myslę że koło lutego/marca byłabym już gotowa (fizycznie i psychicznie) ale jest jeszcze praca. Podjęłam się wychowawstwa, robię staż na dyplomowanego.Ta ciąża nie była planowana chociaż bardzo się cieszyłam że jest i snułam plany na przyszłość(i wtedy staz i inne rzeczy stały się nieważne). Ale teraz kiedy znowu moge planowac chyba poczekam do wakacji. Praca w szkole to stres,świadectwa, koniec roku itp. Niewiem naprawde niewiem co robić bo latka tez lecą. Najlepiej byłoby znowu \"wpaść\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidka79 ja bym też nie odzywała się na te telefony,albo powiedziałabym krótko,że dzwonie na policję i już.Jeżeli ona myśli,że ma telefon na karte i jej się nie namierzy to się bardzo myli!!Bo aparaty się namierza telefoniczne,a nie karte.:) Mania78 a ja miezskałam koło Sanoka :) EvaWer normalnie prawie w dziesiątkę z tym moim wygladem trafiłaś.164cm,54kg,ciemny blond ale rozjaśniam ,robie sobie pasemka,krótkie takie pocieniowane mam te włosy i sterczące tak sobie w różne strony:) a znak Zodiaku......? Wodnik.:~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Tak sobie piszecie o tym kiedy planujecie.......Ja tez bym chciała wpaść!!Ale ku....tyle lat nie wpadłam to ciekawe jak to teraz zrobić?Bo ta ciąża w miom przypadku była 100% planowana.Ja jeżeli bym miała cos próbować to pewnie na wiosnę....Wprawdzie lekarz do mnie powiedział,że możemy po 3 miesiącach od poronienia.Tak do mnie powiedział,nie po 3 cyklach tylko miesiacach.Czyli mogłabym juz w lutym....:( nie wiem....nie wiem czy to dobry moment.?A może dobry,bo jak by mialo się coś stać to lepiej już to wszystko przeżywać w krótkim odstępie od poprzedniego.......oj chyba za wcześnie jeszcze dla mnie żebym o tym mówiła.Ale jednego jestem pewna,że bym chciała,bardzo,tylko nie wiem jeszcze kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
CELCIA ja mam ten sam problem. Mnie lekarz powiedział 2/3 miesiace wiec tez mogłabym sprobowac w lutym ale sama nie wiem.Troche sie boje ale trzeba probować. Narazie nic nie planuje bo pozniej różnie może być ale już nie moge się doczekać dnia kiedy wejde tu i napisze Wam że znowu jestem w ciąży....:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica to super, że masz zielone światło po 3 miesiącach!! Może i ty kup testy owulacyjne? :) Słuchajcie chyba jutro z tymi smsami i telefonami pójde na policję. Teraz ten ktoś twierdzi, ze byl z moim męzem w hotelu i cały czas mi wysyła, że było super...Wiecie, nie wiem o co chodzi, albo ktoś się pomylił z nr telefonu, albo ktoś sobie jaja robi. A jesli to są jaja to tracę wiarę w ludzi. Że też im się chce marnować własne pieniądze na takie bzdury, nic lepszego do roboty nie mają? Jesli ten nr telefonu jest na abonament to jeszcze dziś będziemy wiedzieć kto to jest, gorzej jesli jest na jakąś kartę- wtedy już tylko policja zostaje! Mam doła z powodu tych telefonów - wiem, ze to nie jest możliwe (bo ten babon gadał o jakimś koszalinie, a mój mąż nigdy nawet nie przejeżdzał przez koszalin), ale zaczynam dziwnie patrzeć na męża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Cześć dziwczynki znam część z Was z topiku o ciąży obumarłej,ale już tam nie wchodzę postanowiłam się pozbvierać po stracie i zacząć nowe życie.A następnym postanowieniem jest ponowne zajście w ciążę.W związku z tym teraz zdecydowanie nadaję się do Was.W Andrzejki laiśmy sobie wosk i wyszedł mi synek z pępowinką.Bardzo wyrażnie tyo widać.Raz już mi się taka wróżba spełniła teraz czas się wziąć za realizację tegorocznej.Życzę wszystkim Wam powodzenia w starankach i ślicznych dzieciaczków buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-Marchewa-gratuluję i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!Oby wszystko z Twoim maleństwem było w porządku! Nie zaglądam tu często,bo u siebie nie mam jeszcze internetu,nadrabiam zaległości,jak tylko przyjadę do rodziców(złoszczą się,że tylko przed komputerem siedzę) ale śledzę Wasze losy i za trzymam kciuki za Wszystkie. Mania 78-fajnie,że jest jeszcze jedna Lublinianka,może będzie nas więcej?Chociaż nie chciałabym,zeby więcej dziewczyn miało takie doświadczenia,jak my!W jakiej części Lublina mieszkasz?Ja teraz na Kalinie ale już niedługo-mój narzeczony wraca z Niemiec i wynajmiemy coś razem.Właściwie to już prawie mąż-w święta bierzemy ślub cywilny a w