Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Cześć Nie wiem czy nie po wczorajszym szczepieniu Amelcie w nocy męczyły kupki, co normalnie nie robi w nocy. A do tego podejrzane te kupki były takie zielone i ze śluzem. Martwi mnie to. Spotkałyście sie z czymś takim>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi mi tez to spokoju nie dalo ... moja Julcia tez minimalnie uciekala nikt poza mna tego nie zauwazyl ... i dla swojego swietego spooju ... juz nawet nie konsultowalam z pediatra tego tylko powiedzialam jej jak jest i ze chce skierowanie na rehabilitacje ... swoja droga rehabilitowac bede prywatnie ...ale pojade tam na jedna wizyte bo na pierwszej wizycie bada dzieko lekarz ... wizyte mam 26 wiec nie jest zle ... jak cie to martwi to popropstu zarzadaj skierowania ... po cholere placic pediatra jak oni i tak ci nic nie pomoga ... ewentulanie skieruja cie do neurologa ... a skoro ty juestes pod jego opieka ... nie wiem czy panstwowo czy prywatnie (ja chodze prywatnie wiec skierowanie i tak musze miec z przychodni) wiec to bledne kolo ... ja uwazam ze lepiej sie upewnic i miec swiety spokoj ... a tak jak pisalam same cwiczenia to forma zabawy noszenia przebierania ... dzieko nie placze wrecz mu sie to podoba ... wiec jesli masz watpliwosci popropstu wez od niej skierowanie ...na takich rehabilitacjach i tak na poczatku dziecko bada lekarz .... tyle ze same cwiczenia trwaja w przychodni przynajmniej w wawie na balkonowe tylko pol godziny ... a ta babka co byla u mnie cwiczyla ja ponad poltorej godziny ... wiec trzy razy tyle ...dlatego na same cwiczenia jedzic tam nie bede ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw poranna relacja bo mam dzisiaj kolejny powod do radosci... Krzysio pozbyl sie w koncu anemii :crazy: zelazo ma jeszcze pobrac do wykonczenia butelki tak samo cebion multi. Lekarka jest z niego dumna a co dopiero mowic o mamusce :tooth: okulistke pokonalam w kilka minut i juz nie musze chodzic z Malym na klejne kontrole bo ostatecznie uznali pismo z centrum zdrowia dziecka. Jestem mile zaskoczone bo lekarz ktory robil usg w poniedzialek sie przylozyl i opis zrobil bardzo bardzo dokladny (az lekarka byla zdziwiona) no i tez jestem spokojniejsza ze jest wsyztsko \"cacy\" a teraz kawka kanapka i bede was podczytywala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) malutka od 3 dni budzi się o 6.00 i fajnie bo od 20 mamy czas na odpoczynek i jakieś prace domowe. ale za to jak już zje o 6.00 posiłek to ciężko jej zasnąć. uśmiecha się, gada, i wogóle chce już wstawać. ciężko ją potem uśpić(co zabiera nam z pół godzinki) . ale jak już uśnie to śpi do 8.00. przez to wstawanie o 6 trochę nam się dzień poprzestawiał, bo juz w miarę miala unormowane pory jedzenia, spania, spacerów itp. a teraz jak pory karmienia się poprzesuwały to i inne rzeczy też trzeba dostosować do niej. więc mamy teraz trochę młyn. zaraz idziemy na spacerek potem wracamy na karmienie i znów wyjdziemy na dwór. trzeba korzystać z ładnej pogody :) Buziaki dla Wszystkich mamus i dzieciaków :) potem napiszę coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co do kupek ...u mnie julcia miala takie jak jej zaszkodzilo to co zjadla mamusia;).... np slalatka 5 dni ja meczyla ... poniej wsio sie unormowalo ... wiec spokojnie obserwuj mala i nie denerwuj sie powinno przejsc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka i pomyslalby ktos 10lat temu ze my sie tak z kup cieszyly bedziemy :D niestety nie do konca wiem o co chodzi z ta plytka ale na allegro sa takie specjalne