Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

wisienko jesli pytasz o twardosc piersi ...to juz nie sa tak twarde jak byly .... a jesli o wielkosc to nie ma nic do zeczy...piers moze byc mala a pokarmu duzo ... z ta pelnoscia to jest roznie ...jak czujesz ze masz puste to poprostu flaki jakby w nich nic nie bylo ... a jak sa pelne to czuje ze sa takie normalne i nie wisza jak u pigmejki .. przynajmniej tak jest u mnie nie wiem jak u innych ... Aneczko wracajac do tego twojego banku ...oglnie pisze jesli ktos ma kredyt starszy niz piec lat to warto dreptac do banku ...bo roznica w oprocentowaniu byla spora .... nawet jak macie krocej to warto sprawdzic jakie oprocentowanie jest teraz ... !!!! naprawde mozna sporo na tym zaoszczedzic ...banki maja to do siebie ze jak stopa rosnie to nie zapomna o tym powiadomic a jak jedzie w dol to maja amnezje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko, ty sie nie przejmuj:) dasz sobie ze wszystkim rade:) wisienko, macie kryzys pierwszego dziecka;) coz, pozostaje ci zacisnac zeby i samej sprobowac cos porobic a na niego sie wypiac:P ale dobrze wiem co czujesz, oslom wydaje sie, ze my nic nie robimy, bo caly dzien sie bawimy z dziecmi:O a niechby obiadu nie bylo... lalik, dzieki za zainteresowanie:) dobrze miec tutaj bezinteresownego eksperta;) a do skarbowki musze chodzic z umowami, bo sasiad poza biciem mnie, grozeniem i ciaganiem po sadach lubi tez donosic:P dlatego sama tam mieszkac nie chce, ale lokatorom, jesli znow kabli nie potnie, nie powinno to przeszkadzac:) na razie uciekam, bo gabi chce bajke:) milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik tak czytam sobie o tym co piszesz o kredytach i mysle, ze sama skocze do banku ponegocjowac zmiane oprocentowania. wprawdzie wzielismy kredyt rok temu we frankach na jakies 160 tys, ale oprocentowanie zdążyło nam skoczyc z 3,4 do 5, a to podobno dosc sporo. juz jakis czas temu mielismy to zrobic mężem ale nie było jakos czasu. skocze do jakiegos expandera, zobacze co zaproponują. my na razie mamy kredyt w Kredyt Banku, bo maż jest tam stałym klientem, ale jak na razie ten kredyt to żadna łaska :) co do obwodu piersi, to ja juz wróciłam do rozmiarów sprzed ciaży. 89 i ani cm wiecej :( szkoda, bo dorodne były ;) a z karmieniem chyba jednak nici. za kazdym razem jak nakarmie piersia to mały domaga sie butki i ciagnie az do dna, jakby sie obawiał, ze nastepnym razem znowu podan mu pustą piers ;) wisienko głowa do góry!!! szkoda ze nia masz wsparcia w partnerze, mam andzieje, ze ot sie zmieni. moze po prostu powinniscie szczerze porozmawiali, ale bez nerwów, napiecia i wyrzutów. jednak kazdy ma iny punkt widzenia na dany problem i nie zauważa pewnych oczywistosci :) a moze po prostu odpusc na jakis czas gotowanie dla niego, sprzątanie i prasowanie mu rzeczy, to sam poczuje o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my zaraz mykamy na spacerek pogoda przepiekna,słonce i 10stopni,wiec korzystamy dzis moi dziadkowie co mnie wychowALI MAJA 6orocznice ślubu zyczenia im złozyłam az sie poryczałam bo to oni mnie wzieli i wychowali jak miałam 1,4roczku zrobiłam im uroczyste sniadanko no i sesje zdjeciową prawdziwa impreza bedzie 17listopada i zjazd rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko chyba dobrze napisałam. To było 57000. Wtedy tylko mój mąż zarabiał, a właściwie to nie był jeszcze moim