Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

to powyżej to ja cos przekręcilam i posta mi wcięło... ja mam dziś dzień z tytułu \"sto pytań do\".... a mianowicie czy któraś wie cos o sterylizacji prodiktami MILTONA, tzn o tabletkach i płynie. Dostałam próbki do przetestowania i się zastanawiam czy gra jest warta świeczki, bo faktycznie proste i nie czasochłonne w użyciu. A sterylizatora jako takiego nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wreszcie mam czas żeby was poczytać. Mała śpi jak anioł. Marudziła troche, wydaje mi sie że dlatego, że za cienko ja ubierałam. Leżała w body przykryta kocykiem. Gdy ubrałam jej długi renkawek i śpioszki uspokoiła się i super mi śpi. Cholernie ciężko mi wyczuć czy jej ciepło czy nie. Sprawdzam na karku no ale to i tak nie daje mi 100 % pewności. Madzik widzę że pięknie cie zalewa mleczko. U mnie raz się tylko tak zdarzyło a tak to nie czuję jakiegoś nawału czy coś w tym stylu. Codziennie serwuję sobie karmi, bawarkę i herbatkę dla karmiącej tak profilaktycznie, żeby przypadkiem mi nie brakło. Dziś byłam na zakupy stanikowe i kupiłam dwa namioty ;) istraa rozkoszna ta twoja córeczka 🌼 taka do schrupania Aneczko fryz Krzysia pierwsza klasa nasza też ma takiego irokeza, nawet nie muszę specjalnie sie starać bo jej włosy same tak sterczą ;) Pocieszające jest to co piszesz o białym języku. Moja ma ciągle biały i też to ścieram. Wczoraj się tak wkurzyła że mi się zaniosła. Myślałam że zawału dostanę. Aż się poryczałam Jola Zuzia śliczna. Kąpiel w szpitalu mnie zaskoczyła bo u nas biorą każde dziecko pod kran :( strasznie drastycznie to wygląda. Aż się dziwię że Amelka nie ma urazu żadnego i lubi wodę Terka widzę że twoja mała też taka pucusia jak moja. My jutro kończymy 2 tygodnie. Ale ten czas leci... U mnie w nocy jest podobnie choć zdarza sie ze mała budzi się co godzinę. CZasami karmienie z przewijaniem trwa 15 min ale zdarza sie że mała dostanie czkawkę więc czeba znów dać cycka, zrobi kupkę wiec muszę przewinąć, uleje się wiec muszę przebrać i też tak schodzi z 1h30 dragonka73 pozdrawiam cię serdecznie. Dla mnie 18 lipca to najcudowniejsza data pod słońcem. Jak bym mogła to bym chętnie wróciła do tego dnia. Nawet ból wspominam pozytywnie. Powodzenia Ci życzę i łatwego porodu :) Pozdrawiam wszytskie lipcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne ktg, jakies tam pseudoskurcze sie pojawily, ale to w granicach 25%:O rozwarcie dalej na 3, wyzalilam sie kolezance, ona miala termin na 28 i tez jej nie szlo, a ona mi pisze, ze czop jej odszedl, ma juz skurcze i dzis najprawdopodobniej urodzi, bo tez na ktg byla. ja w czwartek na czczo mam sie stawic na wywolywanie, dopadla mnie panika, bo ja za wszelka cene chce zeby to odbylo sie naturalnie. pojechalam z mezem do roboty, lazilam z mala po bagnach, skakalam, krecilam biodrami, a tam nic sie nie rusza:( ja wiem, ze tak czy inaczej urodze to malenstwo do piatku, ale nie chce przechodzic tego co kokopelasa:( zostalo mi dzis zgwalcic sprawce calego zamieszania;) najwidoczniej bede pierwsza sierpniowka wsrod lipcowek:) ide sobie, bo mam dzis ochote ryczec caly dzien, wszystko mi idzie na opak:( ja wiem, ze chcialam przenosic, ale chce bez wspomagania urodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! stęskniłam się za Wami a naprawdę nie mam kiedy dorwać się do kompa :( Ciągle mam wyrzuty sumienia, że zaniedbuję starszego synka, a do tego teraz Mati zaczął robić kupki brzydko pachnące czymś kwaśnym??? Podobno to zły objaw... czy któraś miała taki problem? Dodam tylko, ze