Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiiilka

Zareczone 19-latki

Polecane posty

jestem ciekawa co poza wpadką nakłania dziewczyn do takiego działania-zaręczania się w tak młodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
wydaje mi sie,ze chec zaszpanowania przed kolezankami,a po 2 zla sytuacja w domu -nie tylko finansowa,np.ciasnota,rozwod rodzicow,wielodzietnosc,pijanstwo rodzicow,klotnie,awantury,bicie i ogolna patologia,ktorej teraz pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattie7
od razu chce podkreslic,ze nie jestem w ciazy i pewnie dlugo nie bede!co nas naklania?milosc,chec pokazania calemu swiatu a przede wszystkim sobie na wzajem,ze jestesmy dla siebie najwazniejsi!jak jeszcze cos mi przyjdzie do glowy,to napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zareczona? :D poczekam sobie jeszcze pare latek, na cholere mi teraz narzeczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
we mnie sex w 2 lat ana wesele nie zarobisz na swoja polowe,chyba,ze male,skromne i z uzywana kiecka i weselem w remizie:)chyba,ze za granica,to moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattie7
dejzi69,dlaczego nigdy nie zarobi??no chyba zartujesz?dziwne masz podejscie do zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nattie7 naucz sie czytac!!!napisalam,ze w 2 lata,a nie,ze nigdy.jest roznica no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattie7
ale ja doskonale wiem,co napisalas!! da sie uzbierac duzo kasy w dwa lata i nie gadaj glupot dezji69!!do wszystkiego czarno podchodzisz,musisz byc bardzo nie szczesliwa osoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wkrotce
witaj ja tez juz wkrotce do was dolacze .jeszcze nie jestem zareczona ale moj chlopak juz o tym mowi i wyglada na to ze juz nie dlugo nawet tuz tuz bede zareczona:) nawet nie wiecie jak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nattie b.od ciebie szcesliwa,laska sama nie da rady na swoja polowe,chyba,ze po 1 starzy jej dorzuca,a jak tylko sama na swoja polowe,to jak zarobic tu w polsce tys z malym hakiem,to w 2 lata nie odlozy na wesele,to ty maloalto nie gadaj bzddur jak sie starszy many utrzymuje,ciekawe czy ty odlozylas?:)hehe,ja k taka cfana jestes,za granica pisze,ze moze zarobi,ale nie w polsce,chyba,ze rodzice lub narzecz.doloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi narzeczony oczywiscie tez bedzie na wesele dawal:P wiesz ja i tak chce wyjechac;) a poza tym chyba kazdemu rodzice daja troszke na wesele w ramach prezentu ale ja oczywiscie chce sama zarobic i nie ciagnac od rodzicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nattie7 ale ty jeses niepowazna,a czemu mam byc nieszcesliwa?bo prawdwe pisze,ze maloalata nie zarobi tutaj.ja nie pisze jej tego po zlosci,tylko niech bzdurn ie gada jak ty,ja jej zcze zeby nawet w po roku zarobila,bo nikomu zle nie zycze,ale znajac realia to nie ma szans,hyba,ze sam obiad,wesele w remizie na pare osob i zuywana kiecka z allegro:)idz sie uczyc nattie.im mlodza laska tym tu na forum wieksze brednie i bzdury wypisuje.ciekawe dlaczego?pstrow glowie albo utrzymanka:)hehe.naiwniary.z takim mysleniem musisz b byc bardzo nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
we mnie sex i to sie chwali,jasne,ze kazdy placi za siebie i swoja polowe gosci,ale w pl w 2 lata sama na swoja marne szansze uzbierac,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi spokojnie po co sie unosisz;) ja mam w planachwyjazd ale na stale;) i tam chce zarbic:P moze jestem malolata ale nie chce zebrac od rodzicow bo biore slub. co to to nie. jesli dadza w prezencie slubnym ok ale przez mysl mi nie przeszlo zeby powiedziec ze maja mi zorganizowac za ich kase wszystko...a poza tym z zareczynami nie byl to moj pomysl tylko mojego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wkrotce