mężem i mógł wziąść kredyt tylko na około 60 tys. Na 30 lat rata wynosiła około 350 zł. Są to raty malejące, frank wtedy stał po 3 zł. (wzieliśmy we frankach), ale w międzyczasie oprocentowanie wzrosło (no też zmalało), ale i tak zyskujemy bo rata wynosi około 250 zł. Teraz może lepiej stoimy, no ale wiadomo inne wydatki. Narazie staramy się odkładać i może większą sumę uda się uzbierać. A w totka to gramy. Lalik paczuszki z nutrici dostałam, bo w szpitalu były ankiety do wypełnienia. No i w szpitalu też dostałam 2 paczki materiałow reklamowych. Aneczka tez podawała link do ankiety (chyba tez do nutrici), ale ja nie wypełnilam. Aneczko jak bym do jutra sie nie odezwała to trzymam kciuki za ciebie. I Lalik ma rację o negocjowanie. U nas też koleżanka nam podpowiedziała, i nam obniżyli, no ale później znowu podnieśli. My tylko spłacamy regularnie, żadnej nadpłaty jescze nie było. Marylko moje piersi też już nie takie okrągłe, no ale ja dokarmiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jak poczytac ale szybko zrelacjonuje sprawe z bankiem okazalo sie ze po wplacie tych 20tys rata z ponad 350 spadla do 250zl czyli odsetki zamiast 200zl beda niecale 100zl Pani w ogole nie chciala ze mna rozmawiac o aneksowaniu umowy. mowila ze za to bede placila i to sporo kwote (o dziwo nie chciala powiedziec ile) a jak pytamal o zmniejszenie oprocentowania to poweidziala ze takiej mozliwosci nie ma - placimy 6,61 i ze to ponoc jest bardzo malo. powiedzialam wiec tej pani ze inne banki oferuja nizsze i ze moze bardziej mi sie bedzie oplacalo odsprzedac ten kredyt innemu bankowi wiec zaczela mnie zapewniac ze z pewnoscia nie ma to sensu najmniejszego i wlasnie radzila odkladac kase i po jakeis 2tys splacac to akurat rok krocej przy kazdej takiej splacie... mowiac szczerze wolalabym placic wyzsza rate np tak ok 400-450zl niz odkladac ale trudno... w poniedzialek polece do santandera i millenium i zobacze co oni mi zaproponuja. raz kozie smierc aha i ja zadnych paczuszek oprocz tej bobowita/nutricia z netu nie dostalam. ale to dlatego ze w szpitalu uznali ze skoro Krzysia zabrali do innego szpitala to mi sie nic nie nalezy - nawet tego pudelka z zestawem startowym nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ja to bym na twoim miejscu poszla z jakas kierowniczka oddzialu pogadac .... pop\\ierwsze renegocjowanie umowy nic nie kosztuje a jak masz tylko na tym zyskac to naprawde duzo pozatym oprocentowanie 6 z kawalkiem wcale nie jest dobre ... sa banki ktore daja duzo nizsze ... nawet kredyt banka wlasnie znalazlam tabelke kuknij sobie ,.... http://www.kredytbank.pl/BinaryServlet/oproc_kred_mieszk_01102007.pdf/?unid=9DF04958375DAC34C125736700236255&icon=false wiec z czego widze i tak jest nizsze niz ty masz .... z baba nawet nie gadaj bo chyba boi sie ze prowizje jej zabiora;):)) tu masz tabele oplat i prowizji i nic nie znalazalm ze za renegocjacije sie placi chyba ze przeoczylam bo tak pobierznie zajzalam ...ale jakby to byla prawda to bylby pierwsz bank z ktorym sie spotkalam ktory wyciga za to pieniadze od klientow ... Aneczko oczywiscie jutro trzymamy za ciebie kciuki ...:) Nalepszego dla Igorka;)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piatkowo:) Wszystkiego naj dla Igorka 🌼 👄 widze ze temat kredytów :) ale ciesze sie bo wiele sie mozna dowiedziec:) nas tez to wkoncu kiedys czeka:o ja dzis smigam na kolejny zjazd..