mały cały czas jeszcze walczy z żółtaczką :( O proszę, już się obudził, a spał góra 20 minut... Jakby któraś z Was wiedziała coś o cuchnących kupkach, napiszcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumik - niestety o cuchnacych kupkach nic nie wiem :( Chyba dla wąłsnego spokoju najlepiej skontaktuj sie z pediatrą albo z położna środowiskową. Tak by sie nie martwić. Justynka - mnie ruszyło do porodu jak w piątek umyłam balkon, szyby takie duze balkonowe i poprałam i powiesiłam firanki :D No i w sobote od świtu byly skurcze a wieczorem poród :) Oczywiscie moze O chyba ze juz to probowalas... Dziewczyny, jakie bluzki ubieracie jak gziekolwiek wychodzicie? MAcie jakies do karmienia albo jakies patenty? ja narazie siedze w domu, ale i tak ubieram albo takie zkałądane kopertowow albo z dekoletem ktory daje sie rozciagnac. Bo nie chcialabym podkasywac całej koszuli jak no gdzies wyjde i bedzie trza karmic.... A i nie chce teraz z kolei wydawac kupy kasy znow na ciuchydo karmienia. Wlasnie koncze robic przeglad ciuchow ciążowych - idą do worka i beda cekac na kolejną ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko głowa do góry....myśl pozywtywnie a napewno urodzisz naturalnie.... ja niestety nic nie wiem o kwaśnych kupkch...wiem tylko że prawidłowe mają byc żółte lub złote przy karmieniu piersią. Ewka dziś pospał w dzień i teraz ma okres aktywnośći, ale \"gada\" z dziadkiem więc ja korzystam z okazji...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko trzymam kciuki żebyś szybko i naturalnie urodziła-mi się to nie udało ale z perspektywy czasu,ozłych żeczach sie zapomina a pamieta sietylko te dobre.Powodzenia. Może któraś z Was wie kiedy maluch zaczyna widziec,wiem że na początku rozpoznaje barwy czarno-białe i tak u mego synka jest,ale kiedy będzie widział mnie ,męża,wszystko w normalnych barwach? A i jeszcze,memu synkowi zadko się ulewa ale nie zawsze sie odbija,i chyba jestem przewrażliwiona ale boję sie w nocy o niego żeby się nic nie stało.Wstajei szturcham go żeby sie poruszył albo odezwał,a potem idę spac,chyba coś nie tak ze mną A i jeszcze te krosteczki o których pisalam,przybieraja ma ich jakby wiecej,jedne znikają a drugie sie pojawiają,nie wiem czym mam to smarowac,ma je na policzkach,brudce i czułku,takie białe krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... dzisiaj bede krolowa!!! czeka mnie noc na tronie ale co sie dziwic wypilam litr soku burakowego, litr jablkowego i 100g sliwek sliwej wrabalam :D zaraz poczytam co nastukalyscie bo cale popoludnie bylismy poza domem. ufff jak dobrze posadzic zadek i chwile odetchnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1706 jesli idzie o opatulanie to ja zauwazylam ze Krzys lepiej spi jak go az na glowke nakryje. ale ogolnie po domu i na spacery smiga ubrany tylko tylko. Justyna nie rycz... mam andzieje ze lada moment cos sie ruszy i juz bedzie z nami twoje malenstwo. moze pajacyki przysiady sexik i ganianie po schodach wszystko razem cos zdzialaja?? Jumik trudno mi cos powiedziec o cuchnacyhc kupkach, dla mnie wszystkie smierdziuchy przeokrutne.... a co do zaniedbywania kurcze mam takie same mysli i tez wyrzuty sumienia zwlaszcza ze czasami trace cierpliwosc do malej i na nia nakrzycze :( Madzik ja juz testowalam karmienie przy ludziach w roznych bluzkach i jednak nie te kopertowe czy z duzymi dekoltami ale luzne koszulowe czy bluzeczki ktore latwo idzie zagiac. wtedy podginam przystawiam mlodego i bluzka splywa mi z boku i troche mlodemu na glowke. znacznie dyskretniej niz wywalanie calego