Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

witam:) my już po szczepieniu. jakoś się udało załatwić bez rejestracji choć było ciężko. lekarka narzekała że ma tyle dzieci nadprogramowych itp. ale w końcu ją przyjęła. z malutką wszystko ok. poza tym że ma skazę białkową i musieliśmy przejść na bebilon pepti. mam nadzieję że jej się ta alergia nie rozwinie jakoś strasznie i jak będziemy uważać z pokarmami to będzie dobrze. poza tym rozwija się dobrze:) oczywiście rozkrzyczała się strasznie i to jeszcze przed zastrzykiem bo tylko jak mój facet zdjął jej rękawek i uspokoiła się dopiero po wyjściu z przychodni. a teraz aktualizacja tabelki :) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/ blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7060/?...mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ...?????......cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc mamy to mleko wprowadzać powoli po 1 miarce do każdej porcji pokarmu aż do całkowitego przejścia na pepti. już pierwszy posiłek mieszany za nami zjedzony bez protestu. może te rzadkie, zielone kupy raz na dzień lub rzadziej, te wzdęcia, bóle brzuszka i płacze przy jedzeniu to też sprawka tej alergii. zobaczymy jak się to będzie zachowywać po zmianie pożywienia. zabieram się za szperanie w necie w poszukiwaniu informacji na ten temat. Zuza siedzi na lezaczku i gada z prababacią. :) pozdrowienia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula najwazniejsze ze zdiagnozowane... z tego co mowia najlepszy przy skazie bialkowej jest nutramigen bo pepti nie wsyzstkie dzieci toleruja. no ale sprobuj zoabcyzsz Dominisia urlop macierzynski przy 2 dziecku trwa 20 tygodni (przy pierwszym 18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał tego chyba jeszcze nie było bym to właśnie ja zaczynała nową stronkę,to zawsze wisienka miała ten zaszczyt :) Sprzedawanie na allegor coraz bardziej mi się podoba,już nawet bardziej niż kupowanie ;) Mój mąż mówi ,że jak mi się znudzi to pewnie go też wystawie na licytacje ;) Teraz musze was poczytac ,bo byliśmy w gościnie i jestem teraz daleko za murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia no ostatnio Basia i ja odbieralysmy systematycznie wisience przyjemnosc zaczynania stronek :) dawaj linka do swoich aukcji to puszcze znajomym przyszlym mamusiom na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na chrzcinach nie było alkoholu i na imprezach dzieckowych też go nie wystawiamy. W dniu chrztu zrobiliśmy obiad my i chrzestni,a reszta załogi była zaproszona na 15stą na kawke ciasto i kolacje. Co do ubierania na noc,to ja zakładam body z krótkim rękawkiem na to pajacyk i wkładam Babusia w śpiworek bez rekawków.A jak otwieram w nocy okno do wietrzenie to jeszcze go kołderką nakrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Lalik-czy mozesz mi krotko napisac o objawach u twojego malenstwa,bo nie jestem na bierzaco.Moj Raoul tez czasami ma raczki w piastki zacisniete. Madzik-ja wkladam malego na noc w spiworek i nozki przykrywam lekkim kocykiem,bo my sypialni nie ogrzewamy,mamy na razie 19 stopni. Wisienka-nie moge zobaczyc twoich zaproszen,cos sie nie otwiera,wiec wierze ,ze dziewczyny dobrze mowia,ze zaproszenia sa super. Lalik-zdjecie jest swietne,slodko wygladaja. Najlepsze zyczenia dla kolejnych solenizantow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja mialam dzis trudny dzien. Caly dzien padal deszc do tego zimno i wiatr wiec podarowalam sobie spacer. Jula naomiat przez caly dzien uciela sobie trzy polgodzinne drzemki :( byla marudna i caly dzien wisiala na moich rekach. Tak wiec jestem wykonczona. Jutro wyciagam kurtke zimowa czapke rekawiczki i ruszam na spacer niezaleznie jaka bedzie pogoda chociaz na pol godz. Calusy i wszystkiego naj naj dla Ewuni i Karolka :) :) Dobra zmykam bo oj serial leci papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam się normalnie:( Jakten chłopczyk się odżywia i co to za wstrętna choroba Jaki to skarb miec zdrowe diecko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wstrzasnieta ta choroba, mam w rodzinie taka sama chorobe tylko to dziewczynka juz 13 letnia. Wlasnie sie tak urodzila.............. brak mi slow aby wyrazic jak mi przykro........