ale czego sie jej czepiacie przeciez ona jest narazie zareczona nie pisze ze sie od razu hajtnie i dobrze ze wierzy w siebie i w swoje mozliwosci lepsze to niz brak wiary. ztcze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wkrotce
we mnie jest sex gdzie planujesz wyjechac? jmyt tez planujemy wyjechac na stale za granice bylismy juz tam i wiemy jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wkrotce
nie macie jakiegos pomyslu nawet jaki kraj?pomysl to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
we mnie sex nikt sie nie czepia i nie unosi.napisalam,ze to sie chwali,ze nie jestes darmozjadem,myslalam,ze tutaj w kraju chcesz pracowac,tam spokojnie zarobicie we 2 ,nawet szybciej,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi wiem i dziekuje;) ale niepotrzebnie sobie tracisz nerwy na niektore z nas:P aha i nie uciekam w malzenstwo dlatego ze mialam problemy rodzinne:P po prostu musialam szybciej chcac nie chcac dojrzec zajac sie domem wsyztskim. oczywiscie mialam tez czas na szalenstwa:P pozdrawiam Cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przede wsyzstkim chce pracowac tutaj pl dopoki nie wyjade chociaz rodzice mowia zebym odpoczela sobie. ja nie chce, chce miec wlasne pieniazki a nie zerowac na rodzicach zeby kupic sobie jakis kosmetyk czy ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattie7
moj facet byl za granica i to nie sa takie kokosy,jak sie zdaje!w polsce da sie zarobic i sporo odlozyc i to nie na byle jaki slub w remizie.po za tym,mozna zawsze wziac maly kretyd.wiem tez,ze rodzice nam pomoga i jesli sadzisz,ze to jest jestem jakims darmozjadem,bo przyjme od nich pomoc,to sie grubo myslisz.. a po za tym,aja mam zajebiscie ulatwiona sytuacje,bo sporo forsy zaoszczedze,poniewaz moja mama pracuje w firmie z sukniami slubnymi,wiec napewno bede miala wypasiona suknie w ramach prezentu od szefa mojej mamuski ;) (tak jak miala to moja siostra :D ) strasznie mnie wkurza ta madrala dejzi,wiec juz chyba tu nie zajrze :/ jutro wyjezdzam z facetem na wczasy ,wiec zyczcie nam milego pobytu ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nattie7 malolata sie nie da,chya,ze ich starszy facet zarabia duzo wiecej i rodzice sie doloza,a brac mlodym kredyt na starcie to czytsa glupota.pozniej sie martwia czy im sie wesele zwroci,bardziej mi sie podoba podejscie we mnie jest sex.nie ma za co.powodzenia.to dobry przyklad dla innych stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P ja wiem jaka dejzi potrafi byc wredna czasem:P czytalam jej wypowiedzi ale jak widac potrafi tez porozmawiac normalnie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i na pewno nie mam zamiaru brac kredytu...to ze rodzice pomoga to wiem ale ja od nich zadnej pomocy nie bede zadac;) no i wesela nie chce miec nie wiadomo jak wielkiego, najblizsza rodzina okolo 30 osob, to mi w zupelnosci wystarczy. to bedzie moj dzien i nie bede robic z tego nie wiadomo jakiej imprezy i zapraszac wszystkich wujkow ciotek kuzynow itd ktorych wcale nie znam tylko dlatego ze biore slub i zeby sie pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz rozmawialam z nia pod innym nickeim kiedys i wystarczylo troche ja uspokoic;) i naprawde dalo sie z nia normalnie porozmawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
we mnie sex dziex za mile slowa.przypadkowy nie mam zlych dni,a sama do admina zglaszam o usuniecie,bo sa podszywy,bo nie moge sie zaczernic:(wrr.nie wiem czemu,a to tez zglaszalam do admina.milego dnia.holandia fajna.tez bym chciala gdzies jechac,ale moj narzecz.idzie na studia,wiec na razie odpada,ale kto wie,moze pozniej.ja chetnie.powodzenia.holandia b.ladna i fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×