cyca od gory Kokopelasa zapytaj sie poloznej. u nas takie krosteczki pojawily sie na skroniach od czapeczki i po cieplych nocach na policzku na ktorym spi Krzys i byly to typowe potowki (przemywac spirytusem salicylowym - na 2 lyzeczki 70%spirytu dac niecala 1 lyzeczke wody i tym przecierac) ale musisz byc pewna ze to potowki a nie uczuleniowe.... dobra zmykam zarlok sie obudzil. do postukania jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu,ale cisza w eterze :-) u mnie mężul poszedł juz spać, bo skonany wrócił z pracy, Ewka tez śpi, a ja buszuję po allegro. Teście wymyślili na chrzcielny prezent krzesełko do karmienia, wiec wybieram takowe i przy okazji robie drobne zakupki. Justynko trzymam kciukasy, żebyś szybciutko doczekała się na dzieciąteczko :-) kokopelasa z tego co mi wiadomo to wasz maluch juz was widzi poda warunkiem, że jesteście blisko ok 20-30 cm od jego twarzy. Tyle, że jeszcze was nie kojarzy. Aneczka mam nadzieję, że jednak nie spedzisz całej nocki na tronie :-) no i , że Krzynio się wykupka :-) ale pamietaj \"cel uświęca środki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa jak na razie kilka razy zaliczylam tron i moze na tym sie skonczy bo w sumie o 16zjadlam tylko zupe i nic tresciwego wiecej nie szamalam. Krzys marudzil i brzuszek sie mu zrobil twardy wiec dalismy mu czopek no i z lekka jestem przerazona bo zrobil mocno zielona kupke. Nie wiem czy to na skutek przyjmowania multiwitaminy czy moze to moje jedzenie tak wplywa. w sumie nic nowego nie wprowdzilam, multiwitamine dostaje codziennie po 3kropelki a w niedziele dostal kolejna dawke zelaza... powiem tak jestem przerazona i mam cicha nadzieje ze za dzien czy dwa znwou pojawia sie \'musztardki\'... odechcialo mi sie totalnie wsyztskiego, boje sie czy aby wsyzstko z jelitkami ok jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasa, te białe wędrujące krostki zostawiłam w spokoju. Pojawiały się to na buzi to na czole i same znikają. Teraz nie mamy już ani jednej. W szpitalu mówili żeby nie smarować niczym bo z tego się szybko wyrasta,pewnie jak z białych kropeczek na nosku. Jumik, Terka, ja też mam wyrzuty sumienia że zaniedbuję starszą. Staram się zabierać ją na spacery, ja z wózkiem, ona rowerem. Łapię się nz tym że pozwalam jej na więcej i wyrzucam sobie jak stracę cierpliwość i krzyknę. Znów chce z nami spać i tej nocy gnietliśmy się we czwórkę. Mam nadzieję że niedługo będzie lepiej. Mały zasął przy cycu i wypadałoby go położyć, spróbuję szczęścia hihi. Dziewczyny, przeglądałam fotki waszych skarbów, ależ są cudne ! Dorzucam mojego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/767c5c5fcf7273df.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej mamuśki..dawno mnie nie było,ale jak,ale wiadomo z jakiego powodu... termin miałam na 25 lipca..25 lipca o 10 odszedł mi czop,o 13:30 zaczęły mi się sączyć wody płodowe...od razu pojechałam do szpitala..dopiero o 18 zaczęły się bóle..najpierw co 5 min a później co 3...powiesz szczerze bolało strasznie...ale nie miałam rozwarcia to musiałam się męczyć...o godzinie 4 w nocy dopiero zaczęłam mieć 8 cm rozwarcia i bóle parte...o 5:35 urodziła ślicznego synka... waga 3800 ,dł 55 po porodzie byłam tak wyczerpana że zemdlałam i dziecko na noc musiało był z położną bo ja nie byłam w stanie się nim zająć...dopiero wczoraj wyszliśmy,bo maleństwo miało żółtaczkę... jestem szczęśliwa,,,chociaż dobijają mnie rady teściowej...teksty: za moich czasów!! ja synowi robiłam tak>>.aż mam ochotę jej coś powiedzieć ale się powstrzymuję,bo wyjdę na