czerwcu kościelny.Pracuję w restauracji więc może kiedyś nawet się widziałyśmy?! Celica-chyba nie dokładnie się wyraziłam-też pochodzę z woj.lubelskiego ale nie z Krasnegostawu(byłam tam tylko raz na Chmielakach) tylko z okolic Bychawy.Ale cieszę się,że jesteśmy z tych samych stron,bo już myślałam,że jestem tu sama z tej części kraju.Chodzę do lekarza do Medicosu,on pracuje na Jaczewskiego,więc jak znalazłam się w szpitalu miałam całkiem nie złą opiekę.Powodzenia na egzaminie.I głowa do góry-nie może być ciągle źle! Pozdrawiam Was wszystkie i życzę Wam,żebyście już wkrótce dołączyły do Ewki-Marchewki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Lidka daj spokój ,widzisz ze to jakas psychopatka i pewnie nawet nie wie do kogo pisze. Masz teraz ważniejsze sprawy na głowie niż jakaś idiotka. Idz jutro na policje i pokaż im wszystkie smsy a jej nic nie pisz namierzą ją i będzie po sprawie.Na męza sie nie krzyw tylko sie do niego przytul i powiedz mu jak bardzo go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anula, masz rację. pierwszy raz jestem w takiej głupiej sytuacji...niektorych chyba całkiem pogięło. OO zaraz \"na wspólnej\" . no i kolejny sms, tym razem o jajach mego męża...świetnie, jutro chyba idę na policję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
A zapomniałam się bliżej przedstawić.Magda 31 lat mieszkam całe życie w Świnoujściu 15 listopada się zaręczyłam (nie z ojcem mojego dziecka tamten udaje ,że mnie nie zna al to świadczy tylko o nim) a w czerwcu biorę ślub.W ostatni dzień 19 tygodnia wypadła mi pępowina o ciąży dowiedziałam się w 17 tygodniu (brak objawów).Miłam to szczęście że trafiłam na cudownych lekarzy, pielęgniarki, położne i mogłam pochować swojego synka.Jestem bardzo pogodną osoba dużo się śmieję.Pracuję z dziećmi 2 lata pracowałam na świetlicy dla dzieci z rodzin patologicznych i biednych.Teraz zajmuję się roczną Agatką i kilka razy w miesiącu popołudniu 4 letnią Majką.Uwielbiam czytać, sluchac muzyki,tańczyć, kocham spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to może dopiszecie się do tabelki?? Madusia_31 żadnych objawów ciążowych nie miałaś? A co z @? Miałas normalnie co miesiąc? Pytam bo nie mogę sobie wyobrazić sytuacji kiedy kobieta o ciąży dowiaduje się w 17 tygodniu ciąży? Może miałas na myśli 7tc? No albo ja już po tych telefonach i smsach nic nie rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Lidia dobrze rozumiesz okres mialam a wlasciwie to byly krwawienia ciazowe ale o tym nie wiedzialam mdlosci mialam rzadko ale bylam po operacji pecherzyka zolciowego wiec moglam je miec pezd operacja mialam duzo gorsze zmeczona chodzilam ale tez stwierdzilam ze to oslabienie po operacji.do lekarza poszlam bo miala okres 3 tygodnie a on mnie oswiecil ze to ciaza bylam w szoku a jak zobaczylam moje dzidzi na USG to sie poprostu zakochalam w nim na maxa.Moja mam tez dowiedziala sie ze jest w ciazy w 4 miesiacu bo okres normalny miala a dowiedziala sie po operacji wyrostka na ktorej byla ze mna w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Lidzia prosze Cie nie zadreczaj sie jakimis głupimi smsami. Ktos sobie popisze i przestanie. Na pewno to jakiś zart i ktos chce Cie zdenerwowac a Ty pokaż klase i olej to. Prosze Cie bo popadniesz zaraz w jakis dołek i będziesz szukała problemów i nawet nie zauwazysz jak bzaczniesz podejrzewac meza nie wiadomo o co i sie pokłocicie i wtedy bedzie Ci przykro ze mu nie zaufałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79-wydaje mi się,że policja tak od razu ci nie pomoże,potrzebny jest jakiś wniosek z sądu,żeby oni mogli w sieci kom. sprawdzić ten numer.Ale wiem,że nie da się po prostu \'olać\' takich sms-ów.Ja bym się chyba wściekła! Chętnie dopiszę się do tabelki,tylko...nie wiem jak?Mam przepisać całą i wstawić swoje dane?Sorki,ale nie znam się na tym.Do internetu zaglądam od niedawna(wstyd się przyznać!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