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! My juz po szczepieniu wazeniu badaniu itp. Mały wszystko zniosł dzielnie i lekarka i pielegniarki dziwily sie ze taki grzeczny. Ten moj Igorek to wie jak sie sprzedac bo przy obcych grzeczny jak aniołek a w domu czasami da mamusi niezle popalic! Mały ogolnie zdrowy tylko chyba jednak bedzie mial skaze białkowa. Nie wiem czy juz tu o tym wspominałam chyba nie. Zaczeło sie od skory na twarzy taka szorstka sie robiła i sie łuszczyła> Stosowalam masci przepisane przez pediatre ktore pomagały ale zaraz po odstawieniu wszystko wracalo ( a byly to masci sterydowe i nie mozna ich zbyt dlugo stosowac). Pozniej zaczely sie pojawiac zmiany na raczkach i szyjce no i ciocia umowiła mnie ze znajoma lekarka dermatologiem alorgologiem ktora stwierdziała ze na 70 % bedzie to alergia ale kazala poczekac az maly skonczy 3 miechy bo wtedy to sie najbardziej ujawnia. Dala masci natluszczajace i kazala obserwowac. Z buzi malemu nawet zelzyło ale z raczek i szyjki niezbyt no i teraz zaczyna miec na nozkach i brzusiu wiec decyzja lekarek od jutra zaczynamy podawac Nutramigen. Szkoda mi troche bo malemu bardzo smakowal ten NAN 1 i dobrze po nim przybierał i ogolnie gdyby nie ta skora to zdrowiutki i zadowolony a ten nutramigen to ponoc ochydny w smaku i boje sie ze nie bedzie mu smakowac. Nam tez lekarka kazala na poczatku mieszac z nanem zeby sie przyzwyczaił. Zobaczymy mam nadzieje ze dobrze bedzie. Wpisze sie tez do tabelki niestety nie wiem ile mały mierzy bo u nas nie mierza dzieciaczków ale jutro sprobuje sama go zwymiarowac i wtedy dopisze! Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/ blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7060/?...mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ...?????......cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58.......7300/??.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc Pozdrawiam i 100lat dla wszystkich lipcowych dzieciaczków obchodzacych ostatnio urodzinki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne, poprostu tragedia :( No i teściowa zaczęła się wtrącać!! Ona wie lepiej co moje dziecko chce!!! Ja jej mówie, że Martysia mocno śpiąca jest a ona na to, że nie bo napewno chce iść na mate. Więc ja znowu swoje. Teściowa położyła Martynkę na matę i mówi: widzisz ona nie chce spać-tylko chce się bawić. Więc ja znowu swoje i że zaraz zacznie płakać. Minęło kilka sekund i Martnka zaczęła płakać. Teściówka wzięła ją na ręce i zaczęła uspokajać aż w końcu mała zasnęła. Normalnie szlag mnie trafia. Prosiłam żeby w miarę możliwości spokój był jak karmię bo niunia to ciekawskie jajko :) i wszystko ją interesuje. No to teściowa w trakcie karmienia usiadła koło mnie i wzięła lalkę i ciach zabawia niunie!!! Kurna jaka ona jest nie kumata!!!!!!!!!!!! No i oczywiście wie lepiej kiedy Martynka jest głodna!! A jak ją biorę do cyca to słyszę: znowu??? Boże jeszce 8 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie popłakałam naprawde szkoda maluszka. Pokazałam te stronke mezowi a on sie przyznał ze juz miesiac temy wpłacił na leczenie tego chłopca ale mi nic nie muwił bo wie jak przezywam takie sprawy. Teraz ja tez cos wplace i pomodle sie zeby wszystko sie dobrze skonczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie miałam ochoty na neta. Ja byłam przeziębiona, Jasiu troche katarku miał a terza na męża przeszło. No i w niedzielę mielismy chrzciny. Było 12 osób (z Jasiem). U nas była wódka a to z tego względu, że moi rodzice przyjezdni, spali u nas, no i wiadomo. A mój synuś to żeby nie wychwalać to grzeczny chłopczyk. Prawie całą mszę spał, obudził się tylko jak go ksiądz chrzcił. No i na początku zrobił minę do płaczu, bo jak usłyszał organy, ale później to raczej zadziałało jako usypiacz. Sorry ale nie mam juz siły więcej pisać. Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki i składam życzenia dla dzieciaczków które skończyły 4 i 3 miesiące. Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/ blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7060/?...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7000/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ...?????......cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... .7300/??.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko, masz wspanialego meza:) moj to by w zyciu sie czyms takim nie przejal:O asiu, czemu na gg nie odpowiadasz:) napisz jak tam weselisko poszlo:) swoja droga, chlopak jak chlopak, fakt, ze nie byloby nikomu lekko z takim ... nawet nie wiem jak to okreslic, bo defekt to moze byc jak ktos ma wade zgryzu a nie takie okropienstwo na twarzy, ale co dopiero moze czuc dorastajaca dziewczynka, widzac piekne twarze w tv i na okladkach:( tez juz to widzialam, ale zawsze jak dziecko cierpi to jest mi okropnie przykro:( anulko, to moze tej swojej tesciowej wejdz na sumienie i powiedz, ze jest ci strasznie przykro kiedy takie rzeczy robi, a jak masz zdolnosci teatralne to sie jeszcze poplacz;) dodaj tam, ze wiesz, ze ona ma wiecej doswiadczenia, ale niech zaufa instynktowi matki itp. lepiej zrob to teraz, bo ktoregos dnia puszcza ci nerwy i jeszcze rozpetasz wojne;) kolo kola mieszka babcia mojego meza:) nawet ostatnio ja tam odwozilismy:) szkoda ze tak daleko wybywasz:( to aneczko juz tylko my na polnocy zostalysmy:) chyba bedziemy musialy wybrac sie na zjazd na poludnie:) tylko wroclawianki, bo was tu najwiecej, czy bylybyscie w stanie zorganizowac nam jakis nocleg:P tylko tez pytanie, jak wszystkie wrocicie do pracy co sie bedzie dzizalo:) a w ogole bylam pewna, ze macierzynski trwa 26 tygodni:O bylam dzis u promotora i mu ponoc powiedzieli, ze mam cos niezalatwione z praktykami:O musze dzis przedzwonic z rana i dowiedziec sie co i jak. a najsmieszniejsze jest to, ze on mi kaze wybrac sobie pytania:D a ja nie mam pojecia z czego chcialabym odpowiadac:) spotkalam kolege z roku, tez u niego pisze i byl dzis ze swoja praca, pokazuje mi jak ma pokreslone itp. ja patrze, ze ma 30 pare stron i sie pytam, ktory to juz rozdzial, a on mi na to, ze to jego cala praca:D musialam miec nietega mine, on biedaczek sie pyta ile ja mam. jak mu powiedzialam, ze 76 troche sie zdziwil:) no ale trudno, do konca pazdziernika musi prace zlozyc:) ale dla mnie to dziwne, ze praca magisterska z filozofii moze miec niecale 40 stron, to nie fizyka gdzie z pol strony mozna zrobic doktorat, ale niech probuje:) a ja sie martwilam, ze mam malo:) podsumowujac, nie wiem nic:) sama mam sobie wybrac pytania na obrone i ogolnie smiac mi sie chce z tego wszystkiego:) kurcze dziewczyny, ja chce lusterko:( od paru miesiecy nie widzialam swojej geby, no chyba ze w lusterku od cieni, z pociazowymi pryszczami ciagle walcze i podejrzewam, ze batalia tak jak poprzednio, pociagnie mi sie do roku. obecnie waze jakies 80kg, wiec jeszcze jakies 15 przede mna. rozstepy na nogach juz mi mocno zbladly, ale juz i tak do konca zycia bede sie wstdzila na plazy pokazac, chcialabym wyskoczyc z bisia na basen, ale sie wstydze i ciesze, ze jest zima i moge szczelnie okryc. wasze maluchy to juz 3 i 4 miesiace koncza, a my jeszcze do 3 nie dobilismy:) ale juz niedlugo:) probowalam dzis synalka wymierzyc centymetrem krawieckim, ale mi wyszlo 64-65:O chyba az tak powoli nie rosnie, wiec cos jest nie tak albo ja zle mierze, bo w sumie mi sie przy tym strasznie wiercil, albo oni w szpitalu zle zmierzyli, ale wtedy by tak poteznie nie wygladal:)nawet