zołzę... dziewczyny ile czasu mamy na zarejestrowanie maleństwa i w którym urzędzie??? i co z becikowym....jakie p0winny być papiery?? pozdrawia,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała śpi, ale jakos tak niespokojnie, dałam jej troche plantexu jeszcze bo znowu zaczynała się rano prężyc. Zaraz wybywam na spacery, chociaż już z godzinę Ewka na balkonie w wózku spi. I ten stan niech trwa. Idę dom ogarnąć.... Aneczko mam nadzieję, że kupka się unormuje i zmieni kolor, bo zielonkawy to faktycznie chyba nie najlepszy, ale może to wina czegoś co zjadłaś. a co do plantexu to nie mam pojęcia czy można profilaktycznie,ale może lepiej nie by nie przestał dziłać jak organizm się przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka GRATULACJE!!!! na zarejstrowanie macie 14 dni w mieście gdzie urodził się maluch. Do becika potrzeba akt urodzenia - tego co dostaja wszyscy i gdzie niegdzie pesel. Do tego drugiego jeszcze zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miala baba wydatkow to samochod sie \"odezwal\"... okazalo sie ze mamy strasznie slabe opony i trzeba je koniecznie wymienic bo zaczynaja pekac. jako ze ostatnio jezdzimy sporo na trasy to nie mamy wyjscia no i komplecik opon wlasnie do nas jedzie :O Stonka fajny ten Wasz Rafalek, kawal chlopa juz z niego no i widze ze nasi panowie maja takei same wdzianko :D Malwinistka - gratulacje! w koncu masz to za soba :) u nas koneiczny byl pesel i dopiero jak go maly dostal to moglismy zlozyc dokumenty. a tak poza tym to xero dowodow osobistych moich i meza, xero aktu urodzenia malego (oryginaly do wgladu) plus swistki od nich - wniosek o becikowe i oswiadczenie ojca. My o becikowe dopiero w zelszym tyg moglismy zlozyc jak Krzys 6tyg juz mial bo wczesniej peselu nie mielismy. a jesli idzie o te becikowe zalezne od dochodow to musisz miec zaswiadczenie z urzedu skarbowego za 2006rok. jesli nie przekraczacie 504zl na osobe to dostaniecie i becikowe wysokosci 1000zl i rodzinne do sierpnia przyszlego roku. Istraa zadzwonilam do leakrki i powiedziala ze przy karmieniu piersia kupki moga byc raz na 5-7dni nawet i jest ok dopoki dziecko nie placze i nie wymiotuje. kolor zielony przy podawaniu zelaza jest tak samo czesty jak czarny i ze mam sie nie stresowac bo zielone kupki przy cycaniu tez nie sa rzadkoscia. w kazdym badz razie odetchnelam z ulga. na wszelki wypadek morelki i nektarynki ida w zapomnienie i od dzisiaj znowu ostra dietka. ciekawe jaka jutro wyjdzie morfologia i czy bedziemy mogli juz te zelazo wit b6 i kwas foliowy wyeliminowac Terka z tego co wiem plantexu nie powinno sie podawac profilaktycznie bo to jednak lekarstwo. tak samo jak nie powinno sie za czesto dawac herbatki koperkowej. tak przynajmniej uwaza moje pediatra bo z neonatolog o tym nie gadalam bo ta to mi w ogole plantexu zabronila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Podczytuje was w wolnej chwili, najczesciej przy karmieniu, ale z napisaniem czegos juz jest gorzej ;) Albo ktos sie przyplacze, albo w domku jest cos do zrobienia, albo mala sie zajmuje. Kokopelasa co do krostek to mnie lekarka polecila kapiele malej w rumianku, gdyz ma kojace dzialanie na podrazniona skore, a do tego mowila, zeby dziennie malej nie oliwkowac (zwlaszcza w upaly) gdyz oliwka zatyka pory a tym samym robia sie potowki. U nas rumianek pomogl :) malwinistka gratulacje 🌼 Dziewczyny mam pytanie. Moze troche bezposrednie, ale musze je zadac. Jak u was wyglada sprawa z seksem? Czekacie te zalecane 6 tyg.? Mnie rana juz sie zagoila i mam straszna ochote na mojego