szczerze mowiac ja tez nie wiem jak wpisac sie do tej tabelki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidka79 no kupie sobie te testy owulacyjne. a co do tych telefonów to ja tez miałam kiedyś taką historię z moim mężem i wyobraż sobie że się okazało,że to był pomylony nr tel. o jedna cyferkę,ale kurcze zbieg okoliczności cholerny bo ta dziewczyna mówiła do mojego męża po imieniu.A że mój mąż ma dosyć oryginalne to imię to nie mogłam uwierzyc że to pomyłka i też zaczynałam myślec już o najgorszym.Ale kupiłam sobie karte z sieci w której ona miała tel i zadzwoniłam udając konsultantkę tej sieci i wcisnęłam laluni,że jej nr został wylosowany i dostaje przez pół roku po 30 minut gratis ale w zamian za to poprosiłam ja grzecznie o odpowiezdenie na krótką ankiete:):):):) w której zapytałam o bzdety i o wiek bo byłam ciekawa a na zakoń czenie bezczelnie poprosiłam o podanie swoich danych :imie ,nazwisko i adres,żeby potwierdzić czy się zgadzają z tymi co mam w kompie!!HAHA i głupia dla 30 minut gratis wypaplała wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie dziewczyny skopiować ostatnią tabelkę i wkleić ją tam gdzie dodajecie wpisy. ona będzie troszkę rozwalona i trzeba się w nią wpisac na oko. Jeśli się już staracie to wpisujecie się pod ostatnią dziewczyna która tam widnieje i to wszystko. Jak cos wyjdzie nie tak to poprawimy :) . Kiedyś musi być ten pierwszy raz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę ode mnie..
Ja straciłam dziecko w 6 m-cu ciąży.. minęło już 1,5 roku i wciąż nie jestem gotowa.. bo strasznie się boję.. kolejnego takiego razu bym nie przeżyła.. No bo przecież każdy obawia się pierwszych 3 m-cy ciąży, a ja... do 6-tego też nie byłabym spokojna.. Więc cała ciąża byłaby nerwówką.. Chyba psychicznie jeszcze nie ejstem gotowa, bo biologicznie jak najbardziej... ale chyba jeszcze odczekam kilka mieięcy.. chciaż, tak bardzo bym chciała.. tym bardziej, ze moaj przyjaciółka jest w ciąży i zazdroszczę jej bardzo... pozdrawiam i życze dużo siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
wiecie co ide spać...:) no moze nie zupełnie....:) troche jestem juz mniej zestresowana,więc może tak szybko nie zasniemy ;) jutro jade po wynik cytologiczny,znowu się pewnie podłamie,więc może lepiej wykorzystać ten wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
NICK...........WIEK ....MIASTO...........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak.........27.......Wroc/Legn........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20......20..ok.Jastrzębie Zdr....25.11........13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............14 12......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................22.11........7_tc13.o9.......styczeń/luty EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. Alekto....... 27....... Galway .......................31 tc...05.03.2006 Gablis ....... 25 ....... Poznań ......... 27.11 ........8tc... 25.09.06 Anula1304.....25....Częstochowa...?....11tc...27.11.06...marzec 07 --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad Gablis .........25.....Poznań .......27.11......8t.c._25.09.06 ..grudzień Lidka79.......27....Białystok.........4.12.......11tc_02.10....grudzień Anula1304...25....Częstochowa....?...11tc - 27.11.06...marzec 07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo Agapa..............heparyna/aspiryna.............toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe, Alekto ...........Warfarin, deltacortil enteric, .........zrobione wszystkie możliwe Gablis ......... brak ................ laparoskopia mania 78..............................................toxo, różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy. Alekto .......NWC (nie wiadomo co) ........+........przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis ---- nie wiadomo co (ciąża pozamaciczna) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V - oczekujące dzidziusia NICK..............WIEK....MIASTO...OSTATNIA @.. .....TERMIN ewa-marchewa...22....białystok...17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Chyba sie pospieszylam z ta tabelka na starajace sie ale sie pomyliłam.Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spróbuję.... NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........06.12...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........19.11.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........4.12.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........12.11......