dzieciece poduszki rozgrzewajace. jak znajde to ci linka wkleje Lalik wczoraj Krzys od 15 do 21 nie spal i tez chcial byc na raczkach caly czas...nie plakal ale jak sie go odkaldalo to wlaczal marudera i ze matka glupia na punkcie synia to go nosila :) na szczescie jak zasnal po 21 to obudzil sie o 5:25 takze jestem wyspana wypoczeta tylko jakies cycki dziwnie pelne ;) Wisienko przy malej neonatolog mowila ze do - 10 mozna chdozic do 1.5godziny a pozniej jak spada do -15stopni to tylko juz na 30min sie wychodzi. z Gabrysia lazilam i z Krzysiem tez mam zamiar o ile mnie zimno nie przepedzi :D Gabrysia dopoki nie poszla do przedszkola to byla chora tylko 1 raz, w rpzedszkolu zaczela zalapywac dopiero Basiu a maly tego wczesniej nigdy nie mial czy nie auwazylas? przejrzyj fotki moze... byc moze to po prostu jakies znamie jest ktore fopiero barwe przybralo figielku ja nasza bartatina i zjezdzam i wjezdzam :) ale mysle ze takie wyczyny to tylko przy wozku na paskach, przy amortyzatorach obawiam sie ze wozek bylby w mig zrujnowany i rozklekotanny wysylam i czytam dalej nim mi pozre posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki wez pod uwage jakie macie podjazdy przy schodach czy sa po prostu gorka wylana betonem czy tez 2 szyny, jesli 2 szyny to mozesz miec problem z 3kolowcem bo bedziesz zawsze tylem musiala podjezdzac. figielku najlepszego dla Agatki z okazji 3miesiecznicy :) Lalilk takie cwiczenie wlasnie z Krzysiem to na kolanach robie :) ja to w sumie sie zastanawoiam po co ci te butki? chyba dla picu i do zdjec no chyba ze masz kombinezony bez stopek :) ogolnie to ja tez lubi kupowac ale moj maz mnie stopuje i stalam sie pragmatyczka jeszcze wieksza zwlaszcza jesli idzie o dzieciece butki. poza tym ogladalam w tvn style w tym programie dla mam wypowidze ortopedy ktory owiedzial ze dzieciom nie powinno sie zakaldac bucikow ani kapci do 9 miesiaca zycia i jesli cos to takie welurowe/sztruksowe bamboszki tylko bo przez to ze moze byc zle uformowana pieta w bucie wypacza sie stopke dziecka. zapytaj co mysli ta rehabilitantka o butach jeszcze... ja mam rozne buty dla Krzysia ale mu nie zakladam Meggie ja bym nie czekala na wizyte u neurologa tyle, sprobuj ja przelozyc a jesli sie nie uda to skonsultuj sie prywantie ale nie z pediatra a od razu z neurologiem, Ania1706 po szczepieniu kupki moga byc zielone cuchnace a nawet wodniste a propos szczepionek to rozmawialm dzisiaj z neonatolog o szczepieniu pneumokokow bo u malej w przedszkolu jest akcja a ona na to zebym sobie odpuscila i dodala ze za rok za 2 beda z nimi afery i je wycofaja... coooz mam takie samo zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos mi sie przypomnialo na koniec wizyty neonatolog wspomniala ze na kolejnej wizycie 10grudnia (Krzys bedzie mial pol roczku) ustalimy wprowadzanie pokarmow stalych takze tym bardziej widze ze dobrze robie trwajac w postanowieniu o jak najpozniejszym podaniu malemu innego jedzonka niz mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki dziewczyny 🌼 będę ją obserwować. Tak się przeraziłam przez te cholerne szczepionki. człowiek płaci tyle kasy a tu jeszcze wstrzymują. Jeszcze raz dziekuje Aneczce, bo gdyby nie jej zainteresowanie tym teamtem to moje dziecko było by pewnie tym syfem zaszczepione. A i tak się boję czy ta którą teraz zostałą zaszczepiona nie zostanie kiedyś wycofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik masz racje! Dobrze ze mnie natchnelas. Julcia to moje pierwsze dziecko wiec w wielu sprawach jestem po prostu zielona no i