mezusia, ale boje sie troche. Podzielcie sie waszymi opiniami i relacjami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko my uzywamy tego johnsona z pompka TOP TO TOE, wczesniej dla Gabrychy teraz dla Krzysia i mimo ze np oliwki z J&J nie moze zadne z dzieci ani nas to ten plyn sobie chwalimy (poodbnie jak moisturizing baby oil do kapieli). z mydelek to ja ogolnie takich w kostkach nie lubie. sprobuj jeszcze ewentualnie skarb matki mydlo w plynie ok 10zl kosztuje ale mi sie wydaje ze ten johnsona z pompka jest wydajny tani i na dluuugo starcza a skora po nim super gladka. nie stosuje dla Krzysia ani oliwki ani kremow, czasami tylko mleczkiem go odrobine natre (skarb matki ktore polecam na przesuszona skorke) a propos pieluch, ja najbardziej lubie happy, zadnego przesikania w tych nie bylo (kupowalismy newborn z wycietym pepkiem a teraz rozmiar 0) a z pampersami wpadki juz byly pare razy tyle ze happy kurcze drogo strasznie wychodza. za opakowanie 38szt trzeba zaplacic 24.99 podczas gdy 78sztuk pampersa kosztuje 35.99 (a jumbo pack ten 98szt za 46.99 jest) wiec niestety z racji oszczednosciowych zostajemy przy pampkach. widzialam w rossmanie nowa serie babydream, ciekawe jak tam one ale cena tez zadna rewelacja. podobnie jak dada z biedronki - 19.99za niewielkie opakowanie wydaje mi sie zdzierstwem bo za 3zl wiecej sa juz pampersy paczka identyczna ilosciowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko widze ze ja ci odpisywalam a ty znowu pytalas :) po PESEL trzeba sie zglosic po uplywie miesiaca do USC gdzie malego rejestrowaliscie (mozesz po 3tyg zadzwonic to jak bedzie mila pani to ci powie czy juz jest czy nie) u nas bez tego cholernego nr nie wydadza becikowego ale wiem ze niektore osrodki MOPS i GOPS az tak bardzo tego nie przestrzegaja. co do witamin to trzeba kupic wit D3 tylko, podaje sie ja po ukonczeniu przez dziecko 2 tyg wiec macie jerszcze troszke czasu :) mi przepisala ja lekarka na patronazu i mysle ze ty tez dostaniesz recepte albo od poloznej albo od pediatry na wizycie patronazowej czyli lada moment Olcia no zobacz a nam wszysscy lekarze odradzaja rumianek bo jest bardzo uczulajacy. ja sama bym go nie zastosowala bo mam uczulenie na niego a rzeczy ktore mnie uczulaja sa od razu dla dzieciakow wykluczone. a co do oliwki to ma racje. lepiej posmarowac mleczkiem a oliwka to tylko to glowki przeciwko ciemieniuszce. no i nie nalezy tez zbyt czesto kapac malucha bo sie niszczy naturalna bariere ochronna skory. my kapiemy Krzysia co 3dni a w pozostale dni przemywamy po prostu myjka z woda, przeciez sie nie pobrudzi :D a jesli idzie o sexik to tak jak pisalam wczesniej nie czekalismy, teraz przytulanki po uplywie 4tygodni przy corce po uplywie 3 :) jesli nie masz plamien i nic cie nie boli to czemu masz sobie odmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie ja wreszcie w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie było mnie chwile z wami a to przez to że leżałam w szpitalu bo słabo czułam ruchy dziecka w poniedziałek tydzień temu miałam robione oct ale to nic nie dało termin miałam na czwartek więc w czwartek wzieli mnie jeszcze na porodówke i znowu podłączyli prowokacje w kroplówce ale tętno dziecka było zawężone i stweirdzili że będe miała cesarke żadnych bóli nie czułam rozwarcie na 3 cm miałam i na sale operacyjną mnie wzieli po pół godziny synek już był na świecie urodził się 26 lipca o godz 11.44 ważył 3200 i mierzył 55 cm ja po cięciu czułam się dobrze bo środki przeciw bólowe działały tylko nie mogłąm uleżeć na wznak i nie unosić