ubranka w rozmiarze 74 sa juz na niego w sam raz i juz prawie nie ma zapasu. dobra, uciekam spac:) ale usypianie wieczorne to koszmar. bisi sie wtedy przypomina, ze chce jesc, pic, sikac... i tak przez godzine trzeba z nia latac, choc godzine wczesniej to robila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam do tej pory i grzebalam:) ale w efekcie poszerzylam sobie album na fotosiku:) wkleilam zdjecia gabi do roku i moje mieszkanko:) jak ktos ciekawy to zapraszam;) http://justyna5x83.fotosik.pl/ przy okazji mozecie ocenic, czy warto je wykupowac. moim zdaniem tak, bo w zyciu nie dorobie sie takiej chaty w centrum sporego miasta, a te 300tys. kredytu powinno samo sie z wynajmu splacic:) tylko trzeba by zrobic niewielki remont i druga lazienke, a spokojnie za 3000zl miesiecznie wynajme:) no i zagospodarowac strych, bo 40m.kw. lezy odlogiem:) zakladajac ze rata by wyniosla 1500zl na 30 lat to i tak wyszla bym na tym nie najgorzej:) to tak przy okazji marzenia o domkach, bo ja i tak z sasiadem psychopatom mieszkac tam nie chce, ale moim zdaniem nie jest to zla inwestycja:) i tu mam pytanie odnosnie kredytu, jesli mam 50% wkladu wlasnego, czy bez dochodow ktos mi udzieli takiej pozyczki??? bo w jednym z bankow doczytalam, ze moge wziac do 150tys. ale to mnie nie satysfakcjonuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie ...!!! najpierw do Justynki ... Justyno nie wiem jak to jest teraz z kredytami zle jak jeszcze pracowalam bylo kilka bankow ktore dawaly kredyt na tz oswiadczenie ... z tym ze te kredyty byly drozsze..wiec na dluzsza mete nie bardzo sie oplacaly..wszytko zalezy od tego jaka masz zdolnosc kredytowa (badz macie) bo o kredyt mozecie sie starac razem wtedy ta kwota automatycznie rosnie ... ogolnie jesli chcesz sie starac o kredyt radzilabym ci sie uwijac bo z tego co wiem po nowym roku maja sie pozmieniac i raz ze bedzie trudniej go uzyskac a dwa beda na krotszu okres udzielane ..wiec automatycznie trzeba bedzie miec wysoka zdolnosc kredytowa zeby wieksze kwoty uzyskac .... U nas wsio ok julka jeszcze spi oczywiscie z tatusiem chrapie a ja mam chwilke wiec do was kukam ... najlepsze zyczenia dla solenizantow dzisiejsych :))... ide dalej czytac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko a co do mieszkania a wlasciwie domu .... to zeczywiscie fajny ... ja bym sie nie zastanawiala .... Eva pytasz jakie julka miala obawy ...wiec po krotce ci napisze bo juz to pisalam ... Julka delikatnie lezac na pleckach majac np glowe obrucona w prawo nozki odchylala w lewo ... pozatym bardzo szybko lezac na brzuszku podnosila glowe ... i dlugo mogla tak lezec ... wiec wsumie bylam zadowolona bo myslalam ze jest taka silna ...a tu dopa ...okazalo sie ze to sprawa napiecia ... co do pistek tez miala czasem zacisniete ...tyle ze kciuka miala zawsze na zewnatrz pistki ...od drugiego miesica czesto prezyla mi sie przy piersi ...lekarka stwierdzila ze to kolki ...ale juz wiem ze to nie do konca byly kolki ... dzieci ze wzmozonym napieciem miesniowym tak wlasnie maja .... to chyba tyle .... Dodam jedynie Eva ze te odchyl byl minimalny ...nikt poza mna sie tego nie dopatrzyl .... Straszna ta choraba az sie wlos na glowie jezy:(..... Anulko co do tesciowej ...to skad ja to znam:(.... dobrze ze widzimy sie tylko w wekendy ...bo inaczej bym chyba ktoregos dnia nie wytrzymala i powiedziala jej pare slow dosadnie .... ale by byla obraza .... dobra narazie zmykam ...bo Julka sie obudzila .... czas kilogramowego pampersa zdiac;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja juz po tym weselu.........uff ale ulga:) mialam straszna zadyme w domu , nerwowa, jeszcze maciek darl sie nie chcial jesc....ciezko bylo.Na weselu zadna zabawa bo maciej, o polnocy poszlam spac, pokoje w hotelu super, takze odpoczelam:) anulka ty sie nie przejmuj, z tymi tesciowymi tak jest , zawsze sa madrzejsze:( jak sie wkleja dane dziecka na forum , bo nie umie? nie mam czasu za duzo pisac, obowiazki:( jak bedzie chwilka wrzuce troszke foto kto mi powie jak sie sprzedaje na allegro?