gdyby nie internet i ksiazki to bym wiedziala jeszcze mniej. Jula czesto mi sie krztusi ale nie tak przy jedzeniu tylko slina. Pytalam lekarki i ona stwierdzila ze prawdopodobnie mala po prostu zapomina przelykac sline i stad te problemy ale dla mojego spokoju dala nam skierowanie do laryngologa. Teraz i tak bede szla na szczepionke to przy okazji poprosze o skierowanie na rehabilitacje. A jak nie dostane to poszukam prywatnie. Tak dla wlasnego spokoju. Lalik masz racje lepiej dmuchac na zimne. Jeszcze raz dzieki! Aneczko gratulacje dla Krzysia - zuch chlopak z niego :) Dobra zbieram sie na spacer a zeby wyjsc za pol godz to musze sie odciac od kompa bo moim uzaleznieniem jest skype i gadanie z moja psiapsiula ktora siedzi z dzieckiem w domu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik moja kolezanka z netu mieszkajaca w wawie tez poszukuje namiarow na neurologa jeslli bylas to gdzie i u kogo. i jak mozesz podaj namiar na ta rehabilitantke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko juz mail polecial :) Terka a ile wazy Faustka i co na to lekarz? jakie mleko jej podalas?? mowia ze na nutramigenie dzieci najszybciej wyrownuja straty no i sa najwieksze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj minął równy roczek od ostatniej miesiączki :) Wprawdzie po porodzie miałam takie plamienia i ginka powiedziała mi ze to miesiączka. Dziwne bo to było jakies 6 tyg temu a ja dalej nie mam miesiączki. Myślicie że może mi się spóźniać ze względu na karmienie? bo jak jest jakiś inny powód to się zastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas w niedziele minal rok od pcozecia :) prowadzilam wykresy wiec wiem dokaldnie co i jak i keidy buehehehe Dviki Karollo RULEZ :P super foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prpos gumek zawsze kupowalam w aptece lub w rossmanie w kisoku nigdy nie kupowalam bo obawiam sie ze od zimna/goraca moga byc trefne... niestety cena prawie 9zl za 3 szt mnie poraza...kupilam wiec u goscia na allegro ktory sie tylko gumkami zajmuje no i w ten sposob duuuzo zaoszczedzilismy bo gumna po 1.10 wychodzi ... aha dodam tylk oze ja moge jedynie niektore durexy bo na inne m am uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to jesli idzie o \"przytulanki\" to my juz drugi raz zapasy robilismy u tego samega pana :) Terka co do mleka to faktycznie sporo ci dojada tym bardziej ze maluchy teraz ok 140-150 na karmienie powinny zjadac... zapytaj pediatry co robic i jakie mleko bedzie najlepsze... macie w rodzinie jakies pronblemy alergiczne etc? to wazne przy dobraniu mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilysmy ze spacerku .... aniu wiec tak neurolog to barbara wlodarczyk wujkowska [rzyjmuje w przychodni prywatniej na terenie szpitala na nieklanskiej ...tel do niej 228428435 a rehabilitantka to pani Ania 502231006... a butciki te kozaczki to do kurteczki ... a te kapciusie tak ogolnie ..bo juzlka ma sporo rzeczy z misiem puchatkiem .... i tak na teraz do wozka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diviki Sliczne foty ....!!!! a Karolek cudny:)... ja tez wrzucilam troche nowych fot:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeszcze nie zdązyłam poczytac co naklikałyście ale myśle że dam rade.Pare dni mnie nie było a to dlatego że u nas pogoda-mażenie więc cały czas spędzamy na świezym powietrzu,Przez dwa nie było u mnie netu i się wkurzyłam,chyba czarownica ze mnie,poniewaz licytowałam super bluze na alegro i było 5 min do zakończenia aukcji(wspomne że byłam napalona na ta bluze)i mówie mojej córy że brakowało by zeby nagle neta zabrakło i po chwili naprawdę odcieli mi dostęp do sieci.Tym sposobem o bluzie mogłam zapomnieć, Dobra biore sie do czytania,aaa i wrzucam jeszcze parę fotek,jedna z nich to wykopki moje i Oligo na których braliśmy czynny udział: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f7e89d5c028da58.