głowy no i brak picia przez 24 h też mnie dobijał póżniej przewieżli mnie na normalną sale najgorsza była 3 doba bolało strasznie przy siadaniu i wstawaniu do domu wyszłam po 4 dobach czyli w poniedziałek teraz jestem taka szczęśliwa mały śpi tylko dziś rano był jakiś taki niespokojny wiercił się popłakiwał (ereszcia miałam okazje usłyszeć porządnie jego płacz) ale to chyba przez to że nie mógł kupki zrobić ale w końcu się udało i śpi już 2h w ogóle to straszny śpioch z niego a jak nie śpi to patrzy tymi swoimi czarnymi oczkami gdzieś w dal i strasznie jest zamyślony miałam problem z dostawieniem go do piersi bo jak leżałam po operacji to go dokarmiali kaszkami i później ciężko mu było ssać pierś ale na siłe non stop próbowaliśmy i uczyliśmy się na wzajem i się udało mały ssie pierś mam tylko mały problem od cięcia jeszcze się nie wypróżniłam niby miałam robioną lewatywe jeszcze po operacji w sobote rano i nie chce się mi kupki zrobić ale martwie się czy wszystko jest ok więc kobitki które miałyście cięcie napiszcie coś o tej sprawie jak to było u was zdjęcia prześle później pozdrawiam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka dzieki za odp. Plamnienia w sumie juz nie ma, ale po nocy wkladka jest troszke zabrudzona. Moze jeszcze pare dni jakos wytrzymam ;) A co do wit. D3 to nam lekarka powiedziala, ze po skonczeniu 3 tyg zaczac podawac maluchowi - zwlaszcza o tej porze roku. Jak widac co osobo to inna opinia - tak jak z tym rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Emilka właśnie przy cycku :P W nocy chciała jeść mam wrazenie co chwile .... takze jestem lekko niedospana. Mam pytanko - dostalam od mamy kawałek pieczonego schabu - myslicie ze moge go jesc czy jest ciezkostrawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula21 gratulacje 🌼 Co do pieluszek to my uzywamy Huggies new born i musze powiedziec, ze sa ekstra. Jeszcze ani razu nie zdazyla nam sie zadna wpadka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko jesli idzie o pielsuzki to moje kolezanki chwalily tesco i lidla tyle ze u nas nie ma zadnego z tych sklepow. tesco to ponoc 2 rodzaje sa i tylko te 1 sa dobre, jak nie zapomne to dopytam, z lidla wiem ze sztuka pieluszki wychodzila najtaniej. a co do rossmana to tam sa 2 rodzaje pieluch - jedne to babydream a drugie rossman. tych babydream jest malo i moim zdaniem drogo. jesli wy dalej uzywacie newborn to mysle ze moga byc za male. my juz od jakiegos czasu na rozm 0 lecimy bo tamte byly przy krotkie a jednak Krzys sie urodzil znacznie mniejszy niz wasz Arek, nasz ma 7tyg i dalej krotszy o pare cm od waszego jest wiec mysle ze to po prostu kwestia rozmiaru Olcia to ja strzelilam literowke - chodzilo o 3tyg, jak maluch skonczy TRZY tyg to podaje mu sie codziennie po kropelce VIGANTOLU najlepiej ponoc o stalej porze dnia. Ja Krzysiowi zakraplam prosto do buziaka :D Madzik mozesz jesc kazde pieczone duszone i grillowane chude miesko pod warunkiem ze nie jest zbyt mocno przyprawione i nie dala mama zbyt wielu ziol Paula gratulacje!. co do wyproznien niech ci maz kupi sliwki suszone, przez caly dzien tak z 10 sztuk zjedz, do tego sok jablkowy rozcienczony pol na pol. leipej zeby cie do kibelka ruszylobo pozniej mozesz miec mega zaparcia i jakies hemoroid jeszcze ci wylezie bo po ciazy to dosc czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia a jak cenowo ksztltuja sie pieluszki Huggies i za ile sztuk?? macie tez kubusiem puchatkiem? slyszalam ze tylko te sa dobre bo inne ponoc dupiny odparzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nawet