- jak ja tego nie lubie:o odkad Agatka sie pojawiła mogłabym spedzac z nia kazda chwile:) My dzis po badaniu bioderek i niestety bez zmian :( druga pielucha ortopedyczna szersza od poprzedniej i do tego jakies kompresy:( oby pomogło...moze tamta pieluch była za waska...:( kurcze jak nie urok to sraczka:o Aneczko oczywiscie ze bedziemy sciskac palce;) wiecie tak piszecie o tych facetach swoich i dochodze do wniosku ze chyba maja jakies złe dni bo ja ze swoim tez wczoraj sie poprztykałam:o bo zdjął pranie ale juz niemógł wyniesc z łazienki nie mówiac o prasowaniu :o ach te nasze chłopy...:) wrzucam jeszcze fotke ze spaceru: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/321e816b105a02c1.html i po spacerze: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8e585b300915910.html zmykam cos przekąsic:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Wielkie dzieki za zyczonka dla Igorka miło ze pamietałyscie!!!! Aneczka POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pewna ze obronisz sie bez problemu! Justyna - mieszkanie mozesz sprzedac bez spłaty kredytu ale tylko wtedy jesli kupiec zobowiazuje sie przejac spłacanie na siebie. Wtedy cene mieszkania musisz obnizyc o wielkosc kredytu no i trzeba przepisac hipoteke na nowego własciciela. Basia fajnie ze wyniki Kubusia sa dobre!!!!! Mam tez nadzieje ze bioderka Agatki wroca do normy. My idziemy na drugie USG w połowie listopada i troche sie denerwuje bo mały nie chce lezec na brzuchu a pan doktor kazał duzo malego tak kłasc. Wisienka - chrzestny Igorka tez mieszka z dziewczyna bez slubu i ksiadz dal mu rozgrzeszenie. Mysle ze to od klechy zalezy. No i mam nadzieje ze dogadasz sie z chłopakiem i bedzie ok. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aneczko-najlepiej wszelkiego rodzaju negocjacje prowadzić pisemnie. Jakiś czas temu napisaliśmy z mężulkiem pisemko (nasze widzimisie) o zmniejszenie oprocentowania. Podpisaliśmy się oboję i wyslaliśmy. Wtedy bank musi odpowiedzieć pisemnie. No i obniżyli nam :). A tak jak będziesz rozmawiała z pracownikiem banku to popierwsze może nagadać głupot a po drugie może się wyprzeć, a tak to zawsze jest pisemna podkładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie kredytu i mieszkanka to my właśnie będziemy sprzedawać mieszkanko na które wzięliśmy kredyt. Zlecimy sprzedaż znajomemu który prowadzi biuro nieruchomości. Szczerze mówiąc nie wiem jak to będzie rozwiązane (czy klient wpłaca nam sume i my spłacamy kredyt, czy jak??) w każdym razie ponoć nie będzie z tym najmniejszego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny , jutro zegarki przestawiamy!! Troszke nam się pokiełbasi ze spaniem dzieciaczków-zwłaszcza w nocy. W każdym razie my już dzisiaj przesuwamy kąpiel i jedzonko na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha :( jak mogę posiedzieć przy kompie to nikogo nie ma :( odnośnie przesunięcia kąpieli i jedzonka to nie przesuwamy drastycznie o godzinkę tylko o 20 minut ;), jutro kolejne 20 minut i będzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam w Gryfinie słychać???? Jak Ksawciu?? z bilrubinką (nie wiem czy dobrze napisałam)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję książkę Język niemowląt. kiedyś podawany był link do niej. Zostawiłam w Szczecinie na kompie a tu nie mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonila dzis do mnie kobitka z