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. --------------------------------------------------------------------------------------- Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......4.12......11tc_02.10......grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe --------------------------------------------------------------------------------------- Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś normalnie o mały włos a bym udusiła gościa od netu (tego któremu wypowiedzieliśmy umowę 3mies temu a on wala durnia, że niby nic na ten temat nie wiedział) aj popieprzona sytuacja, mąż z nim rozmawiał, ale ja w końcu nie wytrzymałam i wkroczyłam do akcji...mąż przez 30 min nic nie wskurał...a ja...7 min i miałam gotowe podtwierdzenie wypowiedzenia umowy:P to się nazywa być ostrą:P Ale tak żałowałam że go nie udusiłam...albo chociaż nie zwaliłam ze schodów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy dwie śliczne tabelki!Mam nadzieję,ze nic nie pomyliłam!Jeśli tak,to z góry przepraszam!!! Ja też już idę spać,zwykle kładę się o 20,wstaję do pracy o 4:30,więc 22:42 to dla mnie środek nocy! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka olej te kretynke jakąś. Celica ty to masz pomysly, ale za to ciesze się że trafiłam. A skoro jestes Wodnik to znaczy że jestes ten sam żywioł co bliżnięta czyli powietrze. Mój syn jst też wodniczkiem. Witam nowe dziewczyny. I ide spac. Ale wy duzo piszecie czasami nie nadażam czytać, haha. Oglladałyście dzisiaj Sexmisję????????? Mówili o dzieworódzctwie. Ja jednak uważam ze przyjemniej z facetem. HIHI.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) betty82, anula1304, Madusia 31 - witam, zagladajcie tu do nas jak najczęściej bo my tu się staramy pozytywnie nakręcać i napewno Wam się udzieli i łatwiej pogodzic się z losem. troche ode mnie - bardzo mi przykro, że Cię to spotkało, to straszne, ale trzeba życ dalej - zyc dla nowego dzieciatka - zapraszam do nas częsciej to może szybciej zdecydujesz sie na ciąże :) Lidko - nie zaczynaj wątpic w męża i olej idiotke! Celica - pomysl na podejście laski fantastyczny - ;) - niezła jesteś! marta77 - zaglądaj częściej :) dziś mam fajny humor - mam nadzieje, że nikt ani nic mi go nie zepsuje, a u mnie w pracy łatwo o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :) Mnie dalej boli jajnik :( LEkarz powiedział, że jak nie przestanie boleć po @ to mam przyjść. Już mam tego dojść. Przejdę kolejną terapię antybiotykową? To nic nie daje. A najśmieszniejsze, jak byłam w kontroli po tugodniu, to gin powiedział, że na USG wszystko wygląda w porządku. Pęcherzyk był w drugim jajniku. Od tego czasu minęło już 2 tygodnie, a mnie dalej boli. Może to nie jajnik, tylko węzeł chłonny? Bo ból schodzi do pachwiny. Jak nie przestanie boleć i na USG wszystko będzie ok, to pójdę chyba do lekarza 1-szego kontaktu. Czuję, że @ nadchodzi. To już trzecia. Dzisiaj 28 DC. Pierwsza miałam po 35dniach, drugą po 28 i teraz też tak chyba będzie. Lidka79, ja zgłosiłabym to jednak na policję. 🌻 dla wszystkich ewa-marchewka - pasuje Ci ostatnia tabelka :) Dzisiaj mam angielski. Chodzę 2x w tygoniu po 2 godziny. To zajmuje mi trochę czasu i sprawia, że nie myślę. Zaczynam urabiać męża, żebym nie musiała iść na wigilie do teściów, gdzie będzie ta szwagierka w ciąży w terminie 3 tygonie po moim. Wymyśliłam, że powiem, że jestem przeziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę że macie w domu internet i możecie sobie wieczorkami postukać w klawisze i co najważniejsze pozaglądać na nasze forum:) Baaardzo witam nowe dziewczyny - cześć z Was znam chyba z tego innego - smutniejszego forum, ale fajnie że tu zajrzałyście i mam nadzieje, że zostaniecie:) Suuuper sprawa wynikała bo okazało się że więcej nas jest z Lubelskiego, Celica - Krasnystaw, Marta77, Mania78 - z Lublina, a ja z Włodawy - teraz przynajmniej sercem, bo mieszkam w Krakówku:) I optymistyczne jest to że nasza tabelka starających się i oczekujących powiększa się z dnia na dzień - aż serce rośnie!! Lidka jak tam sytuacja z głupią babą i smsami - może byś tak spróbowała zrobić jej jakiś głupi numer i bys wyczaiła o co chodzi...;) Wczoraj miałam jakiś zły nastrój... Zaczął mnie okropnie boleć brzuch - w okolicy jajnika, mam nadzieję że to z powodu środka cyklu a nie jakaś inna przypadłość... Dzisiaj już jest ok ale wczoraj sie wkurzyłam bo przeszła mi ochota na cokolwiek... tylko zupę zdołałam ugotować:) - pomidorową - pycha No to dość na teraz - trochę się rozpisałam... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×