/ jak wkleic foto?? papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :) Zapraszam na pyszna kawusie :) No tak mala dala mi wczoraj popalic ale za to noc przespala wzorowo. Spala od 19.15 do 7 rano. Pierwszy raz tak dlugo i bez przerwy ze az wstawalam w nocy sprawdzic czy wszystko jest ok. Bidula byla mocno zmeczona. Swoja droga to chyba przyzwyczaila sie ze spacer byl zawsze mniej wiecej o tej samej porze i zazwyczaj caly spacer przesypiala. No a my dzis wybieramy sie na szczepienie tak wiec spacer przy okazji zaliczymy. Justynko mieszkanie to zawsze inwestycja - ja bym sie nie zastanawiala tylko wykupila. Mam pytanko do mam \"butelkowych i meszanych\" jakim mlekiem karmicie dzieciaczki bo ja BEBILON HA ale po 4 miesiacu przechodzimy na BEBILON 2 Zycze Wam i sobie milego bezdeszczowego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ze balam sie czytac o Wiktorku. Za slaba psychicznie jestem. To naprawde okropne co go spotkalo. Mam nadzieje ze rodzice uzbieraja pieniadze na operacje. Ja juz wyslalam przelew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz dzisiaj tak cichaczem zebral Gabrysie do przedszkola ze dopiero niedawno sie z Krzyniem obudzilismy... spalismy 2.5godz dluzej niz normalnie i wiecie co... jestem przespana i czuje sie jakbym kaca miala... nawet sniadania zjesc mi sie nie chce Pestko ja w ciazy znalazlam te strone ale nie dalam rady o tym chlopcu poczytac bo mialam za duzo swojego na glowie. wczoraj na spokojnie wszystko przeczytalam i mam nadzieje ze operacja sie odbyla i powolutku idzie ku lepszemu. jak tylko wplaca mi jakas kase ludzie z allegro to ja tez od razu przelew zrobie bo na razie konto mam mocno wyczyszczone. link do tej strony podalam znajomym, moze ktos ich jeszcze wesprze... jakby tak kilka zl kazdy wplacil to uzbieralaby sie duuuza suma Gosdan no juz kysz kysz smutki!!! trzymaj sie cieplutko wysciskaj Jasia no i szybko do nas wracaj!!! Anulka no to tesciwoej chyba trzeba dobitnie cos powiedziec.. wiesz u mnie przy wszystkich dobrze radzacych pomaga \"swoje dzieci juz mialas szanse wychowac to pozwol mi sie tez jako matce wykazac\" Justyna nie mam pojecia jak to jest z kredytem hipotecznym gdy nie ma dochodow. my mielsimy nie takie najgorsze a musielismy na 25 lat wziac. no ale trtansza od tesciow wplacona i juz tylko niecale 19tys do splaty zostalo... co jest najbardzije chore to to ze rate kredytu zaledwie 150zl miesiecznie splacalismy a te prawie 300zl to byly odsetki... mam nadzieje ze teraz jakos nam ten kredyt przelicza i cos sie zmieni!! w wielu bankach wymagaja pitow za poprzedni rok kredytowy i od nich uzalezniaja podatek. teraz jak kuzynka szukala po bankach to najlepsze warunki mial SANTANDER tyle moge ci tylko powiedziec. a no i fajne foty fotosikowe :) Lalik a to twoj maz teraz na dluzej w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apomnialam napisac ze dzwonilam do promotora - w sobote na 11 mam byc na uczelni aaaa pelne portki juz mam hihihi Dviki Meggie Asiok - pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie- na początku gratuluję tak wspaniałego przeżycia, jakim jest macierzyństwo. Ja mam już 8 miesięcznego synka i co pewien czas wyprzedaję rzeczy, które są mi już niepotrzebne. Może któraś z Was będzie zainteresowana: wystawiam leżaczek Fisher price, laktator medela, matę edukacyjną i inne rzeczy. Mojemu synkowi te rzeczy już nie posłużą, ale może którąś w Was coś zainteresuje. Serdecznie zapraszam i życzę wiele zdrówka dla Was i Waszych pociech. Podaje przykładowy link- jeśli ktoś będzie zainteresowany to wejdzie w : pokaż inne przedmioty sprzedającego”. http://www.allegro.pl/item259232323_lezaczek_fisher_price_kick_and_play.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×