santandera:) ciezko sie bylo dogadac, bo cos z linia nie tak. lalik, jeszcze takie pytanie mam, na obecna chwile nie dostane pewnie nigdzie kredytu, moj maz pracuje od czerwca u tesciow na cwierc etatu i zarabia 240 brutto;) jesli w momencie ubiegania sie o kredyt stanie sie wspolwlascicielem firmy to beda sie liczyly jego wczesniejsze dochody czy firmowe tez??? bo firma miesiecznie wyciaga ok.8000zl (tyle ze wiekszosc idzie na kredyty, strozow, plac i pensje mezulka:O) nie wiem czy na firme, czy na tesciowa, ale obecnie maja 3 kredyty, ok. 100tys zl, ale splacaja bez problemu. bo na moj poprzedni wynajem 1600zl to tez raczej nie przejdzie:O wiecie ze ja za 3 pokoje o lacznej powiezchni 90m.kw tyle bralam:) ale to tylko dlatego, zeby rodzina sie na to nie rzucala, same rachunki ponad 1000zl wynosily:O nie liczac remontow, napraw... wisienko, sprobuj cos zmienic, przeciez areczek musi miec oboje rodzicow, gdzies tam na dnie serduszka musisz miec jakies resztki milosci do tego chlopa. wasze pozycie niepowazne... myslisz ze mnie moj przeprasza. wprawdzie jestes kobieta niezalezna i zaradna, ale zobaczysz, ze kiedys ci go zabraknie:) choc ja, mowiac szzerze, jak moj slubny w lutym sie wyprowadzil z gabi na 2 tyg. bo mial mnie dosyc to odczulam ulge:) a zostawil mnie, bo mialam dolka psychicznego, bo miesiac w lozku lezalam z plamieniami, bo lokatorki mnie okradally z jedzenia i ogolnie czulam sie fatalnie i wyladowalam wtedy u psychiatry:( wiem jak to jest, jak facet zawodzi, ale mimo wszystko go przeciez kochasz:) moj tez mi mowil rozne rzeczy, wyzywal mnie, ale tak jak pisalam, trzeba dawac tym gowniarzom szanse. teraz koncze bo gabi wrocila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko czas sie zmienia jutro (z soboty na niedziele) o godzinkę do tyłu. Tak więc nasze dzieciaczki jeśli wtsawały np. o 7.00 rano tak teraz będzie to 6.00 rano :(. Ale ponoć kilka dni i się przestawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko pokarm można tracić przez stres!! A Areczek tak reaguje po szczepieniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko a brałaś skojarzoną???? Bo jeśli tak to złe samopoczucie Areczka to naprawde wyjątek. Z reguły nic się nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja juz odpoczywam bo Jula spi. Caly dzien byla marudna i malo spala. A tak wogole to od godz 17 to juz jest mega zmierzlaq i nic jej nie pasuje. Zabawiamy ja ale i to nic nie daje :( Wisienko ja Cie mocno przytulam wirtualnie :) Glowa do gory jutro dzien bedzie lepszy. Wszystkiego naj naj dla Igorka 🌼 Aneczko trzymam kciuki no ale wiem ze jutro zdasz celujaco :) Anulko dobrze ze mi przypomnialas o zmianie czasu zupelnie wylecialo mi z glowy. Ojejku az sie boje co bedzie jak sie niuni poprzestawia :( Marylko a ja pytalam czym lecieliscie do Anglii bo my tez wybieramy sie na wyspy i juz wczoraj wykupilismy bilety no i tez lecimy wizzair ( cenowo wychodzi tak samo jak ryanair ale godz odlotu sa lepsze ) Oj dziewczyny moja Jula tez kreci nosem jak ja karmie cyckiem no bo sie musi napracowac a z butli to samo jej leci.Tak wiec u nas to mysle ze po czwartym miesiacy bedzie juz tylko butla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisieńko u nas to samo było z Jasiem po szczepieniu. Dziwiło mnie że nie płakał, był śpiacy, no i mało jadł. W drugi i trzeci dzień po szczepionce dużo spał, no i za bardzo sie nie