nie moge poczytac co u was bo od 3 dni mam wysoką temperaature ,mysle ze to prze z nawałpokarmu w piersiach kapusta juz obkładałam kapusta no itroche zeszło. Teraz czekam na położna i jestem ciekawa co ona mi powie.Trzymajcie kciuki zeby nie potwierdziły sie moje podejrzenia.Pózniejnapisze o comichodziło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka mamy te z kubusiem, a wlasciwie tygryskiem i prosiaczkiem - to taka mieszanka w jednej paczce - 2-5kg. Bardzo sobie je chwale. Innych nie probowlam, wiec nie wiem czy odparzaja. A co do ceny to nie mam pojecia ile kosztuja, bo jeszcze ich nie kupowalam - maz ostatnio kursuje do sklepu, wiec nie mam pojecia, ale zapytam go i dam wam znac. Z tego co pamietam to mowil, ze cenowa sa zblizone do pampersow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, u mnie wczoraj była po,łozna środowiskowa, ale nic nie wspominała o wit. D3 :( Nie wiem czy zapomniała, czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Juz jestem rozpakowana. Wrocilam wczoraj do domu po 5 dniach pobytu w szpitalu. Jak pisalam w czwrtek rano mialam stawic sie w szpitalu ale bylam juz w nocy bo mi wody odeszly. Skurcze byly mrne wiec oxytocynka poszla w ruch. A po niej skurcze masakryczne. od samego rana moj gin przyszedl mnie zbadac rozwarcie juz bylo na 3 palce i wszystko wydawalo sie ok. Moj gin mosial wyjechac na chwile ale ciagle badal mnie jakis lekarz bo rozwarcie strasznie powoli sie robilo kiedy bylo juz pelne okazalo sie ze maly nie zszedl gowka na dol i kazali mi chodzic i robic rozne wygibasy aja juz ledwo dychalam i dostalam skurczy partych a dziecko ni rusz w dol. Wreszcie moj maz zadzwonil do mojego gina ze cos tu mjest nie tak bo w miedzy czasie dwie inne babki juz urodzily. Gin przyjechal natychmiast i zbadal mnie i zaczal wszystkich opieprzac czy oni nie widza ze gowka malego jest zle ulozona i nie dam rady urodzic a tetno dziecka tez zaczelo slabnac. No i dawaj mnie odrazu na stol i cesarka. Cesarke wspominam bardzo dobrze. Caly czas rozmawialm z personelem i strasznie szybko to poszlo. Strasznie zawsze balam sie cesarki ale po 12 godzinach nieskutecznych meczarni to bylo dla mnie naprawde zbawienie. Maly Igorek urodzil sie zdrowy z 10 pkt 3900 58cm. Prawda jest ze im szybciej zaczniesz sie ruszac po cc to szybciej dochodzisz do siebie. Teraz jestesmy juz w domu maly grzeczniutki rzdako marudzi i spi grzeczniutko. Jestem taka szczesliwa ze jest juz z nami. Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......40.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......40.....25.07.07…. + 20 s? MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a..Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc Agacia.......Majka.......26.06.07.......09.47.....3740.. ......54.......sn sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......c JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...Wojtuś...19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn kokopelasa...Oliwier.........19.07.07....9.25.....4200.. .....56.......cc Terka 76.....Faustynka...19.07.07...12.45....3580........53....... ...sn justka_......Szymon......20.07.07....15.30.....2800..... ..55.........sn madzik80.....Emilka......21.07.07.....20:45....3120..... ...52..........sn wisienka23..??????????.....22.07.07.....3.00.....3370... .....58.........sn g.o.o.s.i.a....Malvina.....23.07.07....14:01....3200.... ....45..........cc Pestka1980...Igorek......26.07.07....15:25....3900.........58..........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×