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko te buciki sa przesliczne akurat tego mi brakuje-ciepłych bucików.Chyba sie skuszę na nie. Spóznione zyczonka dla Krzysia, Slicznotek z niego,fotki super,zwłaszcza podobają mi sie te czarno-białe Aniu ja też nie umiałam obsłużyć alegro,ale pare dni temu mnie nauczyli(szwagier)no i mam trzy rzeczy wystawione,narazie są to spodnie ciążowe.To jest naprawdę proste. Dominisia,zdjecia sa super,rodzinka w komplecie Lalik co do fajek ,popieram,ja tak samo uwazam jak Ty,nie dotkne tego bo pózniej nie zuce tego świństwa. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków z okazji ukończenia trzech miesiecy,my za 2 dni bedziemy swietowac.Boze jak ten czas szybko leci,tak bym chciała żeby sie zatrzymał w miejscu,żeby sie nacieszyc takim malenstwem. Poiszecie o ciemieniuszce,mojego Oliego jak narazie omija wielkim łukiem,oby sie nie pojawiła. Musze sie pochwalić ze Oli jużwysoko trzyma główkę jak leży na brzuszku,jak go trzymam w pionie to nie muszę podtrzymywać główki,bo sztywno ją trzyma(chociaz i tak moja reka jest blisko aby asekurowac ruchy małego-to tak na wypadek jakby mu poleciała),no i najwazniejsza rzecz to to ze wie do czego słózą rączki,łapie co mu przed nos podstawie,i wkłada do buzki. Marylko,witaj w klubie pan o zaokrąglonych kształtach,ja niekture rzeczy z przed ciązy ze łzami w oczach wystwie na alegro bo wiem że już ich nie włoże.Moja waga od 1,5 miesiąca stoi w miejscu 70 kg,a przed ciąza 63.Ja naprawde dużo nie jem,ale też nie odchudzam sie bo nie lubie chodzić głodna. Dziewczyny po cesarce mam pytanie,czy wy czujecie swój brfzuch pod pępkiem bo ja miałam cięcie poziome i nad cieciem a pod pepkiem nie mam czucia,moge się kuc drapac i nic nie czuje to miejsce ma tak na oko 5 cm.Nie wiem czy mnie zrozumiecie ale może któraś z was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam was i już wszystko wiem. Jutro mykamy na szczepienie-relacja po. Maty edukacyjnej jeszcze małemu nie wyciągnęłam,zrobie to dopiero za pare dni jakukończy 3 miesiące,wiemże predzej tonie miało sensu. Któreś pisałao wychodzeniu na dwór podczas mrozu?Wyczytałam w gazetach że można tylko do-5 ale o 10stopniach w życiu nie słyszałam?? I pytanko mam takie ; czy wasze dzieci podnoszą już same główki z poduszeczki do góry???? ❤️🌻❤️AGATKO wszystkiego dobrego na te 3 miesiączki🌻❤️🌻 Wczorajmieliśmy 3rocznicę ślubu,romantycznie nie było,ale były lody czekoladowe(mojeulubione) :) Lalik masz gustco do bucików-zazdroszczę Ci! Babuś zjadł dzisiaj troszeczke serka homogenizowanego,dosłownie polizał łyżeczke,a jaki ubaw mieliśmy jak zaczął sie oblizywac i mlaskac-to mi wyglądało za jeszcze ;) Dviki ale laska z ciebie,a po zdjęciach widac ze Karolek ma kochającego braciszka. Kokopelasa,karmienie na łonie natury,to super pomysł!Śliczna z ciebie matka polka;) Dzieciaczki jeszcze mi śpią wiec mykam cośzrobic w tym domu,bo zara moje tasiemce polecahi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia mi sie podoba .... wyglada super:) pytasz o podnoszenie glowki z poduszki ...moja julka podnosi z calym tlowiem jak tylko ma sie za cos zlapac...np koldre:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×