przejadał. Teraz wszystko wróciło do normy. Wspomniałam lekarce o tych objawach, no i przepisała zyrtec, mamy go dać na trzy dni przed i trzy dni po szczepieniu. Po pierwszym szczepieniu tez tego nie było, no i szczepionka z trzema wkłuciami. Życzenia dla Igorka 🌼 Aneczko -trzymamy kciuki jutro o po 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Klikam do was jeszcze dzis bo jutro wyruszamy na imprezkę do teściów:) bo teścio ma imieninki w niedziele i jutro robią:) mam nadzieje że Agatka nie przyniesie wstydu i będzie grzeczna :) Dziękujemy za miłe słowa o Agatce i wsparcie psychiczne o bioderku:) Anulka my tez juz dzis przesuneliśmy kąpiel :) i bez problemu mała to przyjeła i praktycznie zaraz po niej zasnęła:) Marylko no niezły ten \"Wasz\" Aleczek :) Wisienko wiesz co mnie to tak to wkurza jak jakis klecha nie daje rozgrzeszenia:o moja siostra miała podobnie tylko tyle że jej chłopak dostał rozgrzeszenie a ona nie :o jakby to tylko ona zgrzeszyła:O A tak wogóle to Bóg wybacza nam grzechy i kazdy bedzie się kiedys rozliczał przed nim ze swojego zycia wiec tym bardziej jakis klecha nie powinien się tak zachowwywac:o I zgadzam się z Anulką co do pokarmu że przez stres mozna stracic :( Ja niestety pare dni temu miałam taką załamke (jak ojciec mnie z domu wyrzucał) ze czułam sama po sobie ze trace:( ale Agatka prawie cała noc spała z cysiem w buzi i co troszke ciumkała i się po dwóch dniach poprawiło:) Więc staraj się nie stresowac,wiem że łatwo mówic ale uwierz że jeszcze wszystko się ulozy :) 🌻dla Ciebie i dla Areczka zeby szybciutko mu minęły te dolegliwosci poszczepionkowe:) Meggie a Ty na długo nas opuszczasz??? kiedy wylatujecie?? Dobrejnocki dla Was i waszych pociech:) i udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Ależ szybko przybywają kolejne strony, Czytam w miarę regularnie a z odpisywaniem jest marnie. Tak sie już zastanawiam czy ja jestem jakaś niezorganizowana? Piszecie o kredytach...mnie ominął jeden taki. Miałam wziąć ale zdążyłam wcześniej urodzić. Trochę zmieniły się przez to moje zawodowe plany aile jestem zdania że nie ma tego złego i nie upieram się. Strasznie boję się kredytów, mój mąż trochę mniej ale wiadomo, nie wszystko się da zrobić bez nich. Wisienko, z tym rozgrzeszeniem faktycznie niemiła sprawa, po prostu zależy na kogo się trafi.Prawie jak w urzędach, jeden przepis a każdy interpretuje po swojemu. U mnie proboszcz jest typemj luzaka natomiast wikary jest baardzo zasadniczy i nawet sugerował mi zmianę chrzestnej bo przyjechała bez zaświadczenia od siebie. A jutro miną 3miesiące od chrzcin Rafała...ale czas leci Dziewczyny, dzieci macie prześliczne ! Właśnie zrzucam zdjęcia to podeślę tu mojego Rafałka(i nie tylko) Aneczko, piękny tekst. Rozmawialiśmy kiedyś z mężem o miłości do dzieci i nieśmiało się ze mną zgodził że kochamy nasze dzieci bardziej niż siebie. Faktycznie, jest to tak potężna miłość że brakuje słów. Aha, dorzucam \"cyca\" do tabelki. A cyc stracił na swojej twardości i jędrności...przynajmniej ratują mnie chwile kiedy są pełne mleka, wyglądają jak po podwójnym silikonie :) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6180/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7060/?...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........6600/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58......7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×